101599
 

Подаруй гру в футгольф для двох!

Захоплююча гра для двох, що об'єднала правила футболу і гольфу. Футбольний м'яч слід забивати ногами в лунки, розмір яких лише вдвічі перевищує розмір самого м'яча. Єдине в країні поле для футболгольфа оснащене 18 лунками. А переможцем стає той, хто зажене м'яч у кожну з них за найменшу кількість ударів. детальніше

2 чол. 1 гра Використати до 30.04.2017
2 людини
1 гра
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років

Футгольф для двох - що це?

Майстер-клас гри в футгольф для двох. Футгольф - це захоплюючий мікс футболу і гольфу, де футбольний м'яч забивають у спеціальні лунки. Розмір кожної лунки дорівнює 2-м футбольним м'ячам. Мета гри - загнати м'яч ногами до кожної з 18 лунок, намагаючись поетапно подолати весь маршрут за найменшу кількість ударів.

Як це відбувається?

Щасливчики відвідають професійне поле для футболгольфу - Football Land, яке розташовується за межею міста. Тут їх зустріне досвідчений інструктор, який розповість правила гри, пояснить техніку і видасть кожному учаснику скретч-карту, у якій зазначається кількість ударів. Потім Щасливчики зможуть самостійно пройти нмаршрут з 18 лунок. Біля кожної бази розташована спеціальна картка, де вказується, як найкраще забити м'яч і обійти існуючу перешкоду. Тепер можна перевірити, хто дістанеться фінішу першим!

Один з найнезвичайніших видів спорту у Європі

Уперше футболгольф як вид спорту з'явився у Швейцарії, де відбувалися спортивні ігри такого формату в 1980-х роках. З того часу він завоював величезну популярність у всій Європі, де його вважають не тільки незвичайним, але й елітним видом спорту.

Перше в Україні поле для футгольфу

Спорткомплекс Football Land розташовується за містом - подалі від столичного шуму і метушні. Більш того - це єдине в країні поле, де можна насолодитися грою в футболгольф! Тут є доглянуті доріжки з трав'яною поверхнею і чудовий вид на неосяжну водойму.

Гра на полі з 18-ма лунками

У комплексі Football Land можна провести 1 гру на полі з 18-ма лунками. Час гри не обмежений! Ігри проходять по вихідних днях й у світлий час доби.

Фотографії враження

22 відгуки від реальних людей

Футболгольф для двох

200 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39