101599
 

Подаруй гру в футгольф для двох!

Захоплююча гра для двох, що об'єднала правила футболу і гольфу. Футбольний м'яч слід забивати ногами в лунки, розмір яких лише вдвічі перевищує розмір самого м'яча. Єдине в країні поле для футболгольфа оснащене 18 лунками. А переможцем стає той, хто зажене м'яч у кожну з них за найменшу кількість ударів. детальніше

2 чол. 1 гра Використати до 31.07.2017
2 людини
1 гра
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років

Футгольф для двох - що це?

Майстер-клас гри в футгольф для двох. Футгольф - це захоплюючий мікс футболу і гольфу, де футбольний м'яч забивають у спеціальні лунки. Розмір кожної лунки дорівнює 2-м футбольним м'ячам. Мета гри - загнати м'яч ногами до кожної з 18 лунок, намагаючись поетапно подолати весь маршрут за найменшу кількість ударів.

Як це відбувається?

Щасливчики відвідають професійне поле для футболгольфу - Football Land, яке розташовується за межею міста. Тут їх зустріне досвідчений інструктор, який розповість правила гри, пояснить техніку і видасть кожному учаснику скретч-карту, у якій зазначається кількість ударів. Потім Щасливчики зможуть самостійно пройти нмаршрут з 18 лунок. Біля кожної бази розташована спеціальна картка, де вказується, як найкраще забити м'яч і обійти існуючу перешкоду. Тепер можна перевірити, хто дістанеться фінішу першим!

Один з найнезвичайніших видів спорту у Європі

Уперше футболгольф як вид спорту з'явився у Швейцарії, де відбувалися спортивні ігри такого формату в 1980-х роках. З того часу він завоював величезну популярність у всій Європі, де його вважають не тільки незвичайним, але й елітним видом спорту.

Перше в Україні поле для футгольфу

Спорткомплекс Football Land розташовується за містом - подалі від столичного шуму і метушні. Більш того - це єдине в країні поле, де можна насолодитися грою в футболгольф! Тут є доглянуті доріжки з трав'яною поверхнею і чудовий вид на неосяжну водойму.

Гра на полі з 18-ма лунками

У комплексі Football Land можна провести 1 гру на полі з 18-ма лунками. Час гри не обмежений! Ігри проходять по вихідних днях й у світлий час доби.

22 відгуки від реальних людей