101599
 

Футболгольф для двох

Захоплююча гра для двох, що об'єднала правила футболу і гольфу. Футбольний м'яч слід забивати ногами в лунки, розмір яких лише вдвічі перевищує розмір самого м'яча. Єдине в країні поле для футболгольфа оснащений 18-ма лунками. А переможцем стає той, хто зажене м'яч у кожну з них за найменшу кількість ударів. детальніше...

2 люд. 1 гра Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
2 людини
1 гра
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2018

Футгольф для двох - що це?

Майстер-клас гри в футгольф для двох. Футгольф - це захоплюючий мікс футболу і гольфу, де футбольний м'яч забивають у спеціальні лунки. Розмір кожної лунки дорівнює 2-м футбольним м'ячам. Мета гри - загнати м'яч ногами до кожної з 18 лунок, намагаючись поетапно подолати весь маршрут за найменшу кількість ударів.

Як це відбувається?

Щасливчики відвідають професійне поле для футболгольфу - Football Land, яке розташовується за межею міста. Тут їх зустріне досвідчений інструктор, який розповість правила гри, пояснить техніку і видасть кожному учаснику скретч-карту, у якій зазначається кількість ударів. Потім Щасливчики зможуть самостійно пройти нмаршрут з 18 лунок. Біля кожної бази розташована спеціальна картка, де вказується, як найкраще забити м'яч і обійти існуючу перешкоду. Тепер можна перевірити, хто дістанеться фінішу першим!

Один з найнезвичайніших видів спорту у Європі

Уперше футболгольф як вид спорту з'явився у Швейцарії, де відбувалися спортивні ігри такого формату в 1980-х роках. З того часу він завоював величезну популярність у всій Європі, де його вважають не тільки незвичайним, але й елітним видом спорту.

Перше в Україні поле для футгольфу

Спорткомплекс Football Land розташовується за містом - подалі від столичного шуму і метушні. Більш того - це єдине в країні поле, де можна насолодитися грою в футболгольф! Тут є доглянуті доріжки з трав'яною поверхнею і чудовий вид на неосяжну водойму.

Гра на полі з 18-ма лунками

У комплексі Football Land можна провести 1 гру на полі з 18-ма лунками. Час гри не обмежений! Ігри проходять по вихідних днях й у світлий час доби.

Місце проведення враження:

Football Land - Центр футболгольфа
Київська обл., Обухівський район, с.Веремье Показати на мапі

23 відгуків реальних людей

Л
Лена
29 червня 2017
Покупала сертификат себе и сестре. Уж очень интересно стало, как это играть футбольным мячом в гольф. Как оказалось, не так уж это и просто, но и ничего сверхсложного нет. Как раз тот уровень, который нужен, чтобы не заскучать. Весь день мы не играли, справились раньше. Победила сестра. Поэтому, думаю, через некоторое время куплю еще один сертификат, чтобы отыграться.)

25 вересня 2016
Отличная игра! Идеальный способ провести время на свежем отдыхе в спортивном ключе. Игра интересная, не утомляет ни физически, ни морально.

12 липня 2016
Хочу поделиться своим эмоциями о невероятно увлекательной игре Футбогольф. Мне подарили сертификат, по которому я имела возможность получить массу совершенно новых и ярких эмоций! Сочетание свежего воздуха, потрясающей природы и все это во время увлекательной и подвижной игры. Отличный вариант для активного отдыха с друзьями, семьей. Заряжает незабываемыми впечатлениями!! Огромное спасибо организаторам за позитивную атмосферу. Успехов Вам!!))

6 липня 2016
Мне подарили сертификат на День Рождения. И на самом деле мы решили не просто поиграть, но еще и отметить само торжество. Мы позвонили в клуб и узнали можно ли приехать со своей едой и нам сказали что да. Так что мы купили и замариновали мясо, а уже мангал арендовали там. И вообщем то провели отличный день. Поиграли, немного выпили и перекусили. Ребята футболгольф - это здорово! Весело...
Мне подарили сертификат на День Рождения. И на самом деле мы решили не просто поиграть, но еще и отметить само торжество. Мы позвонили в клуб и узнали можно ли приехать со своей едой и нам сказали что да. Так что мы купили и замариновали мясо, а уже мангал арендовали там. И вообщем то провели отличный день. Поиграли, немного выпили и перекусили. Ребята футболгольф - это здорово! Весело, интересно и небанально, идеальное место для того чтобы отдохнуть с друзьями.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень