2250
 

Подаруй чудову фотосесію Love Story!

Історія романтичних стосунків, переказана за допомогою яскравих фото закоханої пари. Зйомка відбудеться в одній з професійних фотостудій на розсуд закоханих. Студії оснащені сучасним обладнанням та інтер'єрними зонами. Передбачений make-up для дами від талановитого візажиста, а про якість фото потурбується професійний фотограф. Вже через 1-2 тижні після фотосесії пара отримає близько 200 якісних знімків, а 8 фото для них отретушируют в редакторі.  детальніше

2 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
2 людини
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Можна привести глядачів

Фотосесія Love Story — що це?

Неймовірна історія кохання у форматі фотосесії. Зйомку можна провести в одній з професійно обладнаних студій. Досвідчений фотограф подбає про якість знімків, а візажист дасть поради щодо бажаного образу і зробить макіяж. Близько 200 вдалих знімків залишаться на пам'ять у електронному вигляді, а 8 кращих — спеціально оброблять в фоторедакторі, 5 з них роздрукують у форматі А5.

Як все проходить?

Закохана пара Щасливчиків зможе вибрати одну з фотостудій на свій розсуд. Заздалегідь потрібно буде подбати тільки про бажані наряди, все інше зроблять фотограф і візажист. Перед фотосесією кожному допоможуть увійти в образ, а дамі зроблять стійкий та якісний make-up. У команди буде достатньо часу, щоб відзняти безліч гарних кадрів.

Три фотостудії на вибір

Місце для проведення фотосесії пропонується вибрати самостійно. Можна зупиниться на одній з професійних студій. Знімальні павільйони обох студій розділені на оригінальні інтер'єрні зони, тут є набір різноманітних фонів для зйомки і аксесуарів. Різниця лише в тому, що фотограф Frontpage або MartPhoto, крім зйомки в студійних декораціях, готовий виїхати з гостями на open air локацію і зробити фотографії на тлі пейзажів природи.

Послуги професійного візажиста

Звичайний повсякденний макіяж на студійних фото буде виглядати блідим і невиразним. Саме тому для зйомки Love Story передбачена допомога професійного візажиста. Він зробить стійкий макіяж, розставивши завершальні акценти в бажаному образі.

5 роздрукованих фотографій в подарунок

Всього через 1-2 тижні закохані отримають близько 150-200 вдалих знімків. А 8 кращих фотографій додатково опрацюють в спеціальному фоторедакторі, 5 з них роздрукують у форматі А5.

380 відгуків реальних людей