Подаруйте фотосесію Love Story!

подарували вже 1 286 разів
2900 грн 2 люд. до 3 годин
2 людини
до 3 годин
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Усі деталі можна заздалегідь обговорити з фотографом: фахівець допоможе визначитися з образами й дасть кілька цінних порад. Перед початком зйомки візажист зробить дівчині макіяж, а хлопцю — поправить волосся і вирівняє тон обличчя. Потім до роботи візьметься фотограф. Профі знайде найкращі ракурси та втілить задумані ідеї на знімках. Закохані отримають усі фото в пакетній обробці, а також виберуть 8 кращих кадрів для глибокої ретуші.

Чому варто спробувати фотосесію Love Story

Love Story — це можливість зберегти на знімках найщасливіші моменти життя. Фотограф виконає будь-які побажання пари, відтворивши реальну історію знайомства, пропозицію руки та серця або особливий сюжет, вигаданий закоханими. Місцем зйомки можна вибрати одну зі студій з різними тематичними зонами.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

49 відгуків

Ольга
11 березня 2019
Были с молодым человеком на фотосессии Love Story. Все прошло отлично! Фотограф Дарья (заранее извиняюсь, если не правильно запомнила имя) всю фотосессию подсказывала что и как делать, и создала непринуждённую атмосферу! Компания bodo также не подвела, организация на уровне!Мыстались довольны!Теперь ждём фотографии))
Виктория
10 березня 2019
Отличное впечатления осталось после фотосессии Love story , фотограф Алиса очень понравилась, профессионал своего дела, позитивная, знает как запечетлить только лучшие ваши стороны!
Ірина
4 березня 2019
https://www.facebook.com/100007606296958
Все дуже сподобалось!) Відвідували фотостудію Elephant: хороші люди, атмосферно, багато фотозон. Фотограф Маша приємна, комунікабельна) Рекомендую фотостудію Elephant.
Диана
3 березня 2019
Дуже дякую за чудове враження)) отримали море задоволення)) окремо дякую за сервіс, за допомогу і підказки)) ви просто супер))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.