102194
 

Подаруй незабутню фотосесію для вагітних!

Фотосесія, яка дозволить відобразити радісні моменти в очікуванні малюка. Зйомка пройде в сучасній студії або open air на вибір. Візажист підкреслить всі достоїнства зовнішності за допомогою професійного make-up. А потім за справу візьметься досвідчений фотограф, чиї поради виявляться речі для створення оригінальних і ніжних фото. Знімки можна буде отримати вже через 1-2 тижні. 8 кращих додатково отретушируют. детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 84 рази
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017

Фотосесія для вагітних — що це?

Прекрасний період очікування малюка можна назавжди зберегти в пам'яті, зробивши гарні знімки на професійній фотосесії. Майбутня мама постане перед камерою в обладнаній студії або на вулиці. Фоном послужать оригінальні декорації в першому випадку або улюблені міські пейзажі — у другому. Досвідчений стиліст попрацює над створенням образу, а фотограф вибере найбільш вигідні ракурси. У підсумку вийде близько 100 якісних фотографій, які треба забрати приблизно через 2 тижні. 8 знімків ретельно опрацюють, а 3 з них будуть надруковані у форматі А4.

Як все проходить?

Зробити красиві фотографії майбутня мама зможе в сучасній студії, де облаштовані різні зони для зйомок, або ж віддати перевагу фотосесії open air. Завдяки спільним зусиллям професійного фотографа і візажиста на знімках будуть зображені найщасливіші моменти. Після зйомки залишиться тільки дочекатися гарних знімків, 8 з яких будуть оброблені в професійному редакторі.

Фотосесія для майбутніх мам

Фотозйомка для вагітних покликана закарбувати особливий і важливий період в житті кожної жінки. Майбутня мама зможе сама обрати місце для проведення фотосесії. Красиві знімки їй належить зробити в сучасній студії або ж на відкритому повітрі.

Make-up від професіонала

Фотосесія пройде з набагато більшим успіхом, якщо за справу візьметься досвідчений майстер. Візажист доповнить образ за допомогою ефектного макіяжу і втілить в реальність всі побажання гостя.

Близько 100 фото на пам'ять

Приблизно через 2 тижні після зйомки можна буде отримати 70-100 вдалих знімків. При цьому, 8 кращих кадрів будуть оброблені в редакторі, а 3 роздруковані в форматі А4.

11 відгуків реальних людей