2248
 

Подаруй урок екстремального водіння!

Драйвове заняття з екстремального або контраварійного водіння на спеціальному треку у Феофанії або автодромі «Чайка». Програма заняття складається індивідуально з урахуванням рівня навичок. Під час уроку можна навчитися об'їжджати змійки, входити в повороти, освоїти різні техніки гальмування і багато іншого. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 30.04.2018
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 003 раз
1 людина
до 2 годин
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 14 років
Використати до 30.04.2018

Екстремальне водіння — що це?

Персональний урок екстремального або контраварійного водіння — це шанс підвищити свою водійську кваліфікацію й виробити правильну реакцію навіть у непередбачуваних дорожніх ситуаціях. В залежності від рівня водійських навичок, можна навчитися правильно керувати, входити в повороти на різних швидкостях, долати змійки, швидко зупинятися, об'їжджати раптові перешкоди. Надається автомобіль Honda Civic. З собою бажано мати шкіряні рукавички.

Як все відбувається?

Перед заняттям інструктор попередньо оцінює навички, водійський стаж і рівень підготовки Щасливчика. Це своєрідне тестування, яке передбачає виконання деяких «нормативних» вправ і допомагає виявити основні помилки. У залежності від результатів, складається індивідуальна програма навчання. Попрактикуватися вдасться на треку у Феофанії або на автодромі Чайка. Доки Щасливчик відпрацьовує автотрюки, інструктор знаходиться на вулиці, оцінюючи успіхи з боку і даючи підказки за допомогою рації. Також, профі може знаходитися поряд в салоні авто. Щасливчик може обрати авто з механічною або автоматичною коробкою передач.

Індивідуальний урок

Заняття проходить удвох х інструктором. Це найефективніший спосіб навчання. Інструктор присвятить всю увагу Щасливчику: прослідкує за помилками та надасть корисні поради.

Навички екстремального або контраварійного водіння

Чудова нагода на всіх швидкостях поганяти по автомобільного треку, ні в чому не обмежуючи свою свободу або відпрацювати важливі елементи техніки управління автомобілем. Буде це заняття з контраварійного або екстремального водіння - залежить від рівня навичок і особистих побажань. Тренінгова програма підбирається індивідуально, тому основний акцент робиться на «слабкі» місця. Особливу увагу приділяють швидкісному водінню, з перешкодами і без, точному входженню у повороти і різкому гальмуванню.

Покермувати автівкою компанії

Для уроку екстремального водіння буде надано автомобіль Honda Civic. Щасливчик може обрати механічну або автоматичну коробку передач.

Місце проведення враження:

Академія водійської майстерності
Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 2 Показати на мапі

145 відгуків реальних людей

С
Сергей
21 жовтня 2017
Хороший подарок для водителя,особенно мужчины,интересующегося автоспортом.Мой инструктор-Ярослав,профессиональный раллист,легко объяснил основные принципы прохождения поворотов,другие маневры и типичные ошибки.Ну и,конечно,интересно просто погонять,осуществляя детские мечты.

21 жовтня 2017
Мне очень понравилась работа инструкторов. Сразу отметила, что они ответственно относятся к своей работе и настроены на достижение результата "подопечным", все подсказывают и разъясняют несколько раз, если что-то не получается. Рекомендую данный курс тем, кто хотел бы улучшить навыки вождения!

28 вересня 2017
Море позитива и адреналина!!! А еще очень полезные навыки для любого водителя.

А
Антон
25 вересня 2017
Всё понравилось! Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень