2248
 

Подаруй майстер-клас екстремального водіння!

Драйвове заняття з екстремального або контраварійного водіння на спеціальному треку у Феофанії або автодромі «Чайка». Програма заняття складається індивідуально з урахуванням рівня навичок. Під час уроку можна навчитися об'їжджати змійки, входити в повороти, освоїти різні техніки гальмування і багато іншого. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 28.02.2019
2 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 5 637 раз
1 людина
до 2 годин
Обмеження: вище 140 см; ...
Доступно з 14 років
Використати до 28.02.2019

Екстремальне водіння — що це?

Персональний урок екстремального або контраварійного водіння — це шанс підвищити свою водійську кваліфікацію й виробити правильну реакцію навіть у непередбачуваних дорожніх ситуаціях. В залежності від рівня водійських навичок, можна навчитися правильно керувати, входити в повороти на різних швидкостях, долати змійки, швидко зупинятися, об'їжджати раптові перешкоди. Надається автомобіль Honda Civic. З собою бажано мати шкіряні рукавички.

Як все відбувається?

Перед заняттям інструктор попередньо оцінює навички, водійський стаж і рівень підготовки Щасливчика. Це своєрідне тестування, яке передбачає виконання деяких «нормативних» вправ і допомагає виявити основні помилки. У залежності від результатів, складається індивідуальна програма навчання. Попрактикуватися вдасться на треку у Феофанії або на автодромі Чайка. Доки Щасливчик відпрацьовує автотрюки, інструктор знаходиться на вулиці, оцінюючи успіхи з боку і даючи підказки за допомогою рації. Також, профі може знаходитися поряд в салоні авто. Щасливчик обере авто з механічною або автоматичною коробкою передач.

Індивідуальний урок

Заняття проходить удвох з інструктором. Це найефективніший спосіб навчання. Тренер присвятить всю увагу Щасливчику: прослідкує за помилками та надасть корисні поради.

Навички екстремального або контраварійного водіння

Чудова нагода на всіх швидкостях поганяти по автомобільному треку, ні в чому не обмежуючи свою свободу або відпрацювати важливі елементи техніки управління автомобілем. Буде це заняття з контраварійного або екстремального водіння - залежить від рівня навичок і особистих побажань. Тренінгова програма підбирається індивідуально, тому основний акцент робиться на «слабкі» місця. Особливу увагу приділяють швидкісному водінню, з перешкодами і без, точному входженню у повороти і різкому гальмуванню.

Покермувати автівкою компанії

Для уроку екстремального водіння буде надано автомобіль Honda Civic. Щасливчик може обрати механічну або автоматичну коробку передач.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Корда-профі - Школа професійного водіння
вул. Метрологічна, 14В Показати на мапі

Академія водійської майстерності
Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 2 Показати на мапі

166 відгуків

26 серпня 2018
Отличный инструктор Артем! Позитивный и адекватный! Кайфанул сильно! Даже как искушенный водитель, подчерпнул интересные моменты. Задумался еще о курсе. Жене подарю!

М
Монченко Олена
6 серпня 2018
Доброго дня! Ідея подарувати чоловіку курси екстремального водіння була вже давно, але чоловік не погоджувався, оскільки нема часу. Тож варіант "Урок" був просто шикарний! Урок відбувся на Метрологічній, інструктор - Євгеній. Мій чоловік - досвідчений водій, і я страшенно хвилювалась, оскільки не знала, чи сподобається йому. Але погляд та оцінка професіонала ніколи не зашкодять))) Тож чоловік задоволений, і я теж) Дякуємо Bodo і Євгенію!

15 липня 2018
Подарила мужу урок экстримального вождения. Были на Метрологической. Инструктор Ярослав. Муж под впечатлением до сих пор) понравилась как теория , так и практика Муж говорил, что инструктора было интересно слушать , легко и доступно объяснял , подсказывал. В общем супер

В
Василий
12 липня 2018
Побывал на Чайке 23.06.2018. Шикарно. Инструктор Дмитрий - профи своего дела. Всем советую. Закажу курс, того стоит

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень