2248
 

Подаруй урок екстремального водіння!

Драйвове заняття з екстремального або контраварійного водіння на спеціальному треку у Феофанії або автодромі «Чайка». Програма заняття складається індивідуально з урахуванням рівня навичок. Під час уроку можна навчитися об'їжджати змійки, входити в повороти, освоїти різні техніки гальмування і багато іншого. детальніше...

1 чол. до 2 годин Використати до 31.08.2017
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 039 раз
1 людина
до 2 годин
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 14 років
Використати до 31.08.2017

Екстремальне водіння - що це?

Персональний урок екстремального або контраварійного водіння - це шанс підвищити свою водійську кваліфікацію й виробити правильну реакцію навіть у непередбачуваних дорожніх ситуаціях. В залежності від рівня водійських навичок, можна навчитися правильно керувати, входити в повороти на різних швидкостях, долати змійки, швидко зупинятися, об'їжджати раптові перешкоди. Надається автомобіль Honda Civic. Якщо займатися на власному авто - ще один майстер-клас в подарунок!

Як все відбувається?

Перед заняттям інструктор попередньо оцінює навички, водійський стаж і рівень підготовки Щасливчика. Це своєрідне тестування, яке передбачає виконання деяких «нормативних» вправ і допомагає виявити основні помилки. У залежності від результатів, складається індивідуальна програма навчання. Попрактикуватися вдасться на треку у Феофанії або на автодромі Чайка. Доки Щасливчик відпрацьовує автотрюки, інструктор знаходиться на вулиці, оцінюючи успіхи з боку і даючи підказки за допомогою рації. Також, профі може знаходитися поряд в салоні авто. Щасливчик може обрати авто з механічною або автоматичною коробкою передач.

Індивідуальний урок

Заняття проходить удвох х інструктором. Це найефективніший спосіб навчання. Інструктор присвятить всю увагу Щасливчику: прослідкує за помилками та надасть корисні поради.

Навички екстремального або контраварійного водіння

Чудова нагода на всіх швидкостях поганяти по автомобільного треку, ні в чому не обмежуючи свою свободу або відпрацювати важливі елементи техніки управління автомобілем. Буде це заняття з контраварійного або екстремального водіння - залежить від рівня навичок і особистих побажань. Тренінгова програма підбирається індивідуально, тому основний акцент робиться на «слабкі» місця. Особливу увагу приділяють швидкісному водінню, з перешкодами і без, точному входженню у повороти і різкому гальмуванню.

Покермувати автівкою компанії

Для уроку екстремального водіння буде надано автомобіль Honda Civic. Щасливчик може обрати механічну або автоматичну коробку передач.

Місце проведення враження:

Академія водійської майстерності
Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 2 Показати на мапі

123 відгуків реальних людей

15 лютого 2017
Отримавши від дружини подарунок и вибравши саме це враження, я був скептично налаштований щодо нього. Але хлопці мене приємно здивували: поперше гостинністю - пропонували на кожній перерві каву\чай, подруге - підходом до проведення уроку. Мені вдалося покататися и повідпрацьовувати вправи на механіці, а потім тіж самі вправи на своїй машині - автоматі, більш важкій, але з усіма допоміжними...
Отримавши від дружини подарунок и вибравши саме це враження, я був скептично налаштований щодо нього. Але хлопці мене приємно здивували: поперше гостинністю - пропонували на кожній перерві каву\чай, подруге - підходом до проведення уроку. Мені вдалося покататися и повідпрацьовувати вправи на механіці, а потім тіж самі вправи на своїй машині - автоматі, більш важкій, але з усіма допоміжними системами: ABS, EPS і т.д.. І все це з заносами по кризі під снігом :-) Зміг порівняти результати, оцінити сильні та слабки сторони обох варіантів. Це було круто, корисно і однозначно вартувало того.

24 січня 2017
Подарил этот курс своей девушке, у кторой малый опыт вождения. По прохождению заметно выросло качество езды: правильность, плавность, оценка обстановки на дороге + добавились другие полезные навыки, связанные с нестандартными ситуациями. Думаю, данный курс будет полезен всем, не зависимо от стажа. Девушка довольна и мне стало спокойнее сажать ее за руль и отпускать на самостоятельные поездки :)

Д
Дмитрий
25 листопада 2016
Жена и дочь подарили сертификат летом на день рождения. Говорят: "Мы хотим, чтоб была семейная фото сессия", но окончательный выбор впечатления оставили за мной. Несмотря на тот факт, что за рулем уже более 25 лет, решил встретится с профессионалами, попробовать найти для себя что-либо новое. И нашел! Неплохо понимая физику процесса вождения, имея неплохие навыки, еще раз убедился, что...
Жена и дочь подарили сертификат летом на день рождения. Говорят: "Мы хотим, чтоб была семейная фото сессия", но окончательный выбор впечатления оставили за мной. Несмотря на тот факт, что за рулем уже более 25 лет, решил встретится с профессионалами, попробовать найти для себя что-либо новое. И нашел! Неплохо понимая физику процесса вождения, имея неплохие навыки, еще раз убедился, что совершенству предела нет! И то, что умеют профессионалы, всегда полезно получить с комментариями на практике! Уровень подготовки инструкторов выше всяких похвал, после впечатления болели неимоверно руки (инструктор предупреждай - не верил!), два часа занятия прошли на одном дыхании! По итогу, супруга согласилась, что был правильный выбор впечатления, а семейную фото сессию сделаем со следующего подарка ей! Отдельно спасибо команде БоДо - внимательно, четко, по делу: рассказали, согласовали, напомнили! Всем спасибо!

30 жовтня 2016
Понравилось всё что было включено в экстремальное вождение, только вот 2 часа времени очень мало)) узнал много нового как в теории так и на практике спасибо инструктору Ярославу, всё кратко и доходчиво

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень