2248
 

Подаруй майстер-клас екстремального водіння!

Драйвове заняття з екстремального або контраварійного водіння на спеціальному треку у Феофанії або автодромі «Чайка». Програма заняття складається індивідуально з урахуванням рівня навичок. Під час уроку можна навчитися об'їжджати змійки, входити в повороти, освоїти різні техніки гальмування і багато іншого. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 30.06.2018
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 530 раз
1 людина
до 2 годин
Обмеження: вище 140 см; ...
Доступно з 14 років
Використати до 30.06.2018

Екстремальне водіння — що це?

Персональний урок екстремального або контраварійного водіння — це шанс підвищити свою водійську кваліфікацію й виробити правильну реакцію навіть у непередбачуваних дорожніх ситуаціях. В залежності від рівня водійських навичок, можна навчитися правильно керувати, входити в повороти на різних швидкостях, долати змійки, швидко зупинятися, об'їжджати раптові перешкоди. Надається автомобіль Honda Civic. З собою бажано мати шкіряні рукавички.

Як все відбувається?

Перед заняттям інструктор попередньо оцінює навички, водійський стаж і рівень підготовки Щасливчика. Це своєрідне тестування, яке передбачає виконання деяких «нормативних» вправ і допомагає виявити основні помилки. У залежності від результатів, складається індивідуальна програма навчання. Попрактикуватися вдасться на треку у Феофанії або на автодромі Чайка. Доки Щасливчик відпрацьовує автотрюки, інструктор знаходиться на вулиці, оцінюючи успіхи з боку і даючи підказки за допомогою рації. Також, профі може знаходитися поряд в салоні авто. Щасливчик обере авто з механічною або автоматичною коробкою передач.

Індивідуальний урок

Заняття проходить удвох з інструктором. Це найефективніший спосіб навчання. Тренер присвятить всю увагу Щасливчику: прослідкує за помилками та надасть корисні поради.

Навички екстремального або контраварійного водіння

Чудова нагода на всіх швидкостях поганяти по автомобільному треку, ні в чому не обмежуючи свою свободу або відпрацювати важливі елементи техніки управління автомобілем. Буде це заняття з контраварійного або екстремального водіння - залежить від рівня навичок і особистих побажань. Тренінгова програма підбирається індивідуально, тому основний акцент робиться на «слабкі» місця. Особливу увагу приділяють швидкісному водінню, з перешкодами і без, точному входженню у повороти і різкому гальмуванню.

Покермувати автівкою компанії

Для уроку екстремального водіння буде надано автомобіль Honda Civic. Щасливчик може обрати механічну або автоматичну коробку передач.

Місце проведення враження:

Корда-профі - Школа професійного водіння
вул. Метрологічна, 14В Показати на мапі
Академія водійської майстерності
Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 2 Показати на мапі

152 відгуків реальних людей

И
Игорь
29 листопада 2017
Экстремальное вождение прошло просто супер! Море позитивных эмоций, адреналина и хорошего настроения! Инструктор очень грамотно и толково все рассказал и объяснил, организация и практика была на высшем уровне, спасибо! Буду советовать друзьям.

27 листопада 2017
На прошлых выходных я воспользовался подарком от Bodo. Получил его на День рождения от коллег. Из всего выбрал "Экстремальное вождение". Несколько месяцев назад получили с женой права, поэтому знания и умения нам в этой области будут нелишними. Воспользоваться подарком решил вместе с женой и купил ей тоже этот подарок. Поэтому на занятие по экстремальному вождению отправились вместе...
На прошлых выходных я воспользовался подарком от Bodo. Получил его на День рождения от коллег. Из всего выбрал "Экстремальное вождение". Несколько месяцев назад получили с женой права, поэтому знания и умения нам в этой области будут нелишними. Воспользоваться подарком решил вместе с женой и купил ей тоже этот подарок. Поэтому на занятие по экстремальному вождению отправились вместе. Впечатление от занятия - невероятные, нам все очень понравилось! Наш инструктор (отличный преподаватель) рассказал и показал много нового и полезного, а главное - терпеливо относился к нашим ошибкам при выполнении автоупражнений, чего не скажешь об автоинструкторах в некоторых киевских автошколах. Он непросто рассказывал, что и как делать, а объяснял, как именно избежать ошибок, показывал почему мы их допускаем. Кроме того, мы с женой получили хороший заряд адреналина, гоняя на двух авто одновременно. Научились преодолевать препятствия, правильно тормозить в сложных ситуациях, безопасно парковаться, когда места крайне мало, и многое другое, - даже в автошколе это не показывали. День получился экстремальным и романтичным одновременно. Спасибо огромное! Воспользуемся Bodo и вернемся сюда еще!

Б
Борис
21 листопада 2017
Это был один из лучших подарков, которые я получал на день рожденья (про лучший я умолчу:). Удовольствие от того, что ты можешь делать вещи, которые в обыденной жизни неуместны (и даже опасны) - дает эмоции, драйв, поднимает настроение и запоминается на очень долгое время. Ярослав (инструктор по вождению) - очень приятный человек. Доходчиво и внятно объясняет нюансы, терпеливо указывает на...
Это был один из лучших подарков, которые я получал на день рожденья (про лучший я умолчу:). Удовольствие от того, что ты можешь делать вещи, которые в обыденной жизни неуместны (и даже опасны) - дает эмоции, драйв, поднимает настроение и запоминается на очень долгое время. Ярослав (инструктор по вождению) - очень приятный человек. Доходчиво и внятно объясняет нюансы, терпеливо указывает на ошибки и мотивирует сделать лучше. Мне все очень понравилось!)

Т
Тарас
19 листопада 2017
Дякую БОДО і інструктору Академії Водійської Майстерності за незабутні враження від уроку екстримального водіння! Я мав можливість відпрацювати на треку різноманітні маневри та типові аварійні ситуації. Отримав консультації про власні помилки і зараз впроваджую їх у повсякденній їзді. Це був цікавий досвід і багато позитивних емоцій. Раджу всім! Маю велике бажання спробувати ще один урок зимою...
Дякую БОДО і інструктору Академії Водійської Майстерності за незабутні враження від уроку екстримального водіння! Я мав можливість відпрацювати на треку різноманітні маневри та типові аварійні ситуації. Отримав консультації про власні помилки і зараз впроваджую їх у повсякденній їзді. Це був цікавий досвід і багато позитивних емоцій. Раджу всім! Маю велике бажання спробувати ще один урок зимою, думаю сніг/лід зробить цей урок ще більш екстримальним і незабутнім.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень