2248
 

Подаруй урок екстремального водіння!

Драйвове заняття з екстремального або контраварійного водіння на спеціальному треку у Феофанії. Можливість навчитися чітко входити в повороти на різних швидкостях, проходити змійки, правильно і швидко зупинятися, об'їжджати раптову перешкоду або просто навчитися більш упевнено почуватися за кермом. Програма заняття складається індивідуально із врахуванням рівня навичок. Персональний інструктор спостерігає за технікою їзди з боку, передаючи поради за допомогою рації. Цілих 2 уроки на власному авто або 1 заняття на авто компанії - Honda Civic. детальніше

1 чол. до 2 годин Використати до 31.07.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 897 раз
1 людина
до 2 годин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 14 років

Екстремальне водіння - що це?

Персональний урок екстремального або контраварійного водіння - це шанс підвищити свою водійську кваліфікацію й виробити правильну реакцію навіть у непередбачуваних дорожніх ситуаціях. В залежності від рівня водійських навичок, можна навчитися правильно керувати, входити в повороти на різних швидкостях, долати змійки, швидко зупинятися, об'їжджати раптові перешкоди. Надається автомобіль Honda Civic. Якщо займатися на власному авто - ще один майстер-клас в подарунок!

Як все відбувається?

Перед заняттям інструктор попередньо оцінює навички, водійський стаж і рівень підготовки Щасливчика. Це своєрідне тестування, яке передбачає виконання деяких «нормативних» вправ і допомагає виявити основні помилки. У залежності від результатів, складається індивідуальна програма навчання. Це може бути 2-годинне заняття з контраварійного водіння або урок екстремального водіння тривалістю в 1,5 години. Попрактикуватися вдасться на треку у Феофанії. Доки Щасливчик відпрацьовує автотрюки, інструктор знаходиться на вулиці, оцінюючи успіхи з боку і даючи підказки за допомогою рації. Також, профі може знаходитися поряд в салоні авто.

Найкращий центр контраварійної підготовки «Корда профі»

Головною гордістю центру контраварійної підготовки «Корда профі» є досвідчені інструктори. Тут працюють тільки найкращі фахівці з усієї України. Ці хлопці їздили на усьому, від ВАЗ 2108 до Феррарі і Мазератті. Колосальний досвід підготовки водіїв, водіїв-охоронців і кортежів.

Навички екстремального або контраварійного водіння

Чудова нагода на всіх швидкостях поганяти по автомобільного треку, ні в чому не обмежуючи свою свободу або відпрацювати важливі елементи техніки управління автомобілем. Буде це заняття з контраварійного (2 години) або екстремального водіння (1,5 години) - залежить від рівня навичок і особистих побажань. Тренінгова програма підбирається індивідуально, тому основний акцент робиться на «слабкі» місця. Особливу увагу приділяють швидкісному водінню, з перешкодами і без, точному входженню у повороти і різкому гальмуванню.

Покермувати можна на особистому авто або на машині компанії

Для уроку екстремального водіння буде надано автомобіль Honda Civic компанії «Корда профі», але потренуватися можна і на власній «залізній конячці». Якщо навчання відбувалося на особистому авто - ще одне заняття абсолютно безкоштовно!

Місце проведення враження

99 відгуків реальних людей