2248
 

Подаруй урок екстремального водіння!

Драйвове заняття з екстремального або контраварійного водіння на спеціальному треку у Феофанії або автодромі «Чайка». Програма заняття складається індивідуально з урахуванням рівня навичок. Під час уроку можна навчитися об'їжджати змійки, входити в повороти, освоїти різні техніки гальмування і багато іншого. подробнее...

1 чол. до 2 годин Використати до 31.10.2017
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 350 раз
1 людина
до 2 годин
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2017

Екстремальне водіння - що це?

Персональний урок екстремального або контраварійного водіння - це шанс підвищити свою водійську кваліфікацію й виробити правильну реакцію навіть у непередбачуваних дорожніх ситуаціях. В залежності від рівня водійських навичок, можна навчитися правильно керувати, входити в повороти на різних швидкостях, долати змійки, швидко зупинятися, об'їжджати раптові перешкоди. Надається автомобіль Honda Civic. Якщо займатися на власному авто - ще один майстер-клас в подарунок!

Як все відбувається?

Перед заняттям інструктор попередньо оцінює навички, водійський стаж і рівень підготовки Щасливчика. Це своєрідне тестування, яке передбачає виконання деяких «нормативних» вправ і допомагає виявити основні помилки. У залежності від результатів, складається індивідуальна програма навчання. Попрактикуватися вдасться на треку у Феофанії або на автодромі Чайка. Доки Щасливчик відпрацьовує автотрюки, інструктор знаходиться на вулиці, оцінюючи успіхи з боку і даючи підказки за допомогою рації. Також, профі може знаходитися поряд в салоні авто. Щасливчик може обрати авто з механічною або автоматичною коробкою передач.

Індивідуальний урок

Заняття проходить удвох х інструктором. Це найефективніший спосіб навчання. Інструктор присвятить всю увагу Щасливчику: прослідкує за помилками та надасть корисні поради.

Навички екстремального або контраварійного водіння

Чудова нагода на всіх швидкостях поганяти по автомобільного треку, ні в чому не обмежуючи свою свободу або відпрацювати важливі елементи техніки управління автомобілем. Буде це заняття з контраварійного або екстремального водіння - залежить від рівня навичок і особистих побажань. Тренінгова програма підбирається індивідуально, тому основний акцент робиться на «слабкі» місця. Особливу увагу приділяють швидкісному водінню, з перешкодами і без, точному входженню у повороти і різкому гальмуванню.

Покермувати автівкою компанії

Для уроку екстремального водіння буде надано автомобіль Honda Civic. Щасливчик може обрати механічну або автоматичну коробку передач.

Місце проведення враження:

Академія водійської майстерності
Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 2 Показати на мапі

130 відгуків реальних людей

Л
Людмила
13 травня 2017
Мені все сподобалось, інструктор досвідчений, терплячий і ввічливий.

А
Анна
6 травня 2017
Драйв, кайф, позитив, эмоции, адреналин....все зашкаливает!!!! Впечатления непередаваемые!!! Отдельное спасибо инструктору, Ярославу!!! Если бы в каждой автошколе, были такие инструкторы, аварий было бы на много меньше!!! Несмотря на то,что мой опыт вождения практически отсутствует, я смогла сделать полицейские развороты, получила ценные советы в контраварийном вождении!!! С удовольствием прийду к Вам еще!!!

Д
Дмитрий
2 травня 2017
Подарок купил супруге, ей понравилось. Инструктор Евгений рассказывает тонкости о которых никто не говорил в автошколе, очень много практического опыта получила супруга.

І
Игорь
14 квітня 2017
Очень понравилось, я думал что умею водить, оказалось не очень. Инструктор хорошо объясняет, корректирует ошибки. Рекомендую....

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень