2248
 

Подаруй майстер-клас екстремального водіння!

Драйвове заняття з екстремального або контраварійного водіння на спеціальному треку у Феофанії або автодромі «Чайка». Програма заняття складається індивідуально з урахуванням рівня навичок. Під час уроку можна навчитися об'їжджати змійки, входити в повороти, освоїти різні техніки гальмування і багато іншого. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 30.09.2018
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 941 раз
1 людина
до 2 годин
Обмеження: вище 140 см; ...
Доступно з 14 років
Використати до 30.09.2018

Екстремальне водіння — що це?

Персональний урок екстремального або контраварійного водіння — це шанс підвищити свою водійську кваліфікацію й виробити правильну реакцію навіть у непередбачуваних дорожніх ситуаціях. В залежності від рівня водійських навичок, можна навчитися правильно керувати, входити в повороти на різних швидкостях, долати змійки, швидко зупинятися, об'їжджати раптові перешкоди. Надається автомобіль Honda Civic. З собою бажано мати шкіряні рукавички.

Як все відбувається?

Перед заняттям інструктор попередньо оцінює навички, водійський стаж і рівень підготовки Щасливчика. Це своєрідне тестування, яке передбачає виконання деяких «нормативних» вправ і допомагає виявити основні помилки. У залежності від результатів, складається індивідуальна програма навчання. Попрактикуватися вдасться на треку у Феофанії або на автодромі Чайка. Доки Щасливчик відпрацьовує автотрюки, інструктор знаходиться на вулиці, оцінюючи успіхи з боку і даючи підказки за допомогою рації. Також, профі може знаходитися поряд в салоні авто. Щасливчик обере авто з механічною або автоматичною коробкою передач.

Індивідуальний урок

Заняття проходить удвох з інструктором. Це найефективніший спосіб навчання. Тренер присвятить всю увагу Щасливчику: прослідкує за помилками та надасть корисні поради.

Навички екстремального або контраварійного водіння

Чудова нагода на всіх швидкостях поганяти по автомобільному треку, ні в чому не обмежуючи свою свободу або відпрацювати важливі елементи техніки управління автомобілем. Буде це заняття з контраварійного або екстремального водіння - залежить від рівня навичок і особистих побажань. Тренінгова програма підбирається індивідуально, тому основний акцент робиться на «слабкі» місця. Особливу увагу приділяють швидкісному водінню, з перешкодами і без, точному входженню у повороти і різкому гальмуванню.

Покермувати автівкою компанії

Для уроку екстремального водіння буде надано автомобіль Honda Civic. Щасливчик може обрати механічну або автоматичну коробку передач.

Місце проведення враження:

Корда-профі - Школа професійного водіння
вул. Метрологічна, 14В Показати на мапі
Академія водійської майстерності
Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 2 Показати на мапі

156 відгуків реальних людей

13 березня 2018
Несмотря на то что за рулем около 10 лет, эти уроки оказались мне кое в чем полезными. Я попробовал то чего боялся делать раньше - дать передельную нагрузку на машину при экстренном торможении, объезжать приграды нас скорости без применения тормозов и т.д. Мне очень понравилось, и, если вы думаете что вас ничем не удивить - вы ошибаетесь!

11 лютого 2018
Всё супер.Опыт колосалтный.Спасибо инструктору Владимиру огромное спасибо за колосальный опыт.

29 січня 2018
Мастер-класс по вождению подарила мне девушка на день рождения. После активации сертификата со мной связались с bodo,а затем уже тренер по вождению и согласовали дату и время занятия. Выбор пал на контраварийное вождение на своем авто возле Феофании. По приезду было решено пройти несколько тестов для определения уровня навыков вождения. В целом, подарок помог понять сильные и слабые стороны...
Мастер-класс по вождению подарила мне девушка на день рождения. После активации сертификата со мной связались с bodo,а затем уже тренер по вождению и согласовали дату и время занятия. Выбор пал на контраварийное вождение на своем авто возле Феофании. По приезду было решено пройти несколько тестов для определения уровня навыков вождения. В целом, подарок помог понять сильные и слабые стороны при вождении автомобиля, получить новые навыки,а так же рекомендации по необходимым курсам повышения мастерства.

А
Андрей
16 січня 2018
Мне понравилось! Хочу посоветовать всем брать этот подарок зимой. На автодроме был залит лед что позволило отработать заносы, объезд препятствий и торможение на скользкой дороге. Не стоит идти сюда сразу как получили права, лучше, когда уже есть пару лет опыта вождения, у вас больше получится!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень