2248
 

Подаруй урок екстремального водіння!

Драйвове заняття з екстремального або контраварійного водіння на спеціальному треку у Феофанії або автодромі «Чайка». Програма заняття складається індивідуально з урахуванням рівня навичок. Під час уроку можна навчитися об'їжджати змійки, входити в повороти, освоїти різні техніки гальмування і багато іншого. детальніше...

1 чол. до 2 годин Використати до 28.02.2018
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 736 раз
1 чоловік
до 2 годин
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 14 років
Використати до 28.02.2018

Екстремальне водіння - що це?

Персональний урок екстремального або контраварійного водіння - це шанс підвищити свою водійську кваліфікацію й виробити правильну реакцію навіть у непередбачуваних дорожніх ситуаціях. В залежності від рівня водійських навичок, можна навчитися правильно керувати, входити в повороти на різних швидкостях, долати змійки, швидко зупинятися, об'їжджати раптові перешкоди. Надається автомобіль Honda Civic. Якщо займатися на власному авто - ще один майстер-клас в подарунок!

Як все відбувається?

Перед заняттям інструктор попередньо оцінює навички, водійський стаж і рівень підготовки Щасливчика. Це своєрідне тестування, яке передбачає виконання деяких «нормативних» вправ і допомагає виявити основні помилки. У залежності від результатів, складається індивідуальна програма навчання. Попрактикуватися вдасться на треку у Феофанії або на автодромі Чайка. Доки Щасливчик відпрацьовує автотрюки, інструктор знаходиться на вулиці, оцінюючи успіхи з боку і даючи підказки за допомогою рації. Також, профі може знаходитися поряд в салоні авто. Щасливчик може обрати авто з механічною або автоматичною коробкою передач.

Індивідуальний урок

Заняття проходить удвох х інструктором. Це найефективніший спосіб навчання. Інструктор присвятить всю увагу Щасливчику: прослідкує за помилками та надасть корисні поради.

Навички екстремального або контраварійного водіння

Чудова нагода на всіх швидкостях поганяти по автомобільного треку, ні в чому не обмежуючи свою свободу або відпрацювати важливі елементи техніки управління автомобілем. Буде це заняття з контраварійного або екстремального водіння - залежить від рівня навичок і особистих побажань. Тренінгова програма підбирається індивідуально, тому основний акцент робиться на «слабкі» місця. Особливу увагу приділяють швидкісному водінню, з перешкодами і без, точному входженню у повороти і різкому гальмуванню.

Покермувати автівкою компанії

Для уроку екстремального водіння буде надано автомобіль Honda Civic. Щасливчик може обрати механічну або автоматичну коробку передач.

Місце проведення враження:

Академія водійської майстерності
Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 2 Показати на мапі

140 відгуків реальних людей

13 серпня 2017
Спасибо команде Бодо за интересные и уникальные впечатления!) В этот раз посетил экстремальное вождение, очень интересная практика даже для опытных водителей. Если вы думаете, что вы профессиональный водитель, то после прохождения данного впечатления, будьте уверены, вы будете понастоящему профессионально водить авто. Рекомендую!

4 серпня 2017
Добрый день. Мне подарили урок экстремального вождения. Я действительно получила массу впечатлений и только положительных. Мне также удалось исправить свои недостатки при вождении. Мне все понравилось. Спасибо всем!)

Н
Наталия
3 серпня 2017
Сын сделал подарок в качестве урока экстремального вождения. Почему именно экстрим? Сложно сказать, возможно, в целях безопасности. Идею оценила на пять с плюсом!!! Всё понравилось от и до - от диспетчера до инструктора! С пониманием, вежливо, терпеливо...) Искренняя благодарность инструктору Владимиру (автодром "Чайка"). Спасибо, "bodo"!!! )) Обязательно воспользуюсь вашими услугами ещё не раз!

И
Иван
2 серпня 2017
Интересное и полезное впечатение. Сервис BODO и Компания-партнёр (автошкола), предоставляющая услугу "Экстремальное вождение", работают слажено, чётко, на 5 баллов. Молодцы. Спасибо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень