101662
 

Подаруй драйв на пітбайку!

Індивідуальне заняття, присвячене навчанню їзді на пітбайку KAYO CRF801-7L Classic 17/14 140с! Це зменшена копія кросового мотоцикла з 4-тактним двигуном. Базові навички керування мотоциклом стануть необхідними помічниками в справі управління пітбайком - про інше подбає досвідчений інструктор, який навчить, як рушати з місця, гальмувати, входити в повороти і т.д. Урок відбудеться на спеціальному мототреку в лісовій зоні під Києвом. Тут передбачені траси з ґрунтовим покриттям і різноманітним рельєфом, що дозволить перевірити себе в «дорожніх ситуаціях» будь-якої складності. детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 609 раз
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 105 кг

Драйв на пітбайку - що це?

Захоплююче знайомство із мистецтвом драйвовою їзди на пітбайку KAYO 140с потужністю 10 кінських сил. Це зменшена модель кросового мотоцикла з горизонтальним 4-тактний двигуном. Пітбайк створений спеціально для їзди по пересіченій місцевості зі всілякими перешкодами. Навчання проходить на спеціальному лісовому полігоні з різноманітними ґрунтовими покриттями в компанії досвідченого гонщика. Необхідне вміння утримувати рівновагу, наприклад, на велосипеді.

Як все відбувається?

У екстрім-клубі «Pitbike» на Щасливчика чекає знайомство з професійним інструктором. Потім вони разом вирушать поближче до мототреку. Насамперед, Щасливчикові видадуть повний комплект екіпіровки: кросовий шолом, окуляри, броню тіла, рукавички, налокітники та наколінники. Потім інструктор розповість про техніку безпеки та навчить головних тонкощів управління пітбайком. Після того, під його чітким керівництвом, Щасливчик навчатиметься стартувати пригальмовувати і виконувати інші необхідні маневри. А коли учень відчуватиме себе впевненіше за кермом, можна вирушати в захоплюючу подорож спеціальним лісовим мототреком! Це чудова можливість відчути себе в ролі справжнього ендуро-гонщика!

Потужний пітбайк KAYO 140c

Для навчання «наїзникові» нададуть модель одного з найбільших виробників пітбайків у світі - KAYO з 4-тактним двигуном і обсягом 140 куб. см. Потужність пітбайку 10 кінських сил всього на 70 кг ваги, тому «характер» у нього достатньо норовистий. Це дозволить не тільки навчитися рулюванню, гальмуванню і переключенню передач, але і сповна «відчути» мотоцикл.

Спеціальні лісові траси

Навчання відбувається на спеціальному тренувальному майданчику в мальовничій лісовій зоні під Києвом. На маршруті накатані траси з різноманітним грунтовим покриттям - чорноземом, піском, щебнем, глиноземом та ін. Це дозволить байкеру відчути поведінку мотоцикла на різних грунтозачепах. Також, на нього чекає безліч звивистих поворотів з різним рельєфом місцевості.

Не потрібні спеціальні навички

Пітбайк - ідеальний засіб для навчання мотомистецтву. Для цього не потрібні водійські права і спеціальний рівень підготовки. Необхідні тільки навички керування велосипедом, які дозволять впевнено утримувати рівновагу під час навчання. Наприкінці уроку навіть новачок відчує себе справжнім райдером, а більш досвідчений гонщик підвищить рівень своїх навичок і опанує кілька цікавих мотоприйомів. Програма заняття підбирається індивідуально.

Місце проведення враження

17 відгуків реальних людей