Подаруй прогулянку на великій яхті з друзями!

подарували вже 151 разів
6900 грн 15 люд. до 8 годин
15 людей
до 8 годин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Компанія вирушить на прогулянку на крейсерській яхті по Дніпру. На судні є кают-компанія на 12 гостей, палуба нагорі, 3 каюти й міні-кухня. Також яхта обладнана музичним програвачем і декількома столами. Кататися друзі будуть весь день, маршрут прогулянки можна обговорити заздалегідь з капітаном.

Чому ми вибрали Київську яхтову школу

Кататися друзі будуть на вітрильно-моторній яхті комфорт-класу. На судні є газова плита, мангал і холодильник. Компанія може домовитися з капітаном щодо зупинки на острові та організувати там відпочинок. Команда школи — почесні інструктори, яхтові капітани і майстри спорту.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Валерий
4 сентября 2017
https://www.facebook.com/100022729925018
Добрый день коллеги! Погода была прекрасная,солнечная ,безветренная! Позитивный и приветливый капитан Тарас ! А подарок и это самое главное - САМЫЙ ЛУЧШИЙ И НЕЗАБЫВАЕМЫЙ!!! Спасибо Вам огромное ,за умение быть внимательными к клиентам и оказаться в нужное время ,в нужном месте! ТАК ДЕРЖАТЬ!!
Роман
17 июля 2017
Чудові враження від поїздки. Дякую друзям, bodo, а також капітану яхти РІФ за незабутні емоції.
Максим
30 сентября 2015
Отличный подарок, оставивший самые теплые и приятные впечатления! Спасибо bodo и спасибо Трасу - капитану Рубина.
Artemis
29 июля 2015
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009702947867
Подарком-впечатлением остались очень довольны!!! Решением такого выбора стало празднование ДР. Для всех это было не обычно и романтично. Все гости в восторге)) яхта была чистая и красивая, капитан воспитанный и культурный!!! Купание и прыжки с яхты суперрр. Когда все проголодались решили причалить к берегу на пикник. Bodo спасибо Вам за подарок и идею!!!! Всем друзьям будем вас рекомендовать!!! Всем по больше хороших впечатлений )))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки