Список желаний пуст
Добавляйте впечатления и делитесь желаниями с друзьями.
Ваша корзина пуста
Добавляйте понравившиеся впечатления в корзину.
Список желаний пуст
Добавляйте впечатления и делитесь желаниями с друзьями.
Ваша корзина пуста
Добавляйте понравившиеся впечатления в корзину.

Подарки невестке на Новый Год

Фото - Индивидуальный пошив нижнего белья
227 отзывов
подарили 2 309 раз
Дизайнер определит тип фигуры и поможет выбрать подходящий фасон нижнего белья.
3000 грн 1 чел. 7 дней
Фото - SPA Шоколад
3 964 отзыва
подарили 69 282 раза
Клиент посетит расслабляющий сеанс в одном из SPA салонов на выбор. Процедуры пройдут на каменном столе с подогревом. Мастер использует натуральный шоколад.
Фото - Полет на воздушном шаре
ВАУ!
246 отзывов
подарили 2 572 раза
Полет на воздушном шаре над Киевской областью. Маршрут и время прогулки зависит от силы и направления ветра. После приземления гостей посвятят в воздухоплаватели.
8990 грн 2 чел. до 60 мин.
Фото - Прогулка на лошадях для двоих
2 420 отзывов
подарили 75 545 раз
Приятелям проведут инструктаж по технике безопасности. Потом клиентам помогут сесть в седла, и лошади спокойно пойдут по территории под присмотром инструктора.
Фото - Мастер-класс гончарства для двоих
1 043 отзыва
подарили 23 576 раз
Индивидуальное занятие по гончарному мастерству. Под руководством специалиста посетители попробуют крутить круг, центровать глину и придавать ей желаемую форму.
Фото - SPA уход для тела с минералами
387 отзывов
подарили 5 972 раза
Клиент посетит расслабляющий сеанс с использованием солей Мертвого и Средиземного морей. Комплекс состоит из пилинга, обертывания и массажа аромамаслами.
1500 грн 1 чел. 2 часа

Отзывы: Подарки невестке на Новый Год

60 068 отзывов
Уикенд в загородном конном клубе для двоих
Вероніка
4 сентября 2021
Чудово. Рекомендую брати екскурсію( вартість не пам'ятаю,була зписана з депозиту) ,на вибір буде ще прогулянка на 15_30 хвилин або тренування ( все за різною ціною і буде списуватись з вашого депозиту) на території е відкритий літній басейн. Сніданок входить у вартість. Їжа смачна але чек вище середнього. В будиночках де номера е кімната кухня точно е електричний чайник ( про більше сказати не можу) На вихідних багато людей тому краще або бронювати номер заздалегідь через дзвінок адміністрації ( думаю це можливо)
Мастер-класс большого тенниса для двоих
Volodymyr
12 сентября 2021
Гру у великий тенніс сподобалася, тренер Олексій знаходить підхід до кожного клієнта, місце комфортне, немає дуже багато людей одночасно. Сподобалось, рекомендую іншим.
Купание в чане для двоих
Володимир
14 октября 2021
Були з дружиною вперше, привітні адміністратори допомогли знайти правильну дорогу, показали та розказали все по чанам. -Є зона відпочинку на вулиці та в будиночку; -Мангал (можна робити м'ясо попередньо його принісши з собою + своє вугілля, дрова заборонені. Решітку/шампура можна також взяти на місці) -Вихід в Дніпро, можна охолонути після гарячої води. -Краще всього взяти з собою трав'яні чаї в термосі, оскільки на місці є тільки зелений та чорний. -Можна приносити будь яку їжу та напої, також повинна щось доставляти Ракета. -Авто є де припаркувати майже під самим входом, за заїзд на територію череш шлагбаум буде взята плата в кінці на КПП (10 грн/год). В цілому 5/5, враження досить цікаве, хоч і доволі не дешеве.