Як це працює?

Легко купити

  • Крок 1

    Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

  • Крок 2

    Вибери зручний спосіб доставки та оплати

  • Крок 3

    Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

  • Крок 1

    Вибери одне враження із подарованих

  • Крок 2

    Забронюй враження на зручні дату та час

  • Крок 3

    Отримай незабутні враження!

  • Ті, хто професійно займаються спортом або регулярно відвідують спортзали помічали, як тренери непомітно стають чи не членами сім'ї. І раптом вже хочеться дарувати їм подарунки, висловлюючи таким чином свою повагу і подяку.

    Тренер — це така людина, яка примушує нас робити те, що ми робити не хочемо, але при цьому ми все одно його любимо. А на день народження або Новий рік ще й подарунок тренеру готуємо. Ось такий Стокгольмський синдром в дії.

    Але краще подумаємо не про причини любові до спортивних наставників, а про оригінальні подарунки для них. Бо годинник з секундоміром або чергове рушник — сумнівний презент.

    Уникайте нудних і безособистісних подарунків

    Вибору подарунка часто приділяється недостатньо уваги, адже це повинно бути ретельно розрахованим і виваженим рішенням. Ви ж не купуєте перші-ліпші туфлі? Ви шукайте красиві, якісні, щоб вписувалися в гардероб і, обов'язково, комфортно сиділи на нозі.

    З подарунками так само: вони повинні відповідати інтересам та уподобанням людини, володіти високою якістю, бути корисними і такими, що запам'ятовуються. Тільки часто спілкування з тренерами не настільки близьке, щоб знати нюанси типу улюбленого кольору і розміру. Але це не привід відмахнутися і подарувати тортик (за який вас "четвертують"), адже людство винайшло універсальний і при цьому оригінальний подарунок — враження!

    Подаруйте тренеру нові емоції

    Останні пару років серед молоді набирають популярність «емоційні» подарунки. Людство, нарешті, дійшло до розуміння, що в житті важливо не кількість фігурок кішечок на поличці або наворочених смартфонів, які встигають «застаріти» раніше, ніж потраплять на полиці магазинів. Головна цінність, що дозволяє судити про яскравості і насиченості життя — кількість вражень, які вдалося випробувати.

    Лідер українського емоційно-подарункового ринку компанія Bodo.ua з 2009 року збирає незвичайні події. 400 пропозицій розбиті на 8 категорій. І в кожній знайдеться відповідний подарунок тренеру.

    Фото

    Згадайте, як часто у вас відбувалося в житті щось неймовірне, а ви і не подумали зафіксувати цей момент. Або раптом виявляли, що за останні років п'ять у вас немає пристойних фотографій, і до резюме прикріпити нічого. Можливо, у вашого тренера справи йдуть схожим чином, так що сертифікат на фотосесію стане підходящим подарунком. І так, дарувати таке краще жінці.

    Гурман

    Навіть люди, які дотримуються правильного харчування, іноді балують себе «неправильної» їжею: нашої національної жирної кухнею або диявольськи гострої мексиканської. Ми не закликаємо спокушати наставника йоги м'ясними стравами, йому можна піднести вегетаріанський обід.

    Майстер-клас

    Ця категорія — справжнє подарункове Ельдорадо. Майстер-класи бувають спортивними, екстремальними, декоративно-прикладними, кулінарними. Це той випадок, коли однозначно варто скористатися послугою Bodo 10-в-1, але про неї пізніше.

    Тільки не даруйте вчитель танців урок хореографії, а майстру спорту з боксу — курс самооборони, цим ви виявите нетактовність, а то і нанесете образу.

    SPA&Beauty

    Хто вміє наполегливо тренуватися, знає толк і в якісному розслабленні. Подаруйте сеанс проникливого гавайського масажу ліктями, екзотичний fishmassage або релакс в інфрачервоній сауні.

    Романтика

    Ось тут потрібно проявити тактовність і обережність, щоб не переступити межу професійних відносин. Такі подарунки для тренера можна дарувати або якщо ви дуже здружилися, а презент призначений для спортинструктура і його половинки, або якщо між вами зароджується щось романтичне.

    Екскурсії

    Ось це відмінний подарунок! Він поєднує в собі і певну фізичну активність, і знайомство з новими фактами, а якщо це екскурсія в інше місто, то і розширення уявлень про світ. Залежно від особистісної орієнтації тренера, подаруйте екскурсії детективно-містичного спрямування або подорожі по київських підземеллях і чорнобильській зоні відчуження.

    Активності

    Розуміємо, що активності в житті тренерів достатньо. Але, як кажуть, спорт — це життя. Та й спортивну тему можна весело обіграти. Наприклад, зробіть тренеру з футболу жартівливий подарунок — футбол у зорбах. Ця гра подарує величезне задоволення і заряд відмінного настрою і гравцям, і запрошеним глядачам.

    Адреналін

    Екстремальні подарунки більше припадуть до душі чоловікові-тренеру, адже в божевільних гонках на квадроциклах, групових сплавах по бурхливих річках, покорениях висоти креатин зашкалює!

    Корисний один Bodo

    • Шестирічний досвід в подарунковій індустрії і 400+ яскравих пропозицій в каталозі.
    • Якість вражень перевірено співробітниками Бодо, яким доводиться на собі перевіряти і масажі, і ресторани, і пілотування літака.
    • Згадана вище послуга 10-в-1: в один подарунок можна вкласти до десяти емоцій, з яких ваш тренер вибере одну, найпривабливішу.
    • Сертифікат діє півроку, що знімає «сезонне» обмеження при виборі подарунка.

    У пошуку оригінальних подарунків і втілення неймовірних ідей «Калейдоскоп вражень Bodo» дійсно є незамінним помічником.