Оригінальний подарунок татові: як зробити свято незабутнім

Вибрати подарунок для папи іноді виявляється завданням дуже складним, адже батьки турбуються про дітей, а власні бажання і потреби озвучують вкрай рідко. Буває, що дорослі сини і дочки, багато років живуть окремо, навіть не здогадуються про інтереси своїх рідних. І якщо мамі можна презентувати квітковий букет або солодощі, дарувати квіти чоловікам вважається недоречним.

Як знайти хороший чоловічий подарунок

Багато років сфера привітань упускала з увазі категорію подарунків для чоловіка. Всього кілька років тому в сувенірних магазинах з'явилася можливість купити саме чоловічі презенти: стильні запонки, письмові аксесуари з гравіюванням, автентичні настільні годинники. Але асортимент подібних товарів дуже мізерний, а тому оригінальність цих подарунків швидко вичерпалася. Звичайно, можна придбати в подарунок папі якісь прикольні речі (іменні футболки, незвичайні флешки), але навряд чи вони будуть доречні і гідні вашого батька.

В якості альтернативи можна вибрати ексклюзивні подарунки для тата — послуги-враження, які приурочені до святкового дня.

Вирішуємо складні завдання з Bodo

Інтернет-магазин Bodo узяв за основу ідею «вражень у подарунок» і за шість років існування зібрав сотні пропозицій, що можна подарувати батькові на день народження, професійне свято, з нагоди виходу на пенсію та просто за те, що він у вас є.

  • Батько отримав високу посаду? Подаруйте йому ексклюзивне пошиття костюма. Це шикарний подарунок, адже виготовлені за індивідуальними мірками піджак і штани будуть відмінно сидіти, величезний вибір кольорів і тканин дозволить створити стильний комплект. Виріб отримає довічну гарантію: хімчистка кожні три місяці і ремонт за необхідності.
  • Тато вийшов на заслужений відпочинок? Дегустація вин в якості подарунка – відмінне рішення. Досвідчений сомельє розповість про етапи та особливості дегустації, а потім дорогому гостю запропонують скуштувати три види елітних вин з подальшим обговоренням відчуттів.
  • Дорогий батько часто згадує армійську молодість? Буде відмінною ідеєю піднести на йому на іменини катання на танку МТ-ЛБ або операцію спецназ, де щасливий тато зможе постріляти з шести видів вогнепальної зброї і, як бонус, бойового лука.

Подарувати враження – легко!

  • Вибирайте враження з каталогу. Можна зібрати цілий набір з десяти пропозицій, серед яких тато обов'язково знайде свою давню мрію.
  • Ми надаємо в подарунок яскравий бокс з набором карток, які презентують кожну послугу. Ви можете також замовити іменну суперобложку і листівку ручної роботи.
  • Подарунковий сертифікат Bodo діє шість місяців.
  • Наша книга відгуків сповнена вдячних відгуків, адже позитивні емоції – це щастя. За них хочеться дякувати і ними хочеться ділитися.

Даруйте найкращі подарунки татові, проявляйте турботу, проводите з ним час, адже він завжди буде для вас опорою.