Не знаєте, що подарувати на сталеву весілля? Бодо дасть кілька слушних порад!

Через 11 років шлюбу люди, як правило, стають настільки близькими, що вже практично невіддільні один від одного. Природно, подарунки до свят їм дарують спільні. Якщо ж мова йде про щорічне свято - річниці весілля - подарунок на олов'яну весілля для двох буде ідеальним рішенням.

Отже, вибираємо, що подарувати на жерстяну весілля. Ви напевно хочете, щоб весільний сюрприз був оригінальним і креативним, але на хендмейд немає ні часу, ні натхнення. Та й важко створити щось вартісне, якщо з підручних матеріалів є тільки клей, картон та намиста. Уроки праці давно залишилися позаду, навик безповоротно втрачено, тому і думати годі про це. У нас є оригінальний подарунковий варіант для Вас - подарунок Бодо. Враження - це презент на мідну весілля нематеріального характеру, тому на полиці він порохом не буде. Замість нудних чайників і кавників Ви даруєте подружній парі приголомшливий вечерю на даху будинку або апетитний вегетаріанський обід в ресторані.

Вибираємо оригінальний подарунок чоловіковіПодарунок на сталеву весілля

Підійдемо до питання з іншого боку. Припустимо, ви - не гість, а як раз таки один з винуватців торжества. Наприклад, дружина. Який подарунок на агатовую весілля буде і цінним, яскравим і приємним, і корисним, і ще безліч "і"...? Все-таки 11 років щасливого шлюбу. Стільки прожито разом, стільки проблем і розбіжностей залишилося позаду. Варто скасувати свою любов особливим подарунком.

Прикольні ідеї від Бодо включають: урок пісочної анімації для двох, тайський масаж стоп для двох, відпочинок в турецькому хаммаме. Це в тому випадку, якщо Ви твердо вирішили провести цей час разом і розділити з коханим радість від враження. якщо ж Ви шукаєте індивідуальний сюрприз на нікелеву весілля, вкладіть в сертифікат до 10 екстремальних і спортивний вражень. У нас є і рибалка, і авто-тренінги, та екстремальні заїзди на водних видах транспорту...Що подарувати на сталеву весілля?

Незвичайні враження дружині

Дорогий супружнице на мереживну весілля подарувати можна сміливо щось з розряду СПА-процедур. Кедрова фітосауна, флоатінг, відвідування лазень або староруських купалень - це не ідеально проведення часу для вихідного дня? Масаж - відмінний презент на фаянсовий весілля. У Бодо Ви зможете придбати сертифікат на екзотичну масажну техніку практично з будь-якого куточка земної кулі!