Подарунки батькам на срібне весілля

Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • На річницю спільного життя, як і на весілля прийнято дарувати романтичні сюрпризи. Ви не помилитеся, якщо залишитеся прихильниками саме такого вибору. До того ж, серед вражень Бодо можна знайти безліч незвичайних побачень, які не тільки гарантують незабутні миті, але й зігріють серця. Так що Ви з легкістю визначтеся, що можна подарувати на срібне весілля чоловікові і дружині, заглянувши в каталог вражень Бодо.

  Тільки уявіть, що мама і тато йдуть рука об руку вже цілих 25 років! За ці роки на їх шляху зустрічалися і радості і прикрості, але вони зуміли пронести свою любов через всі труднощі і перешкоди. Саме тому постарайтеся віднестися до ювілею їх відносин з особливою повагою. Для цього достатньо купити дійсно оригінальний і романтичний сюрприз! А, може бути, це буде цілий набір захоплюючих побачень на срібну річницю?

  Цілих 10 вражень у наборі романтичних побачень!

  Подарунки на срібне весілля батькамВаш батько, безсумнівно, буде в захваті від сертифіката на романтичне враження. Подарунок на срібне весілля дружині також безсумнівно її дуже обрадує. Адже, можливо, вперше в житті не доведеться піклуватися про організацію побачення. Все що потрібно - узгодити зі своєю другою половинкою бажані дату і час і відправитися за новими приємними емоціями.

  Так чим же порадувати на агатовую весілля або срібну річницю дорогих винуватців торжества? Це може бути вишукана винна дегустація в елітному столичному винному домі. Професійний сомельє не тільки надасть кілька видів елітного напою, але і розповість про тонкощі його вживання. Східна чайна церемонія доведе, що істинний смак звичного чаю набагато багатше, ніж може здаватися. Можна вибрати цей сюрприз, якщо не знаєте, що подарувати на перлову весілля. Гарним подарунком також стане урок парного танцю, де батьки зможуть вивчити бажану композицію в компанії досвідченого тренера. Або ж влаштуйте для них справжнє міні-подорож у місто кохання - Львів. Там їх чекатиме багато романтики і новизни! Це також відмінний подарунок на день мереживна весілля.

  Складно зробити вибір, враховуючи розмаїття вражень? Тоді вибирайте до 10 різних варіантів, а щасливі одержувачі самі визначаться, що їм найбільше до душі! Можна знайти цікаві подакри на фарфорове весілля і вражаючі сюрпризи на золоту.