Кілька приголомшливих ідей того, що подарувати на алюмінієву весілля

Алюміній не дарма вважається одним з найбільш гнучких металів, які поєднують міцність і пластичність. За аналогією, і 37-я річниця весілля іменується в народі "алюмінієвої". За деякими версіями, слід відзначати навіть не круглу дату, а 37,5 років, тому в повному сенсі "роковинами" це свято важко назвати. Тим не менш, він користується великою популярністю, і родини, знає традиції, його із задоволенням відзначають у колі близьких людей. якщо хочете вибрати оригінальний подарунок на річницю весілля - подивися наші ідеї. 

Так, це не “золоте весілля”, яку прийнято святкувати з розмахом, зібравши повний будинок гостей, а іноді і повторюючи шлюбну церемонію. Однак ця дата символізує величезний шлях, який подружжя подолали рука об руку, і такі подвиги слід шанувати. Тому так важливо заздалегідь вирішити, що подарувати на алюмінієву весілля. Сюрприз повинен бути оригінальний і несподіваний, адже подружжю і так зроблять безліч стандартних презентів. Навіщо ставати в один ряд з іншими? Будьте сміливіше і креативніше! Подарунок-враження - саме те, що Вам потрібно! 

Робимо незабутні сюрпризи чоловікові до загального святаПодарунок на алюмінієву весілля

Якщо Ви живете з чоловіком вже понад 37 років, Вам напевно в найдрібніших подробицях відомі всі його хобі і захоплення, мрії та сподівання... Тому вибрати подарунок чоловікові на алюмінієву весілля має бути відносно легко. Багато років проживши в шлюбі, Ви без жодного коливання визначте, що йому більше до душі: гонки на квадроциклах або відпочинок в японській лазні "Офуро". Подібні сюрпризи можна піднести чоловікові в подарунок на перлову весілля

Кілька цінних порад від бодо: враховуйте вік і фізичні параметри свого партнера, адже на деяких екстремальних враження присутні обмеження. Щоб уникнути незручної ситуації, заздалегідь проконсультуйтеся з співробітницями колл-центру - вони в найдрібніших подробицях розкажуть, які умови проведення враження. Також читайте, що купити:

  • на полотняну весілля
  • на рубінове
  • на сапфіровеЩо подарувати на алюмінієву весілля

Трохи креативу при пошуку презенту дружині

Доглядаючи подарунок дружині на алюмінієву весілля, постарайтеся вийти з зони комфорту. Купити можна і шаблонний презент начебто кавоварки або нової плойки, але ж такий день хочеться зробити особливим. Якщо Вам набридло дарувати прикраси, квіти та набори косметики, задумайтеся про варіанті романтичної вечері на даху будинку. Тільки уявіть собі: мерехтіння свічок, мелодійна музика, м'які затишні пледи, іскри шампанського в келихах, ароматна полуниця Це ідеальний... подарунок дружині на скляну весілля.

А що, якщо додати трохи солодощі вашим відносинам? Шоколадний майстер-клас в одній з кращих кондитерських міста подарує воістину незабутні спогади, а смак цукерок власного виготовлення ще довго буде переслідувати вас по ночах. Дізнайтеся також, що вибрати батькам на срібне весілля