Що подарувати тестю на День народження

З появою другої половинки в будинок приходить не тільки любов і взаєморозуміння. Тепер у Вас стає більше родичів та рідних. Але саме головне, не забути привітати з Днем народження голову сімейства - тестя.

Отже, що можна подарувати тестеві?

Першим ділом, порадуйте нового родича своєю присутністю. Адже саме уваги він чекає від чоловіка своєї улюбленої дочки. А далі, подбайте про класного подарунок для тестя на іменини. Це може бути як звичаю матеріальна річ, корисна в будь-якому господарстві, так і незвичайний дозвілля, який Ви можете подарувати сертифікатів на враження. До речі, подібним чином можна здивувати не тільки дружини, але і зробити сюрприз свекру або приємний презент кумам

Подарунки тестю на День народженняВибираємо сюрприз у вигляді сертифіката

В каталозі Бодо Ви знайдете безліч різноманітних вражень, які дозволять задовольнити смаки навіть найвибагливіших одержувачів, наприклад, дитини-іменинника або все на світі побачив дідуся.

Так, порадуйте тестя екстремальним дозвіллям, наприклад катанням на баггі або квадроциклі. Якщо він азартна людина, то напевно оцінить гру в покер.

Особливим попитом користуються СПА-послуги. Повірте, їх варто дарувати не тільки мамі або невістці на свята: чоловікам таке теж дуже подобається! Існують спеціальні чоловічі масажні техніки, які відрізняються сильною інтенсивністю. Ну а для дівчинки на День народження можна вибрати що-небудь більш ніжною, наприклад аромамасаж.  

А ось що подарувати тестю на Новий рік? Все ще думаєте, чим здивувати зятя? Тут краще вибрати статусний сюрприз, наприклад, сигарна дегустація в елітному сигарному будинку. Ще є винна дегустація та дегустація вина та сиру.

З такими подарунками Ви вже точно вгадаєте! І не забувайте, що разом із враженням Ви отримуєте авторський дизайн сюрпризу. Це красива коробочка насичених тонів, а в ній - сертифікат, листівка з описом послуги та інструкція по активації. 

  • Обирайте подарунки для тестя на 23 лютого