Подарунки другу на 14 лютого - з натяком і без!

Європа перейнялася духом романтичного свята ще в 12 столітті, а її переселенці розвезли традиції по всьому світу. В Америці валентинки відразу ж стали найпопулярнішими листівками після різдвяних. І це незважаючи на те, що День св. Валентина ніколи не був визнаний тут офіційним святом. Мабуть, традиція робити подарунки дружині на День Валентина, радувати чоловіка або коханого так сподобалася людям, що сам привід запам'ятався на століття. Ось і сьогодні, ми не тільки шукаємо презенти на валентина для рідних, а й прагнемо приділити увагу близьким друзям. Звичайно, в цьому випадку можна відбутися «сердечним» сувеніром, але якщо це не ваша історія — пропонуємо вибрати подарунки подрузі на День святого Валентина пооригінальніше.

Це можуть бути унікальні послуги, що ваш друг сам би собі ніколи не купив. Не тому що не дозволив би, а тому що просто не знав про їх існування. Наведемо приклад унікальних «чобіт-скороходів». Вони нагадують металеві ходулі і можуть збільшити висоту стрибка в 2 і навіть в 3 рази. Виключно веселе розвага, але погодьтеся, що подарувати хлопцеві на 14 лютого такий презент додумається не кожен. І від цього сюрприз стає, дійсно, ексклюзивним! В якості доброго подарунка приятелеві можна вибрати стрибки на батуті, польоти в аеродинамічній трубі, екстрім-заїзди на самих незвичайних видах транспорту, від байків та квадроциклів до баггі і тачок. Ідей безліч, а познайомитися з ними завжди можна лише в один клік. 

Сюрпризи для старого друга в День св. Валентина

Подарунки другу на 14 лютогоМіцна дружба - сама по собі являється величезним даром. У своєму давньому приятелі ви вгадуєте кожну нотку настрою, та й поговорити відверто ніколи не завдавало особливих труднощів. І хоч знаєте ви один одного вже багато років, майбутнє свято не на жарт примусило замислитися. Що подарувати другу на День святого Валентина, аби точно вгадати з сюрпризом? Дати відповідь на це запитання можете тільки ви, але ось допомогти з ідеями під силу і нам. 

Наприклад, якщо ваш товариш захоплюється спортом, то можна підкинути йому ідею для нового хобі. Майстер-класи більярду, гольфу, тенісу, боксу не вимагають спеціальних навичок і стануть прекрасною нагодою познайомитися з будь-яким популярним захопленням. Те ж саме можна сказати про уроки стрільби з лука, пістолетів, рушниць, снайперських гвинтівок. Універсальне правило діє і для творчих майстер-класів: від азів живопису і до діджеїнгу. 

Пару слів про симпатії - подарунки другу на день закоханих

Не виключаємо, що ви можете переслідувати зовсім іншу задачу. І без друга, який завжди поруч, ви не уявляєте всю свою життя. Але от сказати йому про це — язик не повертається. Ще б. Хоч день всіх закоханих і забезпечує всю планету шансом голосніше заявити про кохання, не завжди це правило діє в дружбі. Тут потрібно вибирати шлях з найменшим опором — ненав'язливий подарунок на день закоханих, який розповість про симпатії краще всяких слів. Таким сюрпризом може стати миле побачення, правда, про те, що це побачення ваш коханий (давайте називати речі своїми іменами) дізнається потім. 

Що подарувати другу на 14 лютогоКиносвидание або Xbox

Сертифікат на День Валентина — це не листівка, а пластикова картка, яка для вас як броня. Нічого особливого, якщо вона приховує побачення в порожньому кінозалі або гру на приставці Xbox. Ваш друг щиро здивується подарунку, тільки і всього. А от після, сидячи пліч-о-пліч перед екраном з романтичним фільмом, він вже точно помітить «підступ». Але для цього й існує день закоханих. Він провокує людей знаходити один одного. 

Екскурсія на стайню

А ось ще - романтична прогулянка за містом. У стайні добрі коники, їх можна погодувати, погладити, оточити увагою. Сама атмосфера такого побачення - неземна. Вона надихає на таємничі бесіди та щиросердні зізнання. Це саме те, що потрібно, якщо ви зважилися вперше заговорити про кохання.

Малюнки на воді

Скажіть малюнком — без слів, за допомогою фарб. Визнання можна в прямому сенсі зобразити на поверхні води. Якщо воно взаємне, то і спільний малюнок залишиться на пам'ять, як початок чарівної історії. Ваш друг нічого не запідозрить, отримавши незвичайний подарунок, а пізніше може бути стане найщасливішою людиною в світі. Не бійтеся ризикувати — адже без цього екстриму вашій парі не вдасться скластися. Нехай першим кроком стане романтичний подарунок на день закоханих коханій жінці, і він нарешті розставить всі крапки над «і».