Подарунок свекру на Новий рік 2018

60
100977
Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • Кожен з нас прекрасно знає, що б він подарував на Новий рік батькам, другій половинці або дітям. Ну, принаймні, має більш-менш чітке уявлення. Але що подарувати на Новий рік свекру — людині, якого обов'язково треба порадувати не менше, ніж власного чоловіка? Розчарувати його навіть трохи лячно, адже в перевагах саме цього родича ми орієнтуємося слабкіше, ніж хотілося б. Безпрограшний варіант — це дарувати враження, які доставлять йому незвичайне задоволення і міцно затвердять вас в ролі коханої невістки.

  Чоловічі захоплення в подарунковому пакунку

  Вже за відсутності анекдотів про відносини між невісткою та свекром можна зрозуміти — вони, за своєю природою, миролюбні й доброзичливі. А все тому що кожна хороша невістка пам'ятає золоте правило: батько завжди хоче відчувати себе чоловіком і главою сімейства. Чому б вам не подивитися на свого свекра з цього боку? Тоді і подарунок на день автомобіліста для свекра сам собою знайдеться! Давайте подумаємо: що чоловіки люблять найбільше? Як правило, риболовлю. А в зимовий час року це хобі набуває особливого відтінку чарівності   чого тільки коштує процес прорубування лунки? Ваш свекор обов'язково оцінить оцінить такий сюрприз гідно і, може бути, навіть віддячить частинкою солідного улову!

  Підібрати подарунок для автолюбителя не викличе особливих труднощів. Однак традиційні речі та сувеніри не дадуть належного ефекту, а ви ж хочете його здивувати? Презентуйте свекру урок зимового водіння від чемпіона України з автослалому! Таку увагу до власних інтересів розтопить серце навіть найбільш серьйозного чоловіка! А ще це хороший варіант подарунка на Новий рік для співробітників-чоловіків. 

  Новорічні подарунки свекруВаш свекор любить працювати руками? Напевно, у нього вдома усі лампочки горять, а дверцята шафки на кухні не скрипить. Тоді його точно порадує можливість долучитися до прадавнього ремесла ковальства та відчути себе героєм казки про Лівшу. Він пройдеться по майстерні коваля й на власні очі познайомитися з різноманітністю його інструментів. Екскурсія — це, зрозуміло, надзвичайно захоплююче, але який же чоловік погодиться залишитися осторонь, коли є можливість «пограти м'язами»? Саме тому, в садибі коваля його очікуватиме унікальний шанс власноруч перетворити шматок металу в вишукане кований виріб! Прибережіть цю ідею подарунка та на наступний рік - хлопчаки в певному віці захоплюються ручною працею не менше дорослих, ви завжди зможете подарувати синові на Новий рік захоплюючий майстер-клас кування. 

  Звичайно, куди без класики жанру: 31 грудня та справжньої слов'янської лазні? Порадуйте свекра можливістю долучитися до давніх традицій в автентичній парній на дровах! Він навіть зможе вибрати віник, який згодом використає досвідчений банщик. А ще в лазню можна відправитися з родичами - відмінний сюрприз на Новий рік для сім'ї, великої та дружної! 

  Спортивним свекрів присвячується - подарунок свекру на Новий рік

  Іноді традиційним сюрпризом для свекра тут точно не обійтися! Подаруйте йому можливість продемонструвати, наскільки він ще молодий і енергійний. Ми пропонуємо вам невеликий список найбільш популярних серед активних чоловіків розваг, а ви вже зможете доповнити його на свій смак. А, може бути серед них ви виберете ще й подарунок на Новий рік для свекрухи? 

  Гра в хокей

  Швидше за все, у свій час ваш свекор надзвичайно захоплювався грою хокеїста Валерія Харламова, як і пишалася ним вся країна. А на тлі гучного фільму «Легенда №17», який пробудив у ньому бурю спогадів, він напевно захотів продемонструвати свій «порох у порохівницях». Ви надовго станете центром вдячних спогадів свекра, якщо подаруєте йому гру в хокей. Гравці професійної команди з радістю приймуть нового учасника в свій колектив, та ще й навчать його парі-трійці профі-фінтів!

  Майстер-клас боксу

  Що подарувати свекру на Новий рікЧасто спостерігаєте, як ваш чоловік разом зі свекром захоплено обговорюють останній бій Кличка, навипередки коментуючи побачене: «А як він аперкотом його...», «А той хук праворуч...»? Якщо так, то ідея подарунка вже перед вами. Напевне свекор буде у захваті від можливості побувати на професійному рингу і потренуватися зі справжнім боксером! Уявіть, з яким бажанням він буде натягувати одні тільки захисні перчатки, що вже казати про спаринг-дуелі!

  Курс плавання

  Індивідуальний курс плавання стане тим самим подарунком свекру до Нового року, який допоможе всебічно проявити турботу про нього. Ви були уважні до його інтересам, презентувавши можливість навчити різними стилями і технікам — це раз. Ви також подумали про його здоров'я, запропонувавши свекру провести дозвілля не тільки весело, але і з користю — це два. Який же чоловік залишиться байдужим перед такою увагою до його персони? А ще це хороший варіант подарунка, якщо необхідно привітати Новий рік сестру старшу, або молодшу. 

  Виходячи заміж, дівчина подвоює кількість своїх родичів, одним з перших в цьому переліку стоїть свекор. Тому поставитися до вибору презенту необхідно з не меншим завзяттям, ніж до необхідності порадувати власних батьків. Достатньо проявити лише трішки уваги до захоплень — та ви вже знаєте, що подарувати тещі на Новий рік, чим порадувати свекра, здивувати колег або шкільних друзів. Щодо креативних рушень —наші враження!