101716
 

Зоряне небо через телескоп

Захоплююча можливість розглянути зоряне небо в найдрібніших деталях для пари мрійників! Можна побачити космічні туманності, сузір'я, кратери Місяця, а також подвійні зірки, в тому числі, і жовто-блакитну Альбирео! Для спостереження за нічним небом використовується потужний телескоп системи Ньютона Celestron C6N зі збільшенням від 60 до 500 разів. Установка цього приладу проходить за містом, де штучне освітлення не заважає стежити за космічними світилами. До речі, компанію парі складе захоплений астроном — з масою цікавих подробиць про життя далеких планет. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2018
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 30.04.2018

Зоряне небо через телескоп — що це?

Захоплююча подорож ближче до незвіданих галактик! В ясну ніч неозброєним оком можна побачити на небосхилі близько 2-3 тисяч мерехтливих зірок. А за допомогою хорошої оптичної техніки це число можна сміливо множити в кілька разів. Щоб переконатися в цьому, потрібно оцінити можливості потужного телескопа Celestron C6N. Цей прилад допоможе як на долоні розглянути вже знайомі сузір'я Великої та Малої Ведмедиці, Чумацький шлях, кратери багатоликого Місяця. Також можна поспостерігати, як виглядають подвійні зірки та далекі галактики, а якщо пощастить — навіть побачити вражаючі кільця Сатурна.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться за місто в заздалегідь обумовлений час. Місцевість, позбавлена штучного освітлення, дозволить сповна насолодитися зоряним небом. Інструктор привезе телескоп на локацію, і в пари буде можливість взяти участь у процесі його налаштування. Спостереження за зірками відбудеться в супроводі захопленого своєю справою астронома. Він допоможе розібратися у різноманітті світил та проведе цікавий екскурс в астрономію.

Кратери Місяця — як на картинці

Супутник Землі постане перед об'єктивом телескопа у всій красі. Можна буде в деталях розглянути поверхню Місяця, численні кратери та місячні моря. 

Потужний телескоп Celestron C6N

Телескоп системи Ньютона Celestron C6N ідеально підходить для спостереження туманностей, зоряних скупчень та далеких галактик. Він дозволяє наблизити «зображення» нічного неба до вражаючих розмірів. Щоб повністю розглянути Місяць, досить збільшення у 60 разів, а якщо цей показник подвоїти, то в полі зору виявиться лише частина його поверхні. Разом з тим, можливості такого телескопа дозволяють розглянути об'єкти й на більш далеких відстанях.

Споглядання зоряного неба за містом

Наявність штучного освітлення обмежить можливості будь-якого телескопа. Спостерігати за зоряним небом найкраще за містом у спеціальних «темних» зонах. Такі умови дозволять отримати максимально повне уявлення про нічне небо.

Місце проведення враження:

Клуб "Звіздар"
Одеська траса, р-н Чабанов Показати на мапі

38 відгуків реальних людей

И
Ирина
30 вересня 2017
Смотрели на звёздное небо через телескоп - были в восторге. Остались очень приятные впечатления. Красиво, интересно и романтично) Рекомендуем) Отдельная благодарность Александру, астроному, за то, что так познавательно и с юмором рассказывает о созвездиях и галактиках, туманностях и лунных кратерах)

В
Вадим
20 серпня 2017
Благодарю за прекрасное впечатление "звёздное небо". Всё было очень интересно, звёздный гид всё доступно объяснял, рассказывал о космической красоте, много чего нового и полезного было узнано. Время было проведено комфортно и весело. Советую каждому открыть что-то новенькое для себя, увидев в космосе и узнав об этом из рассказов гида. ;)

17 серпня 2017
Моя дочь, Елизавета, очень интересовалась звездами, планетами, "черными дырами".....и по этому одним из подарков на ее семилетие было выбрано это приключение....Именно приключение, т.к. впечатление родилось потом..... Очень понравился подход к организации приключения...профессионализм Александра, его увлеченность темой...... Восход Луны, ее моря и кратеры, кольца Сатурна, туманность Стрекозы...
Моя дочь, Елизавета, очень интересовалась звездами, планетами, "черными дырами".....и по этому одним из подарков на ее семилетие было выбрано это приключение....Именно приключение, т.к. впечатление родилось потом..... Очень понравился подход к организации приключения...профессионализм Александра, его увлеченность темой...... Восход Луны, ее моря и кратеры, кольца Сатурна, туманность Стрекозы, мкртвые звезды......и конечно Полярная звезда - все это заставляли разговаривать Елизавету шепотом, затаив дыхание....всматриваться в вечьность..... Вы когда нибудь всматривались в вечность? Вы спрашиваете о впечатлении? Если долго всматриватья в вечность, наступает момент.....когда вечность начинает всматриваться в ВАС..... Это стоит того.......

5 серпня 2017
Было очень интересно, что не заметили как быстро время пролетело. Советую тем кому интересна тематика космос)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень