101716
 

Подаруй перегляд зірок через телескоп!

Захоплююча можливість розглянути зоряне небо в найдрібніших деталях для пари мрійників! Можна побачити космічні туманності, сузір'я, кратери Місяця, а також подвійні зірки, в тому числі, і жовто-блакитну Альбирео! Для спостереження за нічним небом використовується потужний телескоп системи Ньютона Celestron C6N зі збільшенням від 60 до 500 разів. Установка цього приладу проходить за містом, де штучне освітлення не заважає стежити за космічними світилами. До речі, компанію парі складе захоплений астроном — з масою цікавих подробиць про життя далеких планет. подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.12.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 547 раз
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2017

Зоряне небо через телескоп — що це?

Захоплююча подорож ближче до незвіданих галактик! В ясну ніч неозброєним оком можна побачити на небосхилі близько 2-3 тисяч мерехтливих зірок. А за допомогою хорошої оптичної техніки це число можна сміливо множити в кілька разів. Щоб переконатися в цьому, потрібно оцінити можливості потужного телескопа Celestron C6N. Цей прилад допоможе як на долоні розглянути вже знайомі сузір'я Великої та Малої Ведмедиці, Чумацький шлях, кратери багатоликого Місяця. Також можна поспостерігати, як виглядають подвійні зірки та далекі галактики, а якщо пощастить — навіть побачити вражаючі кільця Сатурна.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться за місто в заздалегідь обумовлений час. Місцевість, позбавлена штучного освітлення, дозволить сповна насолодитися зоряним небом. Інструктор привезе телескоп на локацію, і в пари буде можливість взяти участь у процесі його налаштування. Спостереження за зірками відбудеться в супроводі захопленого своєю справою астронома. Він допоможе розібратися у різноманітті світил та проведе цікавий екскурс в астрономію.

Кратери Місяця — як на картинці

Супутник Землі постане перед об'єктивом телескопа у всій красі. Можна буде в деталях розглянути поверхню Місяця, численні кратери та місячні моря. 

Потужний телескоп Celestron C6N

Телескоп системи Ньютона Celestron C6N ідеально підходить для спостереження туманностей, зоряних скупчень та далеких галактик. Він дозволяє наблизити «зображення» нічного неба до вражаючих розмірів. Щоб повністю розглянути Місяць, досить збільшення у 60 разів, а якщо цей показник подвоїти, то в полі зору виявиться лише частина його поверхні. Разом з тим, можливості такого телескопа дозволяють розглянути об'єкти й на більш далеких відстанях.

Споглядання зоряного неба за містом

Наявність штучного освітлення обмежить можливості будь-якого телескопа. Спостерігати за зоряним небом найкраще за містом у спеціальних «темних» зонах. Такі умови дозволять отримати максимально повне уявлення про нічне небо.

Місце проведення враження:

Клуб "Звіздар"
Одеська траса, р-н Чабанов Показати на мапі

30 відгуків реальних людей

22 травня 2017
Спасибо Александру, мы остались очень довольны))

Д
Дмитрий
30 березня 2017
Прекрасное впечатление!! Узнали очень много новой информации. Остались только положительные эмоции. Спасибо большое Александру!

8 вересня 2016
Отличное впечатление, очень увлекательно для всех, кто смотрит не только под ноги ;)

3 вересня 2016
Ездили посмотреть на звездное небо в конце августа. Поразила любовь Александра к роботе и звездам! Поразительная красота созвездий, звезд, планет и очень интересная лекция Александра - подарили нам необыкновенный вечер, 1,5 часа пролетели незаметно! А все что увидели и услышали с восторгом рассказывали всем друзьям и близким еще три дня. Спасибо, всем рекомендую))))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень