101716
 

Подаруй перегляд зірок через телескоп!

Захоплююча можливість розглянути зоряне небо в найдрібніших подробицях — для пари мрійників! Можна побачити космічні туманності, сузір'я, кратери Місяця, а також подвійні зірки, у тому числі, і жовто-блакитну Альбірео! Для спостереження за нічним небом використовується потужний телескоп системи Ньютона Celestron C6N зі збільшенням від 60 до 500 разів. Встановлення цього приладу проходить за містом, де штучне освітлення не заважає стежити за космічними світилами. До речі, компанію парі складе натхненний астроном — із масою цікавих подробиць про життя далеких планет.  детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 226 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Доступно з 6 років

Зоряне небо через телескоп — що це?

Захоплююча подорож ближче до незвіданих галактик! В ясну ніч неозброєним оком можна побачити на небозводі близько 2-3 тисяч мерехтливих зірок. А за допомоги хорошої оптичної техніки це число можна сміливо множити в кілька разів. Щоб переконатися в цьому, потрібно оцінити можливості потужного телескопа Celestron C6N. Це пристосування допоможе як на долоні розглянути вже знайомі сузір'я Великої та Малої Ведмедиці, Чумацький шлях, кратери багатоликого Місяця. Також можна поспостерігати, як виглядають подвійні зірки та далекі галактики, а якщо пощастить — навіть побачити вражаючі кільця Сатурна.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться за місто в заздалегідь обумовлений час. Місцевість, позбавлена штучного освітлення, дозволить сповна насолодитися зоряним небом. Інструктор привезе телескоп на локацію, і в пари буде можливість взяти участь у процесі його налаштування. Спостереження за зірками пройде в супроводі захопленого своєю справою астронома. Він допоможе розібратися у різноманітті світил та проведе цікавий екскурс в астрономію.

Кратери Місяця — як на картинці

Супутник Землі постане перед об'єктивом телескопа у всій красі. Можна буде в деталях розглянути поверхню Місяця, численні кратери та місячні моря. 

Потужний телескоп Celestron C6N

Телескоп системи Ньютона Celestron C6N ідеально підходить для спостереження туманностей, зоряних скупчень та далеких галактик. Він дозволяє наблизити «зображення» нічного неба до вражаючих розмірів. Так, щоб повністю розглянути Місяць, досить збільшення у 60 разів, а якщо цей показник подвоїти, то в полі зору виявиться лише частина його поверхні. Разом з тим, можливості такого телескопа дозволяють розглянути об'єкти й на більш далеких відстанях.

Споглядання зоряного неба за містом

Наявність штучного освітлення обмежить можливості будь-якого телескопа. Спостерігати за зоряним небом найкраще за містом у спеціальних «темних» зонах. Такі умови дозволять отримати максимально повне уявлення про нічне небо.

Місце проведення враження

  • Клуб "Звіздар"
  • Место встречи предварительно согласовывается по телефону.

28 відгуків реальних людей