101716
 

Подаруй побачення під зоряним небом через телескоп!

Захоплююча можливість розглянути зоряне небо в найдрібніших деталях для пари мрійників! Можна побачити космічні туманності, сузір'я, кратери Місяця, а також подвійні зірки, в тому числі, і жовто-блакитну Альбирео! Для спостереження за нічним небом використовується потужний телескоп системи DeepSky 110/770ED + iOptron SmartStar або Arsenal 908 EQ2. Установка цього приладу проходить за містом, де штучне освітлення не заважає стежити за космічними світилами. До речі, компанію парі складе захоплений астроном — з масою цікавих подробиць про життя далеких планет. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 31.03.2019
1 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 048 раз
2 людини
до 90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Зоряне небо через телескоп — що це?

Захоплююча подорож ближче до незвіданих галактик! В ясну ніч неозброєним оком можна побачити на небосхилі близько 2-3 тисяч мерехтливих зірок. А за допомогою хорошої оптичної техніки це число можна сміливо множити в кілька разів. Щоб переконатися в цьому, потрібно оцінити можливості потужних телескопів DeepSky 110/770ED + iOptron SmartStar або Arsenal 908 EQ. Прилад допоможе як на долоні розглянути вже знайомі сузір'я Великої та Малої Ведмедиці, Чумацький шлях, кратери багатоликого Місяця. Також можна поспостерігати, як виглядають подвійні зірки та далекі галактики, а якщо пощастить — навіть побачити вражаючі кільця Сатурна.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться за місто в заздалегідь обумовлений час. Місцевість, позбавлена штучного освітлення, дозволить сповна насолодитися зоряним небом. Інструктор привезе телескоп на локацію, і в пари буде можливість взяти участь у процесі його налаштування. Спостереження за зірками відбудеться в супроводі захопленого своєю справою астронома. Він допоможе розібратися у різноманітті світил та проведе цікавий екскурс в астрономію.

Потужний телескоп

Телескопи DeepSky 110/770ED + iOptron SmartStar або Arsenal 908 EQ ідеально підходять для спостереження туманностей, зоряних скупчень та далеких галактик. Вони дозволяють наблизити «зображення» нічного неба до вражаючих розмірів. Щоб повністю розглянути Місяць, досить збільшення у 60 разів, а якщо цей показник подвоїти, то в полі зору виявиться лише частина його поверхні. Разом з тим, можливості таких телескопів дозволяють розглянути об'єкти й на більш далеких відстанях.

Професійний астроном

Щасливчик спостерігатиме за зірками в компанії профі. Він розповість все про сузір'я, кільця, кратери і чорні діри.

Споглядання зоряного неба за містом

Наявність штучного освітлення обмежить можливості будь-якого телескопа. Спостерігати за зоряним небом найкраще за містом у спеціальних «темних» зонах. Такі умови дозволять отримати максимально повне уявлення про нічне небо.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Telescope - Астрономічний гід
Київська обл., Одеська траса, р-н Чабанів Показати на мапі

39 відгуків

13 червня 2018
Спасибо за прекрасный вечер! Все очень понравилось. Взяли с собой детей - для них это было необычно и познавательно. И для взрослых тоже )

И
Ирина
30 вересня 2017
Смотрели на звёздное небо через телескоп - были в восторге. Остались очень приятные впечатления. Красиво, интересно и романтично) Рекомендуем) Отдельная благодарность астроному, за то, что так познавательно и с юмором рассказывает о созвездиях и галактиках, туманностях и лунных кратерах)

20 серпня 2017
Благодарю за прекрасное впечатление "звёздное небо". Всё было очень интересно, звёздный гид всё доступно объяснял, рассказывал о космической красоте, много чего нового и полезного было узнано. Время было проведено комфортно и весело. Советую каждому открыть что-то новенькое для себя, увидев в космосе и узнав об этом из рассказов гида. ;)

17 серпня 2017
Моя дочь, Елизавета, очень интересовалась звездами, планетами, "черными дырами".....и по этому одним из подарков на ее семилетие было выбрано это приключение....Именно приключение, т.к. впечатление родилось потом..... Очень понравился подход к организации приключения...Восход Луны, ее моря и кратеры, кольца Сатурна, туманность Стрекозы, мкртвые звезды......и конечно Полярная звезда - все это...
Моя дочь, Елизавета, очень интересовалась звездами, планетами, "черными дырами".....и по этому одним из подарков на ее семилетие было выбрано это приключение....Именно приключение, т.к. впечатление родилось потом..... Очень понравился подход к организации приключения...Восход Луны, ее моря и кратеры, кольца Сатурна, туманность Стрекозы, мкртвые звезды......и конечно Полярная звезда - все это заставляли разговаривать Елизавету шепотом, затаив дыхание....всматриваться в вечьность..... Вы когда нибудь всматривались в вечность? Вы спрашиваете о впечатлении? Если долго всматриватья в вечность, наступает момент.....когда вечность начинает всматриваться в ВАС..... Это стоит того.......

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень