59
 

Подаруй захоплюючий спуск у зорбі!

Єдина в Києві можливість екстремально покататись в зорбі! Хто ще не знайомий з терміном, зорб — це надувна конструкція, яка складається з двох сфер, скріплених між собою за допомогою спеціальних строп. 60-сантиметровий прошарок між ними заповнений повітрям, а всередині меншої кулі надійно фіксується любитель екстремальних відчуттів. Пасажир зможе«шкереберть» скотитися вниз по спуску довжиною у 120 метрів. Зупинять його спеціальні сітки на фініші. детальніше

1 чол. 1 спуск Використати до 31.07.2017
1 людина
1 спуск
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 90 кг
Доступно з 12 років

Зорбінг - що це?

Екстремальний спуск з невеликого пагорба довжиною 130 м всередині надувного зорба. Він виглядає як напівпрозора куля, що складається з 2-х поліуретанових сфер діаметром 3,2 і 2 м. Простір між ними заповнений повітряною «подушкою», яка чудово амортизує зорб. На фініші встановлена спеціальна сітка для зупинки кулі.

Як це відбувається?

Перед спуском на Щасливчика чекає короткий інструктаж з техніки безпеки від досвідченого інструктора. Залишиться заскочити всередину кулі, пристебнутися ременями - і можна вирушати вниз рівним пагорбом назустріч пригодам. По завершенню спуску Щасливчику видадуть пам'ятний сертифікат зорбонавта.

Унікальна можливість зорбінгу в Києві

Єдина в столиці можливість випробувати «диво-зорб» у дії пропонується у Протасовому яру! Траса для спуску знаходиться всього в 10 хвилинах від метро «Олімпійська». Екстремал зможе подолати короткий маршрут довжиною у 130 м.

Максимальний комфорт

Спеціальні підвісні системи для фіксації пасажира на внутрішній сфері кулі і посилена система амортизації зроблять пригоду максимально комфортною і безпечною. А спеціальна сітка біля підніжжя гори забезпечить м'яке приземлення.

Сертифікат підтверджує спуск

Новоспечений екстремал отримає сертифікат, який стане доказом його незвичайного подвигу. На це враження також можна запросити друзів, які зможуть відзняти на камеру екстремальний спуск в усій красі.

Місце проведення враження

462 відгуки від реальних людей