59
 

Подаруй захоплюючий спуск у зорбі!

Єдина в Києві можливість екстремально покататись в зорбі! Хто ще не знайомий з терміном, зорб — це надувна конструкція, яка складається з двох сфер, скріплених між собою за допомогою спеціальних строп. 60-сантиметрова прошарок між ними заповнена повітрям, а всередині кулі меншого надійно фіксується любитель екстремальних відчуттів. Пасажиру доведеться «шкереберть» скотитися вниз по спуску довжиною в 120 метрів. Зупинять його спеціальні сітки на фініші. подробнее...

1 чол. 1 спуск Використати до 31.01.2018
1 чоловік
1 спуск
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.01.2018

Зорбінг - що це?

Екстремальний спуск з невеликого пагорба довжиною 130 м всередині надувного зорба. Він виглядає як напівпрозора куля, що складається з 2-х поліуретанових сфер діаметром 3,2 і 2 м. Простір між ними заповнений повітряною «подушкою», яка чудово амортизує зорб. На фініші встановлена спеціальна сітка для зупинки кулі.

Як це відбувається?

Перед спуском на Щасливчика чекає короткий інструктаж з техніки безпеки від досвідченого інструктора. Залишиться заскочити всередину кулі, пристебнутися ременями - і можна вирушати вниз рівним пагорбом назустріч пригодам. По завершенню спуску Щасливчику видадуть пам'ятний сертифікат зорбонавта.

Унікальна можливість зорбінгу в Києві

Єдина в столиці можливість випробувати «диво-зорб» у дії пропонується у Протасовому яру! Траса для спуску знаходиться всього в 10 хвилинах від метро «Олімпійська». Екстремал зможе подолати короткий маршрут довжиною у 130 м.

Максимальний комфорт

Спеціальні підвісні системи для фіксації пасажира на внутрішній сфері кулі і посилена система амортизації зроблять пригоду максимально комфортною і безпечною. А спеціальна сітка біля підніжжя гори забезпечить м'яке приземлення.

Сертифікат підтверджує спуск

Новоспечений екстремал отримає сертифікат, який стане доказом його незвичайного подвигу. На це враження також можна запросити друзів, які зможуть відзняти на камеру екстремальний спуск в усій красі.

Місце проведення враження:

Zorb Company - Клуб зорбінгу
м. Олімпійська, Протасів Яр Показати на мапі

465 відгуків реальних людей

6 липня 2017
Море хороших эмоций от зорбинга, все прошло круто

25 червня 2017
Спуск прошёл на "ура". Проинструктировали, подсказали - всё здорово. Единственный нюанс: затянулось с открытием сезона, в итоге на пару недель была подвисшая ситуация. Но всё разрешилось. Спасибо!

6 червня 2017
Очень интересное впечатление! Советую тем, кого уже не удивишь конными прогулками, массажами, стрельбой и т.д. Сам спуск длится не более 30 сек., но когда приезжаешь на место и видишь трассу для спуска своими глазами, понимаешь, что этого будет достаточно))) Хотя бы разок советую всем попробовать ;)

А
Анна
8 листопада 2016
Перед свадьбой брат спросил меня, что ты хочешь чтоб я подарил вам? Впечатления или материальный подарок. Я выбрала впечатления. Так у нас в руках оказался сертификат Бодо, из которого мы могли выбрать несколько впечатлений. Я люблю новый опыт в жизни. Из экстрима многое пробовала, но вот скатится с горы внутри шара не удавалось. Было интересно, что это за чувство. Нам очень понравилось. Хоть...
Перед свадьбой брат спросил меня, что ты хочешь чтоб я подарил вам? Впечатления или материальный подарок. Я выбрала впечатления. Так у нас в руках оказался сертификат Бодо, из которого мы могли выбрать несколько впечатлений. Я люблю новый опыт в жизни. Из экстрима многое пробовала, но вот скатится с горы внутри шара не удавалось. Было интересно, что это за чувство. Нам очень понравилось. Хоть впечатление длиться совсем не долго, но это так прикольно. Ты вроде бы попадаешь в какую-то невесомость и тебя при этом крутит. Трудно сравнить это с чем-то. Это было каке-то новое ощущение. Нам очень понравилось. Желаю попробовать каждому. Прикольно. Хочется теперь спуститься с горы повыше))))))) Всегда пробуйте что-то новое! В восторге!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень