59
 

Зорбінг

Єдина в Києві можливість екстремально покататись в зорбі! Хто ще не знайомий з терміном, зорб — це надувна конструкція, яка складається з двох сфер, скріплених між собою за допомогою спеціальних строп. 60-сантиметрова прошарок між ними заповнена повітрям, а всередині кулі меншого надійно фіксується любитель екстремальних відчуттів. Пасажиру доведеться «шкереберть» скотитися вниз по спуску довжиною в 120 метрів. Зупинять його спеціальні сітки на фініші. детальніше...

1 люд. 1 спуск Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
1 спуск
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Зорбінг - що це?

Екстремальний спуск з невеликого пагорба довжиною 130 м всередині надувного зорба. Він виглядає як напівпрозора куля, що складається з 2-х поліуретанових сфер діаметром 3,2 і 2 м. Простір між ними заповнений повітряною «подушкою», яка чудово амортизує зорб. На фініші встановлена спеціальна сітка для зупинки кулі.

Як це відбувається?

Перед спуском на Щасливчика чекає короткий інструктаж з техніки безпеки від досвідченого інструктора. Залишиться заскочити всередину кулі, пристебнутися ременями - і можна вирушати вниз рівним пагорбом назустріч пригодам. По завершенню спуску Щасливчику видадуть пам'ятний сертифікат зорбонавта.

Унікальна можливість зорбінгу в Києві

Єдина в столиці можливість випробувати «диво-зорб» у дії пропонується у Протасовому яру! Траса для спуску знаходиться всього в 10 хвилинах від метро «Олімпійська». Екстремал зможе подолати короткий маршрут довжиною у 130 м.

Максимальний комфорт

Спеціальні підвісні системи для фіксації пасажира на внутрішній сфері кулі і посилена система амортизації зроблять пригоду максимально комфортною і безпечною. А спеціальна сітка біля підніжжя гори забезпечить м'яке приземлення.

Сертифікат підтверджує спуск

Новоспечений екстремал отримає сертифікат, який стане доказом його незвичайного подвигу. На це враження також можна запросити друзів, які зможуть відзняти на камеру екстремальний спуск в усій красі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Zorb Company - Клуб зорбінгу
м. Олімпійська, Протасів Яр Показати на мапі

468 відгуків

19 вересня 2017
Были с мужем, все очень понравилось, ощущения непередаваемые) Думала будет ооочень страшно, но нет, справилась) Всем советую.

В
Віта
13 вересня 2017
Друзі подарували сертифікат БОДО. З запропонованих варіантів обрала Зорбінг для двох і не прогадала. Вражень море, емоції зашкалюють. Ніколи нічого подібного не відчувала. Я дуже задоволена спуском

М
Миша
13 серпня 2017
Впечатление подарили друзья на ДР, мне очень понравилось много эмоций, после регистрации в тот же день позвонили и проинструктировали для дальнейших действий, спуск был очень класный! всем советую=)))

6 липня 2017
Море хороших эмоций от зорбинга, все прошло круто

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень