33860
 

Подаруй відпочинок в мотузковому парку для компанії!

Великий комплекс підвісних атракціонів, розташованих між деревами! Для компанії з 4 осіб надається можливість підкорити кілька екстремальних трас — на висоті від 3 до 7 метрів над землею. В цілому, вони являють собою «повітряні» етапи у вигляді різних перешкод: перекидні містки, сітки, мотузкові сходи, тролеї та ін. Для проходження маршрутів кожному нададуть професійну страхувальну систему з карабіном. А якщо в компанії будуть маленькі діти — для них облаштовано спеціальний мотузковий будиночок. детальніше...

4 люд. 2 траси Використати до 31.03.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 7 173 раз
4 людини
2 траси
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Мотузковий парк для компанії — що це?

Комплекс розваг з декількох мотузкових трас з перешкодами різної складності. Вони розташовані на висоті від 3 до 7 метрів над землею. Можливість підкорити відразу декілька «повітряних» маршрутів, з різноманітними етапами перешкод і троллейными спусками у кінці. Належить подолати хиткі перекидні містки, підвісні перешкоди, мотузкові сходи і багато інших цікавих ділянок! Надається потужна страхувальна система.

Як все відбувається?

Враження може відбутися в одному з мотузкових парків мережі на вибір. Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х любителів незвичайних пригод, у тому числі діток. Разом набагато веселіше! Як тільки вони переступлять поріг мотузкового парку, належить познайомитися з досвідченим інструктором. Професіонал видасть захисні рукавички, підкаже, як проходити найскладніші ділянки трас і навчить правильно кріпити карабін. А далі — вперед за пригодами на захоплюючих мотузкових трасах. Найспритніші за 1 відвідування зможуть підкорити декілька складних маршрутів!

Екстремальні траси + пригоди для дітей

Перевірити себе на «міцність» можна на екстремальних трасах, які підвішені на висоті від 3 до 7 м над землею, мають різні етапи перешкод і тролейні спуски в кінці. За відведений час можна встигнути пройти кілька маршрутів. На локаціях для найменших облаштований спеціальний мотузковий будиночок, двоповерхова споруда з сіток і різних перешкод.

Різноманітні перешкоди

Щоб подолати різноманітні перешкоди на своєму шляху, доведеться проявити не тільки сміливість, але і кмітливість! Так, належить підкорити хисткі містки, мотузкові драбини, висячі колоди, тролейні спуски та ін

Професійна страхувальна система

Пригоди в мотузковому парку принесуть тільки задоволення! Перед стартом кожному видадуть потужну страховку з карабіном, як у альпіністів. Крім того, досвідчений інструктор розповість всі тонкощі подолання «мотузкових маршрутів» і підкаже, як підкорити найскладніші ділянки.

Місце проведення враження:

SkyPark - Мотузкові та тролейні парки
м. Дарниця, пр-т Визволителів, 2 Показати на мапі
Парк "Виноградар", перетин вул. Косенка та просп. Гонгадзе. Показати на мапі
Парк ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1 Показати на мапі
парк Пушкіна, проспект Перемоги, 40 Показати на мапі
р. Бровари, парк Перемоги, вул. Гагаріна, 20 Показати на мапі

229 відгуків реальних людей

Вчора
Мы выбрали веревочный парк на м. Дарница. Искать долго не пришлось. В парке нас приняли вне очереди, одели снаряжение и провели инструктаж. На выбор предоставили пару трасс. Хочу заметить, то стоит хорошо взвесить все заи проив той или инной трассы. Сложность каждой из них разная. Коль вы боитесь высоты необходимо об этом вспомнить еще до того как вы подниметесь. Стоя на земле высота и...
Мы выбрали веревочный парк на м. Дарница. Искать долго не пришлось. В парке нас приняли вне очереди, одели снаряжение и провели инструктаж. На выбор предоставили пару трасс. Хочу заметить, то стоит хорошо взвесить все заи проив той или инной трассы. Сложность каждой из них разная. Коль вы боитесь высоты необходимо об этом вспомнить еще до того как вы подниметесь. Стоя на земле высота и сложность вовсе не такие какимим есть на самом деле. Огромное спацибо консультанту, который предупредил о перчатках, смоле на деревьях и максималько удобной и нежалкой одежде!!! :) Нас это спасло! В целом, впечатлений осталось море! Решайтесь и идите на все трассы! главное, долго не думайте!

14 вересня 2017
Мы с мамой очень редко проводим время вместе. И этот парк подарил нам незабываемые впечатления и хороший выходной. Спасибо)

9 вересня 2017
Нам понравилось, всё прошло хорошо и в позитивной атмосфере. Это скорее не подарок был бы, а просто для совместного время провождения. Для подарка слабенько.

Д
Диана
6 вересня 2017
Мне очень понравилось,сотрудники ваши очень квалифицированные,безопасность на высшем уровне большое спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень