33860
 

Подаруй відпочинок в мотузковому парку для компанії!

Великий комплекс підвісних атракціонів, розташованих між деревами! Для компанії з 4 осіб надається можливість підкорити кілька екстремальних трас — на висоті від 3 до 7 метрів над землею. В цілому, вони являють собою «повітряні» етапи у вигляді різних перешкод: перекидні містки, сітки, мотузкові сходи, тролеї та ін. Для проходження маршрутів кожному нададуть професійну страхувальну систему з карабіном. А якщо в компанії будуть маленькі діти — для них облаштовано спеціальний мотузковий будиночок. подробнее...

4 чол. 2 траси Використати до 31.01.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 877 раз
4 людини
2 траси
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.01.2018

Мотузковий парк для компанії — що це?

Комплекс розваг з декількох мотузкових трас з перешкодами різної складності. Вони розташовані на висоті від 3 до 7 метрів над землею. Можливість підкорити відразу декілька «повітряних» маршрутів, з різноманітними етапами перешкод і троллейными спусками у кінці. Належить подолати хиткі перекидні містки, підвісні перешкоди, мотузкові сходи і багато інших цікавих ділянок! Надається потужна страхувальна система.

Як все відбувається?

Враження може відбутися в одному з мотузкових парків мережі на вибір. Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х любителів незвичайних пригод, у тому числі діток. Разом набагато веселіше! Як тільки вони переступлять поріг мотузкового парку, належить познайомитися з досвідченим інструктором. Професіонал видасть захисні рукавички, підкаже, як проходити найскладніші ділянки трас і навчить правильно кріпити карабін. А далі — вперед за пригодами на захоплюючих мотузкових трасах. Найспритніші за 1 відвідування зможуть підкорити декілька складних маршрутів!

Екстремальні траси + пригоди для дітей

Перевірити себе на «міцність» можна на екстремальних трасах, які підвішені на висоті від 3 до 7 м над землею, мають різні етапи перешкод і тролейні спуски в кінці. За відведений час можна встигнути пройти кілька маршрутів. На локаціях для найменших облаштований спеціальний мотузковий будиночок, двоповерхова споруда з сіток і різних перешкод.

Різноманітні перешкоди

Щоб подолати різноманітні перешкоди на своєму шляху, доведеться проявити не тільки сміливість, але і кмітливість! Так, належить підкорити хисткі містки, мотузкові драбини, висячі колоди, тролейні спуски та ін

Професійна страхувальна система

Пригоди в мотузковому парку принесуть тільки задоволення! Перед стартом кожному видадуть потужну страховку з карабіном, як у альпіністів. Крім того, досвідчений інструктор розповість всі тонкощі подолання «мотузкових маршрутів» і підкаже, як підкорити найскладніші ділянки.

Місце проведення враження:

SkyPark - Мотузкові та тролейні парки
м. Дарниця, пр-т Визволителів, 2 Показати на мапі
Парк "Виноградар", перетин вул. Косенка та просп. Гонгадзе. Показати на мапі
Парк ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1 Показати на мапі
парк Пушкіна, проспект Перемоги, 40 Показати на мапі
р. Бровари, парк Перемоги, вул. Гагаріна, 20 Показати на мапі

212 відгуків реальних людей

Я
Яна
21 липня 2017
очень понравился подарок на день рождения! спасибо за шикарные впечатления:)

18 липня 2017
Подарила дочке сертификаты на получение впечатления. Она долго не могла выбрать чего именно хочется, в итоге остановились на веревочном парке на двоих. При активации сертификата на двоих изменили на четверых и выбрали SkyPark. Впечатления были незабываемы, и даже немного адреналинчика))), Ребята в SkyPark провели хороший инструктаж, и даже на одной из дорожек подсказали как лучше пройти...
Подарила дочке сертификаты на получение впечатления. Она долго не могла выбрать чего именно хочется, в итоге остановились на веревочном парке на двоих. При активации сертификата на двоих изменили на четверых и выбрали SkyPark. Впечатления были незабываемы, и даже немного адреналинчика))), Ребята в SkyPark провели хороший инструктаж, и даже на одной из дорожек подсказали как лучше пройти препятствие. Спасибо вам большое за классно проведенное время и полученные впечатления)))))

7 липня 2017
Мы с мамой были в веревочном парке Пушкина, на проспекте Победы. Что больше всего понравилось? - Больше всего понравилась красная трасса, особенно тарзанка, а также велосипед на черной) Почему выбрали именно это впечатление? - Мама приехала на выходные погостить, а я знаю, что она давно хотела попробовать этот вариант досуга. Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? - Это была моя идея. Я...
Мы с мамой были в веревочном парке Пушкина, на проспекте Победы. Что больше всего понравилось? - Больше всего понравилась красная трасса, особенно тарзанка, а также велосипед на черной) Почему выбрали именно это впечатление? - Мама приехала на выходные погостить, а я знаю, что она давно хотела попробовать этот вариант досуга. Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? - Это была моя идея. Я совсем не знала, что хочу на день рождения, бодо идеальный вариант для таких случаев. Кто подарил подарок? - Мои лучшие друзья. Веревочный парк - не просто развлечение. Он помогает преодолевать страх высоты. Учит ответственности за свою жизнь - когда внимательно переставляешь страховку. Учит фокусировке и концентрации на каждом отдельном участке пути. Вот сейчас болят у тебя руки - но не будет легче, пока ты не доберешься до следующей площадки. Что не понравилось. Давно хотела попробовать скалодром. Это действительно интересно. Но оказалось, что моего роста не хватает чтобы дотянуться до уступчиков. Было бы здорово, если разные трассы будут рассчитаны на людей разного роста. Хотя, конечно же, в реальных условиях такого не бывает)

6 липня 2017
Довго хотіла сходити у мотузковий парк, але чомусь ніяк не могла зібратись... Потім подарувала дане враження свому хлопцю, і ми нарешті сходили у SkyPark! Все дуже сподобалось, ми обрали дві траси по яким хотіли пройти після чого працівники SkyPark провели попередній інструктаж. Відчуття просто неймовірні, дякую bodo за їх сертифікати та за організацію!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень