33860
 

Подаруй проходження мотузкового парку для компанії!

Великий комплекс підвісних атракціонів, розташованих між деревами! Для компанії з 4 осіб надається можливість підкорити кілька екстремальних трас — на висоті від 3 до 7 метрів над землею. В цілому, вони являють собою «повітряні» етапи у вигляді різних перешкод: перекидні містки, сітки, мотузкові сходи, тролеї та ін. Для проходження маршрутів кожному нададуть професійну страхувальну систему з карабіном. А якщо в компанії будуть маленькі діти — для них облаштовано спеціальний мотузковий будиночок. детальніше...

4 люд. 2 траси Використати до 31.07.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 7 663 раз
4 людини
2 траси
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Мотузковий парк для компанії — що це?

Комплекс розваг з декількох мотузкових трас з перешкодами різної складності. Вони розташовані на висоті від 3 до 7 метрів над землею. Можливість підкорити відразу декілька «повітряних» маршрутів, з різноманітними етапами перешкод і троллейными спусками у кінці. Належить подолати хиткі перекидні містки, підвісні перешкоди, мотузкові сходи і багато інших цікавих ділянок! Надається потужна страхувальна система.

Як все відбувається?

Враження може відбутися в одному з мотузкових парків мережі на вибір. Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х любителів незвичайних пригод, у тому числі діток. Разом набагато веселіше! Як тільки вони переступлять поріг мотузкового парку, належить познайомитися з досвідченим інструктором. Професіонал видасть захисні рукавички, підкаже, як проходити найскладніші ділянки трас і навчить правильно кріпити карабін. А далі — вперед за пригодами на захоплюючих мотузкових трасах. Найспритніші за 1 відвідування зможуть підкорити декілька складних маршрутів!

Екстремальні траси + пригоди для дітей

Перевірити себе на «міцність» можна на екстремальних трасах, які підвішені на висоті від 3 до 7 м над землею, мають різні етапи перешкод і тролейні спуски в кінці. За відведений час можна встигнути пройти кілька маршрутів. На локаціях для найменших облаштований спеціальний мотузковий будиночок, двоповерхова споруда з сіток і різних перешкод.

Різноманітні перешкоди

Щоб подолати різноманітні перешкоди на своєму шляху, доведеться проявити не тільки сміливість, але і кмітливість! Так, належить підкорити хисткі містки, мотузкові драбини, висячі колоди, тролейні спуски та ін

Професійна страхувальна система

Пригоди в мотузковому парку принесуть тільки задоволення! Перед стартом кожному видадуть потужну страховку з карабіном, як у альпіністів. Крім того, досвідчений інструктор розповість всі тонкощі подолання «мотузкових маршрутів» і підкаже, як підкорити найскладніші ділянки.

Місце проведення враження:

SkyPark - Мотузкові та тролейні парки
м. Дарниця, парк Перемоги, центральна алея Показати на мапі
Парк "Виноградар", перетин вул. Косенка та просп. Гонгадзе. Показати на мапі
Парк ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1 Показати на мапі
парк Пушкіна, проспект Перемоги, 40 Показати на мапі
р. Бровари, парк Перемоги, вул. Гагаріна, 20 Показати на мапі

239 відгуків реальних людей

8 листопада 2017
купували подарунок для дитини - неймовірні враження та чудово проведений час. Дякуємо за чудову можливість дарувати несподівані подарунки на будь-який смак

А
Альона Кривуляк
28 жовтня 2017
На день народження моя подруга подарувала мені неймовірний подарунок - сертифікат на враження від bodo. Я була просто неймовірно щаслива, адже із вражень можна було обрати щось таке, на що ти, можливо, ніколи і не зважився, якби у тебе не було цього сертифікату. Я зрозуміла, що я не хочу "вражатися" одна і тому вирішила розділити мій сертифікат разом зі своїми друзями. Ми обрали враження -...
На день народження моя подруга подарувала мені неймовірний подарунок - сертифікат на враження від bodo. Я була просто неймовірно щаслива, адже із вражень можна було обрати щось таке, на що ти, можливо, ніколи і не зважився, якби у тебе не було цього сертифікату. Я зрозуміла, що я не хочу "вражатися" одна і тому вирішила розділити мій сертифікат разом зі своїми друзями. Ми обрали враження - "веревочный парк для компании" (локація - ВДНГ). Для кожної з нас це було вперше. Ми часто задумувалися про те, що варто було б завітати до мотузкового парку, але все ніяк не наважувалися. І от саме сертифікат нам у цьому допоміг. Ви не можете собі навіть уявити, скільки емоцій було у нас, коли ми проходили всі станції. В якийсь момент ми навіть відчули себе дітьми, адже щастю просто не було меж. Хотілося б подякувати bodo за такі креативні ідеї, які вони пропонують, а також заявити, що сертифікат від bodo - найкращий вибір подарунку. І не важливо, кому ви хочете його подарувати - друзям, колегам, батькам, коханій людині. Абсолютно всі будуть щасливі отримати сертифікат на те враження, яке забажає серце.

А
Алексей
25 жовтня 2017
Отличный парк, любезный персонал, всё рассказали, объяснили и даже подсказали когда я застрял на одном этапе. Планируем с девушкой пойти ещё, пройти оставшиеся две трассы.

29 вересня 2017
Замечательно провели время с детьми в верёвочном парке! Всё на высшем уровне - подробный инструктаж, надёжное оборудование, мега-ответственный персонал и интереснейшие трассы! Спасибо Bodo за то, что работаете с лучшими!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • 8 березня
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень