33860
 

Подаруй відпочинок в мотузковому парку для компанії!

Великий комплекс підвісних атракціонів, розташованих між деревами! Для компанії з 4 осіб надається можливість підкорити кілька екстремальних трас — на висоті від 3 до 7 метрів над землею. В цілому, вони являють собою «повітряні» етапи у вигляді різних перешкод: перекидні містки, сітки, мотузкові сходи, тролеї та ін. Для проходження маршрутів кожному нададуть професійну страхувальну систему з карабіном. А якщо в компанії будуть маленькі діти — для них облаштовано спеціальний мотузковий будиночок. подробнее...

4 чол. 2 траси Використати до 31.10.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 527 раз
4 людини
2 траси
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Мотузковий парк для компанії — що це?

Комплекс розваг з декількох мотузкових трас з перешкодами різної складності. Вони розташовані на висоті від 3 до 7 метрів над землею. Можливість підкорити відразу декілька «повітряних» маршрутів, з різноманітними етапами перешкод і троллейными спусками у кінці. Належить подолати хиткі перекидні містки, підвісні перешкоди, мотузкові сходи і багато інших цікавих ділянок! Надається потужна страхувальна система.

Як все відбувається?

Враження може відбутися в одному з мотузкових парків мережі на вибір. Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х любителів незвичайних пригод, у тому числі діток. Разом набагато веселіше! Як тільки вони переступлять поріг мотузкового парку, належить познайомитися з досвідченим інструктором. Професіонал видасть захисні рукавички, підкаже, як проходити найскладніші ділянки трас і навчить правильно кріпити карабін. А далі — вперед за пригодами на захоплюючих мотузкових трасах. Найспритніші за 1 відвідування зможуть підкорити декілька складних маршрутів!

Екстремальні траси + пригоди для дітей

Перевірити себе на «міцність» можна на екстремальних трасах, які підвішені на висоті від 3 до 7 м над землею, мають різні етапи перешкод і тролейні спуски в кінці. За відведений час можна встигнути пройти кілька маршрутів. На локаціях для найменших облаштований спеціальний мотузковий будиночок, двоповерхова споруда з сіток і різних перешкод.

Різноманітні перешкоди

Щоб подолати різноманітні перешкоди на своєму шляху, доведеться проявити не тільки сміливість, але і кмітливість! Так, належить підкорити хисткі містки, мотузкові драбини, висячі колоди, тролейні спуски та ін

Професійна страхувальна система

Пригоди в мотузковому парку принесуть тільки задоволення! Перед стартом кожному видадуть потужну страховку з карабіном, як у альпіністів. Крім того, досвідчений інструктор розповість всі тонкощі подолання «мотузкових маршрутів» і підкаже, як підкорити найскладніші ділянки.

Місце проведення враження:

Sky Park
м. Дарниця, пр-т Визволителів, 2 Показати на мапі
Парк "Виноградар", перетин вул. Косенка та просп. Гонгадзе. Показати на мапі
Парк ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1 Показати на мапі
парк Пушкіна, проспект Перемоги, 40 Показати на мапі
р. Бровари, парк Перемоги, вул. Гагаріна, 20 Показати на мапі

197 відгуків реальних людей

Ю
юлия
22 травня 2017
Хочу поблагадарить компанию БОДО за предоставленое отлично проведенное время. Сертификат покупали дочери на день рождение. Вчера сходили в парк на ВДНХ ,детям очень понравилось, пришлось еще докупить по одной трасе хотя по сертификату и так было по две трасы на человека. Отдельное спасибо работникам Скай парка . Одним словом все прошло на ура.

Е
Елена
10 травня 2017
Сертификат предназначался сыну(7лет),но по возрасту,росту трассу прошли вдвоем,получили огромное, приятное впечатление,прошли вдвоем два маршрута(!!!),адреналин на высоте поднял настроение на неделю.Непосредственно в парке для клиентов сайта- VIP обслуживание( мимо космических очередей( воскресенье,праздник, 2 часа дня))

4 травня 2017
Була у парку на ВДНГ у вихідний день. Черга була довжелезна, але по сертифікату працівники парку пропускають без черки. Спочатку одягають у спорядження, протім проводять короткий інструктаж і відпускають на проходження доріжок. Було багато дітей з батьками. Трохи було соромно лазити серед дітей, але потім сором кудись дівся і стало просто весело :) Раджу всім :)

Алексей
3 травня 2017
Это было чудесно, и для меня своего рода прорыв. Так как я давно боюсь высоты, я выбрал именно каннатный парк для того чтобы побороть этот страх. Инструктора в парке очень отзывчивые специалисты, ореентированы на безопасность и комфорт посетителей, выдают все что требуется. К тому же с нами был ребенок , 3х лет, и ему тоже было чем заняться, увлекательные детские трасы его полностью восхитили. В целом я рад, что выбрал канатный парк.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень