33860
 

Подаруй відпочинок в мотузковому парку для компанії!

Масштабний комплекс підвісних атракціонів, розташованих між деревами! Для компанії з 4 осіб надається можливість підкорити відразу 2 екстремальні траси — на висоті від 3 до 7 метрів над землею. У цілому, вони являють собою «повітряні» етапи у вигляді різних перешкод: перекидні містки, сітки, мотузкові сходи, тролеї та ін. Для проходження маршрутів кожному нададуть професійну страхувальну систему з карабіном. А якщо в компанії будуть маленькі діти — для них облаштовано спеціальний мотузковий будиночок, а на одній із 3 запропонованих локацій є навіть дитячі траси!  детальніше

4 чол. до 3 годин Використати до 30.04.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 25 030 раз
4 людини
до 3 годин
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 110 кг
Доступно з 3 років

Мотузковий парк для компанії — що це?

Комплекс розваг з декількох мотузяних трас з перешкодами різної складності. Вони розташовані на висоті від 3 до 7 метрів над землею. Можливість підкорити одразу 2 «повітряних» маршрути, з різноманітними етапами перешкод і тролейними спусками наприкінці. Можна подолати хиткі перекидні містки, підвісні перешкоди, мотузкові сходи і багато інших цікавих ділянок! Видається міцна страхувальна система.

Як все відбувається?

Враження може відбутися в одному з мотузкових парків мережі SkyPark на вибір — біля метро «Дарниця», на Виноградарі або ВДНГ. Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х любителів незвичайних пригод, у тому числі - діток. Разом набагато веселіше! Як тільки вони переступлять поріг мотузкового парку, одразу ж познайомляться з досвідченим інструктором. Професіонал видасть захисні рукавички, підкаже, як долати найскладніші ділянки трас і навчить правильно користуватися карабіном. А далі — вперед, за пригодами на захоплюючих мотузяних трасах. Найспритніші за 1 відвідування зможуть підкорити цілих 2 складних маршрути!

2 екстремальні траси + пригоди для дітей

Перевірити себе на «міцність» можна одразу на 2-х екстремальних трасах, що облаштовані на висоті від 3 до 7 м над землею. Вони мають різні етапи перешкод і тролейні спуски у кінці. За відведений час можна встигнути подолати обидва маршрути. На 2 локаціях для найменших знайдеться спеціальний мотузковий будиночок, двоповерхова споруда з сіток і різних перешкод. А в мотузяному парку на ВДНГ є спеціальні дитячі траси.

Різноманітні перешкоди

Щоб подолати різноманітні перешкоди на своєму шляху, доведеться проявити не тільки сміливість, але і кмітливість! Так, випаде нагода підкорити хисткі містки, мотузкові драбини, висячі колоди, тролейні спуски та ін

Професійна страхувальна система

Пригоди в мотузяному парку принесуть тільки задоволення! Перед стартом кожному видадуть потужну страховку з карабіном, як у альпіністів. Також досвідчений інструктор розповість про усі тонкощі подолання «мотузяних маршрутів» і підкаже, як підкорити найскладніші ділянки.

Фотографії враження

186 відгуків реальних людей

Мотузковий парк для компанії

400 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39