33860
 

Подаруй відпочинок в мотузковому парку для компанії!

Великий комплекс підвісних атракціонів, розташованих між деревами! Для компанії з 4 осіб надається можливість підкорити кілька екстремальних трас — на висоті від 3 до 7 метрів над землею. В цілому, вони являють собою «повітряні» етапи у вигляді різних перешкод: перекидні містки, сітки, мотузкові сходи, тролеї та ін. Для проходження маршрутів кожному нададуть професійну страхувальну систему з карабіном. А якщо в компанії будуть маленькі діти — для них облаштовано спеціальний мотузковий будиночок. детальніше...

4 чол. 2 траси Використати до 31.08.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 789 раз
4 людини
2 траси
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2017

Мотузковий парк для компанії — що це?

Комплекс розваг з декількох мотузкових трас з перешкодами різної складності. Вони розташовані на висоті від 3 до 7 метрів над землею. Можливість підкорити відразу декілька «повітряних» маршрутів, з різноманітними етапами перешкод і троллейными спусками у кінці. Належить подолати хиткі перекидні містки, підвісні перешкоди, мотузкові сходи і багато інших цікавих ділянок! Надається потужна страхувальна система.

Як все відбувається?

Враження може пройти в одному з мотузкових парків мережі на вибір. Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х любителів незвичайних пригод, у тому числі   діток. Разом набагато веселіше! Як тільки вони переступлять поріг мотузкового парку, належить познайомитися з досвідченим інструктором. Професіонал видасть захисні рукавички, підкаже, як проходити найскладніші ділянки трас і навчить правильно кріпити карабін. А далі — вперед за пригодами на захоплюючих мотузкових трасах. Найспритніші за 1 відвідування зможуть підкорити декілька складних маршрутів!

Екстремальні траси + пригоди для дітей

Перевірити себе на «міцність» можна на екстремальних трасах, які підвішені на висоті від 3 до 7 м над землею, мають різні етапи перешкод і тролейні спуски в кінці. За відведений час можна встигнути пройти кілька маршрутів. На локаціях для самих маленьких облаштований спеціальний мотузковий будиночок, двоповерхова споруда з сіток і різних перешкод.

Різноманітні перешкоди

Щоб подолати різноманітні перешкоди на своєму шляху, доведеться проявити не тільки сміливість, але і кмітливість! Так, належить підкорити хисткі містки, мотузкові драбини, висять колоди, тролейні спуски та ін

Професійна страхувальна система

Пригоди в мотузяному парку принесуть тільки задоволення! Перед стартом кожного нададуть потужну страховку з карабіном, як у альпіністів. Крім того, досвідчений інструктор розповість всі тонкощі подолання «мотузяних маршрутів» і підкаже, як підкорити найскладніші ділянки.

Місце проведення враження:

Sky Park
м. Дарниця, пр-т Визволителів, 2 Показати на мапі
Парк "Виноградар", перетин вул. Косенка та просп. Гонгадзе. Показати на мапі
Парк ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова, 1 Показати на мапі
парк Пушкіна, проспект Перемоги, 40 Показати на мапі
р. Бровари, парк Перемоги, вул. Гагаріна, 20 Показати на мапі

189 відгуків реальних людей

30 жовтня 2016
На день народження отримала чудовий подарунок - візит у мотузковий парк. Ще досі під позитивним враженням .Всім раджу ,гарні емоціі та адреналін забезпечені.

24 жовтня 2016
На день рождения мои любимые коллеги подарили мне Впечатление :-) Можно было выбирать: экскурсии, картинг, троллей, ролики, скалолазание... Мы с мужем остановились на веревочном парке. Посетили Скай Парк на Дарнице. Что я могу сказать? Эмоции и адреналин зашкаливают

22 жовтня 2016
На день рождения коллеги подарили мне Впечатление:) Мы с мужем выбрали веревочный парк на Дарнице! Это было незабываемо) Весело и экстремально, ярко и динамично, с морем эмоций! Оказалось, мой муж слегка боится высоты;) - а вот я прошла две трассы более уверенно, чем сама от себя ожидала. Искренне всем советую - эти впечатления останутся с Вами надолго!)))

10 жовтня 2016
Спасибо вашей команде за организацию и чудо-впечатление) Этот день не забуду, все способствовало хорошему отдыху: впечатление, скай парк на Дарнице, солнечная погода (как раз успели до сезона осенних дождей что очень порадовало). Прошли две трассы (красную и синюю), моментами на удивление немного дух перехватило. Наблюдая за детьми казалось все так легко и быстро :) Прекрасный подарок тем...
Спасибо вашей команде за организацию и чудо-впечатление) Этот день не забуду, все способствовало хорошему отдыху: впечатление, скай парк на Дарнице, солнечная погода (как раз успели до сезона осенних дождей что очень порадовало). Прошли две трассы (красную и синюю), моментами на удивление немного дух перехватило. Наблюдая за детьми казалось все так легко и быстро :) Прекрасный подарок тем кого необходимо удивить или предоставить выбор впечатлений .

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень