2174
 

Урок верхової їзди для двох

Індивідуальне навчання азів їзди верхи від майстра спорту міжнародного класу. Це нагода навчитися упевнено триматися в сідлі та набути корисних навичок: персональний інструктор допоможе новачкам опанувати базові стилі їзди, а більш досвідченим наїзникам - нескладних трюків верхи. Заняття відбуваються у критому манежі зі спеціальним ґрунтовим покриттям. детальніше

2 чол. 45 хвилин Використати до 31.05.2017
Неактивне враження
2 людини
45 хвилин
Використати до 31.05.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 100 кг
Доступно з 3 років

Урок їзди верхи для двох - що це?

Захоплююче знайомство із мистецтвом їзди верхи на території елітного кінно-спортивного комплексу «Магнат». Прекрасна можливість навчитися впевнено почуватися в сідлі. Навчання відбувається на спеціальному критому манежі одночасно для двох учасників. Кожному запропонують добре обкатаного коня шляхетної породи. Досвідчений інструктор буде вести тварину за вузду.

Як все відбувається?

Щасливчики будуть займатися на критому манежі на території елітного кінного комплексу «Магнат». Катання відбувається одночасно: кожен на окремому коні і під керівництвом інструктора. Освоїтися із мистецтвом їзди верхи Щасливчикам допомагатиме тренер найвищого класу. Спершу він розповість правила безпеки й основи поводження з цими благородними тваринами. А потім інструктор пояснить, як осідлати конячку, правильно триматися в сідлі й допоможе опанувати основні стилі їзди верхи - крок, галоп, рись.

Сучасний критий манеж

Заняття проходить на території просторого критого манежу. Куполоподібний дах зі скляними вставками забезпечує максимальний доступ денного світла, а ввечері запускається спеціальна система освітлення. Навіть у холодну пору року усередині підтримується комфортна температура. Однією з головних переваг манежу також є якісне грунтове покриття.

Тренери - майстри спорту міжнародного класу

З основами їзди верхи гостей познайомить справжній профі. Усі інструктори комплексу мають кваліфікацію незалежної комісії федерації кінного спорту України, багато з них також є майстрами спорту міжнародного класу. Це одне з найбільших високих звань у світі кінного спорту!

Не вимагається спеціальних навичок

Покататися верхи професійним манежем зможуть навіть новачки. Інструктор підбере індивідуальну програму уроку, розповість правила безпеки, підбере обкатаного коня і видасть спеціальну захисну каску і страховку.

Місце проведення враження

353 відгуки від реальних людей