2174
 

Подаруй урок верхової їзди для двох!

Індивідуальне заняття з верхової їзди проводиться на двох локаціях на вибір. У школі Equestrian world перед заняттям учні відвідають майстер-клас тривалістю 30 хвилин, на якому вони навчаться правильно сідлати коня та дізнаються, для чого потрібен вальтрап. Після цього наїзники візьмуться до практики.

У парку «Київська Русь» заняття почнеться з короткого інструктажу. Учні дізнаються про правила безпечної їзди та особливості поведінки тварин. Для основної частини тренування учням видадуть шоломи та підберуть коней в залежності від навичок. Після цього у наїзників буде 45 хвилин, щоб освоїти базові стилі їзди: крок, галоп і рись. Вони навчаться керувати конем за допомогою шенкеля та нахилів тіла. детальніше...

2 люд. 45 хвилин Використати до 31.12.2018
2 людини
45 хвилин
Форма одягу - зручна
Вага: до 95 кг
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

 

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття з верхової їзди проводиться на двох локаціях на вибір. У школі Equestrian world перед заняттям учні відвідають майстер-клас тривалістю 30 хвилин, на якому вони навчаться правильно сідлати коня та дізнаються, для чого потрібен вальтрап. Після цього наїзники візьмуться до практики.

У парку «Київська Русь» заняття почнеться з короткого інструктажу. Учні дізнаються про правила безпечної їзди та особливості поведінки тварин. Для основної частини тренування учням видадуть шоломи та підберуть коней в залежності від навичок. Після цього у наїзників буде 45 хвилин, щоб освоїти базові стилі їзди: крок, галоп і рись. Вони навчаться керувати конем за допомогою шенкеля та нахилів тіла.

Чому варто вибрати урок верхової їзди

Під час верхової їзди працюють всі основні групи м'язів. Для заняття не потрібні спеціальні навички. Інструктор складе індивідуальну програму в залежності від умінь учнів. Навчання доступне за будь-якої погоди та пори року. Для занять на локаціях є критий і відкритий манежі.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі
Equestrian world - Школа верхової їзди
м. Іподром, вул. В. Касіяна, 1А Показати на мапі

369 відгуків

К
Карина
16 липня 2018
Урок очень понравился! Катались вместе с молодым человеком. Я занималась верховой ездой в детстве, приятно было вспомнить. Парень катался впервые в жизни - для него нереальный восторг! ) Тренер очень хороший, профессионал, много интересных фактов рассказал! От урока остались только позитивные впечатления. Вернулись домой вдохновленные! Спасибо, Бодо!

Ю
Юля
14 червня 2018
Індивідуальний урок катання на конях для двох - це було наше з коханим враження :) Найголовніше, що про коней піклуються - це одразу помітно. Хочу відмітити роботу тренерів, що викладаються на 100 %. Вже після першого тренування був помітний результат) Послугами компанії "Bodo" користувались вже не вперше і як завжди все на високому рівні! Дякую за чудове враження:)

2 червня 2018
Все было просто супер, продолжу брать уроки после получения впечатления :) очень понравилось отношение к животным - лошадки работают несколько уроков в день, чтобы не уставали. Рекомендую всем, кто ещё не решился :)

С
Сергей
1 травня 2018
Коротко и ясно!!!Спасибо,Все хорошо,мне понравилось,я очень доволен!!!УДАЧИ ВАМ!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень