2174
 

Подаруй урок катання на конях для двох!

Індивідуальне навчання азам верхової їзди від досвідченого інструктора. Заняття проведуть для двох людей: у кожного буде персональний наставник. Це можливість навчитися впевнено триматися в сідлі і придбати корисні навички: особистий інструктор допоможе новачкам освоїти базові стилі їзди, а більш досвідченим наїзникам — нескладні трюки верхи. Заняття проходить в одному з манежів зі спеціальним грунтовим покриттям. подробнее...

2 чол. 45 хвилин Використати до 31.10.2017
2 людини
45 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Урок верхової їзди для двох — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом верхової їзди на території клубу сімейного типу «Equides Club». Прекрасна можливість навчитися впевнено себе почувати в сідлі. Навчання проходить на спеціальному критому манежі одночасно для двох учасників. Кожному нададуть добре обкатаного коня благородної породи. Досвідчений інструктор буде вести тварину під узду.

Як все відбувається?

Щасливчики будуть займатися в критому манежі на території клубу сімейного типу «Equides Club». Катання проходить одночасно: кожен під керівництвом персонального інструктора. Освоїтися з мистецтвом верхової їзди Щасливчикам будуть допомагати тренери найвищого класу. Спочатку їм розкажуть правила безпеки і основи поводження з цими благородними тваринами. Потім пояснять, як осідлати коня, правильно триматися в сідлі і допоможуть освоїти основні стилі верхової їзди — крок, галоп, рись.

Сучасні криті та відкриті манежі

В зимовий період заняття проходить на території просторого критого манежу. Куполоподібний дах зі скляними вставками забезпечує максимальний доступ денного світла, а ввечері запускається спеціальна система освітлення. Навіть у холодну пору року всередині підтримується комфортна температура. Одною з головних переваг манежу також є якісне грунтове покриття. Також на території клубу функціонує 3 відкритих манежи, які затребувані в літній період.

Досвідчені тренери

З основами верхової їзди Счастливчиков познайомлять справжні профі. Всі інструктори комплексу мають кваліфікацію незалежної комісії федерації кінного спорту України. 

Не потрібні спеціальні навички

Покататися верхи по професійному манежу зможуть навіть новачки. Інструктор підбере індивідуальну програму уроку, розповість правила безпеки, підбере обкатану кінь і видасть спеціальну захисну каску і страховку.

Місце проведення враження:

Кінний клуб сімейного типу «Equides Club».
Київська обл., Новообухівська траса, с. Лісники, вул. Чапаєва, 36 Показати на мапі

351 відгук

27 січня 2017
Друзі подарували урок на день народження. Урок проходив в накритому манежі. Спочатку інструктор розказала як правильно триматись в сідлі (бедрами охопивши тварину, потім навіть трохи ноги боліли від напруження), потім їздили в різних стилях. Неймовірне відчуття, коли під тобою сотні кілограмів живої сили, що рухається:) Страшно і круто! Кінь слухняний, реагував на найменші жести і зміни в голосі...
Друзі подарували урок на день народження. Урок проходив в накритому манежі. Спочатку інструктор розказала як правильно триматись в сідлі (бедрами охопивши тварину, потім навіть трохи ноги боліли від напруження), потім їздили в різних стилях. Неймовірне відчуття, коли під тобою сотні кілограмів живої сили, що рухається:) Страшно і круто! Кінь слухняний, реагував на найменші жести і зміни в голосі інструктора. Після уроку годували інших коней у стайні яблуками, гуляли по території клубу. Це був дуже хороший день. Дякую Бодо:)

3 грудня 2016
Огромное спасибо всем за великолепно проведенный день рождения!!!! Все отлично организованно!!

9 листопада 2016
Отличное качество обслуживания со стороны компании Bodo, Мои дети были очень довольны уроком верховой езды.

11 жовтня 2016
Впечатление "Урок верховой езды для двоих" подарили сотрудники на работе. Приехали на место в серый дождливый осенний день и переживали, что будет холодно и сыро кататься. К счастью, комплекс имеет крытый манеж, так что никакая непогода не страшна). Лошади прекрасные, ухоженные, добрые, послушные. Тренера отличные, научили профессионально держаться в седле и основам езды на лошади...
Впечатление "Урок верховой езды для двоих" подарили сотрудники на работе. Приехали на место в серый дождливый осенний день и переживали, что будет холодно и сыро кататься. К счастью, комплекс имеет крытый манеж, так что никакая непогода не страшна). Лошади прекрасные, ухоженные, добрые, послушные. Тренера отличные, научили профессионально держаться в седле и основам езды на лошади. Получили массу позитивных эмоций. С удовольствием продолжим обучение. Отдельное спасибо команде Bodo за то, что подбирает такие интересные впечатления, ведь ни одна материальная покупка не заменит таких эмоций. Новые впечатление - самое драгоценное, что можно купить или подарить, потому что память о них остается с нами навсегда!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень