2174
 

Подаруй урок катання на конях для двох!

Індивідуальне навчання азам верхової їзди від досвідченого інструктора. Заняття проведуть для двох людей: у кожного буде персональний наставник. Це можливість навчитися впевнено триматися в сідлі і придбати корисні навички: особистий інструктор допоможе новачкам освоїти базові стилі їзди, а більш досвідченим наїзникам — нескладні трюки верхи. Заняття проходить в одному з манежів зі спеціальним грунтовим покриттям. детальніше

2 чол. 45 хвилин Використати до 31.07.2017
2 людини
45 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 100 кг
Доступно з 3 років

Урок верхової їзди для двох — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом верхової їзди на території клубу сімейного типу «Equides Club». Прекрасна можливість навчитися впевнено себе почувати в сідлі. Навчання проходить на спеціальному критому манежі одночасно для двох учасників. Кожному нададуть добре обкатаного коня благородної породи. Досвідчений інструктор буде вести тварину під узду.

Як все відбувається?

Щасливчики будуть займатися в критому манежі на території клубу сімейного типу «Equides Club». Катання проходить одночасно: кожен під керівництвом персонального інструктора. Освоїтися з мистецтвом верхової їзди Щасливчикам будуть допомагати тренери найвищого класу. Спочатку їм розкажуть правила безпеки і основи поводження з цими благородними тваринами. Потім пояснять, як осідлати коня, правильно триматися в сідлі і допоможуть освоїти основні стилі верхової їзди — крок, галоп, рись.

Сучасні криті та відкриті манежі

В зимовий період заняття проходить на території просторого критого манежу. Куполоподібний дах зі скляними вставками забезпечує максимальний доступ денного світла, а ввечері запускається спеціальна система освітлення. Навіть у холодну пору року всередині підтримується комфортна температура. Одною з головних переваг манежу також є якісне грунтове покриття. Також на території клубу функціонує 3 відкритих манежи, які затребувані в літній період.

Досвідчені тренери

З основами верхової їзди Счастливчиков познайомлять справжні профі. Всі інструктори комплексу мають кваліфікацію незалежної комісії федерації кінного спорту України. 

Не потрібні спеціальні навички

Покататися верхи по професійному манежу зможуть навіть новачки. Інструктор підбере індивідуальну програму уроку, розповість правила безпеки, підбере обкатану кінь і видасть спеціальну захисну каску і страховку.

Місце проведення враження

350 відгуків реальних людей