Подаруй стрижку бороди і вусів!

подарували вже 1 515 разів
350 грн 1 люд. до 40 хв.
1 людина
до 40 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

В автентичному барбершопі клієнта зустріне майстер. Він поцікавиться про побажання та допоможе підібрати ідеальний варіант, який підкреслить індивідуальність. Потім спеціаліст візьметься до моделювання бороди та вусів. Після закінчення процедури майстер поділиться рекомендаціями з догляду за обличчям.

Чому ми вибрали барбершоп «ЦирюльникЪ»

Процедура може відбутися в зручному для клієнта місці — філії барбершопа розташовані на лівому й правому берегах Києва. У салоні послуги надають тільки чоловіки. Родзинка «ЦирюльникЪ» — інтер'єр у характерному стилі ретро.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

21 відгук

Кирилл
19 апреля 2018
Все прошло супер! Я точно не знал, что конкретно хочу, мне помогли с выбором очень быстро. Я остался доволен, буду ходить сюда еще
Павел
20 февраля 2018
Подарок впечатление мне подарила сестра на Новый год .Очень оригинально и необычно . Красиво оформлено . Никак не мог решиться подстричь свою бороду , так что выбор впечатления был предопределен ! Сервис на высоком уровне . Всем спасибо
Вячеслав
15 ноября 2017
https://plus.google.com/106268995399858474444
Заведение достаточно стильное, мастера приветливые, внимательные и аккуратные. Инструменты современные и профессиональные, в заведении чисто. Расположение достаточно удачное.
Богдан
7 ноября 2017
https://www.facebook.com/100001766830367
Всем привет! Девушка подарила сертификат на стрижку бороды и усов! За что благодарен ей и bodo. Не было проблем с активацией и информацией , сервис бодо на высоком уровне. Впечетление понравилось, большое спасибо барберу за его работу. Буду рекомендовать как bodo так и барбершоп.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки