Подаруйте гру в страйкбол для компанії!

подарували вже 210 рази
1800 грн 6 люд. 60 хв.
6 людей
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Спочатку тренер проведе короткий інструктаж із техніки безпеки та пояснить команді основні правила страйкболу. Він також видасть друзям усе необхідне для гри: зброю, захисні окуляри, камуфляжні куртки, кепки й набір куль. Учасники виберуть один зі сценаріїв «битви» і вирушать на виконання місії. Розділившись на невеликі групи, вони будуть знешкоджувати супротивників і захоплювати ключові об`єкти.

Чому ми вибрали страйкбольний клуб Azor Games

Гра проходить на спеціальному закритому майданчику в спортивно-розважальному комплексі X-Park. Як укриття на території встановлені конструкції з фанери й шин. Учасникам надаються точні копії бойової зброї.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

6 відгуків

Андрей
31 травня 2018
Выбрал страйкбол из 10 подаренных впечатлений и не пожалел! Ездили с друзьями, отлично отдохнули, побегали, посмеялись. Раньше стрелял только в компьютерных играх, а тут все в реальности. Нужно быстро реагировать, продумывать стратегию, адреналин еще тот. Супер отдых! Рекомендую!
Вячеслав
18 червня 2015
https://www.facebook.com/crawsv
Спасибо огромное! Все понравилось, очень много впечатлений! Собираемся еще)
Володимир
2 червня 2015
https://plus.google.com/115474977422571639711
Все дуже сподобалось. Добре проінструктували, зустріли нас і забеспечили всі умови для того, щоб отримати враження.
Владимир
20 травня 2014
https://www.facebook.com/100000647008793
На вихідних скористався зробленим друзями подарунком, скажу зразу отримали багато позитивного настрою навіть ввійшли в азарт і гадаю що ще обовязково спробуємо та будемо радити знайомим. Дякую BODO за супровід.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.