15979
 

Подаруй прогулянку на білосніжній яхті!

4 години на воді — на борту парусно-моторної яхти! Судно ковзає по гладі Дніпра зі швидкістю до 20 км/год, плавно розсікає хвилі та везе двох закоханих у незабутній романтичний круїз. На борту обладнані зони для відпочинку: можна влаштувати пікнік прямо на палубі, позасмагати під променями сонця, поспостерігати за берегом, який плавно буде віддалятися. Прогулянка почнеться на причалі біля Дніпра, а маршрут можна вигадати будь-який. детальніше

2 чол. 4 години Використати до 31.07.2017
2 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 378 раз
2 людини
4 години
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди

Романтична прогулянка на яхті — що це?

Можливість поплавати в акваторії Дніпра на борту яхти в компанії коханої людини. Прогулянка триватиме 4 години. Маршрут романтичного круїзу можна вибрати самостійно. Яхта оснащена усіма зручностями, а за штурвалом — досвідчений капітан.

Як все відбувається?

Щасливчики самостійно оберуть маршрут для захоплюючої подорожі в акваторії Дніпра. Досвідчений яхтсмен із легкістю втілить усі побажання у реальність. Тим часом, Щасливчики будуть відпочивати на борту яхти: фотографуватися або пікнікувати на палубі, слухати музику в затишній каюті. За бажанням, можна зробити невелику зупинку в затоці, щоб позасмагати на суші та поплавати.

Водна прогулянка на судні класа люкс

Парусно-моторна яхта безшумно пересуватиметься по водній гладі. Її максимальна швидкість — до 20 км/год, а колір — білосніжний. Те, що треба для романтичної прогулянки.

Усі зручності — на борту

На відкритій палубі можна позасмагати під сонцем, а в кают-компанії сховатися у разі негоди. Також є програвач, щоб послухати улюблену музику. Додатково можна взяти з собою їжу та напої і влаштувати невеликий пікнік «на воді».

4 години прогулянки

Для 4-годинної прогулянки на яхті можна вибрати свій власний маршрут. А в дорозі спостерігати, як яхта плавно розсікає кормою хвилі, ніби зовсім не торкаючись їх.

Місце проведення враження

  • Київська Школа Яхтова
  • Место встречи предварительно согласовывается по телефону

85 відгуків реальних людей