101240
 

Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті для двох!

Захоплююча можливість насолодитися стрибками на професійному батуті розміром 5х3 метри! Тренування для двох відбудеться в індивідуальному форматі під керівництвом професійного інструктора. Він навчить і правильно приземлятися, і навіть виконувати нескладні трюки. Стрибати належить на одному батуті по черзі. Сама розвага гарантує не тільки нестримні веселощі, але й дозволить натренувати вестибулярний апарат не гірше, ніж у космонавтів! детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 9 681 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2018

Стрибки на батуті для двох — що це?

Захоплююче тренування, присвячене «мистецтву» стрибків на професійному батуті. Для занять використовують величезний батут, на якому тренуються навіть олімпійські чемпіони! Пристрій являє собою натягнуту пружинну сітку розміром 5х3 метри, що дозволяє вистрибувати високо вгору. Тренування проводить професійний спортсмен.

Як все відбувається?

Щасливчики познайомляться з секретами правильних стрибків на батуті в компанії досвідченого тренера. Займатися вони будуть у стінах одного зі спеціалізованих батутних залів на вибір: перший знаходиться неподалік від ст. м. «Позняки», другий — поблизу ст. м «Берестейська», третій близько від ст. м. «Тараса Шевченка». Спочатку на них чекає коротка розминка, що включає біг, стрибки, перекиди та вправи на розтяжку. А потім профі оцінить рівень спортивної підготовки Щасливчиків і складе для кожного індивідуальну програму заняття. Стрибати вони будуть на одному батуті по черзі. Це можливість опанувати безліч корисних навичок, а також зарядитися відмінним настроєм надовго!

Професійний батут розміром 3х5 метрів

Провести заняття можна буде в одному з батутних залів на вибір — на правому або на лівому березі. Всі три тренувальні майданчики облаштовані професійними батутами, які мають розмір 3х5 метрів. Гості оберуть один з них, на якому й будуть стрибати. У залах також є гімнастичні мати для проведення розминки.

Заняття з інструктором

Тренування проведе професійний спортсмен, адже у всіх школах викладають майстри спорту зі стрибків на батуті. Досвідчений інструктор із легкістю навчить всіх нюансів цієї веселої та корисної справи: від техніки правильного підскоку й приземлення до простих трюків.

Корисне й результативне тренування

Крім веселого настрою, стрибки на батуті приносять величезну користь для здоров'я. За ефективністю вони у 3 рази перевершують біг, при цьому надаючи набагато менше навантаження на суглоби та хребет. А головне — сил після заняття тільки додасться: покращиться кровообіг та обмін речовин, зникне стрес і м'язова напруга, зміцниться вестибулярний апарат.

Місце проведення враження:

Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі
Jumping Hall - зал Батутний
м. Берестейська, вул. М.Василенко, 1 Показати на мапі

144 відгуків реальних людей

О
Оксана
6 вересня 2017
Спасибо большое за впечатления! Прыгал ребенок 9 лет. Ему очень понравилось. Прыжки брали на м. Тараса Шевченка. Очень понравился инструктор Николай. Ему отдельное СПАСИБО!

Р
Розалина
5 вересня 2017
- Толика острых ощущений, естественно, ощущается. (Особенно если для Тебя это впервые.) - Это был подарок мне на День Рождение, и я хотела испробовать что-то для двоих. Выбор пал именно на данное впечатление. -Если вам дарят что-то подобное, значит, человек старается вам угодить и заботится о вашем мнении. А значит, я могу определенно точно сказать, что у меня есть отличная подруга!!

Е
Елена
4 вересня 2017
На батуте прыгали два моих сына 12 и 14 лет. Тренировка была очень интересной и интенсивной - к концу занятия видно было, что желание прыгать еще есть, а силы уже на исходе. Вышли довольные и счастливые. Ради таких эмоций это все и затевалось. Получилось прекрасное завершение лета - на услугу ходили 31 августа. Пользуемся услугами BODO не первый раз. Всегда все проходит прекрасно. Рекомендуем...
На батуте прыгали два моих сына 12 и 14 лет. Тренировка была очень интересной и интенсивной - к концу занятия видно было, что желание прыгать еще есть, а силы уже на исходе. Вышли довольные и счастливые. Ради таких эмоций это все и затевалось. Получилось прекрасное завершение лета - на услугу ходили 31 августа. Пользуемся услугами BODO не первый раз. Всегда все проходит прекрасно. Рекомендуем всем для разнообразия повседневной жизни и познания своих возможностей и способностей.

Ж
Жанна
28 серпня 2017
Прыжки на батуте в Jumping Hall посетили 2 ребенка по 6 лет. Очень понравилось, отличный тренер, хорошо объясняет и показывает упражнения. Часа оказалось мало, обязательно придем еще раз)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень