Подаруйте майстер-клас зі стрибків на батуті для двох!

подарували вже 14 264 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі вирушать стрибати на батуті під керівництвом тренера. Перед заняттям інструктор проведе невелику розминку. Потім спортсмени будуть вчитися правильно приземлятися, тримати баланс і робити нескладні трюки. На тренуванні використовується професійне спорядження у вигляді еластичних сіток. Заняття проводитиме майстер спорту зі стрибків на батуті.

Чому варто спробувати стрибки на батуті

Під час тренування задіюються всі групи м'язів і активно спалюються калорії. Заняття підійде людям будь-якого віку і статури. Також стрибки на батуті мають набагато менше протипоказань, ніж звичайний фітнес. Такі заняття допомагають розвинути витривалість і тренують координацію.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

230 відгуків

Андрій
22 березня 2019
Все пройшло чудово, отримав море позитивних емоцій.
Елена
22 березня 2019
https://www.facebook.com/100016700203657
Все очень понравилось!) Инструктор хороший. Впечатление супер. Прыгали на двух батутах сразу (были свободны). Но вымоталась так же в два раза быстрее) Но оно этого стоило!) Брала с собой только носочки, сменую обувь брать не нужно. Если планируете прыгать только на батуте. И просто удобную одежду. Спасибо зв прекрасно проведенное время))
Ольга
18 березня 2019
Были в центре Giperion, всё очень понравилось, тренер позитивный и понятно показывал трюки :) Хотели бы прийти еще
Анна
18 березня 2019
Супер!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.