101240
 

Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті для двох!

Захоплююча можливість насолодитися стрибками на професійному батуті розміром 5х3 метри! Тренування для двох відбудеться в індивідуальному форматі під керівництвом професійного інструктора. Він навчить і правильно приземлятися, і навіть виконувати нескладні трюки. Стрибати належить на одному батуті по черзі. Сама розвага гарантує не тільки нестримні веселощі, але й дозволить натренувати вестибулярний апарат не гірше, ніж у космонавтів! детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 12 521 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Стрибки на батуті для двох — що це?

Захоплююче тренування, присвячене «мистецтву» стрибків на професійному батуті. Для занять використовують величезний батут, на якому тренуються навіть олімпійські чемпіони! Пристрій являє собою натягнуту пружинну сітку розміром 5х3 метри, що дозволяє вистрибувати високо вгору. Тренування проводить професійний спортсмен.

Як все відбувається?

Щасливчики познайомляться з секретами правильних стрибків на батуті в компанії досвідченого тренера. Займатися вони будуть у стінах одного зі спеціалізованих батутних залів на вибір: перший знаходиться неподалік ст. м «Берестейська», другий — біля ст. м. «Тараса Шевченка», третій — недалеко від ст. м. «Дарниця». Спочатку на них чекає коротка розминка, що включає біг, стрибки, перекиди та вправи на розтяжку. А потім профі оцінить рівень спортивної підготовки Щасливчиків і складе для кожного індивідуальну програму заняття. Стрибати вони будуть на одному батуті по черзі. Це можливість опанувати безліч корисних навичок, а також зарядитися відмінним настроєм надовго!

Професійний батут розміром 3х5 метрів

Провести заняття можна буде в одному з батутних залів на вибір. Усі три тренувальні майданчики облаштовані професійними батутами, які мають розмір 3х5 метрів. Щасливчики оберуть один з них, на якому й будуть стрибати. У залах також є гімнастичні мати для проведення розминки.

Заняття з інструктором

Тренування проведе професійний спортсмен, адже у всіх школах викладають майстри спорту зі стрибків на батуті. Досвідчений інструктор із легкістю навчить всіх нюансів цієї веселої та корисної справи: від техніки правильного підскоку й приземлення до простих трюків.

Корисне й результативне тренування

Крім веселого настрою, стрибки на батуті приносять величезну користь для здоров'я. За ефективністю вони у 3 рази перевершують біг, при цьому надаючи набагато менше навантаження на суглоби та хребет. А головне — сил після заняття тільки додасться: покращиться кровообіг та обмін речовин, зникне стрес і м'язова напруга, зміцниться вестибулярний апарат.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі
Jumping Hall - зал Батутний
м. Дарниця, Харківське Шосе, 19 Показати на мапі
м. Берестейська, вул. М.Василенко, 1 Показати на мапі

166 відгуків

5 серпня 2018
Мне и моей подружка очень сильно понравилось прыгать и времени с головой хватило. Сначала была самостоятельная разметка, потом девушка инструктор объясняла азы прыжков и подбадривала если выходило, чесно скажу фитнес отдыхает с меня сошли три пота, в компании BODO все было договорено и заранее пояснено . Спасибо огромное впечатления зашкаливает буду еще вашим клиентом.

С
Сергей
30 липня 2018
Впечатление "Прыжки на батуте" было подарено девушкой, вместе с которой и было посещено. Для начала следует отметить работу оператора, которая согласовывала дату и время проведения мероприятия: максимально точно сориентировано, к чему нужно быть готовым, что с собой взять, какую одежду, сменку итд. На месте отмечу хорошую работу администратора и инструктора, ребята знают свое дело. Может...
Впечатление "Прыжки на батуте" было подарено девушкой, вместе с которой и было посещено. Для начала следует отметить работу оператора, которая согласовывала дату и время проведения мероприятия: максимально точно сориентировано, к чему нужно быть готовым, что с собой взять, какую одежду, сменку итд. На месте отмечу хорошую работу администратора и инструктора, ребята знают свое дело. Может показаться, что прыжки на батуте, это детксое развлечение, но физически для 1-го раза оказалось не совсем просто. Вместе с тем интересно и весело. Очень рекомендую брать с собой перчатки для защиты ладоней и наколенники, если будете в шортах.

I
Inna
8 липня 2018
Посетили прыжки на батуте, это было превосходно! Очень весело и незабываемо. Спасибо Бодо за организацию.

В
Владислав
11 червня 2018
БОДО это удобно, качественно и оперативно. Сотрудники приветливы и лояльны. Эмоции от прыжков переполняли и сподвигли на новые высоты

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень