101240
 

Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті для двох!

Захоплююча можливість насолодитися стрибками на професійному батуті   розміром 5х3 метри! Тренування для двох пройде в індивідуальному форматі під керівництвом професійного інструктора. Він навчить і правильно приземлятися, і навіть виконувати нескладні трюки. Стрибати належить на одному батуті. Саме проведення часу гарантує не тільки нестримні веселощі, але й дозволить натренувати вестибулярний апарат не гірше, ніж у космонавтів!  подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 30.09.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 198 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2017

Стрибки на батуті для двох — що це?

Захоплююче тренування, присвячене «мистецтву» стрибків на професійному батуті. Для занять використовують величезний батут, на якому тренуються навіть олімпійські чемпіони! Пристрій являє собою натягнуту пружинну сітку розміром 5х3 метри, що дозволяє вистрибувати високо вгору. Тренування проводить професійний спортсмен.

Як все відбувається?

Щасливчики познайомляться з секретами правильних стрибків на батуті в компанії досвідченого тренера. Займатися вони будуть у стінах одного зі спеціалізованих батутних залів на вибір: перший знаходиться неподалік від ст. м. «Позняки», другий — поблизу ст. м «Берестейська», третій близько від ст. м. «Тараса Шевченка». Спочатку їх чекає коротка розминка, що включає біг, стрибки, перекиди і вправи на розтяжку. А потім профі оцінить рівень спортивної підготовки Щасливчиків і складе для кожного індивідуальну програму заняття. Стрибати вони будуть на одному батуті. Це можливість освоїти безліч корисних навичок, а також зарядитися відмінним настроєм надовго!

Професійний батут розміром 3х5 метрів

Провести заняття можна буде в одному з батутних залів на вибір — на правому або на лівому березі. Всі три тренувальні майданчики облаштовані професійними батутами, які мають розмір 3х5 метрів. Гості оберуть один з них, на якому і будуть стрибати. У залах також є гімнастичні мати для проведення розминки.

Заняття з інструктором

Тренування проведе професійний спортсмен, адже у всіх школах викладають майстри спорту зі стрибків на батуті. Досвідчений інструктор з легкістю навчить всіх нюансів цієї веселої і корисної справи: від техніки правильного підскоку і приземлення до простих трюків.

Корисне і результативне тренування

Крім веселого настрою, стрибки на батуті приносять величезну користь для здоров'я. По ефективності вони в 3 рази перевершують біг, при цьому надаючи набагато менше навантаження на суглоби і хребет. А головне — сил після заняття тільки додасться: покращиться кровообіг і обмін речовин, зникне стрес і м'язова напруга, зміцниться вестибулярний апарат.

Місце проведення враження:

Скалодром Гіперіон
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі
Jumping Hall
м. Берестейська, вул. М.Василенко, 1 Показати на мапі

121 відгук

Вчора
Прыгала в Гиперионе. Отличные батуты. Тренер тоже хороший, показал много полезных базовых упражнений. На след. день была полезная крепотура по всему телу :-)

25 березня 2017
Ходили на батуты с женой. Тренер толковый (в конце делали сальто), помещение просторное - никто не мешает. В общем все было отлично.

16 березня 2017
Ходили з хлопцем на стрибки на батуті біля станції м. Тараса Шевченка, нам дуже сподобалось! Нові емоції і відчуття гарнатовані, особливо на наступний день) Не легко цьому навчитись, але тренер все чітко і добре пояснював, йому окрема подяка =) Шкода лише, що на 2-х людей один батут, а не два, як на відео про це враження.

7 березня 2017
Враження "стрибки на батуті для двох" нам з дівчиною дуже сподобалося. Година пролетіла непомітно. Варто відмітити гарну підготовку тренера, він гарно підбирав вправи, які відповідали і моєму рівню підготовки, і рівню моєї супутниці. Також сподобався центр Гіперіон, плануємо тепер ходити туди на заняття на постійній основі.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень