101240
 

Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті для двох!

Захоплююча можливість насолодитися стрибками на професійному батуті розміром 5х3 метри! Тренування для двох відбуджеться в індивідуальному форматі під керівництвом професійного інструктора. Він навчить і правильно приземлятися, і навіть виконувати нескладні трюки. Стрибати належить на одному батуті по черзі. Сама розвага гарантує не тільки нестримні веселощі, але й дозволить натренувати вестибулярний апарат не гірше, ніж у космонавтів! подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 9 243 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 31.01.2018

Стрибки на батуті для двох — що це?

Захоплююче тренування, присвячене «мистецтву» стрибків на професійному батуті. Для занять використовують величезний батут, на якому тренуються навіть олімпійські чемпіони! Пристрій являє собою натягнуту пружинну сітку розміром 5х3 метри, що дозволяє вистрибувати високо вгору. Тренування проводить професійний спортсмен.

Як все відбувається?

Щасливчики познайомляться з секретами правильних стрибків на батуті в компанії досвідченого тренера. Займатися вони будуть у стінах одного зі спеціалізованих батутних залів на вибір: перший знаходиться неподалік від ст. м. «Позняки», другий — поблизу ст. м «Берестейська», третій близько від ст. м. «Тараса Шевченка». Спочатку їх чекає коротка розминка, що включає біг, стрибки, перекиди і вправи на розтяжку. А потім профі оцінить рівень спортивної підготовки Щасливчиків і складе для кожного індивідуальну програму заняття. Стрибати вони будуть на одному батуті по черзі. Це можливість освоїти безліч корисних навичок, а також зарядитися відмінним настроєм надовго!

Професійний батут розміром 3х5 метрів

Провести заняття можна буде в одному з батутних залів на вибір — на правому або на лівому березі. Всі три тренувальні майданчики облаштовані професійними батутами, які мають розмір 3х5 метрів. Гості оберуть один з них, на якому і будуть стрибати. У залах також є гімнастичні мати для проведення розминки.

Заняття з інструктором

Тренування проведе професійний спортсмен, адже у всіх школах викладають майстри спорту зі стрибків на батуті. Досвідчений інструктор з легкістю навчить всіх нюансів цієї веселої і корисної справи: від техніки правильного підскоку і приземлення до простих трюків.

Корисне і результативне тренування

Крім веселого настрою, стрибки на батуті приносять величезну користь для здоров'я. По ефективності вони в 3 рази перевершують біг, при цьому надаючи набагато менше навантаження на суглоби і хребет. А головне — сил після заняття тільки додасться: покращиться кровообіг і обмін речовин, зникне стрес і м'язова напруга, зміцниться вестибулярний апарат.

Місце проведення враження:

Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі
Jumping Hall - зал Батутний
м. Берестейська, вул. М.Василенко, 1 Показати на мапі

135 відгуків реальних людей

А
Андрей
20 липня 2017
Добрый день. Ребенок выбрал впечатление "Прыжки на батуте" и не прогадал. Прыгать очень понравилось. Я, честное, был настроен скептически, поскольку летом батуты стоят в каждом парке, но зря. Профессиональный батут с тренером и страховкой (одевали когда ребенок учился делать сальто) это просто супер. В результате час прыжков пролетел как одна минута и ребёнку прыгать и мне наблюдать очень...
Добрый день. Ребенок выбрал впечатление "Прыжки на батуте" и не прогадал. Прыгать очень понравилось. Я, честное, был настроен скептически, поскольку летом батуты стоят в каждом парке, но зря. Профессиональный батут с тренером и страховкой (одевали когда ребенок учился делать сальто) это просто супер. В результате час прыжков пролетел как одна минута и ребёнку прыгать и мне наблюдать очень понравилось. Сервис bodo и клуба Гиперион на подоле (там прыгали) очень понравился. Спасибо.

Д
Диана
15 липня 2017
Решила сама себя порадовать, и подругу пригласила. Понравилось, что мы смогли тренироваться одновременно, так как 2 батута находятся рядом, при этом в выделенной зоне, потому нам никто не мешал. Тренировка очень интенсивная, но невероятно весёлая. Ощущения в теле потрясающие во всех смыслах)) Настоятельно рекомендую брать с собой полотенце, и одежду для переодевания.

М
Марат
15 липня 2017
Всегда хотел сходить на подобное занятие, но обычно находилось что-то другое... а тут на день рождения мне дарят сертификат на прыжки, что очень порадовало. Пошел по сертификату с другом, и так понравилось, что теперь будем ходить еще. Спасибо Bodo за их сервис, отзывчивость(пришлось переносить дату), огромный выбор впечатлений.

М
Мария
13 липня 2017
Отлично провели время! Тренер объясняет все элементы, за одно занятие можно научится новому и получить действительно отличные впечатления! Придем еще) Рекомендую с собой взять воду и перчатки для рук.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень