101240
 

Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті для двох!

Захоплююча можливість насолодитися стрибками на професійному батуті — розміром 5х3 метри! Тренування для двох пройде в індивідуальному форматі під керівництвом професійного інструктора. Він навчить і правильно приземлятися, і навіть виконувати нескладні трюки. Пара стрибатиме на одному батуті. Саме проведення часу гарантує не тільки нестримні веселощі, але й дозволить натренувати вестибулярний апарат не гірше, ніж у космонавтів!  детальніше

2 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 26 139 раз
2 людини
1 годину
Використати до 30.04.2017
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років

Стрибки на батуті для двох - що це?

Захоплююче тренування, присвячене «мистецтву» стрибків на професійному батуті. Для заняття використовують величезний батут, на якому тренуються навіть олімпійські чемпіони! Пристрій являє собою натягнуту пружинну сітку розміром 5х3 метри, що дозволяє вистрибувати високо вгору. Тренування проводить професійний спортсмен. 

Як це відбувається?

Щасливчики познайомляться із секретами правильних стрибків на батуті в компанії досвідченого тренера. Займатися вони будуть у стінах одного зі спеціалізованих батутних залів на вибір: перший знаходиться неподалік від ст. м. «Позняки», другий - поблизу ст. м. «Берестейська». Спочатку на них чекатиме коротка розминка, що передбачає біг, стрибки, перекиди і вправи на розтяжку. А потім профі оцінить рівень спортивної підготовки Щасливчиків і складе для кожного індивідуальну програму заняття. Стрибати вони будуть на одному батуті. Це можливість освоїти безліч корисних навичок, а також зарядитися чудовим настроєм надовго! 

Професійний батут - 3х5 метри

Провести заняття можна буде в одному з батутних залів на вибір - на правому або на лівому березі. Обидва тренувальних майданчики облаштовані професійними батутами, які мають розмір 3х5 метри. Гості оберуть один із них, на якому вони будуть стрибати. У залах також є гімнастичні мати для проведення розминки. 

Заняття з інструктором

Тренування проведе професійний спортсмен, адже в обох школах викладають майстри спорту зі стрибків на батуті. Досвідчений інструктор з легкістю навчить усім нюансам цієї веселої і корисної справи: від техніки правильного підскоку і приземлення до простих трюків. 

Корисне і результативне тренування

Крім веселого настрою, стрибки на батуті приносять величезну користь для здоров'я. За ефективністю вони у 3 рази перевершують біг, при цьому набагато менше навантажуючи суглоби і хребет. А головне - сил після заняття тільки додасться: покращиться кровообіг і обмін речовин, зникнуть стрес і м'язова напруга, зміцниться вестибулярний апарат. 

Місце проведення враження

Фотографії враження

88 відгуків реальних людей

Стрибки на батуті для двох

300 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39