Подаруйте карамельний майстер-клас для двох!

подарували вже 8 394 рази
2 людини
до 30 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Спочатку учням видадуть необхідне приладдя і розкажуть про створення карамельних десертів. Потім фахівець видасть новачкам суміш і навчить надавати їй потрібну форму. Під час майстер-класу приятелі приготують 200 грам солодощів. Це буде кілька маленьких льодяників або два великих на паличці. Готові вироби можна забрати з собою.

Чому ми вибрали кондитерську «Майстерня карамелі»

Майстерня розташована неподалік від станції метро «Площа Льва Толстого». Учні будуть працювати з натуральними продуктами: цукром, витяжками з фруктів і ягід, патокою.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

316 відгуків

Наталія
Вчора
https://www.facebook.com/100011033858174
Дуже сподобався
Ярослава
19 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002641155040
Дети были сегодня на карамельном мастер-классе.Получили массу удовольствия!Наперебой рассказывали,как они делали конфеты,как пробовали карамель.Домой привезли такую красоту, даже не верится, что это они сами делали.Огромное спасибо за чудесный мастер-класс!!!
Светлана
19 лютого 2019
Детки были на "Карамельном Мастер-классе",получили море эмоций и впечатлений, спасибо огромное.
Юлия
17 лютого 2019
Детки в восторге!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.