101818
 

Подаруй карамельний майстер-клас для двох!

«Солодкий» урок по приготуванню дивовижних цукерок з карамелі. Досвідчений майстер в індивідуальному форматі розповість, як заварювати основу, а для роботи видасть вже готову карамель. Залишиться лише надати цукеркам бажану форму. Використовуватися будуть тільки натуральні інгредієнти. А головне — долучитися до цього захоплюючого мистецтва можуть як дорослі, так і діти від 4 років. Приготувати вийде невеликі карамельки або 2 льодяника на паличці. На двох вага солодощів складе близько 200 грам. детальніше...

2 люд. до 30 хвилин Використати до 31.07.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 407 раз
2 людини
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.07.2018

Карамельний майстер-клас для двох — що це?

«Золотий квиток» до казкової майстерні солодощів, не гірше за запрошення від Віллі Вонка! На індивідуальному уроці під керівництвом професіонала приготувати оригінальні цукерки з натуральної карамелі зможуть як дорослі, так і маленькі ласуни від 4-х років. Форма солодощів і поєднання кольорів будуть абсолютно незвичайними — структура трохи охололої карамелі дозволяє творити що душі завгодно! Кожен забере додому близько 100 грам солодощів — це можуть бути маленькі карамельки або льодяник на паличці.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться у «казкове» місце — «Майстерню карамелі» — де у руках досвідченого кондитера звичайна вода з цукром і патокою перетворюється на дивовижні цукерки. Частиною своїх «чарівних» вмінь майстер поділиться з гостями. Профі дасть Щасливчикам вже готову масу, з якої можна буде створити ласощі різних форм та кольорів. Можна сформувати «ковбаску» і розділити її на декілька маленьких карамельок, а можна нанизати її на паличку.

Виключно натуральні інгредієнти

Цукерки виготовляються виключно з натуральних інгредієнтів. Те саме стосується й барвників. Сама карамель готується лише з цукру, патоки і води. А створити її неповторний смак та аромат дозволять високоякісні фруктові витяжки — це не тільки апетитно, але й дуже корисно.

Карамельки або льодяник на вибір

Загальна вага готових солодощів складе близько 200 грам. А вже те, як вони будуть виглядати — залишається на особистий розсуд кожного. Наприклад, можна піти найпростішим шляхом і порізати солодку «ковбаску» на декілька невеличких частинок — і смачні карамельки готові. А як щодо того, щоб створити з цієї ж «ковбаски» традиційний «закручений» льодяник? Можна навіть спробувати зліпити квітку або тварину — усе, що завгодно.

Вигадливі форми цукерок

Охолоджена карамель за піддатливістю не поступається пластиліну, тому доведеться задіяти увесь творчий запал, надаючи їй тієї чи іншої форми. Можна об'єднати різнокольорові «ковбаски» в одну, або прикрасити однотонну основу яскравими елементами.

Місце проведення враження:

Майстерня карамелі
м. Площа Льва Толстого, вул. Велика Васильківська, 18 Показати на мапі

250 відгуків реальних людей

Н
Надя
15 лютого 2018
Покупала дочкам 5,5лет и 7лет, очень понравилось. Дочки целый час лепили свои чудо карамельки.

10 лютого 2018
Я покупала этот мастер-класс как подарок взрослой дочери и она, конечно же, не восприняла это мероприятие всерьёз:) Долго не шла, но таки решилась и осталась очень довольна! С удовольствием вспомнила детство и попробовала супер-свежую карамельку!:))

И
Ирина
7 лютого 2018
Большое спасибо за такое впечатление!!! Такой яркий и необычный подарок от близких людей доставил много приятных моментов. Карамельный мастер-класс - это возможность заглянуть в детскую сказку. Приятный персонал - это ещё один бонус. Узнаешь много нового о карамели и создаёшь своё произведение из карамели. Приятные воспоминания об этом останутся в памяти на долгие годы.

М
Марина
27 січня 2018
Была на прошлых выходных с двумя детками: 3года 3мес и 5лет 9мес. Карамель для нас мастер Юра подготовил, нагрел, скрутил 4-5 цветов в одно "тесто", порционно отрезал куски, из которых дети сворачивали конфеты, придавливали их "прессом", чтоб получились более плоские, и вставляли длинную деревянную палочку. Младшей дочечке - мастер помогал. Домой уходили с пакетом конфет у каждого ребенка в...
Была на прошлых выходных с двумя детками: 3года 3мес и 5лет 9мес. Карамель для нас мастер Юра подготовил, нагрел, скрутил 4-5 цветов в одно "тесто", порционно отрезал куски, из которых дети сворачивали конфеты, придавливали их "прессом", чтоб получились более плоские, и вставляли длинную деревянную палочку. Младшей дочечке - мастер помогал. Домой уходили с пакетом конфет у каждого ребенка в руках, штук 10 каждому минимум. Мы довольны!Конфеты вкусные!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень