101818
 

Подаруй шанс навчитися робити карамельні цукерки для двох!

«Солодкий» урок по приготуванню дивовижних цукерок з карамелі. Досвідчений майстер в індивідуальному форматі розповість, як заварювати основу, а для роботи видасть вже готову карамель. Залишиться лише надати цукеркам бажану форму. Використовуватися будуть тільки натуральні інгредієнти. А головне — долучитися до цього захоплюючого мистецтва можуть як дорослі, так і діти від 4 років. Приготувати вийде невеликі карамельки або 2 льодяника на паличці. На двох вага солодощів складе близько 200 грам. детальніше...

2 чол. до 30 хвилин Використати до 28.02.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 366 раз
2 людини
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 28.02.2018

Карамельний майстер-клас для двох — що це?

«Золотий квиток» до казкової майстерні солодощів, не гірше за запрошення від Віллі Вонка! На індивідуальному уроці під керівництвом професіонала приготувати оригінальні цукерки з натуральної карамелі зможуть як дорослі, так і маленькі ласуни від 4-х років. Форма солодощів і поєднання кольорів будуть абсолютно незвичайними — структура трохи охололої карамелі дозволяє творити що душі завгодно! Кожен забере додому близько 100 грам солодощів — це можуть бути маленькі карамельки або льодяник на паличці.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться у «казкове» місце — «Майстерню карамелі» — де у руках досвідченого кондитера звичайна вода з цукром і патокою перетворюється на дивовижні цукерки. Частиною своїх «чарівних» вмінь майстер поділиться з гостями. Профі дасть Щасливчикам вже готову масу, з якої можна буде створити ласощі різних форм та кольорів. Можна сформувати «ковбаску» і розділити її на декілька маленьких карамельок, а можна нанизати її на паличку.

Виключно натуральні інгредієнти

Цукерки виготовляються виключно з натуральних інгредієнтів. Те саме стосується й барвників. Сама карамель готується лише з цукру, патоки і води. А створити її неповторний смак та аромат дозволять високоякісні фруктові витяжки — це не тільки апетитно, але й дуже корисно.

Карамельки або льодяник на вибір

Загальна вага готових солодощів складе близько 200 грам. А вже те, як вони будуть виглядати — залишається на особистий розсуд кожного. Наприклад, можна піти найпростішим шляхом і порізати солодку «ковбаску» на декілька невеличких частинок — і смачні карамельки готові. А як щодо того, щоб створити з цієї ж «ковбаски» традиційний «закручений» льодяник? Можна навіть спробувати зліпити квітку або тварину — усе, що завгодно.

Вигадливі форми цукерок

Охолоджена карамель за піддатливістю не поступається пластиліну, тому доведеться задіяти увесь творчий запал, надаючи їй тієї чи іншої форми. Можна об'єднати різнокольорові «ковбаски» в одну, або прикрасити однотонну основу яскравими елементами.

Місце проведення враження:

Майстерня карамелі
м. Площа Льва Толстого, вул. Велика Васильківська, 18 Показати на мапі

217 відгуків реальних людей

И
Инна
19 серпня 2017
Ходили вместе с сыном 5 лет. Очень вежливый персонал и большое спасибо парню с которым мы лепили свои карамельки, это было весело и интересно. Обязательно приведу ребенка ещё раз.

А
Александр
17 серпня 2017
Большое спасибо! Нам очень понравилось. Постараемся дальше отдыхать с БОДО!

Т
Татьяна
14 серпня 2017
Впечатление задумывалось для 7-летнего ребёнка, которому очень понравилось! Получить столько карамели с собой! )) Также интересно было узнать о том, что используется для придания цвета. Парень, проводивший МК, был терпелив и приветлив. Работа проводится в перчатках (которые не слишком удобны для ребёнка). Единственное ограничение, о котором мы узнали по факту, что действительно, можно сделать...
Впечатление задумывалось для 7-летнего ребёнка, которому очень понравилось! Получить столько карамели с собой! )) Также интересно было узнать о том, что используется для придания цвета. Парень, проводивший МК, был терпелив и приветлив. Работа проводится в перчатках (которые не слишком удобны для ребёнка). Единственное ограничение, о котором мы узнали по факту, что действительно, можно сделать только большое изделие, из остатков разрешили сделать ещё 2 большие конфеты. Любоваться классно, но есть придётся в несколько этапов )) Много маленьких сделать не получится, хотя это заявлено в описании впечатления. По итогу дали дневничок карамелье. После 5ти МК можно получить сертификат. Могу рекомендовать друзьям )

14 серпня 2017
Чудесно провели время. Доченьке понравилась лепить карамель и делать из нее разные фигурки, она была в восторге от консистенции карамели в мягком виде. Идя в мастерскую, она уже понимала, какую конфетку хотела бы сотворить. Старалась вписаться в 100 гр. Но получилось не только, то что задумала, но и результат превзошел ожидания. Домой ушли с огромным творением в виде конфеты, которая была яркой...
Чудесно провели время. Доченьке понравилась лепить карамель и делать из нее разные фигурки, она была в восторге от консистенции карамели в мягком виде. Идя в мастерскую, она уже понимала, какую конфетку хотела бы сотворить. Старалась вписаться в 100 гр. Но получилось не только, то что задумала, но и результат превзошел ожидания. Домой ушли с огромным творением в виде конфеты, которая была яркой, разноцветной и с разными вкусами, и что очень радует, что красители и вкусовые добавки в ней натуральные. Поскольку из-за соображений техники безопасности детей в процесс приготовления карамели не допускают (спасибо за это), есть желание увидеть процесс приготовления карамели и посетить повторно мастер - класс, чтобы увидеть это зрелище.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень