101818
 

Подаруй шанс навчитися робити карамельні цукерки для двох!

«Солодкий» урок з приготування химерних цукерок із карамелі. Досвідчений майстер в індивідуальному форматі розповість, як заварювати основу, а для роботи надасть вже остиглу готову карамель. Залишиться лише надати цукеркам бажану форму. Використовуватися будуть тільки натуральні інгредієнти. А головне — залучитися до цього захоплюючого мистецтва можуть як дорослі, так і діти від 4 років. Приготувати вийде невеликі карамельки або 2 льодяника на паличці. На двох вага солодощів складе близько 200 р. детальніше

2 чол. до 30 хвилин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 963 рази
2 людини
до 30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 4 років

Карамельний майстер-клас для двох - що це?

«Золотий квиток» до казкової майстерні солодощів, не гірш за запрошення від Віллі Вонка! На індивідуальному уроці під керівництвом професіонала приготувати оригінальні цукерки з натуральної карамелі зможуть як дорослі, так і маленькі ласуни від 4-х років. Форма солодощів і поєднання кольорів будуть абсолютно незвичайними - структура трохи охололої карамелі дозволяє творити що душі завгодно! Кожен забере додому близько 100 г солодощів - це можуть бути маленькі карамельки або льодяник на паличці.

Як це відбувається?

Щасливчики відправляться у «казкове» місце - «Майстерню Карамелі» - де у руках досвідченого кондитера звичайна вода з цукром і патокою перетворюється на дивовижні цукерки! Частиною своїх «чарівних» вмінь майстер поділиться з гостями. Профі дасть Щасливчикам вже готову масу, з якої можна буде створити ласощі різних форм та кольорів. Можна сформувати «ковбаску» і розділити її на декілька маленьких карамельок, а можна нанизати її на паличку.

Виключно натуральні інгредієнти

Цукерки виготовляються виключно з натуральних інгредієнтів! Те саме стосується й барвників. Сама карамель готується лише з цукру, патоки і води. А створити її неповторний смак і аромат дозволять високоякісні фруктові витяжки - це не тільки апетитно, але й дуже корисно!

Карамельки або льодяник на вибір

Загальна вага готових солодощів складе близько 200 г. А вже те, як вони будуть виглядати - залишається на особистий розсуд кожного! Наприклад, можна піти найпростішим шляхом і порізати солодку «ковбаску» на декілька невеличких частинок - і смачні карамельки готові. А як щодо того, щоб створити з цієї ж «ковбаски» традиційний «закручений» льодяник? Можна навіть спробувати зліпити квітку або тварину... Усе, що завгодно!

Вигадливі форми цукерок

Охолоджена карамель за піддатливістю не поступається пластиліну, тому доведеться задіяти увесь творчий запал, надаючи їй тієї чи іншої форми! Можна об'єднати різнокольорові «ковбаски» в одну, або прикрасити однотонну основу яскравими елементами.

160 відгуків реальних людей