101026
 

Подаруй політ на флайборді!

Літаюча платформа — флайборд — здатна підняти свого пілота на висоту до 5 метрів над водою! Вона володіє спеціальними соплами, що викидають потужні водяні струмені і допомагають дошці зависнути в повітрі. Безперебійна подача води здійснюється через шланг, за допомогою якого борд з'єднаний з гідроциклом. Відповідно, пілот постійно літає над водною гладдю, задаючи потрібне направлення за допомогою нахилів дошки. Досвідчений інструктор допоможе швидко освоїтися з керуванням і отримати величезну порцію адреналіну від катання! детальніше...

1 чол. 30 хвилин Використати до 28.02.2018
1 чоловік
30 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: від 40 до 120 кг
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2018

Політ на флайборді — що це?

Справжня фантастична пригода! Флайборд — унікальна «літаюча» дошка, що здатна підняти людину над водою на максимальну висоту до 10 м. З допомогою спеціального шланга борд з'єднано з гідроциклом. Таким чином здійснюється неперервна подача води. Потужний натиск виривається з під ніг пілота і змушує його злітати вгору, дозволяє зависати на місці, а в просунутих випадках — навіть робити сальто в повітрі! Це величезний простір для експериментів, що відкривається для любителів екстриму.

Як все відбувається?

Враження проходить у мальовничій місцевості в акваторії Дніпра. Професійний інструктор познайомить Щасливчика з основами флайбордингу, пояснить правила безпеки, а потім покаже, як утримувати рівновагу і нахиляти борд під час «польоту». Вся необхідна екіпіровка, підібрана за розміром, буде чекати на місці. Після невеликої розминки Щасливчик зможе відправитися в самостійне плавання, яке, насправді, відбудеться в повітрі над водою.

Надсучасний винахід - флайборд

Ця божевільна водна розвага з'явилася на світ завдяки фантазії французького екстремала, чемпіона з аквабайку — Френкі Запата. Він вперше продемонстрував усім своє творіння усього 3 роки тому. Фантастична популярність забезпечила флайборду світову славу. Тепер і у Києві можна політати над водою, відчуваючи себе супергероєм!

Навички управління всього за 1 заняття

Трохи попрактикувавшись, новачок навчиться «зависати» над водою, рухатися в сторони і навіть підніматися на висоту до 5 метрів на маневреній платформі. В залежності від фізичної підготовки достатньо 15 хвилин, щоб все це опанувати!

Цілих півгодини в польоті над водою

Цього часу достатньо не тільки, щоб познайомитися з унікальним пристроєм, але і закріпити нові навички та насолодитися процесом. Попереду чекають неймовірні відчуття — ніби одночасно катаєшся на водному скутері, летиш під кайтом і пірнаєш з вишки!

Місце проведення враження:

Flying Pro
м. Осокорки, Дніпровська набережна, 12 (яхт-клуб "Рів'єра") Показати на мапі

57 відгуків реальних людей

Вчора
Мы с мужем, около пяти лет, пользуемся услугами bodo. Каждые впечатления дарят нам восторг. Профессиональная команда bodo, исполняет наши желания и мечты. Мы желаем Вам процветания. А мы останемся Вашими клиентами. Спасибо Вам, что Вы есть.

А
Андрей
16 серпня 2017
Выбрал флайборд потому что это что-то необычное и новое, интересно было попробовать. Очень понравилось. Получаешь огромное удовольствие кода получается зависнуть над водой! :) Советую попробовать! По времени: первые 10 мин это только приспособиться и попробовать. Лучше брать 20 мин. Но те кто брали 10 мин то тоже были в восторге!

О
Олександр
14 серпня 2017
Дуже сподобалося керувати флайбордом! Відчуття прекрасні. Інструктор, Олег, чітко і доступно усе пояснив. Хотілося б самому контролювати натиск потоку води щоб вище підійматися, але тут потік іде тільки знизу дошки і, як пояснили, вище двох метрів над водою підіймати не будуть, так як це не зовсім безпечно. Всім раджу тест-драйв! Не пожалкуєте ;)

Наталія
12 серпня 2017
Це просто бомба. На скільки це класно і драйвово, що словами просто не передати. Звісно 10 хвилин пролітають в одну секунду, хочеться ще і щє. Щоб політати над водою у висоту в п'ять метрів. Звісно з першого разу, в першу хвилину нічого не вийде. Але потім, коли вже навчитися, це таке задоволення, що просто перехоплює подих. Робіть такі чудові подарунки своїм близьким і друзям. Ви не прогадайте з подарунком.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень