101026
 

Подаруй політ на флайборді!

Літаюча платформа — флайборд — здатна підняти свого пілота на висоту до 5 метрів над водою! Вона володіє спеціальними соплами, що викидають потужні водяні струмені і допомагають дошці зависнути в повітрі. Безперебійна подача води здійснюється через шланг, за допомогою якого борд з'єднаний з гідроциклом. Відповідно, пілот постійно літає над водною гладдю, задаючи потрібне направлення за допомогою нахилів дошки. Досвідчений інструктор допоможе швидко освоїтися з керуванням і отримати величезну порцію адреналіну від катання! подробнее...

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.10.2017
1 людина
30 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: від 40 до 120 кг
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Політ на флайборді — що це?

Справжня фантастична пригода! Флайборд — унікальна «літаюча» дошка, що здатна підняти людину над водою на максимальну висоту до 10 м. З допомогою спеціального шланга борд з'єднано з гідроциклом. Таким чином здійснюється неперервна подача води. Потужний натиск виривається з під ніг пілота і змушує його злітати вгору, дозволяє зависати на місці, а в просунутих випадках — навіть робити сальто в повітрі! Це величезний простір для експериментів, що відкривається для любителів екстриму.

Як все відбувається?

Враження проходить у мальовничій місцевості в акваторії Дніпра. Професійний інструктор познайомить Щасливчика з основами флайбордингу, пояснить правила безпеки, а потім покаже, як утримувати рівновагу і нахиляти борд під час «польоту». Вся необхідна екіпіровка, підібрана за розміром, буде чекати на місці. Після невеликої розминки Щасливчик зможе відправитися в самостійне плавання, яке, насправді, відбудеться в повітрі над водою.

Надсучасний винахід - флайборд

Ця божевільна водна розвага з'явилася на світ завдяки фантазії французького екстремала, чемпіона з аквабайку — Френкі Запата. Він вперше продемонстрував усім своє творіння усього 3 роки тому. Фантастична популярність забезпечила флайборду світову славу. Тепер і у Києві можна політати над водою, відчуваючи себе супергероєм!

Навички управління всього за 1 заняття

Трохи попрактикувавшись, новачок навчиться «зависати» над водою, рухатися в сторони і навіть підніматися на висоту до 5 метрів на маневреній платформі. В залежності від фізичної підготовки достатньо 15 хвилин, щоб все це опанувати!

Цілих півгодини в польоті над водою

Цього часу достатньо не тільки, щоб познайомитися з унікальним пристроєм, але і закріпити нові навички та насолодитися процесом. Попереду чекають неймовірні відчуття — ніби одночасно катаєшся на водному скутері, летиш під кайтом і пірнаєш з вишки!

Місце проведення враження:

Flying Pro
м. Осокорки, Дніпровська набережна, 12 (яхт-клуб "Рів'єра") Показати на мапі

47 відгуків реальних людей

27 січня 2017
Все очень понравилось. Изначально казалось, что это достаточно сложно, но благодаря советам инструктора удалось довольно быстро понять технику управления.

21 вересня 2016
Увидев счастливое лицо мужа после тест-драйва, я поняла, что подарок на День рождения выбран правильно! Незабываемые впечатления! Спасибо огромное Вашему персоналу, в особенности инструктору!

16 вересня 2016
Сотрудники подарили впечатления на День Рождения, вначале не мог даже представить как можно взлетел над водой. Оказалось просто и очень захватывающе. С первого раза получилось достичь высоты в 1,5 метра но это далеко не предел. Сам полет оставил яркое впечатление и желание приехать еще. Отдельно спасибо инструктору! Советую всем любителям экстрима и новых ощущений.

А
Анастасия
15 вересня 2016
Выбрала впечатление. т.к. люблю воду и все что с ней связано + хотелось попробовать что-то новое. Получилось даже лучше , чем ожидала - впечатлений масса и все на 5+ Спасибо коллегам, что подарили мне столько эмоций :) Вернусь обязательно!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень