101026
 

Подаруй політ на флайборді!

Літаюча платформа — флайборд — здатна підняти свого пілота на висоту до 5 метрів над водою! Вона володіє спеціальними соплами, що викидають потужні водяні струмені й допомагають дошці зависнути в повітрі. Безперебійна подача води здійснюється через шланг, за допомогою якого борд з'єднаний із гідроциклом. Відповідно, пілот постійно літає над водною гладдю, задаючи потрібний напрям за допомогою нахилів дошки. Досвідчений інструктор допоможе швидко освоїтися з керуванням й отримати величезну порцію адреналіну від катання! детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
30 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: від 40 до 120 кг
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Політ на флайборді — що це?

Справжня фантастична пригода! Флайборд — унікальна «літаюча» дошка, що здатна підняти людину над водою на максимальну висоту до 10 м. За допомогою спеціального шланга борд з'єднаний з гідроциклом. Таким чином здійснюється неперервна подача води. Потужний натиск виривається з-під ніг пілота й змушує його злітати вгору, дозволяє зависати на місці, а в просунутих випадках — навіть робити сальто в повітрі! Це величезний простір для експериментів, що відкривається для любителів екстриму.

Як все відбувається?

Враження проходить у мальовничій місцевості в акваторії Дніпра. Професійний інструктор познайомить Щасливчика з основами флайбордингу, пояснить правила безпеки, а потім покаже, як утримувати рівновагу й нахиляти борд під час «польоту». Все необхідне екіпірування, підібране за розміром, чекатиме на місці. Після невеликої розминки Щасливчик зможе вирушити у самостійне плавання, яке, насправді, відбудеться в повітрі над водою.

Надсучасний винахід — флайборд

Ця божевільна водна розвага з'явилася на світ завдяки фантазії французького екстремала, чемпіона з аквабайку — Френкі Запата. Він вперше продемонстрував усім своє творіння всього 3 роки тому. Фантастична популярність забезпечила флайбордові світову славу. Тепер і в Києві можна політати над водою, відчуваючи себе супергероєм!

Навички управління всього за 1 заняття

Трохи попрактикувавшись, новачок навчиться «зависати» над водою, рухатися в сторони й навіть підійматися на висоту до 5 метрів на маневреній платформі. Знадобиться не більше 15 хвилин, щоб все це опанувати.

Цілих півгодини в польоті над водою

Цього часу достатньо не тільки, щоб познайомитися з унікальним пристроєм, але й закріпити нові навички та насолодитися процесом. Попереду чекають неймовірні відчуття — ніби одночасно катаєшся на водному скутері, летиш під кайтом і пірнаєш з вишки!

Місце проведення враження:

Flying Pro - Польоти на флайборді
м. Осокорки, Дніпровська набережна, 12 (яхт-клуб "Рів'єра") Показати на мапі

64 відгуків реальних людей

С
Сашааа
17 травня 2018
Давно хотела опробовать флайборд и наконец-то это свершилоооось! Боже, впечатления непередаваемые! Очень андреналиново!))) Круто полеталааа) Инструктор классный, все рассказал, показал, подбодрил, что немаловажно!

И
Игорь
27 вересня 2017
Впечатление "Тест-драйв флайборда" - это нечто. Все очень понравилось:) Инструктор очень хорошо и доступно все объяснил, что помогло быстро освоить флайборд. Люблю экстремальные впечатления, а экстрима поддала еще и погодка +13С и дощик) Обязательно воспользуюсь таким впечатлением еще раз, но уже не на 10 минут, а однозначно больше, так как 10 минут - это очень мало)

С
Сергей
25 вересня 2017
Супруга подарила полет на флайборде. Эмоции зашкаливает))) инструктор- просто талант, за 2 минуты рассказал так что я с первого раза поднялся) огромное спасибо!!!!

11 вересня 2017
Друзья подарили впечатление на день рождения, все прошло хорошо, доброжелательные инструктора все показали и рассказали. Само ощущение полета понравилось, но нужно брать больше 10 минут, т.к. за 10 минут только входишь во вкус.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень