101026
 

Подаруй політ над водою!

Літаюча платформа — флайборд — здатна підняти свого пілота на висоту до 5 метрів над водою! Вона має спеціальні сопла, що викидають потужні водяні струмені і допомагають дошці зависнути в повітрі. Безперебійна подача води здійснюється через шланг, за допомогою якого борд з'єднаний з гідроциклом. Відповідно, пілот постійно літає над водною гладдю, задаючи потрібне направлення за допомогою нахилів дошки. Досвідчений інструктор допоможе швидко освоїтися з керуванням і отримати величезну порцію адреналіну від катання! детальніше

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.07.2017
1 людина
30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Обмеження: від 40 до 120 кг
Доступно з 18 років

Політ на флайборді — що це?

Справжня фантастична пригода! Флайборд — унікальна «літаюча» дошка, що здатна підняти людину над водою на максимальну висоту до 10 м. З допомогою спеціального шланга борд з'єднано з гідроциклом. Таким чином здійснюється неперервна подача води. Потужний натиск виривається з під ніг пілота і змушує його злітати вгору, дозволяє зависати на місці, а в просунутих випадках — навіть робити сальто в повітрі! Це величезний простір для експериментів, що відкривається для любителів екстриму.

Як все відбувається?

Враження проходить у мальовничій місцевості в акваторії Дніпра. Професійний інструктор познайомить Щасливчика з основами флайбордингу, пояснить правила безпеки, а потім покаже, як утримувати рівновагу і нахиляти борд під час «польоту». Вся необхідна екіпіровка, підібрана за розміром, буде чекати на місці. Після невеликої розминки Щасливчик зможе відправитися в самостійне плавання, яке, насправді, відбудеться в повітрі над водою.

Надсучасний винахід - флайборд

Ця божевільна водна розвага з'явилася на світ завдяки фантазії французького екстремала, чемпіона з аквабайку — Френкі Запата. Він вперше продемонстрував усім своє творіння усього 3 роки тому. Фантастична популярність забезпечила флайборду світову славу. Тепер і у Києві можна політати над водою, відчуваючи себе супергероєм!

Навички управління всього за 1 заняття

Трохи попрактикувавшись, новачок навчиться «зависати» над водою, рухатися в сторони і навіть підніматися на висоту до 5 метрів на маневреній платформі. В залежності від фізичної підготовки достатньо 15 хвилин, щоб все це опанувати!

Цілих півгодини в польоті над водою

Цього часу достатньо не тільки, щоб познайомитися з унікальним пристроєм, але і закріпити нові навички та насолодитися процесом. Попереду чекають неймовірні відчуття — ніби одночасно катаєшся на водному скутері, летиш під кайтом і пірнаєш з вишки!

46 відгуків реальних людей