100739
 

Подаруй урок пісочної анімації для двох!

Індивідуальний урок, присвячений одному з найбільш красивих видів образотворчого мистецтва - малюванню вулканічним піском на склі. Для цього навіть не потрібно володіти особливими навиками — викладач все пояснить і покаже. А продемонструвати отримані навички кожен зможе, малюючи власну «динамічну картину» на окремій скляній поверхні. Підсвічування знизу столу дозволить відобразити кожен здійснений «пісочний мазок» на великому екрані, що перетворить процес «малювання» у справжнє театралізоване дійство! детальніше

2 чол. 1,5 години Використати до 30.04.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 23 683 рази
2 людини
1,5 години
Використати до 30.04.2017
Не залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 7 років

Пісочна анімація для двох — що це?

Це і оригінальний вид образотворчого мистецтва, і технологія створення мультиплікаційних сюжетів. Картини малюють вулканічним піском на скляній поверхні, кожна — кадр майбутнього пісочного мультика. На занятті з талановитим майстром можна буде вперше познайомитися з цим унікальним мистецтвом. Процес малювання принесе масу задоволення, тим більше, якщо оцінити перший шедевр зможе кохана людина, яка знаходиться поблизу.

Як все відбувається?

Щасливчикам приїдуть в затишну студію, яка розташовується неподалік станції метро «Позняки». Там їх зустріне професійний майстер, лауреат багатьох міжнародних конкурсів. Він видасть всі необхідні для роботи матеріали і повідає потрібні секрети: розповість про елементи техніки, композиції малюнка, покаже, як правильно «працювати» пальцями і долоньками. Потім Щасливчики малюватимуть власні картини. Результатами, звичайно ж, можна буде похизуватися один перед одним!

Унікальний досвід малювання піском

Пісочна анімація — мистецтво, яке, в буквальному сенсі, можна спробувати на дотик. Легкий порошок тонкими шарами наноситься на скло; з допомогою діапроектора або світлової дошки зображення, яке створюється, можна передавати на екран. Зазвичай всі дії виконуються руками, але як допоміжне приладдя можна використовувати спеціальні пензлики.

За 1 заняття можна навчитися:

  • продумувати композицію майбутньої анімації
  • промальовувати контури та деталі піском
  • «техніці порошку»

Не потрібні навички малювання

Спробувати може кожен! Для цього не обов'язково володіти особливим художнім талантом або спеціальними навичками. Майстер познайомить з усіма тонкощами цього мистецтва, а також надасть все необхідне, включаючи стіл для малювання!

Місце проведення враження

Фотографії враження

42 відгуки від реальних людей

Пісочна анімація для двох

500 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39