100739
 

Пісочна анімація для двох

Індивідуальний урок з одного з найбільш красивих різновидів образотворчого мистецтва — малювання вулканічним піском на склі. Для цього навіть не потрібно володіти особливими навиками — викладач усе зрозуміло розповість і покаже. А продемонструвати отримані навички кожен зможе, малюючи власну «динамічну картину» на окремій скляній поверхні. Підсвічування знизу столу дозволить відобразити кожен пройдений «пісочний мазок» на великому екрані, що перетворить процес «малювання» у справжнє театралізоване дійство! детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 7 років
Використати до 28.02.2019

Пісочна анімація для двох — що це?

Це й оригінальний вид образотворчого мистецтва, й технологія створення мультиплікаційних сюжетів. Картини малюють вулканічним піском на скляній поверхні, кожна — кадр майбутнього пісочного мультика. На занятті з талановитим майстром можна буде вперше познайомитися з цим унікальним мистецтвом. Процес малювання принесе масу задоволення, тим більше, якщо оцінити перший шедевр зможе кохана людина, яка знаходиться поблизу.

Як все відбувається?

Щасливчики приїдуть до затишної студії, яка розташовується неподалік станції метро «Позняки». Там їх зустріне професійний майстер, лауреат багатьох міжнародних конкурсів. Він надасть усі необхідні для роботи матеріали й повідає потрібні секрети: розповість про елементи техніки, композиції малюнка, покаже, як правильно «працювати» пальцями й долоньками. Потім Щасливчики малюватимуть власні картини. Результатами, звичайно ж, можна буде похизуватися один перед одним!

Унікальний досвід малювання піском

Пісочна анімація — мистецтво, яке, в буквальному сенсі, можна спробувати на дотик. Легкий порошок тонкими шарами наноситься на скло; за допомогою діапроектора або світлової дошки зображення, яке створюється, можна передавати на екран. Зазвичай усі дії виконуються руками, але як допоміжне приладдя можна використовувати спеціальні пензлики.

За 1 заняття можна навчитися:

 • продумувати композицію майбутньої анімації;
 • промальовувати контури та деталі піском;
 • використовувати «техніку порошку».

Не потрібні навички малювання

Спробувати може кожен! Для цього не обов'язково володіти особливим художнім талантом або спеціальними навичками. Майстер познайомить з усіма тонкощами цього мистецтва, а також надасть усе необхідне, включаючи стіл для малювання!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Центр КУЛ
м. Позняки, вул. Драгоманова, 15А Показати на мапі

56 відгуків

20 жовтня 2017
Чудесний подарок! Помогает отвлечься, и забыть о всех накопившехся проблемах. Были с мужеми и, открыли в себе маленький талант художника)

М
Марина
4 вересня 2017
Всё очень понравилось!

В
Виктория
3 серпня 2017
Огромная благодарность Ирине за проведенный мастер-класс! Детям очень понравилось работать с песком, работы получились очень интересные. Старшая дочь теперь хочет заниматься песочной анимацией

В
Виктория
22 червня 2017
Ребенок доволен, все понравилось

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень