100739
 

Подаруй урок пісочної анімації для двох!

Індивідуальний урок, присвячений одному з найбільш красивих видів образотворчого мистецтва - малюванню вулканічним піском на склі. Для цього навіть не потрібно володіти особливими навиками — викладач все пояснить і покаже. А продемонструвати отримані навички кожен зможе, малюючи власну «динамічну картину» на окремій скляній поверхні. Підсвічування знизу столу дозволить відобразити кожен здійснений «пісочний мазок» на великому екрані, що перетворить процес «малювання» у справжнє театралізоване дійство! детальніше

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 503 рази
2 людини
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 7 років

Пісочна анімація для двох — що це?

Це і оригінальний вид образотворчого мистецтва, і технологія створення мультиплікаційних сюжетів. Картини малюють вулканічним піском на скляній поверхні, кожна — кадр майбутнього пісочного мультика. На занятті з талановитим майстром можна буде вперше познайомитися з цим унікальним мистецтвом. Процес малювання принесе масу задоволення, тим більше, якщо оцінити перший шедевр зможе кохана людина, яка знаходиться поблизу.

Як все відбувається?

Щасливчикам приїдуть в затишну студію, яка розташовується неподалік станції метро «Позняки». Там їх зустріне професійний майстер, лауреат багатьох міжнародних конкурсів. Він видасть всі необхідні для роботи матеріали і повідає потрібні секрети: розповість про елементи техніки, композиції малюнка, покаже, як правильно «працювати» пальцями і долоньками. Потім Щасливчики малюватимуть власні картини. Результатами, звичайно ж, можна буде похизуватися один перед одним!

Унікальний досвід малювання піском

Пісочна анімація — мистецтво, яке, в буквальному сенсі, можна спробувати на дотик. Легкий порошок тонкими шарами наноситься на скло; з допомогою діапроектора або світлової дошки зображення, яке створюється, можна передавати на екран. Зазвичай всі дії виконуються руками, але як допоміжне приладдя можна використовувати спеціальні пензлики.

За 1 заняття можна навчитися:

  • продумувати композицію майбутньої анімації
  • промальовувати контури та деталі піском
  • «техніці порошку»

Не потрібні навички малювання

Спробувати може кожен! Для цього не обов'язково володіти особливим художнім талантом або спеціальними навичками. Майстер познайомить з усіма тонкощами цього мистецтва, а також надасть все необхідне, включаючи стіл для малювання!

Місце проведення враження

45 відгуків реальних людей