Пісочна анімація для двох

2 людини
90 хвилин
Доступно з 7 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Пісочна анімація для двох — що це?

Це й оригінальний вид образотворчого мистецтва, й технологія створення мультиплікаційних сюжетів. Картини малюють вулканічним піском на скляній поверхні, кожна — кадр майбутнього пісочного мультика. На занятті з талановитим майстром можна буде вперше познайомитися з цим унікальним мистецтвом. Процес малювання принесе масу задоволення, тим більше, якщо оцінити перший шедевр зможе кохана людина, яка знаходиться поблизу.

Як все відбувається?

Щасливчики приїдуть до затишної студії, яка розташовується неподалік станції метро «Позняки». Там їх зустріне професійний майстер, лауреат багатьох міжнародних конкурсів. Він надасть усі необхідні для роботи матеріали й повідає потрібні секрети: розповість про елементи техніки, композиції малюнка, покаже, як правильно «працювати» пальцями й долоньками. Потім Щасливчики малюватимуть власні картини. Результатами, звичайно ж, можна буде похизуватися один перед одним!

Унікальний досвід малювання піском

Пісочна анімація — мистецтво, яке, в буквальному сенсі, можна спробувати на дотик. Легкий порошок тонкими шарами наноситься на скло; за допомогою діапроектора або світлової дошки зображення, яке створюється, можна передавати на екран. Зазвичай усі дії виконуються руками, але як допоміжне приладдя можна використовувати спеціальні пензлики.

За 1 заняття можна навчитися:

  • продумувати композицію майбутньої анімації;
  • промальовувати контури та деталі піском;
  • використовувати «техніку порошку».

Не потрібні навички малювання

Спробувати може кожен! Для цього не обов'язково володіти особливим художнім талантом або спеціальними навичками. Майстер познайомить з усіма тонкощами цього мистецтва, а також надасть усе необхідне, включаючи стіл для малювання!

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

56 відгуків

Виктория
20 октября 2017
https://www.facebook.com/100008018580516
Чудесний подарок! Помогает отвлечься, и забыть о всех накопившехся проблемах. Были с мужеми и, открыли в себе маленький талант художника)
Марина
4 сентября 2017
Всё очень понравилось!
Виктория
3 августа 2017
Огромная благодарность Ирине за проведенный мастер-класс! Детям очень понравилось работать с песком, работы получились очень интересные. Старшая дочь теперь хочет заниматься песочной анимацией
Виктория
22 июня 2017
Ребенок доволен, все понравилось

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки