Подаруйте чоловічий манікюр і педикюр на виїзді!

подарували вже 61 рази
1100 грн 1 люд. до 2,5 годин
1 людина
до 2,5 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Клієнт повідомить майстру про місце зустрічі. Процедура може пройти вдома, в офісі або інший локації. Спеціаліст приїде з усіма необхідними інструментами. Перед початком він уточнить бажану техніку манікюру і педикюру. На вибір це може бути класичний, комбінований, апаратний або європейський. Майстер скоректує форму нігтів, дбайливо видалить кутикулу і зробить масаж рук з кремом. Він опрацює ступні одноразовими абразивами.

Чому ми вибрали мобільний сервіс краси Hungry

Майстер приїжджає у сезонної уніформі і працює в одноразових рукавичках, масках і бахілах. Використані витратні матеріали він забирає з собою, і клієнт не викидає їх самостійно. Інструменти стерильні і розкриваються прямо перед клієнтом. Фахівець не обговорює теми, не пов'язані з процесом. За бажанням клієнт може поговорити по телефону, провести переговори по Skype або попрацювати. В цей час майстер одягне навушники. Послуга також доступна в офісі Hungry.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Олег
18 квітня 2018
Если честно, было очень круто. Откровенно говоря, сам бы себе я такое не купил, жена подарила. Услуга очень интересная и ее преимущество в том, что ты как бы дома или где тебе удобно - никто не увидит тебя в салоне, если для тебя это принципиально. Не было больно, мастер постоянно переспрашивала, комфортно ли все. Мне все понравилось, спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.