Подаруйте майстер-клас тверку!

подарували вже 1 358 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Тверк — це стиль танцю, у якому акцент робиться на рухи стегнами та сідницями. Заняття пройде в індивідуальному форматі. Спершу тренер проведе розминку, а після навчить основним елементам тверку: обертанням і тряскам. Наприкінці заняття хореограф об'єднає все в одну танцювальну зв'язку.

Чому ми вибрали школу танців Bondarenko dance school

Студія знаходиться у пішій доступності від станції метро «Дружби народів». Для заняття надають просторий зал з професійною звуковою системою площею 120 м². У школі тверк викладають переможці та учасники міжнародних чемпіонатів, хореографи танцювальних шоу.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

22 відгуки

Виктория
16 березня 2019
Было супер!)
Владислава
28 лютого 2019
Посетила мастер класс по тверку и осталась очень довольна. Отличное отношение инструктора. Очень приятная и дружелюбная девушка. Всём рекомендую
Анастасия
27 лютого 2019
Очень понравилось! Мастер класс прошол круто, преподавательница очень хорошая.
Вікторія
18 лютого 2019
https://www.facebook.com/100010662286891
Мені все сподобалося!)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.