102340
 

Подаруй майстер-клас тверка!

Відмінна можливість зануритися в світ сучасних танців! Тверк — запальний стиль, який набирає все більшу популярність. В основі цього напряму — різні рухи стегнами і сідницями. Під час майстер-класу належить освоїти кілька рухів і з'єднати їх в невеликий танець. детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 146 раз
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Доступно з 16 років

Майстер-клас тверка — що це?

Урок танцю в стилі тверк буде цікавий сучасній дівчині або хлопцю, який знає, що брейк-дансом сьогодні нікого не здивувати. Досвідчений хореограф під час заняття навчить основним рухам гарячого стилю. Тверк допомагає подолати скутість і розслабитися, для нього характерні різкі рухи під швидку музику.

Як все проходить

Адміністратор студії Bondarenko dance school зустрічає Щасливчика і проводжає в зручну роздягальню. Майстер-клас починається з розминки у світлій і просторій танцювальної студії, оснащеної всім необхідним. Після розігріву м'язів відбувається навчання основним обертання і тряскам. У другій половині заняття Щасливчик зможе виконати невелику зв'язку з освоєних рухів під музику. Тривалість уроку — 60 хвилин.

Сучасний стиль

Тверк — це модний танцювальний напрямок, що набирає популярність в Україні. Воно включає руху сідниць, стегон, живота та рук. Щасливчик навчиться краще управляти своїм тілом, рухатися в ритм і весело проведе час.

Не вимагає підготовки

Заняття не вимагає спеціальних навичок. Новачки без танцювального досвіду можуть відвідати майстер-клас і з легкістю освоїти основні рухи.  

Індивідуальне заняття з профі

Уроки проводять хореографи, які навчалися у закордонних школах і тепер готові поділитися досвідом. Для максимальної ефективності викладач працює з Щасливчиком індивідуально.

3 відгуки від реальних людей