Подаруй майстер-клас тверку!

подарували вже 1 115 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Тверк — це стиль танцю, у якому акцент робиться на рухи стегнами та сідницями. Заняття пройде в індивідуальному форматі. Спершу тренер проведе розминку, а після навчить основним елементам тверку: обертанням і тряскам. Наприкінці заняття хореограф об'єднає все в одну танцювальну зв'язку.

Чому ми вибрали школу танців Bondarenko dance school

Студія знаходиться у пішій доступності від станції метро «Дружби народів». Для заняття надають просторий зал з професійною звуковою системою площею 120 м². У школі тверк викладають переможці та учасники міжнародних чемпіонатів, хореографи танцювальних шоу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Тая
11 августа 2018
https://www.facebook.com/100002936004830
Все очень понравилось. Сервис и преподавание на высоком уровне. Приятные эмоции гарантированы.
Лада
5 мая 2018
Я всегда хотела пойти на тверк, и вот, сбылась мечта (спасибо друзьям)! Сперва стеснялась, но хореограф быстро помогла расслабиться и забыть обо всем) Я просто кайфовала от танца, серьезно! Теперь хочу заняться тверком основательно))
Анна
2 апреля 2018
Потрясающий подарок! Огромное спасибо тренеру Карине за профессионализм, подачу информации и бешеный заряд позитива!) Мне очень понравилось, наверняка приду на такой же мастер-класс еще раз, но только сама)
Юлия
3 апреля 2017
https://www.facebook.com/100002044235643
Занятие очень понравилось, спасибо тренеру Карине- очень позитивная и доброжелательная девушка. Совет по форме одежды - лучше всего подойдут необлегающие шорты, не одевайте черные лосины,так как в этому случае много движений будет просто не видно.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки