102340
 

Подаруй майстер-клас тверку!

Відмінна можливість зануритися в світ сучасних танців! Тверк — запальний стиль, який набирає все більшу популярність. В основі цього напряму — різні рухи стегнами та сідницями. Під час майстер-класу належить опанувати кілька рухів й з'єднати їх у невеликий танець. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 859 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас тверка — що це?

Урок танцю в стилі тверк буде цікавим сучасній дівчині або хлопцю, який знає, що брейк-дансом сьогодні нікого не здивувати. Досвідчений хореограф під час заняття навчить основним рухам гарячого стилю. Тверк допомагає подолати скутість й розслабитися, для нього характерні різкі рухи під швидку музику.

Як все відбувається?

Адміністратор студії Bondarenko dance school зустрічає Щасливчика й проводжає в зручну роздягальню. Майстер-клас починається з розминки у світлій та просторій танцювальної студії, оснащеній усім необхідним. Після розігріву м'язів відбудеться навчання основним обертанням і тряскам. У другій половині заняття Щасливчик зможе виконати невелику зв'язку з опанованих рухів під музику. Тривалість уроку — 60 хвилин.

Сучасний стиль

Тверк — це модний танцювальний напрямок, що набирає популярність в Україні. Він включає рух сідницями, стегнами, животом та руками. Щасливчик навчиться краще управляти своїм тілом, рухатися в ритм і весело проведе час.

Не вимагає підготовки

Заняття не вимагає спеціальних навичок. Новачки без танцювального досвіду можуть відвідати майстер-клас і з легкістю опанувати основні рухи.  

Індивідуальне заняття з профі

Урок проводять хореографи, які навчалися у закордонних школах і тепер готові поділитися досвідом. Для максимальної ефективності викладач працює з Щасливчиком індивідуально.

Місце проведення враження:

Bondarenko dance school - Школа танців
м. Дружби Народів, вул. Патріса Лумумби 14/21 Показати на мапі

6 відгуків реальних людей

Л
Лада
5 травня 2018
Я всегда хотела пойти на тверк, и вот, сбылась мечта (спасибо друзьям)! Сперва стеснялась, но хореограф быстро помогла расслабиться и забыть обо всем) Я просто кайфовала от танца, серьезно! Теперь хочу заняться тверком основательно))

А
Анна
2 квітня 2018
Потрясающий подарок! Огромное спасибо тренеру Карине за профессионализм, подачу информации и бешеный заряд позитива!) Мне очень понравилось, наверняка приду на такой же мастер-класс еще раз, но только сама)

3 квітня 2017
Занятие очень понравилось, спасибо тренеру Карине- очень позитивная и доброжелательная девушка. Совет по форме одежды - лучше всего подойдут необлегающие шорты, не одевайте черные лосины,так как в этому случае много движений будет просто не видно.

О
Оксана
17 березня 2017
Сертификат подарили на работе на день рождения. Несколько раз пробовала выбрать впечатление, и вот - мастер-класс тверка. До этого занималась восточными танцами и немного ходила на латину, стало интересно. Но нужно было доплатить 100 грн., чтобы хватило на мастер-класс. Бодо сработали быстро, прислали информацию, как оплатить и не успела я выйти из банка, как оператор перезвонил, подтвердил...
Сертификат подарили на работе на день рождения. Несколько раз пробовала выбрать впечатление, и вот - мастер-класс тверка. До этого занималась восточными танцами и немного ходила на латину, стало интересно. Но нужно было доплатить 100 грн., чтобы хватило на мастер-класс. Бодо сработали быстро, прислали информацию, как оплатить и не успела я выйти из банка, как оператор перезвонил, подтвердил получение денег и сориентировал по дате и времени мастер-класса. Студия на Печерске, нашла быстро. Тренер Карина - позитивная и энергичная девушка - провела мастер-класс просто фантастично. Если видела, что не справляюсь, останавливалась и детально прорабатывала движение. В результате море позитивных эмоций, куча потраченных калорий и взятые на вооружение движения для ночного клуба и накачки мышц. Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень