102212
 

Подаруй майстер-клас TRX!

Індивідуальне заняття з одного з наймодніших видів спорту — TRX, накриє хвилею незвичайного досвіду. Належить познайомитися з тренажером, який представляє собою конструкцію з вертикально підвішених петель. За допомогою ваги тіла на цих петлях можна опрацювати практично всі групи м'язів без прямого впливу на хребет. Професійний тренер покаже й розповість, як користуватися інвентарем і складе індивідуальну програму занять залежно від рівня фізичної підготовки. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 330 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас TRX — що це?

Індивідуальне заняття з Total Body Resistance Exercise (TRX) — популярного виду спорту. Це вправи зі спеціальними петлями, підвішеними вертикально. Вони допомагають ефективно впливати на м'язи за допомогою ваги тіла. Наставником стане досвідчений спортсмен, який розповість новачкові всі тонкощі тренувань: як правильно розподіляти навантаження, робити присідання, розтягування та виконувати інші корисні вправи. Займатися доведеться в сучасному залі з усім необхідним обладнанням.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає сучасний спортивний клуб, де зустрінеться з титулованим спортсменом, своїм наставником на найближчі 1,5 години. Профі проведе розминку, після чого можна буде братися до занять зі спеціальними петлями, підвішеними вертикально. Виходячи з рівня фізичної підготовки Щасливчика, тренер складе індивідуальну програму заняття. Потім він покаже, як розподіляти навантаження і виконувати прості вправи на зразок віджимань або присідань, тримаючись за петлі. Варто враховувати, що TRX — це тренування зі спротивом, який додає складності навіть найлегшим позиціям. Якщо новачок стане впевнено справлятися, інтенсивність можна збільшити. Таке тренування допоможе ефективно проробити більшість м'язів тіла й зарядити організм енергією. А також це чудова можливість спробувати незвичайний й цікавий вид спорту.

Модний вид спорту, який з'явився... в армії

У кінці 90-х років американський морський піхотинець Ренді Хетрік, нудьгуючи в очікуванні бойового завдання, винайшов новий вид спорту — тренування у петлях. Спершу він займався з поясами для кімоно, пізніше — з нейлоновими стрічками, які й стали прообразом TRX. Його ідею підхопили товариші по службі й цей вид спорту почав набирати популярність не тільки серед військових, а й в усьому світі. Зараз тренування зі спротивом — популярний вид фітнесу серед тих, хто хоче отримати підтягнуте тіло й відмінне самопочуття.

TRX — функціональні тренування для кожного

За допомогою петель TRX проробляється більшість м'язів тіла без прямого навантаження на хребет. А це означає, що займатися з петлями можуть люди з різним рівнем навичок.

Індивідуальне заняття з досвідченим тренером

Майстер-клас проведе професійний спортсмен, на рахунку якого безліч захищених титулів. Він складе індивідуальну програму заняття, у залежності від рівня фізичної підготовки учня. Тренер покаже й розповість, як користуватися петлями TRX, ефективно розподіляти навантаження й виконувати вправи.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
L Sektor TRX - Фітнес клуб
м. Палац «Україна», вул. Ямська, 35/34 Показати на мапі

7 відгуків

3 квітня 2018
Очень понравилось впечатление, была впервые на таком мастер-классе. Человек я вообще спортивный, но нагрузочка, как для новичка в ТРХ, была то, что надо - все на уровне. Я даже не сомневалась, какое впечатление выбрать - выбор был для меня очевиден. Это уже не первый мой подарок-впечатление, которому я как всегда очень рада. Дома лежит еще один, который ждет активации :) Спасибо большое моей...
Очень понравилось впечатление, была впервые на таком мастер-классе. Человек я вообще спортивный, но нагрузочка, как для новичка в ТРХ, была то, что надо - все на уровне. Я даже не сомневалась, какое впечатление выбрать - выбор был для меня очевиден. Это уже не первый мой подарок-впечатление, которому я как всегда очень рада. Дома лежит еще один, который ждет активации :) Спасибо большое моей лучшей подруге за такой замечательный подарок, который мы вдвоем и разделили! Друг в беде не бросит - и от боли страдать тоже вместе будем :)

M
Mariana
26 лютого 2018
I loved the TRX session! It was a Christmas present from a good friend and coach Tatyana made the hour very productive, explaining all the exercises and adapting them to my capacity. Really happy about the session!

А
Анна
8 жовтня 2017
Сестра подарувала сертифікат на майстер-класс по TRX, бо знала, що давно хочу спробувати саме такий тип спорту. Зал, в якому проводився майстер-клаас просто космос! дуже стильний та атмосферний, классні дівчата на рецепції. Тренер дуже уважна, почула всі побажання, показала хороші вправи, постійно цікавилась почуттям. Тепер закохана в TRX! Дякую bodo за враження! один з найкращих подарунків на день народження і не тільки:)

Р
Роман
1 серпня 2017
Именно то, что ожидал. Тренировка с тренером отличается большой продуктивностью. Сама тренер понравилась. Занятия с TRX могут быть сложными, могут быть легкими, могут силовыми, могут аэробными. Зал хороший. Расположение зала (лично мне) неудобное.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень