Подаруйте майстер-клас TRX!

подарували вже 1 468 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

TRX — це силове тренування з використанням підвісних ременів. Досвідчений тренер проведе розминку, після чого можна приступити до занять. Виходячи з рівня фізичної підготовки, інструктор складе індивідуальну програму уроку. Він покаже, як розподіляти навантаження і виконувати прості вправи, наприклад, віджимання або присідання, тримаючись за петлі.

Чому ми вибрали фітнес-клуб L Sektor TRX

Студія розпочала роботу в 2016 році, ставши першою спеціалізованою TRX-студією у Києві. Фітнес-клуб розташований недалеко від станції метро «Палац "Україна"». Індивідуальні майстер-класи проходять у зручний для клієнтів час протягом дня. У клубі є роздягальні та душові.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Сергей
9 лютого 2019
https://www.facebook.com/100000537258977
Миша - профессиональный и внимательный тренер. Всё прошло замечательно
Сергей
3 лютого 2019
Спасибо тренеру Мише за содержательную тренировку.Все очень понравилось.
Маринко
18 грудня 2018
https://www.facebook.com/518494346
Очень понравилось. Сама тренировка. А девушка-тренер очень приятная, помимо профессионализма.
Наташа
20 липня 2018
Я в восторге! Занимаюсь фитнесом, но к TRX как-то не доходила. Это очень круто, спина не напрягается, все получается с ходу. Инструктор просто супер! Замечательная девушка, спасибо ей огромное! Всем советую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.