Подаруй майстер-клас TRX!

подарували вже 1 388 разів
1 людина
60 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно від 16 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

TRX — це силове тренування з використанням підвісних ременів. Досвідчений тренер проведе розминку, після чого можна буде приступати до занять. Виходячи з рівня фізичної підготовки, інструктор складе індивідуальну програму заняття. Потім він покаже, як розподіляти навантаження і виконувати прості вправи, наприклад, віджимання або присідання, тримаючись за петлі.

Чому ми вибрали фітнес-клуб L Sektor TRX

Студія розпочала роботу в 2016 році, ставши першою спеціалізованою TRX-студією в Києві. Фітнес-клуб розташований недалеко від станції метро «Палац Україна». Індивідуальні майстер-класи проходять у зручний для клієнтів час протягом дня. У клубі є роздягальні і душові.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Наташа
20 липня 2018
Я в восторге! Занимаюсь фитнесом, но к TRX как-то не доходила. Это очень круто, спина не напрягается, все получается с ходу. Инструктор просто супер! Замечательная девушка, спасибо ей огромное! Всем советую!
Дарья
3 квітня 2018
https://www.facebook.com/1589825354
Очень понравилось впечатление, была впервые на таком мастер-классе. Человек я вообще спортивный, но нагрузочка, как для новичка в ТРХ, была то, что надо - все на уровне. Я даже не сомневалась, какое впечатление выбрать - выбор был для меня очевиден. Это уже не первый мой подарок-впечатление, которому я как всегда очень рада. Дома лежит еще один, который ждет активации :) Спасибо большое моей лучшей подруге за такой замечательный подарок, который мы вдвоем и разделили! Друг в беде не бросит - и от боли страдать тоже вместе будем :)
Mariana
26 лютого 2018
I loved the TRX session! It was a Christmas present from a good friend and coach Tatyana made the hour very productive, explaining all the exercises and adapting them to my capacity. Really happy about the session!
Анна
8 жовтня 2017
Сестра подарувала сертифікат на майстер-класс по TRX, бо знала, що давно хочу спробувати саме такий тип спорту. Зал, в якому проводився майстер-клаас просто космос! дуже стильний та атмосферний, классні дівчата на рецепції. Тренер дуже уважна, почула всі побажання, показала хороші вправи, постійно цікавилась почуттям. Тепер закохана в TRX! Дякую bodo за враження! один з найкращих подарунків на день народження і не тільки:)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.