102212
 

Подаруй майстер-клас TRX!

Індивідуальне заняття по одному з наймодніших видів спорту — TRX, накриє хвилею незвичайного досвіду. Належить познайомитися з тренажером, який представляє собою конструкцію з вертикально підвішених петель. За допомогою ваги тіла на цих петлях можна опрацювати практично всі групи м'язів без прямого впливу на хребет. Професійний тренер покаже і розповість, як користуватися інвентарем і складе індивідуальну програму занять залежно від рівня фізичної підготовки. детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 416 раз
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років

Майстер-клас TRX - що це?

Індивідуальне заняття з Total Body Resistance Exercise (TRX) - популярного виду спорту. Це вправи зі спеціальними петлями, підвішеними вертикально. Вони допомагають ефективно впливати на м'язи за допомогою ваги тіла. Наставником стане досвідчений спортсмен, який посвятить новачка в усі тонкощі тренувань: як правильно розподіляти навантаження, робити присідання, розтягування і виконувати інші корисні вправи. Займатися доведеться в сучасному залі з усім необхідним обладнанням.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає сучасний спортивний клуб, де зустрінеться з титулованим спортсменом, своїм наставником на найближчі 1,5 години. Профі проведе розминку, після чого можна буде братися до занять зі спеціальними петлями, підвішеними вертикально. Виходячи з рівня фізичної підготовки Щасливчика, тренер складе індивідуальну програму заняття. Потім він покаже, як розподіляти навантаження і виконувати прості вправи на зразок віджимань або присідань, тримаючись за петлі. Варто враховувати, що TRX - це тренування зі спротивом, який додає складності навіть найлегшим позиціям. Якщо новачок стане впевнено справлятися, інтенсивність можна збільшити. Таке тренування допоможе ефективно проробити більшість м'язів тіла і зарядити організм енергією. А також це чудова можливість спробувати незвичайний і цікавий вид спорту.

Модний вид спорту, який з'явився ... в армії

У кінці 90-х років американський морський піхотинець Ренді Хетрік, нудьгуючи в очікуванні бойового завдання, винайшов новий вид спорту - тренування у петлях. Спершу він займався з поясами для кімоно, пізніше - з нейлоновими стрічками, які і стали прообразом TRX. Його ідею підхопили по службі і цей вид спорту почав набирати популярність не тільки серед військових, а й в усьому світі. Зараз тренування зі спротивом - популярний вид фітнесу серед тих, хто хоче отримати підтягнуте тіло і відмінне самопочуття.

TRX - функціональні тренування для кожного

За допомогою петель TRX проробляється більшість м'язів тіла без прямого навантаження на хребет. А це означає, що займатися з петлями можуть люди з різним рівнем навичок.

Індивідуальне заняття з досвідченим тренером

Майстер-клас проведе професійний спортсмен, на рахунку якого безліч захищених титулів. Він складе індивідуальну програму заняття, у залежності від рівня фізичної підготовки учня. Тренер покаже і розповість, як користуватися петлями TRX, ефективно розподіляти навантаження і виконувати вправи.

Місце проведення враження

2 відгуки від реальних людей