Подаруйте майстер-клас від коваля для двох!

подарували вже 5 359 разів
750 грн 2 люд. 60 хв.
2 людини
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Приятелі вирушать на прогулянку територією етнокомплекса «Мамаєва Слобода», де розташована кузня. Друзі познайомляться з ремісником, після чого почнеться коротка екскурсія майстернею. Потім спеціаліст допоможе парі викувати власний виріб. Він покаже, як нагрівати метал, обробляти предмет ударами молота, а потім охолоджувати.

Чому ми вибрали музей під просто неба «Мамаєва Слобода»

Приятелі зможуть побувати в традиційній кузні, розташованій в автентичному козацькому селищі. Ремісник допоможе викувати просту фігурку у вигляді тварини, серця або ж більш складний виріб — свічник або скіфський ніж. Усі необхідні матеріали та інструменти видадуть у майстерні. Готовий виріб потрібно буде остудити, а після можна забрати із собою.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

116 відгуків

Марина
17 лютого 2019
https://plus.google.com/103852744896872348132
Было интересно и познавательно. Принимали активное участие в процессе. Рекомендую)
Орест
10 лютого 2019
Дуже сподобалось! Обслуговування відмінне. Майстер клас цікавий! Зробили ніж-оберіг!) Дякую!)
Суханов Максим
9 лютого 2019
Оно того стоит.
Анна
3 лютого 2019
https://www.facebook.com/100009695419472
Ми отримали надзвичайно чудові враження! Колоритний коваль, знавець своєї справи, не просто дає інструкцію як що робити, а проводить екскурс в історію і створює незабутню атмосферу. У фіналі майстер-класу отримали не просто чудову річ, а ще й пройшли ритуал-посвяту у ковалі! Тож, хто хоче викувати собі долю - сміливо йдіть в «Мамаєву слободу», не пожалкуєте.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.