Подаруй майстер-клас від коваля для двох!

подарували вже 5 231 разів
750 грн 2 люд. 60 хв.
2 людини
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Приятелі вирушать на прогулянку по території етнокомплекса «Мамаєва Слобода», де розташована кузня. Друзі познайомляться з ремісником, після чого почнеться коротка екскурсія майстернею. Потім спеціаліст допоможе парі викувати власний виріб. Він покаже, як нагрівати метал, обробляти предмет ударами молота, а потім охолоджувати.

Чому ми вибрали музей під відкритим небом «Мамаєва Слобода»

Приятелі зможуть побувати в традиційній кузні, розташованій в автентичному козацькому селищі. Ремісник допоможе викувати просту фігурку у вигляді тварини, серця або ж більш складний виріб — свічник або скіфський ніж. Усі необхідні матеріали та інструменти видадуть у майстерні. Готовий виріб потрібно буде остудити, а після можна забрати із собою.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

106 відгуків

Дарья
17 жовтня 2018
Здравствуйте, подскажите, если можно выковать самим фигурку, она останется у нас и нужно ли отдельно платить за неё?
bodo
1 листопада 2018
Дарья, добрый день, изделие, сделанное вашими руками остается у вас и входит в стоимость услуги.
Андрій
13 серпня 2018
Майстер-клас у коваля - це супер! Ця атмосфера стародавньої кузні, міха -механізм яких прийшов ще з давніх давен, інструменти, та й сама ковальня яка зроблена як мазанка. Вся атмосфера надихає на творчість, але саме головне це коваль - пан Сергій. Вправний майстер, з металом на ти, цікавий співрозмовник. Година пролетіла на раз. За годину ми зробили оберіг. Всім рекомендую відвідать майстер-клас у коваля пана Сергія і доторкнутись хоча б трохи до стародавньої професії.
Елена
30 квітня 2018
https://www.facebook.com/100005318086047
Все очень понравилось
Сергей
11 квітня 2018
https://www.facebook.com/100023947959106
Было круто! Такое впечатление позволит окунутся в стародавнюю атмосферу кузнечного ремесла и надолго останется в памяти. Возьмите с собой воду, так как здесь придется поработать.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.