Подаруйте майстер-клас кераміки!

подарували вже 20 рази
1 людина
2 заняття по 3 години
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Учень створить керамічний світильник у вигляді кита, кашалота або косатки. Педагог підготує основу та допоможе виліпити голову, плавники та хвіст. Після того як фігурка буде готова, на неї нанесуть візерунки та зроблять невеликі отвори для світла. Глазурування виробу відбудеться на другому занятті. Забрати світильник можна відразу після випалу.

Чому ми вибрали KUST — Ceramic studio

Педагоги студії самостійно створюють нові методики роботи з керамікою. У вартість майстер-класу входить все необхідне: фартух, респіратор, світлодіодна лампочка та прозора фурнітура. Розташована KUST в Подільському районі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Виктория
17 січня 2019
Создала чудесный светильник, который теперь украшает мою спальню. Спасибо большое замечательному педагогу, который научил меня создавать правильную форму фигуры и украшать ее росписью. Планирую теперь дочери какой-то такой мастер-класс подарить.
Ксения
10 січня 2019
Мы ходили вместе с подругой. Было здорово, у нас получились замечательные светильники. Больше всего понравилось то, что в этой студии учат делать не обыкновенных птичек или горшочки, а косаток или китов. Спасибо большое за чудесные занятия, обязательно придем еще)
Юля
6 січня 2019
Я очень люблю делать разные творческие штучки, а на этом курсе получилось полностью задействовать всю свою фантазию и творчество)) Очень приятный преподаватель, все подробно объясняет и показывает)) Безумно понравилось))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.