102226
 

Подаруй майстер-клас капкейків для двох!

Дізнатися усі секрети приготування вишуканих десертів: французьких макарон і американських капкейків. Профі-кондитер видасть необхідні інгредієнти й познайомить з рецептами солодощів. У ході майстер-класу кожен приготує по 4 капкейки та 4 тістечка макарон з різними смаками, кремами та топпінгами. Заняття проходять у групі, яка ділиться на декілька підгруп. Кожні виконують своє завдання. детальніше

2 чол. 3 години Використати до 31.07.2017
2 людини
3 години
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Проходить у групі

Майстер-клас капкейків і макарон для двох — що це?

Найсолодший майстер-клас — створення капкейків і таючих у роті макарон. Капкейки з'явилися у США, вони схожі на міні-кекси з ніжного тіста з повітряним кремом. А французькі тістечка макарон готують із розсипчастої мигдалевої муки з додаванням натуральних барвників. Усього на майстер-класі буде декілька груп, кожній з яких шеф-повар дасть завдання. Кулінар поділиться не тільки секретами приготування десертів, але й розповість цікаві факти з історії солодощів. Кожен приготує по 4 капкейки та стільки ж макарон: їх можна продегустувати одразу ж або забрати додому й пригостити близьких.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають школу «Кулінарна майстерня». Тут їм належить познайомитися з особливостями приготування незвичайних десертів — макарон і капкейків. Майстер-клас пройде у групі: спершу професійний кондитер розповість гостям історію солодощів, а потім пояснить основні способи та тонкощі їх створення. Кожен приготує по 4 тістечка макарон і 4 капкейки з різними смаками й топінгами. Десерти можна спробувати в кулінарній школі або забрати додому.

Секрети вишуканих десертів від профі-кондитера

Приготувати «правильні» капкейки й тістечка макарон під силу кожному — головне, щоб наставник був досвідченим. Саме до таких кухарів і належить потрапити на майстер-клас. Професійний кондитер познайомить з історією незвичайних десертів, а також пояснить тонкощі їх створення. Учні розділяться на невеликі групи, і майстер розділить між ними задачі по приготуванню солодощів.

Капкейки й макарон з різними смаками

У ході майстер-класу кожен зможе приготувати 8 тістечок. Це будуть:

  • капкейки брауні з кремом із маскарпоне (2 шт.)
  • капкейки ванільні з полуничним кремом (2 шт.)
  • макарон з чайним ганашем (2 шт.)
  • чорничні макарон (2 шт.)

Усе необхідне видається

Усе необхідне приладдя та інгредієнти для приготування десертів видадуть на початку майстер-класу. Кожен отримає кухарський фартух, рецепти капкейків і макарон, а також необхідний посуд і продукти.

Місце проведення враження

12 відгуків реальних людей