Подаруй майстер-клас виготовлення свічки!

подарували вже 6 330 разів
1 людина
2 заняття по 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 10 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Майстер-клас розділений на 2 уроки. На першому занятті учасник навчиться розчиняти парафін на водяній бані, працювати з гнотиком і надавати форму виробам. На другому, коли свічки застигнуть, він прикрасить їх елементами декупажу, розписом і золоченням. Всі необхідні матеріали новачкові видадуть в студії.

Чому ми вибрали арт-студію «Азур»

Філії знаходяться в центрі міста недалеко від станції метро «Золоті ворота» та поруч із Київським університетом ім. Б. Грінченка на «Мінській». Студія закуповує матеріали у світових брендів. Майстри неодноразово проходили практику в Італії, Франції та Німеччині.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

51 відгук

Наталия
16 июля 2018
Студия "Азур" благодарна за позитив и проффесионализм. очень понравился мастер класс "изготовление свечи" всем советую. Две ароматизированные свечи: первый день изготовление на второй день украшение. спасибо всем.
Арина
30 мая 2018
На занятии учились отливать и декорировать свечи. Прекрасное антистрессовое занятие. К тому же, можно развить в себе талант дизайнера!
Леся
15 февраля 2018
Нам сподобався майстерклас з "виготовлення свiчi" . Цiкавий подарунок для двох. Це об'эднуэ i надихаэ на добрi вчинки.
Олеся
13 января 2018
https://www.facebook.com/100001073645443
Очень понравился мастер-класс по литью свечей на Золотых воротах) Душевная атмосфера, интересный процесс, внимательная наставница Инна) Спасибо и успехов вам!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки