26936
 

Подаруй захоплюючий майстер-клас виготовлення свічки!

Урок з виготовлення ексклюзивних свічок своїм руками. На майстер-класі можна створити 2 парафінових вироби. Щоб отримати акуратні і красиві поробки, потрібно буде навчитися працювати з парафіном, гнотом і тарою для плавлення. А ось забезпечити їм унікальний зовнішній вигляд допоможуть різноманітні елементи декору, розпис контурами і золочення. Свічки можна виготовити за 2 заняття, які пройдуть у невеликих групах. На першому уроці належить відлити виріб, а на другому - оригінально прикрасити у різних техніках. детальніше

1 чол. 2 уроку по 90 хвилин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 753 рази
1 людина
2 уроку по 90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Проходить у групі

Майстер-клас виготовлення свічки - що це?

2 захоплюючих уроки з виготовлення свічок у компанії професійного майстра. На першому занятті можна ознайомитися з усіма тонкощами відливання парафінових виробів, а на другому - оригінально декорувати їх у різних техніках. Прикраси можуть бути найрізноманітнішими: від розпису контурами до золочення. У цілому, за 2 уроки можна зробити 2 свічки. Всі необхідні матеріали надаються у студії. Заняття проходять у невеликій групі.

Як усі відбувається?

Щасливчик опиниться у затишній арт-студії «Азур», де на нього чекає знайомство з іншими учасниками майстер-класу і досвідченим майстром. Профі посвятить новачків до всіх тонкощів виготовлення 2-х авторських свічок. Майстер-клас поділено на 2 заняття. На першому навчать розчиняти парафін на водяній бані, правильно працювати з гнотом і надавати виробам оригінальної форми. А на другому, коли свічки застигнуть, Щасливчик зможе по-різному прикрасити їх за допомогою незвичайних елементів декору.

2 захоплюючих заняття

Майстер-клас буде поділено на 2 частини: кожну з них присвятять особливому етапу виготовлення свічок. На першому уроці можна відлити свічки бажаної форми, а на другому - прикрасити їх.

Можливість зробити 2 свічки

За 2 повноцінних заняття новачок встигне зробити 2 свічки, а потім прикрасити їх у різних техніках. Вони послужать прекрасним доповненням інтер'єру чи чудовим сувеніром, який можна подарувати рідним і близьким. Всі необхідні матеріали - парафін, форми для плавлення, елементи декору - надаються у студії.

Дизайн виробу на вибір

Новачок зможе залити розтоплений парафін у різні форми, які сподобаються найбільше. Декор для кожної свічки також можна обрати самостійно, наприклад:

  • використовувати елементи декупажу
  • розписати свічку контурами
  • застосувати золочення і т. д.

36 відгуків реальних людей