26936
 

Подаруй майстер-клас виготовлення свічки!

Урок із виготовлення ексклюзивних свічок своїми руками. На майстер-класі можна створити 2 парафінових вироби. Щоб отримати акуратні та красиві вироби, потрібно навчитися працювати з парафіном, гнотиком і тарою для плавлення. А ось забезпечити їм унікальний зовнішній вигляд допоможуть різноманітні елементи декору, розпис контурами і золочення. Свічки можна виготовити за 2 заняття, які пройдуть у невеликих групах. На першому уроці потрібно відлити вироби, а на другому — оригінально прикрасити у різних техніках. детальніше...

1 люд. 2 уроки по 90 хвилин Використати до 28.02.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 6 122 раз
1 людина
2 уроки по 90 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 10 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас виготовлення свічки — що це?

2 захоплюючих уроки з виготовлення свічок у компанії професійного майстра. На першому занятті можна ознайомитися з усіма тонкощами відливання парафінових виробів, а на другому — оригінально декорувати їх у різних техніках. Прикраси можуть бути найрізноманітнішими: від розпису контурами до золочення. У цілому, за 2 уроки можна зробити 2 свічки. Усі необхідні матеріали надаються в студії. Заняття проходять у невеликій групі.

Як усе відбувається?

Щасливчик опиниться в затишній арт-студії «Азур», де на нього чекає знайомство з іншими учасниками майстер-класу та досвідченим майстром. Профі розповість новачкам усі тонкощі виготовлення 2-х авторських свічок. Майстер-клас поділено на 2 заняття. На першому навчать розчиняти парафін на водяній бані, правильно працювати з гнотом і надавати виробам оригінальної форми. А на другому, коли свічки застигнуть, Щасливчик зможе по-різному прикрасити їх за допомогою незвичайних елементів декору.

2 захоплюючих заняття

Майстер-клас буде поділено на 2 частини: кожну з них присвятять особливому етапу виготовлення свічок. На першому уроці можна відлити свічки бажаної форми, а на другому — прикрасити їх.

Можливість зробити 2 свічки

За 2 повноцінних заняття новачок встигне зробити 2 свічки, а потім прикрасити їх у різних техніках. Вони слугуватимуть прекрасним доповненням інтер'єру чи чудовим сувеніром, який можна подарувати рідним і близьким. Усі необхідні матеріали — парафін, форми для плавлення, елементи декору — надаються в студії.

Дизайн виробу на вибір

Новачок зможе залити розтоплений парафін у різні форми, які сподобаються найбільше. Декор для кожної свічки також можна обрати самостійно, наприклад:

 • використовувати елементи декупажу
 • розписати свічку контурами
 • застосувати золочення і т. д.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Азур - Арт-студія
м. Політехнічний інститут, вул. Ванди Василевської, 11 Показати на мапі
м. Мінська, вул. Маршала Тимошенко, 29 Показати на мапі
м. Золоті ворота, вул. Рейтарська, 21/13 Показати на мапі

48 відгуків

Н
Наталия
16 липня 2018
Студия "Азур" благодарна за позитив и проффесионализм. очень понравился мастер класс "изготовление свечи" всем советую. Две ароматизированные свечи: первый день изготовление на второй день украшение. спасибо всем.

А
Арина
30 травня 2018
На занятии учились отливать и декорировать свечи. Прекрасное антистрессовое занятие. К тому же, можно развить в себе талант дизайнера!

Л
Леся
15 лютого 2018
Нам сподобався майстерклас з "виготовлення свiчi" . Цiкавий подарунок для двох. Це об'эднуэ i надихаэ на добрi вчинки.

13 січня 2018
Очень понравился мастер-класс по литью свечей на Золотых воротах) Душевная атмосфера, интересный процесс, внимательная наставница Инна) Спасибо и успехов вам!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень