102498
 

Подаруй майстер-клас гри в шахи!

Майстер-клас, під час якого новачок зможе відчути себе гросмейстером і поставити свій перший мат. Досвідченим гравцям заняття теж сподобається: інструктор дасть кілька корисних порад і покаже незвичайні комбінації. Заняття триває 90 хвилин, воно підійде і дітям, і дорослим. Гра в шахи допоможе розвинути логічне мислення й навчить вибирати правильну стратегію. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас гри в шахи — що це?

Індивідуальний урок з досвідченим шахістом, який навчить азам або складе гідну конкуренцію вмілому гравцю. За одне заняття новачок дізнається, як правильно рухати різні фігури, як прорахувати ходи суперника й як поставити нескладний мат. Щасливчик навчиться перемагати з обмеженою кількістю фігур і вивчить відомі комбінації.

Як все відбувається?

Для навчання складній грі Щасливчик відправиться в справжню Шахову школу. Тут його зустріне інструктор, який відкриє новачку світ пішаків і ферзів. Під час майстер-класу тривалістю 90 хвилин Щасливчик дізнається історію шахів, познайомиться з відомими маестро цієї гри й проаналізує найкращі партії всіх часів. Інструктор запропонує різні завдання: логічні, стратегічні і тактичні, а також — на тренування пам'яті. Майстер-клас буде цікавим як для дітей, так і для дорослих.

Індивідуальне заняття

Урок шахів відбудеться один на один з інструктором. Такий формат дозволить профі вибудувати програму майстер-класу в залежності від умінь Щасливчика.

Підходить для новачків і досвідчених гравців

Удосконалюватися в шахах можна до нескінченності, тому заняття підійде не тільки тим, хто вперше доторкнувся до фігур, але і завзятим гравцям.

Старовинна східна гра

Стратегічна гра існує понад 1500 років, але досі не втратила свою актуальність. Шахи допомагають тренувати розум, тому вважаються повноцінним видом спорту. Перевагу отримує той гравець, який може прорахувати ходи якомога далі й влаштувати пастки для фігур суперника.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Шахова школа
м. Лук'янівська, вул. Дмитрівська, 71, 4 поверх Показати на мапі

2 відгуки

Е
Евгения
29 березня 2018
Шахматы - это лучшая игра для умственного развития. А еще ими можно кидаться в соперника :D мне очень понравился курс шахмат - были достойные оппоненты, плюс инструктор все объяснял хорошо. Интересно было наблюдать за чемпионами, которые в этом деле уже давно. Очень круто, сразу вдохновение появляется)

Е
Елена
29 травня 2017
Выбрала это впечатление, потому что давно хотела научиться играть. Но только у настоящего мастера, а не у друзей, которые объяснять толком не умеют (пробовала уже). Все было очень понятно и доступно, несмотря на сложные правила и множество разных фигур. Инструктор внимательно и терпеливо мне все объяснял, и даже разные полезные стратегии успели обсудить. Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень