102498
 

Подаруй майстер-клас гри в шахи!

Майстер-клас, під час якого новачок зможе відчути себе гросмейстером і поставити свій перший мат. Досвідченим гравцям заняття теж сподобається: інструктор дасть кілька корисних порад і покаже незвичайні комбінації. Заняття триває 90 хвилин, воно підійде і дітям, і дорослим. Гра в шахи допоможе розвинути логічне мислення й навчить вибирати правильну стратегію. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.05.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 119 раз
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас гри в шахи — що це?

Індивідуальний урок з досвідченим шахістом, який навчить азам або складе гідну конкуренцію вмілому гравцю. За одне заняття новачок дізнається, як правильно рухати різні фігури, як прорахувати ходи суперника й як поставити нескладний мат. Щасливчик навчиться перемагати з обмеженою кількістю фігур і вивчить відомі комбінації.

Як все відбувається?

Для навчання складній грі Щасливчик відправиться в справжню Шахову школу. Тут його зустріне інструктор, який відкриє новачку світ пішаків і ферзів. Під час майстер-класу тривалістю 90 хвилин Щасливчик дізнається історію шахів, познайомиться з відомими маестро цієї гри й проаналізує найкращі партії всіх часів. Інструктор запропонує різні завдання: логічні, стратегічні і тактичні, а також — на тренування пам'яті. Майстер-клас буде цікавим як для дітей, так і для дорослих.

Індивідуальне заняття

Урок шахів відбудеться один на один з інструктором. Такий формат дозволить профі вибудувати програму майстер-класу в залежності від умінь Щасливчика.

Підходить для новачків і досвідчених гравців

Удосконалюватися в шахах можна до нескінченності, тому заняття підійде не тільки тим, хто вперше доторкнувся до фігур, але і завзятим гравцям.

Старовинна східна гра

Стратегічна гра існує понад 1500 років, але досі не втратила свою актуальність. Шахи допомагають тренувати розум, тому вважаються повноцінним видом спорту. Перевагу отримує той гравець, який може прорахувати ходи якомога далі й влаштувати пастки для фігур суперника.

Місце проведення враження:

Шахова школа
м. Лук'янівська, вул. Дмитрівська, 71, 4 поверх Показати на мапі

1 відгук

Е
Елена
29 травня 2017
Выбрала это впечатление, потому что давно хотела научиться играть. Но только у настоящего мастера, а не у друзей, которые объяснять толком не умеют (пробовала уже). Все было очень понятно и доступно, несмотря на сложные правила и множество разных фигур. Инструктор внимательно и терпеливо мне все объяснял, и даже разные полезные стратегии успели обсудить. Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень