102309
 

Подаруй майстер-клас гри на фортепіано!

Індивідуальний урок гри на фортепіано з професійним музикантом в ролі вчителя. 90 хвилин присвячено техніці гри, вивчення правильної посадки за інструментом та розвитку творчих здібностей. Персональний підхід забезпечить максимальну ефективність заняття: по закінченні учень зможе виконати нескладний уривок вивченою мелодії.  детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 226 раз
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
можна привести глядачів
Доступно з 5 років

Майстер-клас гри на фортепіано — що це?

90-хвилинне навчання грі на класичному або електронному фортепіано. Останнє є сучасним аналогом дерев'яного. Відмінностей між інструментами немає: звук так само відтворюється механічно. Єдина відмінність - електронна версія трохи компактніша. Досвідчений музикант познайомить з основними принципами гри: розповість про основи нотної грамоти, продемонструє правильну постановку рук і посадку за інструментом. Найприємнішою частиною заняття стане розучування нескладної мелодії, яку учень зможе відтворити самостійно.

Як все проходить?

Щасливчик відвідає столичну школу вокалу «Гармонія». Там його зустріне професійний музикант, який досконало володіє інструментом. Вчитель познайомить з теоретичною частиною і допоможе відпрацювати отримані знання на практиці. Щасливчик освоїть базові нюанси гри на фортепіано і розучить короткий уривок будь нескладної пісні.

Практичний майстер-клас гри на фортепіано

Знайомство з фортепіано за 90 хвилин? Це можливо. Короткий урок з індивідуальним підходом дозволяє приділити учневі максимум уваги і навчити грі на інструменті.

Класичне або електронне фортепіано на вибір

Учасник майстер-класу зможе вибрати, на якому інструменті навчатися грі: на традиційному або сучасному електронному. Звучання у них — ідентичне. Основна відмінність тільки в силі натискання на клавіші.

Можливість вивчити нескладну мелодію

Приємним бонусом музичного уроку стане можливість освоїти на практиці короткий уривок улюбленої мелодії. Учасник майстер-класу зможе при нагоді продемонструвати набуті вміння в компанії друзів.

4 відгуки від реальних людей