Подаруй майстер-клас гри на фортепіано!

подарували вже 981 разів
1 людина
90 хв.
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Викладач складає індивідуальний план уроку, тому займатися можуть як новачки, так і музиканти з досвідом. Педагог покаже, як правильно сидіти, тримати кисті рук, натискати на клавіші, а також навчить азам нотної грамоти. Під кінець уроку учень зіграє нескладну композицію. Просунуті піаністи зможуть відкоригувати навик і попрактикуватися в більш складних техніках гри. Для заняття видадуть синтезатор або фортепіано — учень зможе вибрати сам.

Чому ми вибрали школу вокалу «Гармонія»

Більше уваги викладач приділить практиці. Займатися можна в одній з двох шкіл на вибір — біля ст. м. «Льва Толстого» і «Університет». Учитель — дипломований піаніст з 5-річним педагогічним стажем.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

19 відгуків

Олег
17 сентября 2018
Очень насыщенный урок. За 1,5 часа объясняют много теории: какие есть ноты, октавы, как их найти на клавиатуре, как они записываются на нотном стане, какие есть интервалы и прочее. Всё это чередуется упражнениями на синхронность и асинхронность рук, настукиванием разных ритмов и т.д. А в конце вас ждет разучивание и игра мелодии на выбор, используя все полученные навыки. Преподаватель Людмила все спокойно объясняет и с радостью отвечает на все вопросы. Мне понравилось.
Максим
24 июня 2018
Безумно понравилось! Получил массу приятных впечатлений.
Настя
9 июня 2018
Очень понравилось, получила массу приятных впечатлений и полезных знаний. Провела время с удовольствием
Ирина
24 мая 2018
https://www.facebook.com/100001991739604
На мастер класс ходила моя дочь. Спасибо большое, она получила море удовольствия. Преподавателю Елене большая благодарность!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки