102309
 

Подаруй майстер-клас гри на фортепіано!

Індивідуальний урок гри на фортепіано з професійним музикантом у ролі вчителя. 90 хвилин присвячено техніці гри, вивчення правильної посадки за інструментом та розвитку творчих здібностей. Персональний підхід забезпечить максимальну ефективність заняття: по закінченні учень зможе виконати нескладний уривок вивченої мелодії.  детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.07.2018
1 людина
90 хвилин
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас гри на фортепіано — що це?

90-хвилинне навчання грі на класичному або електронному фортепіано. Останнє є сучасним аналогом дерев'яного. Відмінностей між інструментами немає: звук так само відтворюється механічно. Єдина відмінність електронна версія трохи компактніша. Досвідчений музикант познайомить із основними принципами гри: розповість про основи нотної грамоти, продемонструє правильну постановку рук і посадку за інструментом. Найприємнішою частиною заняття стане розучування нескладної мелодії, яку учень зможе відтворити самостійно.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає столичну школу вокалу «Гармонія». Там його зустріне професійний музикант, який досконало володіє інструментом. Вчитель познайомить з теоретичною частиною й допоможе відпрацювати отримані знання на практиці. Щасливчик освоїть базові нюанси гри на фортепіано й розучить короткий уривок будь-якої нескладної пісні.

Практичний майстер-клас гри на фортепіано

Знайомство з фортепіано за 90 хвилин? Це можливо. Короткий урок з індивідуальним підходом дозволяє приділити учневі максимум уваги і навчити грі на інструменті.

Класичне або електронне фортепіано на вибір

Учасник майстер-класу зможе обрати, на якому інструменті навчатися грі: на традиційному або сучасному електронному. Звучання у них — ідентичне. Основна відмінність тільки в силі натискання на клавіші.

Можливість вивчити нескладну мелодію

Приємним бонусом музичного уроку стане можливість освоїти на практиці короткий уривок улюбленої мелодії. Учасник майстер-класу зможе за нагоди продемонструвати набуті вміння в компанії друзів.

Місце проведення враження:

Гармонія - Школа вокалу
м. пл. Л. Толстого, вул. Антоновича, 11 Показати на мапі
м. Університет, вул. Б. Хмельницького 59 б Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

Х
Христина
12 грудня 2017
У школі, де проходила навчання, надихаюча обстановка, приємний викладач, яка розуміється на своїй справі і дуже доступно пояснює. Приємно було відвідати урок у такій школі і навіть дечому навчитися. Величезний ЛАЙК такому подарунку-враженню.

Г
Геннадій
14 листопада 2017
Подарунковий сертифікат "Майстер-клас гри на фортеп'яно" мені подарувала дружина на річницю нашого весілля. Так як я хочу дуже навчитися грати на фортеп'яно, то це був перший крок для здійснення моєї мрії. Майстер-клас мені дуже сподобався. І бажання навчитися грати на фортеп'яно стало ще більше. Дякую Вашій компанії за можливість спробувати щось нове!

9 серпня 2017
Больше всего мне понравилось, то, что преподаватель пришел вовремя. Материал был подан легко и понятно. Я выбрал это впечатление так как давно хотел научится играть на фортепиано. Данный мастер класс дал мне еще больше уверенности. Подарок-впечатление, это очень хорошая идея. Благодаря вашему сервису теперь можно меньше думать, что подарить кому либо на праздник. Подарок мне подарил близкий человек

7 серпня 2017
Занятие было познавательным, легким и интересным! Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • 8 березня
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень