102309
 

Подаруй майстер-клас гри на фортепіано!

Індивідуальний урок гри на фортепіано з професійним музикантом у ролі вчителя. 90 хвилин присвячено техніці гри, вивчення правильної посадки за інструментом та розвитку творчих здібностей. Персональний підхід забезпечить максимальну ефективність заняття: по закінченні учень зможе виконати нескладний уривок вивченої мелодії.  детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
90 хвилин
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас гри на фортепіано — що це?

90-хвилинне навчання грі на класичному або електронному фортепіано. Останнє є сучасним аналогом дерев'яного. Відмінностей між інструментами немає: звук так само відтворюється механічно. Єдина відмінність електронна версія трохи компактніша. Досвідчений музикант познайомить із основними принципами гри: розповість про основи нотної грамоти, продемонструє правильну постановку рук і посадку за інструментом. Найприємнішою частиною заняття стане розучування нескладної мелодії, яку учень зможе відтворити самостійно.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає столичну школу вокалу «Гармонія». Там його зустріне професійний музикант, який досконало володіє інструментом. Вчитель познайомить з теоретичною частиною й допоможе відпрацювати отримані знання на практиці. Щасливчик освоїть базові нюанси гри на фортепіано й розучить короткий уривок будь-якої нескладної пісні.

Практичний майстер-клас гри на фортепіано

Знайомство з фортепіано за 90 хвилин? Це можливо. Короткий урок з індивідуальним підходом дозволяє приділити учневі максимум уваги і навчити грі на інструменті.

Класичне або електронне фортепіано на вибір

Учасник майстер-класу зможе обрати, на якому інструменті навчатися грі: на традиційному або сучасному електронному. Звучання у них — ідентичне. Основна відмінність тільки в силі натискання на клавіші.

Можливість вивчити нескладну мелодію

Приємним бонусом музичного уроку стане можливість освоїти на практиці короткий уривок улюбленої мелодії. Учасник майстер-класу зможе за нагоди продемонструвати набуті вміння в компанії друзів.

Місце проведення враження:

Гармонія - Школа вокалу
м. пл. Л. Толстого, вул. Антоновича, 11 Показати на мапі
м. Університет, вул. Б. Хмельницького 59 б Показати на мапі

15 відгуків реальних людей

В
Валерия
4 квітня 2018
Преподаватель Людмила профессиональный, возвышенный человек. Эмоции на занятии были очень позитивные. Подарок я получила от своего сына и очень благодарна за его выбор.

Л
Ліна
12 березня 2018
Сертифікат Бодо подарував чоловік на день народження і, що вже сказати, здійснив мою дитячу мрію! Майстер-клас мені дуже сподобався, викладач Людмила дуже уважна і чуйна, на всі питання змогла відповісти) навіть не уявляла собі, що цих півтори години так сильно мене надихнуть! Здійснйте свої мрій і мрії своїх близьких - воно того варте:))

І
Ілона
27 лютого 2018
Сертифікат "Урок гри на фортепіано" мені подарували подруги на День народження! Ніколи раніше не грала на фортепіано, проте давно хотіла спробувати. Ось і з'явилась така можливість. Все дуже сподобалось, викладач доступно і терпляче все пояснювала, подала і теоретичний матеріал, і практичний! Гарно проведений час!)) Можливо, продовжу займатись на фортепіано й надалі.

Х
Христина
12 грудня 2017
У школі, де проходила навчання, надихаюча обстановка, приємний викладач, яка розуміється на своїй справі і дуже доступно пояснює. Приємно було відвідати урок у такій школі і навіть дечому навчитися. Величезний ЛАЙК такому подарунку-враженню.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень