102309
 

Подаруй майстер-клас гри на фортепіано!

Індивідуальний урок гри на фортепіано з професійним музикантом у ролі вчителя. 90 хвилин присвячено техніці гри, вивчення правильної посадки за інструментом та розвитку творчих здібностей. Персональний підхід забезпечить максимальну ефективність заняття: по закінченні учень зможе виконати нескладний уривок вивченої мелодії.  детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 28.02.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 948 раз
1 людина
90 хвилин
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас гри на фортепіано — що це?

90-хвилинне навчання грі на класичному або електронному фортепіано. Останнє є сучасним аналогом дерев'яного. Відмінностей між інструментами немає: звук так само відтворюється механічно. Єдина відмінність електронна версія трохи компактніша. Досвідчений музикант познайомить із основними принципами гри: розповість про основи нотної грамоти, продемонструє правильну постановку рук і посадку за інструментом. Найприємнішою частиною заняття стане розучування нескладної мелодії, яку учень зможе відтворити самостійно.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає столичну школу вокалу «Гармонія». Там його зустріне професійний музикант, який досконало володіє інструментом. Вчитель познайомить з теоретичною частиною й допоможе відпрацювати отримані знання на практиці. Щасливчик освоїть базові нюанси гри на фортепіано й розучить короткий уривок будь-якої нескладної пісні.

Практичний майстер-клас гри на фортепіано

Знайомство з фортепіано за 90 хвилин? Це можливо. Короткий урок з індивідуальним підходом дозволяє приділити учневі максимум уваги і навчити грі на інструменті.

Класичне або електронне фортепіано на вибір

Учасник майстер-класу зможе обрати, на якому інструменті навчатися грі: на традиційному або сучасному електронному. Звучання у них — ідентичне. Основна відмінність тільки в силі натискання на клавіші.

Можливість вивчити нескладну мелодію

Приємним бонусом музичного уроку стане можливість освоїти на практиці короткий уривок улюбленої мелодії. Учасник майстер-класу зможе за нагоди продемонструвати набуті вміння в компанії друзів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Гармонія - Школа вокалу
м. пл. Л. Толстого, вул. Антоновича, 11 Показати на мапі
м. Університет, вул. Б. Хмельницького 59 б Показати на мапі

18 відгуків

М
Максим
24 червня 2018
Безумно понравилось! Получил массу приятных впечатлений.

Н
Настя
9 червня 2018
Очень понравилось, получила массу приятных впечатлений и полезных знаний. Провела время с удовольствием

И
Ирина
24 травня 2018
На мастер класс ходила моя дочь. Спасибо большое, она получила море удовольствия. Преподавателю Елене большая благодарность!

В
Валерия
4 квітня 2018
Преподаватель Людмила профессиональный, возвышенный человек. Эмоции на занятии были очень позитивные. Подарок я получила от своего сына и очень благодарна за его выбор.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень