102037
 

Подаруй майстер-клас бариста!

Любов до кави, примножена та абсолютно щира. Без неї на майстер-класі бариста ніяк. Найцікавіше заняття дозволить по-новому поглянути на звичний ранковий напій — відчути тонкі грані його смаку та аромату. Це і серії дегустацій, і практичне заняття з використанням набору Le Nez du Cafe, і заварювання кави різними способами. Рецепти традиційних еспресо і капучіно стануть відомі, і як тільки це станеться — відкриються горизонти для експериментів. Саме час навчитися готувати каву, використовуючи пуровер, кемекс, сифон або аеропрес.  детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.06.2018
1 людина
2 години
Все необхідне видається
Використати до 30.06.2018

Майстер-клас бариста — що це?

Кава любить, щоб усе було бездоганно. Тільки дотримуючись правил, можна розкрити справжній смак напою, який формується поетапно. На майстер-класі вийде зробити невелику подорож вслід за кавою — почати з моменту визрівання кавової «вишні» та розібратись у процесі обжарювання її цінного зерна. Професійний бариста навчить розрізняти види, смаки та аромати, а також приділить увагу найголовнішому — різним методам заварювання напою.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах Barista School, де створені всі умови для цікавого навчання. Познайомитися із базовою теорією можна буде наочно: презентації та відео виводяться на великий плазмовий екран, стіни завішані інфографікою, представлені зразки різних кавових зерен. Спочатку, Щасливчик під керівництвом бариста навчиться розрізняти 2 основних види кави — арабіку та робусту. А після його чекає дегустація цілих 5 напоїв, для заварювання яких будуть використані зерна різного ступеня обжарення. З різноманіттям ароматів вийде розібратися завдяки кавовому набору Le Nez du Cafe, а потім приступити до безпосереднього приготування напою. Спочатку еспресо та капучіно Щасливчик зварить традиційним методом, а потім освоїть ще один оригінальний спосіб — приготування кави в пуровері, кемексі, сифоні або за допомогою аеропресу.

Практичний урок із набором Le Nez du Cafe

Після серії практичних завдань на гостя чекає невелика дегустація, а також знайомство з основними відтінками запахів. У наборі Le Nez du Cafe кавові аромати представлені в чистому вигляді: ваніль, яку непросто вгадати, мед, тютюн, шоколад. Усі ці нотки цілком можуть опинитися у чашці, залишилося тільки навчитися їх розрізняти!

Ідеальна формула еспресо й капучіно

Візьміть 19 г дрібно помеленої кави, помістіть у холдер кавоварки, ущільніть темпером і варіть 23 секунди. У класичному рецепті — ювелірна точність. Навіщо? Нарешті випаде шанс це зрозуміти А також порівняти варіанти напоїв, приготованих різними способами, і випити філіжанку найсмачнішого капучіно!

Альтернативні методи заварювання кави

Із запропонованих методів заварювання кави можна буде вибрати один і докладно познайомитися з ним на майстер-класі. Це буде своєрідний кавовий експеримент навіть для найвибагливіших гурманів. Вибрати можна:

 • пуровер
 • кемекс
 • сифон
 • аеропрес

Місце проведення враження:

Baristaschool - Школа бариста
м. Васильківська, вул. Васильківська, 30 Показати на мапі

53 відгуків реальних людей

В
Вера
11 грудня 2017
Отличный мастер-класс Наталии Савченко. Профессионализм, доброжелательность, открытость и готовность делиться знаниями-это все про Наташу. Получила огромное удовольствие от мастер-класса и общения с Наташей. Наташенька, you are simply the best! Thanks a lot for your job!

А
Альбіна
25 листопада 2017
Дуже цікаво! Виявляється, про таку буденну річ як кава, майстер може розповідати щонайменше дві години. Дякуємо Наталії Савченко за нові знання та неперевершений смак капучіно!

14 листопада 2017
Отличный мастер-класс от замечательного профессионального преподавателя Наталии. Много новой, интересной и полезной информации. Взгляд на приготовление кофе очень поменялся, а любовь к нему только возросла. Подарок на 100% оправдал ожидания и принес массу удовольствия.

Е
Елена
31 жовтня 2017
Мастер-класс бариста мне подарила подруга на День рождения. Компания Bodo предложила удобное время для проведения мастер-класса. Данный мастер-класс прошел очень интересно, позволил по-новому взглянуть на привычный утренний напиток и узнать, пусть и не все, тонкости приготовления кофе. Практическое занятие с использованием аэропресса превзошло все ожидания. Было интересно попробовать разные...
Мастер-класс бариста мне подарила подруга на День рождения. Компания Bodo предложила удобное время для проведения мастер-класса. Данный мастер-класс прошел очень интересно, позволил по-новому взглянуть на привычный утренний напиток и узнать, пусть и не все, тонкости приготовления кофе. Практическое занятие с использованием аэропресса превзошло все ожидания. Было интересно попробовать разные способы альтернативных способов приготовления вкусного напитка. Данный мастер-класс дал возможность попробовать приготовить кофе также и на профессиональной машине с нанесением рисунка на поверхности самого кофе. Мастер-класс всем советую, прекрасный подарок для любителей этого ароматного напитка.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень