Подаруйте майстер-клас аерографії!

подарували вже 129 рази
1 людина
до 3 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Художник-початківець вирушить до творчої майстерні. Викладач розповість про походження цієї техніки образотворчого мистецтва та пояснить принцип роботи аерографа. Цей інструмент розпилює фарбу на полотно за допомогою стиснутого повітря. На уроці учень самостійно створить картину. Якщо раніше він ніколи не малював, інструктор видасть спеціальний трафарет, який потрібно залити фарбами.

Чому ми вибрали арт-студію «Творча Кухня»

Студія працює вже більше 7 років і випустила близько 13 тисяч учнів. Майстер-клас аерографії можуть відвідати люди різного віку. Матеріали та інструменти видаються на занятті. У школі працюють професійні художники.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Аня
4 травня 2018
необычный опыт! в такой технике картины я еще не рисовала) но благодаря преподавателю разобралась быстро с аэрографом и сразу начала творить) теперь картина радует всю семью)))
Елена
17 січня 2017
Занятие очень понравилось. Все понятно и просто объясняли, хотя пользоваться аэрографом оказалось сложнее чем я думала. Спасибо Бодо за возможность открыть для себя что-то новое! Если бы не подарили вашу коробочку, сама бы в жизни не додумалась пойти заниматься аэрографией. Понятно, что за один урок многому не научишься, но время провела отлично)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.