Подаруйте лучні бої для компанії!

подарували вже 368 рази
4 людини
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Перед початком змагання друзі пройдуть інструктаж і спробують свої сили на нерухомих мішенях. Спеціаліст покаже правильну стійку та розповість, як поводитися з луком. Опанувавши зброю, вони виберуть сценарій гри. Учасники зможуть поборотися один на один або поділитися на команди. Бій пройде на полі з різними укриттями. Друзі будуть використовувати стріли з м`якими наконечниками.

Чому ми вибрали комплекс «Парк Київська Русь»

«Парк Київська Русь» — центр давньої культури Києва, де щорічно проходять міжнародні заходи та змагання з історичних видів спорту. Лучні бої є одними з найбільш популярних напрямків. Площа парку — 50 га. Центр знаходиться за Києвом в с. Копачів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Стася
5 жовтня 2017
это идеальное развлечение) была с другом, нам очень понравилось!! хорошо проинструктировали (это было не долго), а потом начался треееш) круто))) еще приду большей компанией

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.