102627

Подаруй лучні бої для компанії!

Командний бій або справжня дуель — пора урізноманітнити стрільбу з лука! Четверо друзів навчаться цілитися та правильно тримати старовинну зброю, а після — змагатимуться на спеціальному майданчику. Кожному учаснику видадуть стріли з м'якими наконечниками, що абсолютно безпечні. Друзі оберуть один із запропонованих сценаріїв — дістатися прапора, уникнути поранень або битися у форматі «два на два». детальніше...

4 люд. 30 хвилин Використати до 28.02.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 291 раз
4 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Лучні бої для компанії — що це?

Навіщо стріляти по мішенях, якщо можна влаштувати справжній тактичний бій? Щасливчик разом в друзями вирушить на майданчик, обладнаний укриттями, і спробує перемогти в сутичці лучників. На кожного учасника чекає попередній інструктаж і навчання стрільбі. Компанія зможе вибрати відповідний сценарій гри і зануритися в атмосферу Середньовіччя.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з трьома друзями відправиться в парк «Київська Русь». Перестрілка почнеться з попереднього інструктажу та пробної стрільби по мішенях. Коли кожен освоїться зі старовинною зброєю, інструктор запропонує перейти до гри за обраним сценарієм. Компанія зможе вибрати бій в форматі «два на два» або командний бій за участю двох тренерів. Гравці будуть переміщатися по полю, ховаючись за укриттями і цілячись в суперників стрілами з м'якими наконечниками.

Інструктаж

Профі навчить Щасливчиків користуватися луком, навіть якщо вони раніше ніколи не стріляли. Майстер покаже правильну стійку і розповість, як домогтися влучного пострілу. Тренування відбудеться зі статичними мішенями. Так Щасливчики зможуть одразу оцінити результати своєї стрільби.

Кілька сценаріїв гри

Лучні бої відбудуться у форматі «два на два», а якщо Щасливчик вибере варіант командного бою, то до друзів приєднаються два тренери. Разом з профі команда зможе зіграти в гру «захват прапора» або «стінка на стінку».

Безпечна перестрілка

Щасливчикам нададуть не тільки лук зі стрілами, а й шолом, який закриває обличчя. Стріли оснащені тупими м'якими наконечниками і не можуть поранити людину при влученні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі

1 відгук

С
Стася
5 жовтня 2017
это идеальное развлечение) была с другом, нам очень понравилось!! хорошо проинструктировали (это было не долго), а потом начался треееш) круто))) еще приду большей компанией

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень