Лучні бої для компанії

4 людини
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Форма одягу - зручна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Перед початком змагання друзі пройдуть інструктаж і спробують свої сили на нерухомих мішенях. Спеціаліст покаже правильну стійку та розповість, як поводитися з цибулею. Освоївши зброю, вони виберуть сценарій гри. Учаснику зможуть поборотися один на один або поділитися на команди. Бій пройде на полі з різними укриттями. Друзі будуть використовувати стріли з м'якими наконечниками.

Чому ми вибрали комплекс «Парк Київська Русь»

«Парк Київська Русь» — центр давньої культури Києва, де щорічно проходять міжнародні заходи і змагання з історичних видів спорту. Лучні бої є одними з найбільш популярних напрямків. Площа парку — 50 га. Центр знаходиться за Києвом в с. Копачів. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Стася
5 октября 2017
это идеальное развлечение) была с другом, нам очень понравилось!! хорошо проинструктировали (это было не долго), а потом начался треееш) круто))) еще приду большей компанией

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки