102627

Подаруй лучні бої для компанії!

Командний бій або справжня дуель — пора урізноманітнити стрільбу з лука! Четверо друзів навчаться цілитися та правильно тримати старовинну зброю, а після — змагатимуться на спеціальному майданчику. Кожному учаснику видадуть стріли з м'якими наконечниками, що абсолютно безпечні. Друзі оберуть один із запропонованих сценаріїв — дістатися прапора, уникнути поранень або битися у форматі «два на два». детальніше...

4 люд. 30 хвилин Використати до 30.11.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 195 раз
4 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2018

Лучні бої для компанії — що це?

Навіщо стріляти по мішенях, якщо можна влаштувати справжній тактичний бій? Щасливчик разом в друзями вирушить на майданчик, обладнаний укриттями, і спробує перемогти в сутичці лучників. На кожного учасника чекає попередній інструктаж і навчання стрільбі. Компанія зможе вибрати відповідний сценарій гри і зануритися в атмосферу Середньовіччя.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з трьома друзями відправиться в парк «Київська Русь». Перестрілка почнеться з попереднього інструктажу та пробної стрільби по мішенях. Коли кожен освоїться зі старовинною зброєю, інструктор запропонує перейти до гри за обраним сценарієм. Компанія зможе вибрати бій в форматі «два на два» або командний бій за участю двох тренерів. Гравці будуть переміщатися по полю, ховаючись за укриттями і цілячись в суперників стрілами з м'якими наконечниками.

Інструктаж

Профі навчить Щасливчиків користуватися луком, навіть якщо вони раніше ніколи не стріляли. Майстер покаже правильну стійку і розповість, як домогтися влучного пострілу. Тренування відбудеться зі статичними мішенями. Так Щасливчики зможуть одразу оцінити результати своєї стрільби.

Кілька сценаріїв гри

Лучні бої відбудуться у форматі «два на два», а якщо Щасливчик вибере варіант командного бою, то до друзів приєднаються два тренери. Разом з профі команда зможе зіграти в гру «захват прапора» або «стінка на стінку».

Безпечна перестрілка

Щасливчикам нададуть не тільки лук зі стрілами, а й шолом, який закриває обличчя. Стріли оснащені тупими м'якими наконечниками і не можуть поранити людину при влученні.

Місце проведення враження:

Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі

1 відгук

С
Стася
5 жовтня 2017
это идеальное развлечение) была с другом, нам очень понравилось!! хорошо проинструктировали (это было не долго), а потом начался треееш) круто))) еще приду большей компанией

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень