100641
 

Подаруй курс навчання дайвінгу!

Повноцінний курс навчання мистецтву підводного занурення з аквалангом і іншим спеціалізованим спорядженням. Це 14 занять, до 3 годин кожне, на яких захоплююча теорія буде чергуватися з практикою занурення. Навчання проходить по міжнародній системі PADI. Після проходження курсу видається універсальний сертифікат дайвера міжнародного типу OpenWaterDiver, який дає право занурення в будь-якій точці світу! детальніше...

1 люд. 14 уроків до 3 годин Використати до 31.07.2018
1 людина
14 уроків до 3 годин
Екіпіровка видається на місці
Проходить у групі
Доступно з 10 років
Використати до 31.07.2018

Курс навчання дайвінгу — що це?

Захоплююча можливість освоїти «ази» підводного плавання зі спеціальним спорядженням і відчути себе абсолютно впевнено під водою. Насичена і цікава програма складається з 14 групових занять, тривалість кожного складає близько 3 годин. Уроки проходять під керівництвом досвідченого інструктора в невеликих групах по 2-4 людини. В кінці курсу належить скласти іспит на отримання сертифіката OpenWaterDiver, який дає право занурюватися в будь-якій точці світу на глибину до 18 метрів.

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися в невеликій групі любителів дайвінгу в клубі Katran, де він отримає все необхідне для навчання. Програма курсу передбачає вивчення спорядження для дайвінгу, фізики і фізіології плавання під водою, способів входу у воду та виходу з неї, питань самодопомоги і взаємодопомоги при виникненні типових проблем, планування занурень. Залишиться успішно скласти іспит і можна насолоджуватися дивовижним підводним світом у будь-якій точці планети!

Початковий курс навчання дайвінгу в системі PADI

Навчання проводиться за матеріалами і стандартам PADI — професійної асоціації дайвінг-інструкторів. PADI — це 75% світового ринку дайвінгу, близько 20 млн. виданих сертифікатів, майже 100 тис. інструкторів і приблизно 50 тис. дайв-центрів. Ця міжнародна система дозволяє освоювати дайвінг в одній країні, здавати іспити — в інший, а пірнати — у третій. Базовий курс передбачає 5 теоретичних занять, 5 практичних уроків у басейні та 4 занурення під воду у «відкритих водоймах».

Міжнародний сертифікат OpenWaterDiver

Це сертифікат, який визнається по всьому світу і дозволяє занурюватися під воду з напарником на глибину до 18 метрів. Документ підтверджує, що його власник:

 • вивчив спорядження для дайвінгу та базові команди під водою;
 • ознайомлений з усіма правилами безпеки;
 • розуміє фізику і фізіологію підводного плавання;
 • може самостійність занурюватися і підніматися на поверхню води;
 • вміє плавати під водою.

Все включено

Щасливчику нададуть черевики, ласти, маску, гідрокостюм, балони, вантаж і всі необхідні навчальні матеріали. Вся екіпіровка — від провідних виробників світу.

Місце проведення враження:

Katran - Дайвінг клуб
м. Чернігівська, вул. Сергієнка, 2/3, Палац Підводного Спорту Показати на мапі

126 відгуків реальних людей

17 лютого 2018
Наконец-то сбылась дочкина мечта - она попала на урок по дайвингу:)) Занятие проводил Дмитрий - очень внимательный и классный инструктор. Чувствуется, что он очень любит то, чем занимается - а это всегда заразительно и подогревает интерес к занятию еще больше:)) Очень рекомендую это впечатление на подарок вашим близким. Для меня дайвинг - это какой-то совсем другой, новый для меня мир. Было...
Наконец-то сбылась дочкина мечта - она попала на урок по дайвингу:)) Занятие проводил Дмитрий - очень внимательный и классный инструктор. Чувствуется, что он очень любит то, чем занимается - а это всегда заразительно и подогревает интерес к занятию еще больше:)) Очень рекомендую это впечатление на подарок вашим близким. Для меня дайвинг - это какой-то совсем другой, новый для меня мир. Было интересно прикоснуться к нему пока что зрителем, а в будущем, возможно, и активным участником. Бодо, как и уже много лет, очень радуют своим сервисом, а инструктору от меня с дочкой - 5+ :)

16 лютого 2018
Всем советую попробовать урок дайвинга, это незабываемое и очень увлекательное погружение на глубину с опытным инструктором Дмитрием, который обучает очень интересно и легко, навыкам юного дайвера!)))

Т
Таня
24 січня 2018
Всегда мечтала научиться нырять под воду, чтобы рассмотреть красоту подводного мира) И теперь, когда такая возможность появилась вместе с подарком Бодо, я не могла ее проигнорировать) И правильно сделала! Все прошло нереально круто, спасибо инструктору! Он быстро и доходчиво объяснил что, как и в какой последовательности делать) Безумно благодарна Бодо за то, что осуществляете мечты)

С
Сергей
23 січня 2018
В первый раз попробовали дайвить с женой в Египте. Я, как человек выросший на море, загорелся сразу, а вот жена сначала немного испугалась. Ребята с работы подарили этот сертификат, и мы записались в инструктору Василию. Василий - оч. классный инструктор, практически все время уделял жене. Сначала она даже не хотела погружаться, а в конце занятия мы уже плавали по самой глубокой части бассейна...
В первый раз попробовали дайвить с женой в Египте. Я, как человек выросший на море, загорелся сразу, а вот жена сначала немного испугалась. Ребята с работы подарили этот сертификат, и мы записались в инструктору Василию. Василий - оч. классный инструктор, практически все время уделял жене. Сначала она даже не хотела погружаться, а в конце занятия мы уже плавали по самой глубокой части бассейна держась за руку. Теперь летим на Бали, получать сертификат дайверов :) Но, если бы не эта поездка, я бы записался к этим ребятам, и получал серт. у них. 100% Настоятельно рекомендую попробовать КАЖДОМУ. Состояние невесомости это лучшее, что я испытывал в своей жизни :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень