100641

Подаруй повний курс навчання дайвінгу!

Повноцінний курс навчання мистецтву підводного занурення з аквалангом і іншим спеціалізованим спорядженням. Це 13 занять по 2-3 години кожне, на яких захоплююча теорія буде чергуватися з практикою занурення. Навчання проходить по міжнародній системі PADI. Видається універсальний сертифікат дайвера міжнародного типу «OpenWaterDiver», який дає право занурення в будь-якій точці світу! детальніше...

1 люд. 14 уроків до 3 годин Використати до 31.03.2018
1 чоловік
14 уроків до 3 годин
Екіпіровка видається на місці
Проходить у групі
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2018

Курс навчання дайвінгу — що це?

Захоплююча можливість освоїти «ази» підводного плавання зі спеціальним спорядженням і відчути себе абсолютно впевнено під водою. Насичена і цікава програма складається з 13 групових занять тривалістю близько 2-3 годин кожне. Уроки проходять під керівництвом досвідченого інструктора в невеликих групах по 2-4 людини. В кінці курсу треба буде скласти іспит на отримання сертифіката «OpenWaterDiver», який дає право занурюватися в будь-якій точці світу на глибину до 18 метрів.

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися в невеликій групі любителів дайвінгу в клубі «Посейдон». Вся необхідна екіпіровка та навчальні матеріали будуть йому надані. Програма курсу передбачає вивчення спорядження для дайвінгу, фізики і фізіології плавання під водою, способів входу у воду та виходу з неї, питань самодопомоги і взаємодопомоги при виникненні типових проблем, планування занурень. Залишиться успішно скласти іспит і можна насолоджуватися дивовижним підводним світом у будь-якій точці планети!

Початковий курс навчання дайвінгу в системі PADI

Навчання проводиться за матеріалами і стандартам PADI — Професійної Асоціації Дайвінг Інструкторів. PADI — це 75% світового ринку дайвінгу, близько 20 млн. виданих сертифікатів, майже 100 тис. інструкторів і приблизно 50 тис. дайв-центрів. Ця міжнародна система дозволяє освоювати дайвінг в одній країні, здавати іспити — в інший, а пірнати — у третій. Базовий курс складається з 3 частин і передбачає 9 занурень під воду. Учня чекають:

 • теоретичні уроки
 • практичні заняття в «закритій воді» (басейні)
 • тренування у «відкритій воді» (природна водойма глибиною не менше 5-ти метрів)

Міжнародний сертифікат «OpenWaterDiver»

Це сертифікат, який визнається по всьому світу і дозволяє занурюватися під воду з напарником на глибину до 18 метрів. Документ підтверджує, що його власник:

 • вивчив спорядження для дайвінгу та базові команди під водою
 • ознайомлений з усіма правилами безпеки
 • розуміє фізику і фізіологію підводного плавання
 • може самостійність занурюватися і підніматися на поверхню води
 • вміє плавати під водою

Все включено

У вартість курсу входить: оренда басейну, прокат спорядження (черевики, ласти, маска, гідрокостюм, балони, грузи), всі необхідні навчальні матеріали. Вся екіпіровка — від компанії Mares та інших провідних виробників світу.

Місце проведення враження:

Дайв клуб Посейдон
м Шулявська м. Київ, вул. Ежена Потьє, 18 Показати на мапі

120 відгуків реальних людей

Л
Леонид
18 вересня 2017
Впечатления супер,поехали с женой,жена трусиха но тоже попробовала ,спасибо инструктору Василию отдельное,я же получил море удовольствия,и думаю заниматся дальше.Не было на кого оставить детей ,не проблема детям дали игрушки конфеты,и они не скучали.Рекомендую!

11 квітня 2017
Впечатление подарила мужу. Пошёл сын,14 лет) Остался безумно доволен!! Даже сказал намного лучше, интереснее и дольше чем в Турции. Рассказывал всем...и своим друзьям, одноклассникам, и взрослым )) Спасибо большое за положительные эмоции и за сам проект Bodo!!!

9 лютого 2017
С полной уверенностью рекомендую дарить друзьям эту эмоцию! Мне повезло! Инструктор Денис потратил много времени на объяснение теории и ответил на все (в том числе, глупые :) вопросы. А уже зная теорию, понимая правила погружения, понимая процессы организма при дайвинге - погружаться было совсем не страшно! Мне настолько понравился процесс и отношение в этой школе, что я серьезно размышляю...
С полной уверенностью рекомендую дарить друзьям эту эмоцию! Мне повезло! Инструктор Денис потратил много времени на объяснение теории и ответил на все (в том числе, глупые :) вопросы. А уже зная теорию, понимая правила погружения, понимая процессы организма при дайвинге - погружаться было совсем не страшно! Мне настолько понравился процесс и отношение в этой школе, что я серьезно размышляю над тем - не пройти ли у этих ребят обучение на получени сертификата! :)

Ю
Юрий
6 лютого 2017
Дело в том, что уроком дайвинга занимался мой сын. Ему очень понравилось! Мне естественно как отцу естественно тоже. Спасибо большое!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень