100641
 

Подаруй повний курс навчання дайвінгу!

Повноцінний курс навчання мистецтву підводного занурення з аквалангом та іншим спеціалізованим спорядженням. Це 14 занять по 2-3 години кожне, на яких захоплююча теорія буде чергуватися з практикою занурення. Навчання проходить по міжнародній системі PADI, яка випустила «з-під крила» більшість професійних дайверів. У ході курсу вийде навчитися користуватися спорядженням для дайвінгу, освоїти невербальні «підводні знаки», техніку правильного дихання та «продування вух», а також дізнатися, що робити у випадку різноманітних форс-мажорних ситуацій. У компанії 2-3 інших новачків усі навички будуть даватися простіше та швидше. По закінченню навчання видається універсальний сертифікат дайвера міжнародного типу «OpenWaterDiver», який дає право занурення у будь-якій точці світу! детальніше

1 чол. 14 уроків до 3 годин Використати до 31.07.2017
1 людина
14 уроків до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років
Проходить у групі

Курс навчання дайвінгу — що це?

Захоплююча можливість освоїти «ази» підводного плавання зі спеціальним спорядженням та відчути себе абсолютно впевнено під водою. Насичена й цікава програма складається із 14 групових занять тривалістю близько 2-3 години кожне. Уроки проходять під керівництвом досвідченого інструктора в невеликих групах по 2-4 людини. По закінченні курсу належить скласти іспит на отримання сертифіката «OpenWaterDiver», який дає право занурюватися у будь-якій точці світу на глибину до 18 метрів.

Як все відбувається?

Центр навчання підводному плаванню знаходиться усього в 15-ти хвилинах пішки від метро «Вокзальна». Щасливчик буде займатися у невеликій групі любителів дайвінгу. Уся необхідна екіпіровка та навчальні матеріали будуть йому надані. Програма курсу передбачає вивчення спорядження для дайвінгу, фізики та фізіології плавання під водою, способів входу у воду й виходу з неї, питань самодопомоги та взаємодопомоги при виникненні типових проблем, планування занурень. Залишиться успішно здати іспит і можна насолоджуватися дивовижним підводним світом у будь-якій точці планети!

Початковий курс навчання дайвінгу в системі PADI

Навчання проводиться за матеріалами й стандартам PADI — Професійної Асоціації Дайвінг Інструкторів. PADI — це 75% світового ринку дайвінгу, близько 20 млн. виданих сертифікатів, майже 100 тис. інструкторів і приблизно 50 тис. дайв-центрів. Ця міжнародна система дозволяє освоювати дайвінг в одній країні, здавати іспити — в іншій, а пірнати — у третій. Базовий курс складається із 3 частин і передбачує 9 занурень під воду. Учня чекає:

  • 5 теоретичних уроків
  • 5 практичних занять у «закритій воді» (басейні)
  • 4 тренування у «відкритій воді» (природна водойма, глибиною не менше 5-ти метрів)

Міжнародний сертифікат «OpenWaterDiver»

Це сертифікат, який визнається по всьому світу й дозволяє занурюватися під воду з напарником на глибину до 18 метрів. Документ підтверджує, що його власник:

  • вивчив спорядження для дайвінгу та базові команди під водою
  • ознайомлений з усіма правилами безпеки
  • розуміє фізику та фізіологію підводного плавання
  • може самостійно занурюватися та підніматися на поверхню води
  • уміє плавати під водою

Усе включено

У вартість курсу входить: оренда басейну, прокат спорядження (черевики, ласти, маска, гідрокостюм, балони, вантаж), усі необхідні навчальні матеріали. Уся екіпіровка — від компанії Mares та інших провідних виробників світу.

Місце проведення враження

116 відгуків реальних людей