100641
 

Подаруй повний курс навчання дайвінгу!

Повноцінний курс навчання мистецтву підводного занурення з аквалангом та іншим спеціалізованим спорядженням. Це 14 занять по 2-3 години кожне, на яких захоплююча теорія буде чергуватися з практикою занурення. Навчання проходить по міжнародній системі PADI, яка випустила «з-під крила» більшість професійних дайверів. У ході курсу вийде навчитися користуватися спорядженням для дайвінгу, освоїти невербальні «підводні знаки», техніку правильного дихання та «продування вух», а також дізнатися, що робити у випадку різноманітних форс-мажорних ситуацій. У компанії 2-3 інших новачків усі навички будуть даватися простіше та швидше. По закінченню навчання видається універсальний сертифікат дайвера міжнародного типу «OpenWaterDiver», який дає право занурення у будь-якій точці світу! детальніше

1 чол. 14 уроків до 3 годин Використати до 31.05.2017
1 людина
14 уроків до 3 годин
Використати до 31.05.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років
Проходить у групі

Курс навчання дайвінгу — що це?

Захоплююча можливість освоїти «ази» підводного плавання зі спеціальним спорядженням та відчути себе абсолютно впевнено під водою. Насичена й цікава програма складається із 14 групових занять тривалістю близько 2-3 години кожне. Уроки проходять під керівництвом досвідченого інструктора в невеликих групах по 2-4 людини. По закінченні курсу належить скласти іспит на отримання сертифіката «OpenWaterDiver», який дає право занурюватися у будь-якій точці світу на глибину до 18 метрів.

Як все відбувається?

Центр навчання підводному плаванню знаходиться усього в 15-ти хвилинах пішки від метро «Вокзальна». Щасливчик буде займатися у невеликій групі любителів дайвінгу. Уся необхідна екіпіровка та навчальні матеріали будуть йому надані. Програма курсу передбачає вивчення спорядження для дайвінгу, фізики та фізіології плавання під водою, способів входу у воду й виходу з неї, питань самодопомоги та взаємодопомоги при виникненні типових проблем, планування занурень. Залишиться успішно здати іспит і можна насолоджуватися дивовижним підводним світом у будь-якій точці планети!

Початковий курс навчання дайвінгу в системі PADI

Навчання проводиться за матеріалами й стандартам PADI — Професійної Асоціації Дайвінг Інструкторів. PADI — це 75% світового ринку дайвінгу, близько 20 млн. виданих сертифікатів, майже 100 тис. інструкторів і приблизно 50 тис. дайв-центрів. Ця міжнародна система дозволяє освоювати дайвінг в одній країні, здавати іспити — в іншій, а пірнати — у третій. Базовий курс складається із 3 частин і передбачує 9 занурень під воду. Учня чекає:

  • 5 теоретичних уроків
  • 5 практичних занять у «закритій воді» (басейні)
  • 4 тренування у «відкритій воді» (природна водойма, глибиною не менше 5-ти метрів)

Міжнародний сертифікат «OpenWaterDiver»

Це сертифікат, який визнається по всьому світу й дозволяє занурюватися під воду з напарником на глибину до 18 метрів. Документ підтверджує, що його власник:

  • вивчив спорядження для дайвінгу та базові команди під водою
  • ознайомлений з усіма правилами безпеки
  • розуміє фізику та фізіологію підводного плавання
  • може самостійно занурюватися та підніматися на поверхню води
  • уміє плавати під водою

Усе включено

У вартість курсу входить: оренда басейну, прокат спорядження (черевики, ласти, маска, гідрокостюм, балони, вантаж), усі необхідні навчальні матеріали. Уся екіпіровка — від компанії Mares та інших провідних виробників світу.

Місце проведення враження

116 відгуків реальних людей

Курс дайвінгу

10 000 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39