100641

Курс дайвінгу

Повноцінний курс навчання мистецтву підводного занурення з аквалангом і іншим спеціалізованим спорядженням. Це 14 занять, до 3 годин кожне, на яких захоплююча теорія буде чергуватися з практикою занурення. Навчання проходить по міжнародній системі PADI. Після проходження курсу видається універсальний сертифікат дайвера міжнародного типу OpenWaterDiver, який дає право занурення в будь-якій точці світу! детальніше...

1 люд. 14 уроків до 3 годин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
14 уроків до 3 годин
Екіпіровка видається на місці
Проходить у групі
Доступно з 10 років
Використати до 28.02.2019

Курс навчання дайвінгу — що це?

Захоплююча можливість освоїти «ази» підводного плавання зі спеціальним спорядженням і відчути себе абсолютно впевнено під водою. Насичена і цікава програма складається з 14 групових занять, тривалість кожного складає близько 3 годин. Уроки проходять під керівництвом досвідченого інструктора в невеликих групах по 2-4 людини. В кінці курсу належить скласти іспит на отримання сертифіката OpenWaterDiver, який дає право занурюватися в будь-якій точці світу на глибину до 18 метрів.

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися у невеликій групі в дайвінг-клубі, де він отримає все необхідне для навчання. Програма курсу передбачає вивчення спорядження для дайвінгу, фізики і фізіології плавання під водою, способів входу у воду та виходу з неї, питань самодопомоги і взаємодопомоги при виникненні типових проблем, планування занурень. Залишиться успішно скласти іспит і можна насолоджуватися дивовижним підводним світом у будь-якій точці планети!

Початковий курс навчання дайвінгу в системі PADI

Навчання проводиться за матеріалами і стандартам PADI — професійної асоціації дайвінг-інструкторів. PADI — це 75% світового ринку дайвінгу, близько 20 млн. виданих сертифікатів, майже 100 тис. інструкторів і приблизно 50 тис. дайв-центрів. Ця міжнародна система дозволяє освоювати дайвінг в одній країні, здавати іспити — в інший, а пірнати — у третій. Базовий курс передбачає 5 теоретичних занять, 5 практичних уроків у басейні та 4 занурення під воду у «відкритих водоймах».

Міжнародний сертифікат OpenWaterDiver

Це сертифікат, який визнається по всьому світу і дозволяє занурюватися під воду з напарником на глибину до 18 метрів. Документ підтверджує, що його власник:

 • вивчив спорядження для дайвінгу та базові команди під водою;
 • ознайомлений з усіма правилами безпеки;
 • розуміє фізику і фізіологію підводного плавання;
 • може самостійність занурюватися і підніматися на поверхню води;
 • вміє плавати під водою.

Все включено

Щасливчику нададуть черевики, ласти, маску, гідрокостюм, балони, вантаж і всі необхідні навчальні матеріали. Вся екіпіровка — від провідних виробників світу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Посейдон - Дайвінг клуб - Київ
м. Вокзальна, вул. Уманська, 2 Показати на мапі

134 відгуків

А
Алина
14 травня 2018
Урок очень понравился!!! Рекомендую!! Грамотный инструктаж, все очень доходчиво и ясно. Поддержка постоянная инструктора постоянно и под водой очень внимательно!!! Все было здорово и это того стоит!!!))))

Д
Даниил
23 квітня 2018
Урок очень понравился, ощущения присутствия под водой непередаваемые, инструктаж и техника безопасности позволяют увереннее чувствовать себя перед и во время урока. если хотите впечатление то это то что надо ! + опыт

23 квітня 2018
Огромное спасибо инструкторам Диме и Диме))))))) Профессионально, чётко и все понятно! Отвечали на все вопросы, всегда были рядом и во всем помогали, мы себя чувствовали в надежных руках) У нас остались самые положительные эмоции, обязательно вернемся и будем всем рекомендовать! Отдельное спасибо бодо за лояльность, гибкость и понимание!

Хотим выразить огромную благодарность дайвинг-центру "Катран", а особенно очень внимательному и профессиональному инструктору Дмитрию Карасёву! Это было первое погружение, для нас оно прошло увлекательно, доходчиво, весело и очень интересно! Спасибо Вам огромное!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень