Подаруйте курс карате!

подарували вже 14 рази
1 людина
6 занять по 60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Комплекс містить шість занять, спрямованих на вивчення основних прийомів японського бойового мистецтва. Кожне тренування складатиметься з розминки та базового набору вправ. Під керівництвом інструктора спортсмен поступово опанує нові прийоми карате. За час курсу він навчиться наносити удари руками й ногами, ставити захисні блоки, уникати атак противника. Заняття допоможуть розвинути координацію, спритність і силу, а також зміцнити здоров'я.

Чому ми вибрали спортивний клуб Fighter

У клубі проводять тренування для учнів різних вікових груп і рівня фізичної підготовки. Є денні та вечірні заняття. Для батьків працює клієнтська зона, де можна почекати дитину. Серед клієнтів спортклубу Fighter — переможці та призери українських і міжнародних турнірів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Евгений
20 серпня 2018
Ходили с девушкой на карате-подготовку. Почему-то у нее получалось лучше)) учитель очень крутой, все по полочкам рассказал, объяснил. Во время практики все получалось (несмотря на то, что я был мишенью для девушки иногда). Подумываю теперь о курсе карате, так как это очень интересно. Особенно круто, когда мастер очень эффектно и быстро двигается - невозможно уследить за движениями. Есть мотивация к таким результатам)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.