Подаруйте відвідування кріосауни!

подарували вже 7 708 разів
1 людина
до 3-х хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Кріосауна — це вертикальний бокс, заповнений холодним повітрям температурою до -180 °C. Клієнт заходить у сауну на 3 хвилини. За час перебування в ній встигає охолодитися лише 0,5-5 мм тіла, тому дискомфорту від холоду немає. Процедура позитивно впливає на весь організм: поліпшує тонус шкіри, нормалізує сон, зміцнює імунітет.

Чому ми вибрали салон «Кріохвіля»

Салон знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Золоті ворота». Оздоровчо-профілактичний кабінет спеціалізується на холодових процедурах, інформаційно-хвильовій терапії та гомеопатії. Клієнту видадуть вовняні валянки для максимально комфортного перебування в сауні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

60 відгуків

Александр
16 лютого 2019
https://www.facebook.com/100024317657710
Очень интересные ощущения. Холод переносится достаточно легко, благодаря тому, что он сухой. Молодой человек, который проводил инструктаж, и управлял этой футуристической конструкцией, спокойный, и вежливый. В общем, все было хорошо, без нервов, и неувязок.
Алина
28 грудня 2018
Было очень весело и классно . -200 градусов , то что нужно для хорошего настроения :) . Обязательно будем ещё пользоваться вашими услугами.
Ирина
22 грудня 2018
Ходили вместе с мужем. Для нас это был новый опыт и впечатление осталось прекрасное. Процедура очень бодрит, нам понравилось, обязательно посетим еще)
Людмила
22 грудня 2018
Криосауна прекрасно тонизирует и омолаживает организм, укрепляет иммунную систему. Отличное впечатление!)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.