29645
 

Подаруй ходіння по вугіллю!

Незвичайна духовна практика — ходіння вугіллям. Під керівництвом досвідченого майстра новачкові належить пізнати можливості свого тіла й знайти внутрішню гармонію. Враження проходить в групі та передбачає кілька етапів. Після збору сухих гілок і розведення багаття на присутніх чекають кілька видів медитацій, а потім — посвячення в таїнство вуглеходіння. Мальовничий та затишний куточок природи стане відмінним антуражем для подібних практик. По завершенню церемонії на всіх чекає чаювання, також можна влаштувати невеликий пікнік.  детальніше...

1 люд. 4 години Використати до 31.12.2018
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 649 раз
1 людина
4 години
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Використати до 31.12.2018

Ходіння по вугіллю — що це?

Стародавня практика єднання з природою, допомагає знайти внутрішню гармонію й зарядитися новими силами. Це справжній ритуал, який проходить у групі та включає розведення багаття з дров, зібраних самостійно, кілька видів очищувальних медитацій і, звичайно, ходіння вугіллям. Супроводжуватиме та направлятиме учасників досвідчений тренер, який практикує вуглеходіння вже багато років. А по завершенню на всіх чекатиме чаювання. Також із дому можна взяти частування й влаштувати невеликий пікнік на природі. 

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з іншими учасниками церемонії в езотерик-студії «Місто Майстрів», яка знаходиться неподалік від ст. м. «Льва Толстого». Звідси групу організовано відвезуть за місто — у мальовниче та тихе місце, де їм доведеться провести найближчі кілька годин. Церемонія складатиметься з кількох частин, кожна з яких символізує очищення й набуття гармонії з собою, природою та оточуючими людьми. Спершу потрібно буде зібрати сухі гілки та спорудити вогнище, потім — піднести дарунки вогню й місцевості. Потім на Щасливчика та іншу групу чекає медитація й кілька видів дихальних і звукових вправ. І нарешті настане час ходіння вугіллям: досвідчений майстер продемонструє й пояснить усі нюанси цього таїнства. Вуглеходіння подарує легкість тіла та думок, а також — величезний прилив життєвих сил.

Ходіння по вугіллю: енергетична «підзарядка»

Під час вуглеходіння організм отримує життєву силу на 3-х енергетичних рівнях:

 • за рахунок теплової акупунктури (тепло впливає на певні точки на стопах) підвищується імунітет, зникає втома;
 • налагоджуються енергетичні зв'язки між тілом та душею, приходить відчуття внутрішньої гармонії;
 • відкриваються нові можливості організму, усуваються психологічні бар'єри.

Таїнство вуглеходіння від досвідченого майстра

Приборкання вогняної стихії відбудеться під керівництвом досвідченого тренера, який багато років присвятив практикам ходіння по вугіллю. Він проведе всі етапи церемонії, підготує новачків і продемонструє усі нюанси вуглеходіння. 

Медитація у мальовничому куточку природи

Крім ходіння по вугіллю, новачків також очікують кілька видів медитацій. Спільна медитація допоможе знайти гармонію з природою, дихальні вправи зроблять практикуючих ближчими до стихії вогню, а вправи зі звуком відкриють внутрішній голос. Заняття відбудеться у затишному та мальовничому місці.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Місто Майстрів - Езотерик-студіо
Галявина в лісі на березі озера, неподалік від Києва (8 км) Показати на мапі

5 відгуків

М
Михаил
4 січня 2017
Все было супер и здорово.

В
Виктория
19 жовтня 2016
Теперь, кроме знания, что это возможно, у меня есть реальный опыт. Это действительно возможно. Спасибо Bodo за Впечатление!

И
Инна
27 березня 2016
Очень вдохновляющее впечатление, спасибо! Открыла в себе новые силы, второе дыхание. Ну и конечно же здорово отдохнула на природе))

О
Ольга
13 серпня 2015
Побывала на углехождении - ощущение просто непередаваемое! Такое чувство что сбросила камень с души и пару лет возраста! Очень советую регулярно проводить такое психологическое очищение.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень