29645
 

Подаруй ходіння по вугіллю!

Незвичайна духовна практика — ходіння по вугіллю. Під керівництвом досвідченого майстра новачкові належить пізнати можливості свого тіла і знайти внутрішню гармонію. Враження проходить в групі і передбачає кілька етапів. Після збору сухих гілок і розведення багаття присутніх чекають кілька видів медитацій, а потім — посвячення в таїнство углехождения. Мальовничий та затишний куточок природи стане відмінним антуражем для подібних практик. По завершенні церемонії всіх чекає чаювання, також можна влаштувати невеликий пікнік.  подробнее...

1 чол. 4 години Використати до 31.10.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 294 раз
1 людина
4 години
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Використати до 31.10.2017

Ходіння по вугіллю — що це?

Стародавня практика єднання з природою, допомагає знайти внутрішню гармонію і зарядитися новими силами. Це справжній ритуал, який проходить у групі та включає розведення багаття з дров, зібраних самостійно, кілька видів очищувальних медитацій і, звичайно, ходіння по вугіллю. Супроводжувати та направляти учасників буде досвідчений тренер, який практикує вуглеходіння вже багато років. А по завершенню усіх буде чекати чаювання. Також із дому можна взяти частування і влаштувати невеликий пікнік на природі. 

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з іншими учасниками церемонії в езотерик-студії «Місто Майстрів», яка знаходиться неподалік від ст. м. «Льва Толстого». Звідси групу організовано відвезуть за місто — у мальовниче та тихе місце, де їм доведеться провести найближчі кілька годин. Церемонія складатиметься з кількох частин, кожна з яких символізує очищення і набуття гармонії з собою, природою та оточуючими людьми. Спершу потрібно буде зібрати сухі гілки та спорудити вогнище, потім — піднести дарунки вогню і місцевості. Потім Щасливчика та іншу групу чекає медитація і кілька видів дихальних і звукових вправ. І нарешті настане час ходіння по вугіллю: досвідчений майстер продемонструє і пояснить усі нюанси цього таїнства. Вуглеходіння подарує легкість тіла та думок, а також — величезний прилив життєвих сил.

Ходіння по вугіллю: енергетична «підзарядка»

Під час вуглеходіння організм отримує життєву силу на 3-х енергетичних рівнях:

  • за рахунок теплової акупунктури (тепло впливає на певні точки на стопах) підвищується імунітет, зникає втома
  • налагоджуються енергетичні зв'язки між тілом та душею, приходить відчуття внутрішньої гармонії
  • відкриваються нові можливості організму, усуваються психологічні бар'єри

Таїнство вуглеходіння від досвідченого майстра

Приборкання вогняної стихії пройде під керівництвом досвідченого тренера, який багато років присвятив практикам ходіння по вугіллю. Він проведе всі етапи церемонії, підготує новачків і продемонструє усі нюанси вуглеходіння. 

Медитація у мальовничому куточку природи

Крім ходіння по вугіллю, новачків також очікують кілька видів медитацій. Спільна медитація допоможе знайти гармонію з природою, дихальні вправи зроблять практикуючих ближчими до стихії вогню, а вправи зі звуком відкриють внутрішній голос. Заняття пройде у затишному та мальовничому місці.

Місце проведення враження:

Езотерик-студіо "Місто Майстрів"
Поляна недалеко від Києва (8 км), на місце зустрічі Вас привозить провайдер повертає в Київ Показати на мапі

4 відгуки від реальних людей

М
Михаил
4 січня 2017
Все было супер и здорово.

В
Виктория
19 жовтня 2016
Теперь, кроме знания, что это возможно, у меня есть реальный опыт. Это действительно возможно. Спасибо Bodo за Впечатление!

І
Инна
27 березня 2016
Очень вдохновляющее впечатление, спасибо! Открыла в себе новые силы, второе дыхание. Ну и конечно же здорово отдохнула на природе))

А
Артем
16 травня 2014
Спасибо. Еще раз убедился, что чувство страха мы себе внушаем сами. Этот опыт заставил на многие вещи взглянуть по-новому, поэтому рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень