101475
 

Подаруй катання на водних лижах!

Спроба стати на водні лижі та проїхатися на них в акваторії Дніпра! Для новачка проведуть повноцінне тренування з персональним інструктором, а також запропонують перевірити свої здібності на воді. Після теоретичної підготовки любителів екстриму чекає безпосередня практика. Якщо нові навички будуть даватися легко, можна влаштувати справжній «заплив» — передбачено 10 хвилин катання. Водна прогулянка відбудеться в акваторії Дніпра, неподалік від парку Дружби народів. подробнее...

1 чол. 10 хвилин Використати до 31.12.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 313 раз
1 людина
10 хвилин
Залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2017

Катання на водних лижах — що це?

Навчання катанню на водних лижах від професійного інструктора з воднолижного спорту. Він покаже базову стійку, принципи правильного старту, повороти на лижах. Для тих, у кого все буде виходити, передбачено 10 хвилин чистого катання — за катером в акваторії Дніпра. Вся необхідна екіпіровка видається на місці: пара лиж спеціальної форми та надувний жилет. При пересуванні «лижник» буде триматися за канат, з'єднаний з катером.

Як все відбувається?

Спочатку Щасливчика чекає знайомство з досвідченим інструктором з воднолижного спорту. Їх зустріч відбудеться у парку Дружби народів. На катері Щасливчика переправлять на острів, де знаходиться воднолижний клуб. Тренер проведе теоретичний інструктаж і невелику розминку на надувному батуті, щоб розігріти м'язи і зв'язки. А найцікавіше почнеться потім — під керівництвом профі Щасливчик буде відпрацьовувати практичні навички балансування на водних лижах. Якщо у новачка все вийде добре, його чекає безпосереднє катання. Щасливчик проведе 10 хвилин на воді, а інструктор буде давати йому поради з борту катера. По завершенні заїзду — індивідуальна консультація щодо техніки катання та аналіз помилок.

Воднолижний спорт — порція екстриму

Вдалий експеримент зі звичайними зимовими лижами призвів до того, що їх почали використовувати на воді. Для більшої зручності поверхню лиж зробили ширшою, змінили її «геометрію» та вагу. Зараз воднолижний спорт доступний всім, а спробувати навчитися ніколи не пізно. Дане заняття стане підтвердженням! Воно відбудеться в 4 етапи:

  • первинний інструктаж
  • підбір екіпіровки (водні лижі, надувний жилет)
  • навчання на суші
  • катання за катером в акваторії Дніпра

Нове хобі для екстремалів

Покататися на водних лижах можуть як досвідчені спортсмени, так і початківці. Адже запорука успіху тут — гарна фізична форма. Якщо людина звикла до навантажень, вона стане на лижі вже на першому занятті, якщо ні — можливо урок їй доведеться повторити. Спочатку чекає короткий курс теорії, практика на суходолі, і тільки після цього можна буде перейти на воду.

10 хвилин повноцінного катання

Якщо у новачка все вийде під час підготовки, його чекає 10 хвилин катання в акваторії Дніпра неподалік від парку Дружби народів. Локація підібрана з урахуванням оптимальних умов для навчання. А часу більш ніж достатньо, щоб відчути справжній драйв, приплив бадьорості та енергії.

Місце проведення враження:

Віраж - Воднолижний клуб
Акваторія парку Дружби народів Показати на мапі
4 Sports Club Київ
м. Київ, «Гідропарк», пляжний клуб «Бора Бора» Показати на мапі

35 відгуків реальних людей

22 вересня 2016
Спасибо Вам огромное, все очень понравилось!

17 вересня 2016
Шикарно! Концентрированное удовольствие. Боялся, что 10 минут будет мало, но для первого раза хватает с головой! Совершенно точно попробую еще раз, когда вновь потеплеет.

12 вересня 2016
Мне очень понравилось. Море положительных эмоций и впечатлений ! Всем советую, не пожалеете !

11 вересня 2016
Мечтала покататься на водных лыжах последние 20 лет! Адреналина и эмоций хватит еще на столько же. Но надеюсь смогу кататься чаще! Спасибо! Это то, ради чего стоит жить.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень