101475
 

Катання на водних лижах

Спроба стати на водні лижі та проїхатися на них в акваторії Дніпра! Для новачка проведуть повноцінне тренування з персональним інструктором, а також запропонують перевірити свої здібності на воді. Після теоретичної підготовки любителів екстриму чекає безпосередня практика. Якщо нові навички будуть даватися легко, можна влаштувати справжній «заплив» — передбачено 10 хвилин катання. Водна прогулянка відбудеться в акваторії Дніпра, неподалік від парку Дружби народів. детальніше...

1 люд. 10 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
10 хвилин
Залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Катання на водних лижах — що це?

Навчання катанню на водних лижах від професійного інструктора з воднолижного спорту. Він покаже базову стійку, принципи правильного старту, повороти на лижах. Для тих, у кого все буде виходити, передбачено 10 хвилин чистого катання — за катером в акваторії Дніпра. Вся необхідна екіпіровка видається на місці: пара лиж спеціальної форми та надувний жилет. При пересуванні «лижник» буде триматися за канат, з'єднаний з катером.

Як все відбувається?

Спочатку Щасливчика чекає знайомство з досвідченим інструктором з воднолижного спорту. Їх зустріч відбудеться у парку Дружби народів. На катері Щасливчика переправлять на острів, де знаходиться воднолижний клуб. Тренер проведе теоретичний інструктаж і невелику розминку на надувному батуті, щоб розігріти м'язи і зв'язки. А найцікавіше почнеться потім — під керівництвом профі Щасливчик буде відпрацьовувати практичні навички балансування на водних лижах. Якщо у новачка все вийде добре, його чекає безпосереднє катання. Щасливчик проведе 10 хвилин на воді, а інструктор буде давати йому поради з борту катера. По завершенні заїзду — індивідуальна консультація щодо техніки катання та аналіз помилок.

Воднолижний спорт — порція екстриму

Вдалий експеримент зі звичайними зимовими лижами призвів до того, що їх почали використовувати на воді. Для більшої зручності поверхню лиж зробили ширшою, змінили її «геометрію» та вагу. Зараз воднолижний спорт доступний всім, а спробувати навчитися ніколи не пізно. Дане заняття стане підтвердженням! Воно відбудеться в 4 етапи:

 • первинний інструктаж
 • підбір екіпіровки (водні лижі, надувний жилет)
 • навчання на суші
 • катання за катером в акваторії Дніпра

Нове хобі для екстремалів

Покататися на водних лижах можуть як досвідчені спортсмени, так і початківці. Адже запорука успіху тут — гарна фізична форма. Якщо людина звикла до навантажень, вона стане на лижі вже на першому занятті, якщо ні — можливо урок їй доведеться повторити. Спочатку чекає короткий курс теорії, практика на суходолі, і тільки після цього можна буде перейти на воду.

10 хвилин повноцінного катання

Якщо у новачка все вийде під час підготовки, його чекає 10 хвилин катання в акваторії Дніпра неподалік від парку Дружби народів. Локація підібрана з урахуванням оптимальних умов для навчання. А часу більш ніж достатньо, щоб відчути справжній драйв, приплив бадьорості та енергії.

Місце проведення враження:

Віраж - Воднолижний клуб
Акваторія парку Дружби народів Показати на мапі
4 Sports Club Київ
м. Київ, «Гідропарк», пляжний клуб «Бора Бора» Показати на мапі

43 відгуків реальних людей

Е
Елена
14 вересня 2017
Это невероятно! Сертификат мне подарил лучший друг, и я решила воспользоваться последними теплыми деньками в этом году,поэтому рванула на самое экстримальное из моего выбора-катание на водных лыжах. Все очень понравилось,приветливые работники,качественный инструктаж,и МОРЕ вречетлений! Всё супер, теперь активно буду сотрудничать с компанией БОДО!=)

О
Оксана
30 серпня 2017
Здраствуйте !!! Мне очень сильно понравилось катание на лыжах на воде!!!Я благодарю своево любимого за такой чудесный подарок на нашу годовщину !!! Пользывание Bodo это очень удобно быстро ы комфортно !! Благодарю вас за создание такой компании ,которая радует людей,и дарит позитивные эмоции !!!!

22 серпня 2017
На водних лижах круто... шкода, що покататись так і не вдалось( Дуже тяжко стати на них вперше. Інструктор все чудово розповідає, детально що і як. Емоції отримала, драйв та адреналін само собою)) Ще й води нахлебталась вдосталь.

А
Анна
15 серпня 2017
Водные лыжи - отличный спорт для экстрималов. Драйвовый и бодрящий спорт для физически натренированных и не очень людей. Подарок подарили друзья, зная, что я люблю экстремальные вилы спорта. Если бы мне предложили впечатления на выбор, я бы все равно обратилась к водным лыжам.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень