101458
 

Подаруй майстер-клас йоги в повітрі для двох!

Тренування по одному з найбільш оригінальних напрямків сучасної йоги. Його особливість в тому, що всі вправи виконуються в тканинних гамаках, підвішених у повітрі на невеликій відстані від підлоги. Виконувати асани в «стані невагомості» набагато легше, тому за 1 заняття їх зможуть освоїти навіть новачки. Тренування пройде в невеликій групі з 8 людей. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 30.11.2018
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2018

Йога в повітрі для двох — що це?

Захоплююче знайомство з одним із новітніх напрямків йоги, який стрімко набирає популярності у всьому світі. Його родзинка полягає в тому, що усі вправи виконуються над землею. Головною точкою опори служить спеціальний гамак, підвішений до стелі. З його допомогою можна легко і швидко освоїти усі головні пози йоги — асани і незвичайні гімнастичні вправи.

Як все відбувається?

На Щасливчиків чекає групове заняття в одній з кращих йога-студій Києва — Ram Yoga. Вони будуть займатися в підвішеному стані — у спеціальному гамаку. Досвідчений інструктор простежить за правильністю виконання кожного прийому. М'які, але інтенсивні навантаження забезпечать природний розвиток м'язів і суглобів, і посприяють зміцненню усього організму.

Спеціальний полотняний гамак

Усі вправи учні будуть виконувати у спеціальних гамаках, які підвішені до стелі. Вони виготовлені з міцної легкої тканини. Відстань до підлоги становить не більше 50 см. Таке оригінальне пристосування дозволяє виконувати вправи, навіть повиснувши головою донизу. Саме це положення у східній філософії сприяє відновленню життєвих сил.

Вправи у невагомості

Йога у «повітрі» дозволяє навчитися взаємодіяти з силою гравітації. У результаті учні зможуть «відшукати» власну точку опори. А головне — таке заняття принесе величезну користь, витягуючи тіло і розслабляючи суглоби.

Не потрібні спеціальні навички

Приймати основні пози йоги та виконувати гімнастичні вправи у гамаку набагато простіше, ніж перебуваючи на підлозі. Такі умови допомагають не тільки рівномірно розподіляти навантаження, але й підвищують концентрацію уваги. Навіть новачок відчує себе після заняття справжнім майстром йоги.

Місце проведення враження:

Ram Yoga - Студія
м. Арсенальна, пров.Инженерный, 4Б Показати на мапі
м. Мінська, пр-т Героїв Сталінграда, 24А Показати на мапі

278 відгуків реальних людей

М
Марина
15 травня 2018
Давно хотела попробовать "йогу в воздухе"... и получила в подарок занятие. Я в восторге. По силам даже новичку. За организацию отдельное, спасибо!

А
Александра
13 травня 2018
Здравствуйте, очень понравилось у вас в студии. Очень приятная атмосфера, чудесные тренера и прекрасные занятия)))

26 березня 2018
Прошло уже четыре дня, а мы с сестрой до сих пор под впечатлением! Это было очень не обычно и правда незабываемо, и ощущения невесомости, и убаюкивающие объятия гамака с подушечкой, и ощущение, что тело действительно поработало, и удивительный восторг, что получилось почувствовать себя, например, в стойке на руках, что без помощи гамака по правде не удавалось! Очень уютная студия! Очень милые...
Прошло уже четыре дня, а мы с сестрой до сих пор под впечатлением! Это было очень не обычно и правда незабываемо, и ощущения невесомости, и убаюкивающие объятия гамака с подушечкой, и ощущение, что тело действительно поработало, и удивительный восторг, что получилось почувствовать себя, например, в стойке на руках, что без помощи гамака по правде не удавалось! Очень уютная студия! Очень милые, красивые, приветливые сотрудники! Спасибо большое bodo и ram yoga studio за полет тела и немножечко души:-) и отдельное спасибо, за качественный сервис, очень ценно и приятно! :-)

13 березня 2018
Йога у повітрі мені дуже сподобалась! Інструктор (здається, її звати Ольга) - дуже уважна і привітна. Все пояснює і допомагає. Порадувало, що студія знаходиться поблизу метро Арсенальна. дуже зручно знайти місце розташування. Раджу відвідати йогу у повітрі - ви будете задоволені!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень