Подаруйте майстер-клас йоги в повітрі для двох!

подарували вже 6 240 разів
2 людини
90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
до 95 кг
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Флай-йога поєднує елементи фітнесу, йоги, стретчингу та дихальної гімнастики. Всі вправи виконуються в спеціальних тканинних гамаках, підвішених над підлогою. Спочатку інструктор підбере для новачків персональну програму та покаже, як виконувати вправи. Учні будуть тренувати рівновагу та концентруватися на диханні. Заняття відбудеться в групі до 9 чоловік.

Чому ми вибрали студію Ram Yoga

У студії є дві філії: перший фітнес-клуб знаходиться у хвилині ходьби від ст. м. «Арсенальна», другий — поруч зі ст. м. «Мінська». Перед початком тренування інструктор підбирає програму вправ, щоб займатися було комфортно як новачкам, так і досвідченим йогам.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

229 відгуків

Катерина
18 лютого 2019
Все пройшло професійно та дуже ефективною. Пояснюють все доступно для тих, хто вперше прийшов на заняття.
Анна
17 лютого 2019
Впечатления "Йога в воздухе"очень понравилось. При первом бронировании впечатления мне не удалось его посетить, благодарю компанию bodo, за возможность повторно забронировать впечатления. Единственное, - в письме не было достаточной информации о местонахождении самой студии йоги, и я потратила 10 минут, чтобы ее найти.
Юля
9 лютого 2019
Я осталась очень довольна данным впечатлением. Занятие прошло как на одном дыхании, - легко, интересно и придало сил и энергии. Под чутким руководством тренера удалось выполнить все упражнения и ощутить сувствл невесомости. Уже записалась на следующее посещение)
Ольга
6 лютого 2019
Работой bodo как всегда довольна на все 100%! Очень приятно удивлена, что можно использовать забронировать впечатление на дату, намного позже, чем заканчивается срок действия сертификата (мой был до 31.01, а я только на первом занятии по йоге была) Конкретно по поводу йоги - это просто восхитительно!) там вам и стретчинг и медитация и йога, и качельки))) очень хорошо способствует развитию вестибулярного аппарата, мы и головой вниз висели, и качались в таком же положении, и кувыркались через гамак, в общем - я в восторге! Студия лучшая из всех, где я была в Киеве. Купила абонемент)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.