Подаруй майстер-клас йоги в повітрі для двох!

подарували вже 6 015 разів
2 людини
90 хв.
Обмеження: до 95 кг
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Флай-йога поєднує елементи фітнесу, йоги, стретчингу та дихальної гімнастики. Всі вправи виконуються в спеціальних тканинних гамаках, підвішених над підлогою. Спочатку інструктор підбере для новачків персональну програму та покаже, як виконувати вправи. Учні будуть тренувати баланс і концентруватися на диханні. Заняття відбудеться в групі до 9 чоловік.

Чому ми вибрали студію Ram Yoga

У студії є дві філії: перший фітнес-клуб знаходиться в хвилині ходьби від ст. м. «Арсенальна», другий — поруч зі ст. м. «Мінська». Перед початком тренування інструктор підбирає програму вправ, щоб займатися було комфортно як новачкам, так і досвідченим йогам.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

197 відгуків

Анна
22 августа 2018
Впечатление в подарок получила от подруги. И это был приятный сюрприз. Выбрала йогу в воздухе, потому что давно хотела попробовать, а тут представилась такая возможность. Записалась в студию на Арсенальной. Правда, пришлось пойти одной, никто из друзей не смог. Очень внимательная инструктор Ксения подробно показывала и описывала все элементы. Получилось парить в воздухе, переворачиваться, правильно дышать...В итоге, мне так понравилось, что я купила у них пробную карту. Спасибо, всем огромное!
Mariana
25 июня 2018
https://plus.google.com/111522076044127862386
Той випадок, коли слова зайві! Для тих, хто хоче дійсно відчути і усвідомити кожну частину свого тіла, прислухатись до себе та ефективно позбутись напруження після робочого дня - ідеальний варіант. Дуже круто, дякую)))
Анна
13 июня 2018
Впечатление на знакомство с Fly-yoga я получила в подарок на День рождения. Это было мое второе возвращение в детство. Первое случилось, когда впервые оказалась на фитболе. На флай-йоге я вспомнила детскую ловкость по полной))) А какая шавасана в гамаке! Спасибо тренеру Ксении и команде bodo за доставленную радость!
Nadiia
12 июня 2018
https://www.facebook.com/100001883491280
Незабутній позитивний досвід нової для мене практики. Заняття пройшло чудово, завдяки дбайливому та професійному інструктору. Обовязково приходитиму на практику в майбутньому. Щасти вам

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки