101458
 

Подаруй незвичайну йогу в повітрі для двох!

Тренування з одного із найбільш оригінальних напрямків сучасної йоги. Його особливість полягає у тому, що усі вправи виконуються у тканинних гамаках, підвішених в повітрі на невеликій відстані від підлоги. Виконувати асани у «стані невагомості» набагато легше, тому за 1 заняття їх зможуть освоїти навіть новачки. Тренування пройде у невеликій групі - до 8 осіб. детальніше...

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.08.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 792 раз
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.08.2017

Йога в повітрі для двох - що це?

Захоплююче знайомство з одним із новітніх напрямків йоги, який стрімко набирає популярності у всьому світі. Його родзинка полягає в тому, що усі вправи виконуються над землею. Головною точкою опори служить спеціальний гамак, підвішений до стелі. З його допомогою можна легко і швидко освоїти усі головні пози йоги — асани і незвичайні гімнастичні вправи. 

Як це відбувається?

На Щасливчиків чекає групове заняття в одній з кращих йога-студій Києва — Ram Yoga (ст. м. «Арсенальна» або «Мінська»). Вони будуть займатися в підвішеному стані — у спеціальному гамаку. Досвідчений інструктор простежить за правильністю виконання кожного прийому. М'які, але інтенсивні навантаження забезпечать природний розвиток м'язів і суглобів, і посприяють зміцненню усього організму. 

Спеціальний полотняний гамак

Усі вправи учні будуть виконувати у спеціальних гамаках, які підвішені до стелі. Вони виготовлені з міцної легкої тканини. Відстань до підлоги становить не більше 50 см. Таке оригінальне пристосування дозволяє виконувати вправи, навіть повиснувши головою донизу! Саме це положення у східній філософії сприяє відновленню життєвих сил. 

Вправи у невагомості

Йога у «повітрі» дозволяє навчитися взаємодіяти з силою гравітації. У результаті учні зможуть «відшукати» власну точку опори. А головне — таке заняття принесе величезну користь, витягуючи тіло і розслабляючи суглоби. 

Не потрібні спеціальні навички

Приймати основні пози йоги і виконувати гімнастичні вправи у гамаку набагато простіше, ніж перебуваючи на підлозі. Такі умови допомагають не тільки рівномірно розподіляти навантаження, але і підвищують концентрацію уваги. Навіть новачок відчує себе після заняття справжнім майстром йоги! 

Місце проведення враження:

Студія Ram Yoga
м. арсенальна, пер.Инженерный, 4Б Показати на мапі
м. Мінська, пр-т Героїв Сталінграда, 24А Показати на мапі

138 відгуків реальних людей

11 лютого 2017
Усім привіт! Сьогодні я вперше у житті була на йозі в повітрі, отримала море позитивних емоцій, відчуття легкості та невагомості в поєднанні з розтяжкою та різноманітними вправами - це щось надзвичайне!!!! Можливо тому, що інструктор ( Аліна на Арсенальній) просто чудо і задала усім прекрасний настрій та пильнувала щоб у всіх все вийшло! Усім рекомендую!!! Ви і Ваша спина, і кожен м"яз Вашого...
Усім привіт! Сьогодні я вперше у житті була на йозі в повітрі, отримала море позитивних емоцій, відчуття легкості та невагомості в поєднанні з розтяжкою та різноманітними вправами - це щось надзвичайне!!!! Можливо тому, що інструктор ( Аліна на Арсенальній) просто чудо і задала усім прекрасний настрій та пильнувала щоб у всіх все вийшло! Усім рекомендую!!! Ви і Ваша спина, і кожен м"яз Вашого тіла будуть задоволені !!! Дякую фірмі Bodo за прекрасні емоції;)

4 лютого 2017
Сертифікат подарувала подруга, щоб я пішла відволіклася від роботи та додаткового особистого проекту. Було приємно та весело спілкуватися з працівниками Бодо по телефону. Вдячна їм за хороший настрій. Враження залишило емоцій, розім'яте тіло та спокій на душі, але не рекомендую його людям, у кого проблеми зі спиною. Висіти низ головою, робити оберти та лежати медитуючи в гамаку опісля - рада...
Сертифікат подарувала подруга, щоб я пішла відволіклася від роботи та додаткового особистого проекту. Було приємно та весело спілкуватися з працівниками Бодо по телефону. Вдячна їм за хороший настрій. Враження залишило емоцій, розім'яте тіло та спокій на душі, але не рекомендую його людям, у кого проблеми зі спиною. Висіти низ головою, робити оберти та лежати медитуючи в гамаку опісля - рада, що обрала саме йогу в повітрі! Рекомендую для вражень!

Л
Людмила
26 січня 2017
Поджруга подарила на день рождения сертификат и я выбрала впечатление "Йога в воздухе". Я не являюсь поклонницей йоги, но это впечатление меня заинтересовало, т.к. это что-то необычное. занятие проходило на Оболони, в пешей доступности от метро Минская. Было очень интересно и особая физ.подготовка не нужна. Тренер очень внимательная и всегда поправляла, еслия что-то не так делала...
Поджруга подарила на день рождения сертификат и я выбрала впечатление "Йога в воздухе". Я не являюсь поклонницей йоги, но это впечатление меня заинтересовало, т.к. это что-то необычное. занятие проходило на Оболони, в пешей доступности от метро Минская. Было очень интересно и особая физ.подготовка не нужна. Тренер очень внимательная и всегда поправляла, еслия что-то не так делала, подсказывала и помагала. Уверенна, еще больше понравится тем, кто занимается йогой, имеет понятие об ассанах и т.д.

До
Ксения
21 січня 2017
Впервые была на Флай-йоге, понравилось очень сильно! Одновременно и расслабляешься, и приводишь мышцы в тонус. Ну и, конечно же, я получила новые впечатления , так как не каждый день висишь в воздухе. Рекомендую однозначно!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень