101458
 

Подаруй незвичайну йогу в повітрі для двох!

Тренування з одного із найбільш оригінальних напрямків сучасної йоги. Його особливість полягає у тому, що усі вправи виконуються у тканинних гамаках, підвішених в повітрі на невеликій відстані від підлоги. Виконувати асани у «стані невагомості» набагато легше, тому за 1 заняття їх зможуть освоїти навіть новачки. Тренування пройде у невеликій групі - до 8 осіб. детальніше

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 605 раз
2 людини
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Обмеження: - до 95 кг
Доступно з 18 до 55 років
Проходить у групі

Йога в повітрі для двох - що це?

Захоплююче знайомство з одним із новітніх напрямків йоги, який стрімко набирає популярності у всьому світі. Його родзинка полягає в тому, що усі вправи виконуються над землею. Головною точкою опори служить спеціальний гамак, підвішений до стелі. З його допомогою можна легко і швидко освоїти усі головні пози йоги — асани і незвичайні гімнастичні вправи. 

Як це відбувається?

На Щасливчиків чекає групове заняття в одній з кращих йога-студій Києва — Ram Yoga (ст. м. «Арсенальна» або «Мінська»). Вони будуть займатися в підвішеному стані — у спеціальному гамаку. Досвідчений інструктор простежить за правильністю виконання кожного прийому. М'які, але інтенсивні навантаження забезпечать природний розвиток м'язів і суглобів, і посприяють зміцненню усього організму. 

Спеціальний полотняний гамак

Усі вправи учні будуть виконувати у спеціальних гамаках, які підвішені до стелі. Вони виготовлені з міцної легкої тканини. Відстань до підлоги становить не більше 50 см. Таке оригінальне пристосування дозволяє виконувати вправи, навіть повиснувши головою донизу! Саме це положення у східній філософії сприяє відновленню життєвих сил. 

Вправи у невагомості

Йога у «повітрі» дозволяє навчитися взаємодіяти з силою гравітації. У результаті учні зможуть «відшукати» власну точку опори. А головне — таке заняття принесе величезну користь, витягуючи тіло і розслабляючи суглоби. 

Не потрібні спеціальні навички

Приймати основні пози йоги і виконувати гімнастичні вправи у гамаку набагато простіше, ніж перебуваючи на підлозі. Такі умови допомагають не тільки рівномірно розподіляти навантаження, але і підвищують концентрацію уваги. Навіть новачок відчує себе після заняття справжнім майстром йоги! 

134 відгуки від реальних людей