101458
 

Подаруй майстер-клас йоги в повітрі для двох!

Тренування по одному з найбільш оригінальних напрямків сучасної йоги. Його особливість в тому, що всі вправи виконуються в тканинних гамаках, підвішених у повітрі на невеликій відстані від підлоги. Виконувати асани в «стані невагомості» набагато легше, тому за 1 заняття їх зможуть освоїти навіть новачки. Тренування пройде в невеликій групі з 8 людей. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.05.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 052 раз
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2018

Йога в повітрі для двох — що це?

Захоплююче знайомство з одним із новітніх напрямків йоги, який стрімко набирає популярності у всьому світі. Його родзинка полягає в тому, що усі вправи виконуються над землею. Головною точкою опори служить спеціальний гамак, підвішений до стелі. З його допомогою можна легко і швидко освоїти усі головні пози йоги — асани і незвичайні гімнастичні вправи.

Як все відбувається?

На Щасливчиків чекає групове заняття в одній з кращих йога-студій Києва — Ram Yoga. Вони будуть займатися в підвішеному стані — у спеціальному гамаку. Досвідчений інструктор простежить за правильністю виконання кожного прийому. М'які, але інтенсивні навантаження забезпечать природний розвиток м'язів і суглобів, і посприяють зміцненню усього організму.

Спеціальний полотняний гамак

Усі вправи учні будуть виконувати у спеціальних гамаках, які підвішені до стелі. Вони виготовлені з міцної легкої тканини. Відстань до підлоги становить не більше 50 см. Таке оригінальне пристосування дозволяє виконувати вправи, навіть повиснувши головою донизу. Саме це положення у східній філософії сприяє відновленню життєвих сил.

Вправи у невагомості

Йога у «повітрі» дозволяє навчитися взаємодіяти з силою гравітації. У результаті учні зможуть «відшукати» власну точку опори. А головне — таке заняття принесе величезну користь, витягуючи тіло і розслабляючи суглоби.

Не потрібні спеціальні навички

Приймати основні пози йоги та виконувати гімнастичні вправи у гамаку набагато простіше, ніж перебуваючи на підлозі. Такі умови допомагають не тільки рівномірно розподіляти навантаження, але й підвищують концентрацію уваги. Навіть новачок відчує себе після заняття справжнім майстром йоги.

Місце проведення враження:

Студія Ram Yoga
м. Арсенальна, пров.Инженерный, 4Б Показати на мапі
м. Мінська, пр-т Героїв Сталінграда, 24А Показати на мапі

183 відгуків реальних людей

13 листопада 2017
Флай-Йога на двоих оказалась настолько удивительным и запоминающимся событием, что я непременно хочу вернуться к ней в будущем! Сертификат подарила подруга, “Йога в гамаках для двоих” показалась самым заманчивым и интригующим впечатлением среди ассортимента возможностей, т.к. мне показалось, что она идеально сочетает пользу, возможности развития и яркость впечатления. На занятие в вечернее...
Флай-Йога на двоих оказалась настолько удивительным и запоминающимся событием, что я непременно хочу вернуться к ней в будущем! Сертификат подарила подруга, “Йога в гамаках для двоих” показалась самым заманчивым и интригующим впечатлением среди ассортимента возможностей, т.к. мне показалось, что она идеально сочетает пользу, возможности развития и яркость впечатления. На занятие в вечернее время пришли только мы вдвоем, поэтому оно получилось практически индивидуальным для нас с подругой. Очень понравилась грамотность и педагогичность тренера, а так же особая атмосфера, которую она создала. До этого я бы и подумать не могла, что способна выполнить все те асаны, которые мы сделали. Здесь можно летать, висеть вниз головой, кувыркаться в воздухе и многое дугое. Ушли окрыленными!

13 листопада 2017
Впечатление подарила подруга. Йога в воздухе на двоих показалась самым интересным вариантом с точки зрения пользы и развития. И впечатлений, конечно. На занятие шли в вечернее время. Кроме нас двоих в студии никого не оказалось так поздно, поэтому занятие вышло практически индивидуальным. Очень понравилась работа тренера. Под ее рукодством мы сделали такие асаны, про котлрые я бы никогда до...
Впечатление подарила подруга. Йога в воздухе на двоих показалась самым интересным вариантом с точки зрения пользы и развития. И впечатлений, конечно. На занятие шли в вечернее время. Кроме нас двоих в студии никого не оказалось так поздно, поэтому занятие вышло практически индивидуальным. Очень понравилась работа тренера. Под ее рукодством мы сделали такие асаны, про котлрые я бы никогда до этого не подумала, что они реальны для меня, без подготовки и практики. И еще ей удалось создать атмоферу настоящей магии и волшебства: мы летали, висели вниз головой, кувыркались в воздухе, раскачивались, словно на качелях - под конец занятия мне показалось, что у меня начинают расти крылья:) Это было просто незабываемо и я уверенно рекомендую это впечатление. Если Вы хотите летать - ФлайЙога для Вас!

10 жовтня 2017
"Йога в Воздухе" - это потрясающее занятие с отдыхом и насыщением енергии)

А
Алиса
3 жовтня 2017
Йога - это вообще всегда хорошая идея) А йога в воздухе - еще лучше) По подарочному сертификату шло 2 занятия по 90 минут. Когда я записывалась, предупредили, что преподаватель заболела, потому предложили альтернативу, я выбрала хатха-йогу. На второе занятие пойду уже на флай. Приятная, удобная студия, вежливые администраторы. Думаю, я еще не раз буду посещать её :) п.с. Отдельный плюс -...
Йога - это вообще всегда хорошая идея) А йога в воздухе - еще лучше) По подарочному сертификату шло 2 занятия по 90 минут. Когда я записывалась, предупредили, что преподаватель заболела, потому предложили альтернативу, я выбрала хатха-йогу. На второе занятие пойду уже на флай. Приятная, удобная студия, вежливые администраторы. Думаю, я еще не раз буду посещать её :) п.с. Отдельный плюс - сервису Бодо. Операторы консультируют очень детально, дают всю необходимую информацию, отвечают на вопросы. Очень довольна таким подходом, спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень