2142
 

Подаруй групове заняття з йоги для двох!

Групове заняття, присвячене старовинній практиці йоги. У новачків з'явиться можливість освоїти основні пози — асани, техніку правильного дихання, вправи на розтяжку і розслаблення. Заняття також включає невелику медитацію і дозволяє відшукати внутрішню рівновагу, отримати нову енергію. детальніше

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 052 рази
2 людини
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі

Йога в групі для двох — що це?

Пізнавальне і цікаве знайомство з мистецтвом йоги. Це стародавня східна техніка, з тисячолітньою історією, яка дарує унікальний результат: зміцнює нервову систему, підвищує тонус м'язів, розвиває гнучкість тіла. Майстер-клас проходить у невеликій групі під керівництвом професійного тренера.

Як все проходить?

Щасливчики опиняться в стінах прогресивної школи йоги, де їм належить освоїти головні етапи практики. Спочатку їх чекає легка розминка, а потім — інтенсивне заняття з йоги на протязі години. Викладач буде контролювати правильність виконання кожної вправи. Закінчиться майстер-клас 15-хвилинної медитацією. Спеціальні килимки для заняття надаються.

Йога — одна з найдавніших практик

Учасники майстер-класу зможуть відвідати заняття з йоги — однією з найдавніших практик оздоровлення тіла і гармонізації душевного стану. Йога підходить для людей з різним рівнем фізичної підготовки.

Новий досвід

Всього за одне заняття учні:

  • навчаться приймати основні асани
  • освоять техніку правильного дихання
  • виконають вправи на розтяжку і розслаблення

Корисне захоплення

Заняття йогою дають змогу не тільки досягти глибокого розслаблення, але і благотворно впливають на організм в цілому. Регулярна практика підвищує концентрацію уваги, розвиває гнучкість тіла і дає додаткові сили і енергію.

38 відгуків реальних людей