2142
 

Подаруй групове заняття з йоги для двох!

Групове заняття, присвячене старовинній практиці йоги. У новачків з'явиться можливість освоїти основні пози — асани, техніку правильного дихання, вправи на розтяжку та розслаблення. Заняття також включає невелику медитацію і дозволяє відшукати внутрішню рівновагу, отримати приплив нової, надихаючої енергії. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 9 610 раз
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Використати до 31.03.2018

Йога в групі для двох — що це?

Пізнавальне та цікаве знайомство з мистецтвом йоги. Це стародавня східна техніка, з тисячолітньою історією, яка дарує унікальний результат: зміцнює нервову систему, підвищує тонус м'язів, розвиває гнучкість тіла. Майстер-клас проходить у невеликій групі під керівництвом професійного тренера.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в стінах прогресивної школи йоги, де їм належить освоїти головні етапи практики. Спочатку їх чекає легка розминка, а потім — інтенсивне заняття з йоги протягом години. Викладач буде контролювати правильність виконання кожної вправи. Закінчиться майстер-клас 15-хвилинною медитацією. Спеціальні килимки для заняття надаються.

Йога — одна з найдавніших практик

Учасники майстер-класу зможуть відвідати заняття з йоги — однієї з найдавніших практик оздоровлення тіла та гармонізації душевного стану. Йога підходить для людей з різним рівнем фізичної підготовки.

Новий досвід

Всього за одне заняття учні:

  • навчаться приймати основні асани
  • освоять техніку правильного дихання
  • виконають вправи на розтяжку та розслаблення

Корисне захоплення

Заняття йогою дають змогу не тільки досягти глибокого розслаблення, але й благотворно впливають на організм в цілому. Регулярна практика підвищує концентрацію уваги, розвиває гнучкість тіла та дає додаткові сили та енергію.

Місце проведення враження:

Київська йога студія
м. Площа Незалежності, вул. Михайлівська, 12-Б Показати на мапі
м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 20 Показати на мапі

43 відгуків реальних людей

5 вересня 2017
Ідея подарунків-вражень - прекрасна. Емоції - це найцінний здобуток. Довго вибирала варіант, зупинилась на цьому. Активна по життю, захотіла спробувати щось нове і не пожалкувала.

16 серпня 2017
Занятие проходило в студии «Bodhi», что на майдане Независимости. Очень понравился тренер и атмосфера была отличной. Всем рекомендую!

Н
Наталия
12 липня 2017
Спасибо за впечатление - понравилось всё. Уютная студия, внимательные сотрудники, профессиональный инструктор, дружная группа. Это было первое знакомство с йогой и, теперь я уверена, начало постоянных занятий.

Н
Надія
7 червня 2017
Разом з подругою вперше спробували йогу. :)) Оператори "Bodo" надали повну інформацію про даний вид враження "Йога на двох", і великий плюс, що можна обрати місце заняття) Заняття сподобалось! Треба було трохи, як кажуть "попотіти", але на прикінці розслабляєшся, і це так приємно. ))) Дякую за нові та приємні враження!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень