2142
 

Подаруй майстер-клас йоги в групі для двох!

Групове заняття, присвячене старовинній практиці йоги. У новачків з'явиться можливість освоїти основні пози — асани, техніку правильного дихання, вправи на розтяжку та розслаблення. Заняття також включає невелику медитацію і дозволяє відшукати внутрішню рівновагу, отримати приплив нової, надихаючої енергії. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.12.2018
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Використати до 31.12.2018

Йога в групі для двох — що це?

Пізнавальне та цікаве знайомство з мистецтвом йоги. Це стародавня східна техніка, з тисячолітньою історією, яка дарує унікальний результат: зміцнює нервову систему, підвищує тонус м'язів, розвиває гнучкість тіла. Майстер-клас проходить у невеликій групі під керівництвом професійного тренера.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в стінах прогресивної школи йоги, де їм належить освоїти головні етапи практики. Спочатку їх чекає легка розминка, а потім — інтенсивне заняття з йоги протягом години. Викладач буде контролювати правильність виконання кожної вправи. Закінчиться майстер-клас 15-хвилинною медитацією. Спеціальні килимки для заняття надаються.

Йога — одна з найдавніших практик

Учасники майстер-класу зможуть відвідати заняття з йоги — однієї з найдавніших практик оздоровлення тіла та гармонізації душевного стану. Йога підходить для людей з різним рівнем фізичної підготовки.

Новий досвід

Всього за одне заняття учні:

 • навчаться приймати основні асани
 • освоять техніку правильного дихання
 • виконають вправи на розтяжку та розслаблення

Корисне захоплення

Заняття йогою дають змогу не тільки досягти глибокого розслаблення, але й благотворно впливають на організм в цілому. Регулярна практика підвищує концентрацію уваги, розвиває гнучкість тіла та дає додаткові сили та енергію.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київська йога студія
м. Площа Незалежності, вул. Михайлівська, 12-Б Показати на мапі
м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 20 Показати на мапі

289 відгуків

6 липня 2018
Очень внимательный и приятный инструктор. Это было наше первое занятие йогой. Понравился индивидуальный подход и комфортная атмосфера в группе. Спасибо!

25 червня 2018
Той випадок, коли слова зайві! Для тих, хто хоче дійсно відчути і усвідомити кожну частину свого тіла, прислухатись до себе та ефективно позбутись напруження після робочого дня - ідеальний варіант. Дуже круто, дякую)))

А
Анна
13 червня 2018
Впечатление на знакомство с Fly-yoga я получила в подарок на День рождения. Это было мое второе возвращение в детство. Первое случилось, когда впервые оказалась на фитболе. На флай-йоге я вспомнила детскую ловкость по полной))) А какая шавасана в гамаке! Спасибо тренеру Ксении и команде bodo за доставленную радость!

12 червня 2018
Незабутній позитивний досвід нової для мене практики. Заняття пройшло чудово, завдяки дбайливому та професійному інструктору. Обовязково приходитиму на практику в майбутньому. Щасти вам

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень