102206
 

Подаруй заняття йогою для вагітних!

Знайомство зі східною практикою під час захоплюючого курсу йоги. Спеціальні пози, полегшені вправи та дихальні практики найкраще підійдуть для майбутньої мами. Всього курс складається з 6 уроків, які можна присвятити не тільки йозі, але й відвідати тренування з великими м'ячами (фітбол) або гімнастику. Заняття йогою допоможуть поліпшити самопочуття і стануть незамінним засобом для гарного настрою. Тренування проходять в групі. детальніше...

1 люд. 6 занять по 60 хвилин Використати до 28.02.2019
750 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 96 раз
1 людина
6 занять по 60 хвилин
Проходить у групі
Використати до 28.02.2019

Йога для вагітних — що це?

Курс йоги з 6 занять, призначений для майбутніх мам. Під час уроків належить вивчити основні пози — асани, які будуть корисними для здоров'я вагітної жінки. Крім того, вийде освоїти динамічні вправи, корисну дихальну гімнастику й медитацію, які необхідні для поліпшення самопочуття. Не обов'язково ходити тільки на йогу, за бажанням можна буде відвідувати тренування із надувними м`ячами — фітбол або полегшені заняття з гімнастики. Усі уроки проходять у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливій власниці сертифіката належить відвідувати сімейний центр «Абетка для батьків». У Києві таких закладів 5, на правому й лівому берегах Дніпра. Гостя зможе вибрати той, до якого добиратися буде найзручніше. Час відвідування теж за бажанням: групи збираються як вдень, так і ввечері. Курс йоги можна урізноманітнити, відвідуючи заняття з фітболу або гімнастику. Усі тренування розроблені з максимальною користю для вагітних, направлені на зміцнення здоров'я та розслаблення.

6 занять йоги для майбутніх мам

Курс йоги з 6 групових занять був розроблений спеціально для вагітних. Тренування включають у себе полегшені тілесні практики, навчання дихальним технікам, медитації та релаксації. Основний ухил буде зроблено на те, щоб підготувати організм до майбутніх пологів та швидкого відновлення після них.

3 види тренувань на вибір

За бажанням можна відвідувати такі тренування на вибір:

 • йога для вагітних
 • тренування з великими м'ячами (фітбол)
 • уроки гімнастики

Користь йоги для вагітних

Тренування з йоги дозволять не тільки познайомитися з давньою східною практикою, але й принесуть чималу користь здоров'ю. Після занять:

 • зміцняться м'язи спини
 • покращиться кровообіг
 • організм насититься киснем

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Азбука для батьків - Сімейний центр
м. Дружби Народів, вул. І. Кудрі, 35б Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська 12, корпус А Показати на мапі
м. Оболонь, вул. Г. Сталінграда 6А, корпус 1 Показати на мапі
м. Лук'янівська, вул. Мельникова 6, офіс 196 Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Сверстюка 19, офіс 615 Показати на мапі

5 відгуків

5 серпня 2017
Добрый день! Я долго думала, какой же выбрать нужный и приятный сюрприз для себя любимой:) Эту возможность мне подарили заботливые коллеги... (спасибо им отдельное). Если с первой частью подарка определилась пораньше, то на йогу обратила внимание в последний момент. И в тот же день пошла на первое занятие... И не пожалела. Встретили меня очень приветливо в "Азбуке для родителей" на Позняках...
Добрый день! Я долго думала, какой же выбрать нужный и приятный сюрприз для себя любимой:) Эту возможность мне подарили заботливые коллеги... (спасибо им отдельное). Если с первой частью подарка определилась пораньше, то на йогу обратила внимание в последний момент. И в тот же день пошла на первое занятие... И не пожалела. Встретили меня очень приветливо в "Азбуке для родителей" на Позняках. Тренер Леся постепенно вводила меня в новую практику. У нее очень приятная манера общения, плюс по каждому упражнению она дает советы и объясняет цель их выполнения. Долго в моей жизни не было такой приятной и полезной зарядки для тела и души. На первом занятии чуть не вошла в нирвану, в сон, от удовольствия и расслабления, а на втором Леся заметила мои предпочтения по нагрузкам и сделала акцент на нужных частях моего тела:) С нетерпением жду следующей встречи и приятных тренировок. Тем более, что повезло проходить индивидуальные занятия, когда все внимание тренера-наставника сосредоточено на мне. Еще раз спасибо Лесе, коллегам и BODO. Have a nice experience&be satisfied!

5 серпня 2017
Добрый день! Я долго думала, какой же выбрать нужный и приятный сюрприз для себя любимой:) Эту возможность мне подарили заботливые коллеги... (спасибо им отдельное). Если с первой частью подарка определилась пораньше, то на йогу обратила внимание в последний момент. И в тот же день пошла на первое занятие... И не пожалела. Встретили меня очень приветливо в "Азбуке для родителей" на Позняках...
Добрый день! Я долго думала, какой же выбрать нужный и приятный сюрприз для себя любимой:) Эту возможность мне подарили заботливые коллеги... (спасибо им отдельное). Если с первой частью подарка определилась пораньше, то на йогу обратила внимание в последний момент. И в тот же день пошла на первое занятие... И не пожалела. Встретили меня очень приветливо в "Азбуке для родителей" на Позняках. Тренер Леся постепенно вводила меня в новую практику. У нее очень приятная манера общения, плюс по каждому упражнению она дает советы и объясняет цель их выполнения. Долго в моей жизни не было такой приятной и полезной зарядки для тела и души. А в моем особенном положении важна забота не только о моем здоровье, но и детеныша. На первом занятии чуть не вошла в нирвану, в сон, от удовольствия и расслабления, а на втором Леся заметила мои предпочтения по нагрузкам и сделала акцент на нужных частях моего тела:) С нетерпением жду следующей встречи и приятных тренировок. Тем более, что повезло проходить индивидуальные занятия, когда все внимание тренера-наставника сосредоточено на мне. Еще раз спасибо Лесе, коллегам и BODO. Have a nice experience&be satisfied!

22 травня 2016
Отличный подарок для будущих мам. Очень приятный инструктор, хорошая атмосфера и улыбчивый персонал. У меня вообще получилось индивидуальное занятие и очень порадовало то, что нет требований к минимальному количеству в группе. Инструктор работает даже для одного человека.

М
Марина
16 лютого 2016
Посетила уже два занятия и хочу поделиться своими впечатлениями. Это действительно замечательный подарок. После тренировок чувствую себя превосходно и столько сил появилось. Нас в группе немного, всего 4 человека, так что тренер уделяет каждой достаточно внимания, учит правильно дышать и медитировать. Мне все нравится.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень