102206
 

Подаруй заняття з йоги для вагітних!

Знайомство зі східною практикою під час захоплюючого курсу. Спеціальні пози, полегшені вправи та дихальні практики чудово підійдуть для майбутньої мами. Усього курс складається з 6 уроків, які можна присвятити не тільки йозі, але й відвідати тренування із великими м'ячами (фітбол) або гімнастику. Заняття йогою допоможуть поліпшити самопочуття й стануть діючим засобом для гарного настрою. Тренування проходять у групі. детальніше

1 чол. 6 занять по 60 хвилин Використати до 31.07.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 32 рази
1 людина
6 занять по 60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Проходить у групі

Йога для вагітних — що це?

Курс йоги з 6 занять, призначений для майбутніх мам. Під час уроків належить вивчити основні пози — асани, які будуть корисними для здоров'я вагітної жінки. Крім того, вийде освоїти динамічні вправи, корисну дихальну гімнастику й медитацію, які необхідні для поліпшення самопочуття. Не обов'язково ходити тільки на йогу, за бажанням можна буде відвідувати тренування із надувними м`ячами — фітбол або полегшені заняття з гімнастики. Усі уроки проходять у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливій власниці сертифіката належить відвідувати сімейний центр «Абетка для батьків». У Києві таких закладів 10, на правому й лівому берегах Дніпра. Гостя зможе вибрати той, до якого добиратися буде найзручніше. Час відвідування теж за бажанням: групи збираються як вдень, так і ввечері. Курс йоги можна урізноманітнити, відвідуючи заняття з фітболу або гімнастику. Усі тренування розроблені з максимальною користю для вагітних, направлені на зміцнення здоров'я та розслаблення.

6 занять йоги для майбутніх мам

Курс йоги з 6 групових занять був розроблений спеціально для вагітних. Тренування включають у себе полегшені тілесні практики, навчання дихальним технікам, медитації та релаксації. Основний ухил буде зроблено на те, щоб підготувати організм до майбутніх пологів та швидкого відновлення після них.

3 види тренувань на вибір

За бажанням можна відвідувати такі тренування на вибір:

  • йога для вагітних
  • тренування з великими м'ячами (фітбол)
  • уроки гімнастики

Користь йоги для вагітних

Тренування з йоги дозволять не тільки познайомитися з давньою східною практикою, але й принесуть чималу користь здоров'ю. Після занять:

  • зміцняться м'язи спини
  • покращиться кровообіг
  • організм насититься киснем

3 відгуки від реальних людей