102206
 

Подаруй заняття йогою для вагітних!

Знайомство зі східною практикою під час захоплюючого курсу йоги. Спеціальні пози, полегшені вправи та дихальні практики найкраще підійдуть для майбутньої мами. Всього курс складається з 6 уроків, які можна присвятити не тільки йозі, але й відвідати тренування з великими м'ячами (фітбол) або гімнастику. Заняття йогою допоможуть поліпшити самопочуття і стануть незамінним засобом для гарного настрою. Тренування проходять в групі. детальніше...

1 люд. 6 занять по 60 хвилин Використати до 30.11.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 93 раз
1 людина
6 занять по 60 хвилин
Проходить у групі
Використати до 30.11.2018

Йога для вагітних — що це?

Курс йоги з 6 занять, призначений для майбутніх мам. Під час уроків належить вивчити основні пози — асани, які будуть корисними для здоров'я вагітної жінки. Крім того, вийде освоїти динамічні вправи, корисну дихальну гімнастику й медитацію, які необхідні для поліпшення самопочуття. Не обов'язково ходити тільки на йогу, за бажанням можна буде відвідувати тренування із надувними м`ячами — фітбол або полегшені заняття з гімнастики. Усі уроки проходять у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливій власниці сертифіката належить відвідувати сімейний центр «Абетка для батьків». У Києві таких закладів 10, на правому й лівому берегах Дніпра. Гостя зможе вибрати той, до якого добиратися буде найзручніше. Час відвідування теж за бажанням: групи збираються як вдень, так і ввечері. Курс йоги можна урізноманітнити, відвідуючи заняття з фітболу або гімнастику. Усі тренування розроблені з максимальною користю для вагітних, направлені на зміцнення здоров'я та розслаблення.

6 занять йоги для майбутніх мам

Курс йоги з 6 групових занять був розроблений спеціально для вагітних. Тренування включають у себе полегшені тілесні практики, навчання дихальним технікам, медитації та релаксації. Основний ухил буде зроблено на те, щоб підготувати організм до майбутніх пологів та швидкого відновлення після них.

3 види тренувань на вибір

За бажанням можна відвідувати такі тренування на вибір:

 • йога для вагітних
 • тренування з великими м'ячами (фітбол)
 • уроки гімнастики

Користь йоги для вагітних

Тренування з йоги дозволять не тільки познайомитися з давньою східною практикою, але й принесуть чималу користь здоров'ю. Після занять:

 • зміцняться м'язи спини
 • покращиться кровообіг
 • організм насититься киснем

Місце проведення враження:

Азбука для батьків - Сімейний центр
м. Голосіївська, вул. Ст. Забіли, 7 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська 12, корпус А Показати на мапі
м. Оболонь, вул. Г. Сталинсграда 6А, корпус 1 Показати на мапі
м. Лук'янівська, вул. Мельникова 6, офіс 196 Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Сверстюка 19, офіс 615 Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

5 серпня 2017
Добрый день! Я долго думала, какой же выбрать нужный и приятный сюрприз для себя любимой:) Эту возможность мне подарили заботливые коллеги... (спасибо им отдельное). Если с первой частью подарка определилась пораньше, то на йогу обратила внимание в последний момент. И в тот же день пошла на первое занятие... И не пожалела. Встретили меня очень приветливо в "Азбуке для родителей" на Позняках...
Добрый день! Я долго думала, какой же выбрать нужный и приятный сюрприз для себя любимой:) Эту возможность мне подарили заботливые коллеги... (спасибо им отдельное). Если с первой частью подарка определилась пораньше, то на йогу обратила внимание в последний момент. И в тот же день пошла на первое занятие... И не пожалела. Встретили меня очень приветливо в "Азбуке для родителей" на Позняках. Тренер Леся постепенно вводила меня в новую практику. У нее очень приятная манера общения, плюс по каждому упражнению она дает советы и объясняет цель их выполнения. Долго в моей жизни не было такой приятной и полезной зарядки для тела и души. На первом занятии чуть не вошла в нирвану, в сон, от удовольствия и расслабления, а на втором Леся заметила мои предпочтения по нагрузкам и сделала акцент на нужных частях моего тела:) С нетерпением жду следующей встречи и приятных тренировок. Тем более, что повезло проходить индивидуальные занятия, когда все внимание тренера-наставника сосредоточено на мне. Еще раз спасибо Лесе, коллегам и BODO. Have a nice experience&be satisfied!

5 серпня 2017
Добрый день! Я долго думала, какой же выбрать нужный и приятный сюрприз для себя любимой:) Эту возможность мне подарили заботливые коллеги... (спасибо им отдельное). Если с первой частью подарка определилась пораньше, то на йогу обратила внимание в последний момент. И в тот же день пошла на первое занятие... И не пожалела. Встретили меня очень приветливо в "Азбуке для родителей" на Позняках...
Добрый день! Я долго думала, какой же выбрать нужный и приятный сюрприз для себя любимой:) Эту возможность мне подарили заботливые коллеги... (спасибо им отдельное). Если с первой частью подарка определилась пораньше, то на йогу обратила внимание в последний момент. И в тот же день пошла на первое занятие... И не пожалела. Встретили меня очень приветливо в "Азбуке для родителей" на Позняках. Тренер Леся постепенно вводила меня в новую практику. У нее очень приятная манера общения, плюс по каждому упражнению она дает советы и объясняет цель их выполнения. Долго в моей жизни не было такой приятной и полезной зарядки для тела и души. А в моем особенном положении важна забота не только о моем здоровье, но и детеныша. На первом занятии чуть не вошла в нирвану, в сон, от удовольствия и расслабления, а на втором Леся заметила мои предпочтения по нагрузкам и сделала акцент на нужных частях моего тела:) С нетерпением жду следующей встречи и приятных тренировок. Тем более, что повезло проходить индивидуальные занятия, когда все внимание тренера-наставника сосредоточено на мне. Еще раз спасибо Лесе, коллегам и BODO. Have a nice experience&be satisfied!

22 травня 2016
Отличный подарок для будущих мам. Очень приятный инструктор, хорошая атмосфера и улыбчивый персонал. У меня вообще получилось индивидуальное занятие и очень порадовало то, что нет требований к минимальному количеству в группе. Инструктор работает даже для одного человека.

М
Марина
16 лютого 2016
Посетила уже два занятия и хочу поделиться своими впечатлениями. Это действительно замечательный подарок. После тренировок чувствую себя превосходно и столько сил появилось. Нас в группе немного, всего 4 человека, так что тренер уделяет каждой достаточно внимания, учит правильно дышать и медитировать. Мне все нравится.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень