64
 

Інфрачервона сауна

Найбільш ефективна альтернатива звичайній сауні або лазні! Тут можна гарненько розпаритися без дискомфорту високих температур. Інтенсивний прогрів здійснюється завдяки корисному інфрачервоному випромінюванню. Теплі, невидимі промені проникають углиб шкіри, очищають її, дарують тонус і еластичність! Відпочинок в лазні без пари відрізняється підвищеним комфортом, а всі необхідні приналежності - видаються на місці! детальніше

1 чол. до 60 хвилин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
до 60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним

Інфрачервона сауна - що це?

Релаксація у незвичайній парній, де глибокий прогрів тіла досягається без пари і дискомфорту високих температур. Це можливо завдяки впливу інфрачервоного випромінювання - найкориснішого в сонячному спектрі. Процедура проходить у кабінці з натурального дерева.

Як це відбувається?

Щасливчик потрапить до оздоровчого центру «Золотий хаммам», де йому видадуть комплект одноразових речей: рушник та капці. Гість попередньо прийме душ, а потім відвідає інфрачервону парну, де пара та високі температури відсутні. Кабінка парної має невеликі розміри, але там можливо розміститися цілком комфортно. Прогрів тіла досягається завдяки впливу інфрачервоних променів. А це означає, що можна відпочити і розслабитися, не вдаючись до високого температурного режиму. При цьому, тіло прогрівається набагато ефективніше, ніж у звичайній парній. Після приємного розпарювання можна насолодитися чашкою чаю.

Унікальна альтернатива звичайній сауні або лазні

Для того, щоб попаритися і розслабиться, вологість, пара та віники тепер необов'язкові . Інфрачервона сауна - це тотальний релакс і глибоке очищення організму без дискомфорту високих температур. Перебувати в кабінці більш ніж комфортно! Температура набагато нижча, ніж у звичайній сауні, а пропотіти можна у 2-3 рази інтенсивніше.

Цілющий ефект процедури:

  • виводить токсини з організму
  • спалює калорії
  • очищає шкіру
  • зніме напругу м'язів
  • покращує сон

Все включено

Перед процедурою гість отримає необхідні приналежності для лазні. У його розпорядженні будуть одноразові капці і м'який рушник. А чашка свіжозавареного чаю стане приємним частуванням.

Місце проведення враження

202 відгуки від реальних людей