101673
 

Подаруй майстер-клас гри на 5 музичних інструментах!

Знайомство з мистецтвом гри на різноманітних музичних інструментах: ударній установці, етно барабанах, акустичній гітарі, електрогітарі та синтезаторі. Цілих 5 індивідуальних занять один на один з професіоналом допоможуть навчитися відтворювати прості мелодії на кожному з інструментів. Клас з високим рівнем шумоізоляції дозволить відчути переваги і струн, і клавіш. Це можливість ближче «познайомитися» з світом музики і відшукати «свій» інструмент! детальніше...

1 люд. 5 уроків по 60 хвилин Використати до 31.05.2018
1 людина
5 уроків по 60 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2018

Курс гри на 5 музичних інструментах — що це?

Унікальна можливість поринути у світ музики, познайомившись із засадами гри одразу на 5-ти різноманітних інструментах! Це аж 5 індивідуальних уроків, присвячених окремим темам: грі на ударній установці, етно барабанах, акустичній гітарі, електрогітарі і синтезаторі. Усі викладачі є чинними музикантами. Вони продемонструють особливості кожного інструменту і допоможуть зіграти на них свої перші мелодії. Графік занять складається з урахуванням зручного часу.

Як все відбувається?

Щасливчик буде знайомитись із різними інструментами в одному з кращих музичних закладів столиці &mdash «Рок-школі». Тут на нього чекає аж 5 індивідуальних ознайомлювальних уроків гри на різних музичних інструментах! Графік відвідувань і черговість занять можна скласти на особистий розсуд. Кожне заняття відбувається у спеціально обладнаному класі з високим рівнем шумоізоляції. Щасливчик зможе не тільки ознайомитися з будовою і особливостями кожного музичного інструмента, але й зіграти від першої до останньої ноти хоч і прості, зате повноцінні композиції. А головне — після подібних занять у нього може з'явитися нове захоплення!

5 музичних інструментів

Знайомству з кожним інструментом буде присвячено повноцінне заняття тривалістю 45 хвилин. Воно складатиметься з невеликої теоретичної частини, практичного заняття, присвяченого техніці гри і розучування простої мелодії. Новоспечений музикант зможе оцінити усі переваги таких інструментів:

 • ударної установки
 • етно барабанів
 • акустичної гітари
 • електрогітари
 • синтезатора

Захоплюючий музичний досвід

Щоб відчути себе талановитим музикантом новачкові не знадобляться спеціальні навички. Навіть якщо він вперше побачить інструмент, вже наприкінці заняття зможе зіграти на ньому просту мелодію. Якщо ж учень вже володіє певним музичним досвідом, викладач складе для нього індивідуальну програму навчання, яка дозволить опанувати більш складні прийоми гри.

Зручний графік занять

Щасливчик зможе відвідувати заняття у зручний час. Для цього досить лише заздалегідь узгодити графік відвідувань з викладачами. Розтягнути задоволення можна на цілий місяць, або й більше!

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

355 відгуків реальних людей

А
Алексей
8 грудня 2017
Всё отлично организованно. Прекрасный преподаватель. Отличное оборудование. Всё на высшем уровне! Спасибо!

Ю
Юлия
4 грудня 2017
Научится играть на музыкальном инструменте - это обязанность каждого человека) А попробовать стать на часик РокСуперСтар это мега круто) Рекомендую ходить и учится. Обстановка в школе ♥

А
Александр
28 листопада 2017
В первую очередь благодарю своих друзей за замечательный подарок!!!, благодарю bodo за отличную организацию этого праздника!!!, ну и отдельное спасибо Дмитрию, который буквально погрузил меня в этот чудесный мир музыкального искусства владения барабанами. Очень сильно впечатлило мастерство наставника, толковый, грамотный урок со всеми тонкостями и подробностями. Самое главное - получил то, о чем мечтал! Спасибо.

Л
Леся
25 листопада 2017
Покупала впечатление для любимого мужа в подарок на 16 лет совмесной жизни.Все эти годы ни разу не слышала как мой любимый играет,только слышала рассказы и видела как загораются его глаза при виде и звуке барабанной установки. Наконец то это случилось!!!Очень классное впечатление. Огромное спасибо преподавателю Виктору (школа на Прорезной). Даже мы с сыном смогли освоить некоторые азы. Море...
Покупала впечатление для любимого мужа в подарок на 16 лет совмесной жизни.Все эти годы ни разу не слышала как мой любимый играет,только слышала рассказы и видела как загораются его глаза при виде и звуке барабанной установки. Наконец то это случилось!!!Очень классное впечатление. Огромное спасибо преподавателю Виктору (школа на Прорезной). Даже мы с сыном смогли освоить некоторые азы. Море эмоций, заряд позитива и даже некоторая разрядка.Спасибо!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Новорічна коробка
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень