101673
 

Подаруй гру на 5 музичних інструментах!

Знайомство з мистецтвом гри на різноманітних музичних інструментах: ударній установці, етно барабанах, акустичній гітарі, електрогітарі та синтезаторі. Цілих 5 індивідуальних занять один на один з професіоналом допоможуть навчитися відтворювати прості мелодії на кожному з інструментів. Клас з високим рівнем шумоізоляції дозволить відчути переваги і струн, і клавіш. Це можливість ближче «познайомитися» з світом музики і відшукати «свій» інструмент! подробнее...

1 чол. 5 уроків по 60 хвилин Використати до 31.10.2017
1 людина
5 уроків по 60 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2017

Курс гри на 5 музичних інструментах — що це?

Унікальна можливість поринути у світ музики, познайомившись із засадами гри одразу на 5-ти різноманітних інструментах! Це аж 5 індивідуальних уроків, присвячених окремим темам: грі на ударній установці, етно барабанах, акустичній гітарі, електрогітарі і синтезаторі. Усі викладачі є чинними музикантами. Вони продемонструють особливості кожного інструменту і допоможуть зіграти на них свої перші мелодії. Графік занять складається з урахуванням зручного часу.

Як все відбувається?

Щасливчик буде знайомитись із різними інструментами в одному з кращих музичних закладів столиці &mdash «Рок-школі». Тут на нього чекає аж 5 індивідуальних ознайомлювальних уроків гри на різних музичних інструментах! Графік відвідувань і черговість занять можна скласти на особистий розсуд. Кожне заняття відбувається у спеціально обладнаному класі з високим рівнем шумоізоляції. Щасливчик зможе не тільки ознайомитися з будовою і особливостями кожного музичного інструмента, але й зіграти від першої до останньої ноти хоч і прості, зате повноцінні композиції. А головне — після подібних занять у нього може з'явитися нове захоплення!

5 музичних інструментів

Знайомству з кожним інструментом буде присвячено повноцінне заняття тривалістю 45 хвилин. Воно складатиметься з невеликої теоретичної частини, практичного заняття, присвяченого техніці гри і розучування простої мелодії. Новоспечений музикант зможе оцінити усі переваги таких інструментів:

  • ударної установки
  • етно барабанів
  • акустичної гітари
  • електрогітари
  • синтезатора

Захоплюючий музичний досвід

Щоб відчути себе талановитим музикантом новачкові не знадобляться спеціальні навички. Навіть якщо він вперше побачить інструмент, вже наприкінці заняття зможе зіграти на ньому просту мелодію. Якщо ж учень вже володіє певним музичним досвідом, викладач складе для нього індивідуальну програму навчання, яка дозволить опанувати більш складні прийоми гри.

Зручний графік занять

Щасливчик зможе відвідувати заняття у зручний час. Для цього досить лише заздалегідь узгодити графік відвідувань з викладачами. Розтягнути задоволення можна на цілий місяць, або й більше!

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

325 відгуків реальних людей

Е
Елена
12 травня 2017
Я подарила впечатление "игра на ударных" своему сыну и мужу. Все прошло хорошо. Хороший преподаватель, очень доходчиво объяснил основные ритмы. Преподаватель смог объяснить технику на английском языке, потому как мой муж не знает русского языка. Кто любит музыку, свободу обязательно посетите. Только потом Вам прийдется купить установку для ударных, потому как очень азартное занятие :):):). Мне понравилось тоже. Реальный антистрес.

Ю
Юля
24 квітня 2017
Выбрали этот подарок. И хотя сертификат дарили мужу, урок на ударных получил наш пятилетний сын в сопровождении с мужем. Очень понравился педагог, приятно и весело все объяснял и показывал. Ребёнок остался очень доволен. В добавок ко всему, он поиграл на синтезаторе, пел в микрофон и играл на гитаре. Спасибо Bodo за впечатление

24 квітня 2017
Очень часто покупаю бодо сертификаты всем знакомым, ведь никогда не знаешь наверняка что человеку больше нравится. А тут можно выбрать несколько вариантов, человек может даже сам доплатить и взять что-то другое. Это прекрасно! Всем советую!

Д
Денис
20 квітня 2017
Подарили впечатление на новый год. Всё очень понравилось, открыл в себе новые таланты. Так же понравился преподаватель. Отмечу, что это отличный антистресс так как можно пойти поорать "Рюмку водки на столе" и никто при этом не будет стучать по батарее. В общем всё классно. Рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень