101673
 

Подаруй гру на 5 музичних інструментах!

Знайомство з мистецтвом гри на різноманітних музичних інструментах: ударній установці, етно барабанах, акустичній гітарі, електрогітарі та синтезаторі. Цілих 5 індивідуальних занять один на один з професіоналом допоможуть навчитися відтворювати прості мелодії на кожному з інструментів. Клас з високим рівнем шумоізоляції дозволить відчути переваги і струн, і клавіш. Це можливість ближче «познайомитися» з світом музики і відшукати «свій» інструмент! детальніше...

1 чол. 5 уроків по 60 хвилин Використати до 28.02.2018
1 чоловік
5 уроків по 60 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 28.02.2018

Курс гри на 5 музичних інструментах — що це?

Унікальна можливість поринути у світ музики, познайомившись із засадами гри одразу на 5-ти різноманітних інструментах! Це аж 5 індивідуальних уроків, присвячених окремим темам: грі на ударній установці, етно барабанах, акустичній гітарі, електрогітарі і синтезаторі. Усі викладачі є чинними музикантами. Вони продемонструють особливості кожного інструменту і допоможуть зіграти на них свої перші мелодії. Графік занять складається з урахуванням зручного часу.

Як все відбувається?

Щасливчик буде знайомитись із різними інструментами в одному з кращих музичних закладів столиці &mdash «Рок-школі». Тут на нього чекає аж 5 індивідуальних ознайомлювальних уроків гри на різних музичних інструментах! Графік відвідувань і черговість занять можна скласти на особистий розсуд. Кожне заняття відбувається у спеціально обладнаному класі з високим рівнем шумоізоляції. Щасливчик зможе не тільки ознайомитися з будовою і особливостями кожного музичного інструмента, але й зіграти від першої до останньої ноти хоч і прості, зате повноцінні композиції. А головне — після подібних занять у нього може з'явитися нове захоплення!

5 музичних інструментів

Знайомству з кожним інструментом буде присвячено повноцінне заняття тривалістю 45 хвилин. Воно складатиметься з невеликої теоретичної частини, практичного заняття, присвяченого техніці гри і розучування простої мелодії. Новоспечений музикант зможе оцінити усі переваги таких інструментів:

  • ударної установки
  • етно барабанів
  • акустичної гітари
  • електрогітари
  • синтезатора

Захоплюючий музичний досвід

Щоб відчути себе талановитим музикантом новачкові не знадобляться спеціальні навички. Навіть якщо він вперше побачить інструмент, вже наприкінці заняття зможе зіграти на ньому просту мелодію. Якщо ж учень вже володіє певним музичним досвідом, викладач складе для нього індивідуальну програму навчання, яка дозволить опанувати більш складні прийоми гри.

Зручний графік занять

Щасливчик зможе відвідувати заняття у зручний час. Для цього досить лише заздалегідь узгодити графік відвідувань з викладачами. Розтягнути задоволення можна на цілий місяць, або й більше!

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

338 відгуків реальних людей

14 серпня 2017
"Игру на барабанах" мне подарили на день рождения, так что фактически, не я выбирала впечатление. Но музыку я очень люблю, всегда хотела научится играть на саксофоне и фортепиано, и раз уж не вышло - и, не вышло, полагаю. справедливо, ибо там нужно полноценное музыкальное образование, к барабанам я отнеслась с энтузиазмом. Очень понравилась сама рок-школа, приятные люди; инструктор предложил мне...
"Игру на барабанах" мне подарили на день рождения, так что фактически, не я выбирала впечатление. Но музыку я очень люблю, всегда хотела научится играть на саксофоне и фортепиано, и раз уж не вышло - и, не вышло, полагаю. справедливо, ибо там нужно полноценное музыкальное образование, к барабанам я отнеслась с энтузиазмом. Очень понравилась сама рок-школа, приятные люди; инструктор предложил мне выбрать стиль музыкальный, который я люблю - и весь этот час учил меня играть джаз, даже не смотря на то, что это было довольно сложно, и музыкального образования у меня не было. В общем, очень понравилось.

2 серпня 2017
Очень интересное впечатление!Договорились с преподавателем и поделили урок на 2 части: игра на джембе и игра на ударной установке.Спасибо преподавателю за доступное и интересное объяснение основ.К концу занятия даже получилось выучить небольшой отрывок композиции в сопровождении бас-гитары.Спасибо Бодо и Рок-школе за необычные и классные эмоции!

Ю
Юрий
31 липня 2017
Все очень хорошо!...)

Д
Денис
17 липня 2017
Подарили сертификат Бодо родители на день рождения. Так как ранее был с этим незнаком, обрадовала оригинальность подарка. Подарили игру на ударных потому, что надоело слушать мою игру дома. Пошел в рок-школу, познакомился с инструктором Андреем, очень душевно прошла репетиция, обсудили не только технику игры, но и теорию музыки в целом. С удовольствием приду на следующие занятия.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень