101673
 

Подаруй гру на 5 музичних інструментах!

Знайомство з мистецтвом гри на різноманітних музичних інструментах: ударній установці, етно барабанах, акустичній гітарі, електрогітарі та синтезаторі. Цілих 5 індивідуальних занять один на один з професіоналом допоможуть навчитися відтворювати прості мелодії на кожному з інструментів. Клас з високим рівнем шумоізоляції дозволить відчути переваги і струн, і клавіш. Це можливість ближче «познайомитися» з світом музики і відшукати «свій» інструмент! подробнее...

1 чол. 5 уроків по 60 хвилин Використати до 30.09.2017
1 людина
5 уроків по 60 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2017

Курс гри на 5 музичних інструментах - що це?

Унікальна можливість поринути у світ музики, познайомившись із засадами гри одразу на 5-ти різноманітних інструментах! Це аж 5 індивідуальних уроків, присвячених окремим темам: грі на ударній установці, етно барабанах, акустичній гітарі, електрогітарі і синтезаторі. Усі викладачі є чинними музикантами. Вони продемонструють особливості кожного інструменту і допоможуть зіграти на них свої перші мелодії. Графік занять складається з урахуванням зручного часу.

Як все відбувається?

Щасливчик буде знайомитись із різними інструментами в одному з кращих музичних закладів столиці - «Рок-школі», обравши філію школи на вул. Верхній Вал або вул. Руденка. Тут на нього чекає аж 5 індивідуальних ознайомлювальних уроків гри на різних музичних інструментах! Графік відвідувань і черговість занять можна скласти на особистий розсуд. Кожне заняття відбувається у спеціально обладнаному класі з високим рівнем шумоізоляції. Щасливчик зможе не тільки ознайомитися з будовою і особливостями кожного музичного інструмента, але і зіграти від першої до останньої ноти хоч і прості, зате повноцінні композиції. А головне - після подібних занять у нього може з'явитися нове захоплення!

5 музичних інструментів

Знайомству з кожним інструментом буде присвячено повноцінне заняття тривалістю 45 хвилин. Воно складатиметься з невеликої теоретичної частини, практичного заняття, присвяченого техніці гри і розучування простої мелодії. Новоспечений музикант зможе оцінити усі переваги таких інструментів:

  • ударної установки
  • етно барабанів
  • акустичної гітари
  • електрогітари
  • синтезатора

Захоплюючий музичний досвід

Щоб відчути себе талановитим музикантом новачкові не знадобляться спеціальні навички. Навіть якщо він вперше побачить інструмент, вже наприкінці заняття зможе зіграти на ньому просту мелодію. Якщо ж учень вже володіє певним музичним досвідом, викладач складе для нього індивідуальну програму навчання, яка дозволить опанувати більш складні прийоми гри.

Зручний графік занять

Щасливчик зможе відвідувати заняття у зручний час. Для цього досить лише заздалегідь узгодити графік відвідувань з викладачами. Розтягнути задоволення можна на цілий місяць, або й більше!

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі

316 відгуків реальних людей

А
Алена
20 березня 2017
Подарила "игру на ударных" любимому мужу. Это была давняя его мечта, которую удалось реализовать с bodo! Получили море удовольствия и положительных эмоций. Хотим поблагодарить компанию Bodo за профессиональный подход и сказать отдельное спасибо Rockschool , непосредственно преподавателю Андрею Литвиненко ,за легкую атмосферу,терпения и позитив!!! Доступно объяснил все тонкости игры на...
Подарила "игру на ударных" любимому мужу. Это была давняя его мечта, которую удалось реализовать с bodo! Получили море удовольствия и положительных эмоций. Хотим поблагодарить компанию Bodo за профессиональный подход и сказать отдельное спасибо Rockschool , непосредственно преподавателю Андрею Литвиненко ,за легкую атмосферу,терпения и позитив!!! Доступно объяснил все тонкости игры на ударных, подыграл на бас- гитаре и записали на память видео нашего шедевра.Остались очень довольны . Всем советую выбирать в подарок впечатления от Bodo!

13 березня 2017
Очень давно хотела попробовать сыграть на ударных и вот выпала возможность. Все было просто супер!))

А
Александр
1 березня 2017
Очень давно хотел играть на ударной установке, подарили сертификат, сходил и получил массу впечатлений!!! Это было круто!!! Спасибо сестре за подарок:) и bodo спасибо:)

А
Александра
25 лютого 2017
Какой это кайф играть на ударных!!!! Получила массу удовольствий!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень