101673
 

Подаруй майстер-клас гри на 5 музичних інструментах!

Знайомство з мистецтвом гри на різноманітних музичних інструментах: ударній установці, етно барабанах, акустичній гітарі, електрогітарі та синтезаторі. Цілих 5 індивідуальних занять один на один з професіоналом допоможуть навчитися відтворювати прості мелодії на кожному з інструментів. Клас з високим рівнем шумоізоляції дозволить відчути переваги і струн, і клавіш. Це можливість ближче «познайомитися» з світом музики і відшукати «свій» інструмент! детальніше...

1 люд. 5 уроків по 60 хвилин Використати до 30.09.2018
1 людина
5 уроків по 60 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2018

Курс гри на 5 музичних інструментах — що це?

Унікальна можливість поринути у світ музики, познайомившись із засадами гри одразу на 5-ти різноманітних інструментах! Це аж 5 індивідуальних уроків, присвячених окремим темам: грі на ударній установці, етно барабанах, акустичній гітарі, електрогітарі і синтезаторі. Усі викладачі є чинними музикантами. Вони продемонструють особливості кожного інструменту і допоможуть зіграти на них свої перші мелодії. Графік занять складається з урахуванням зручного часу.

Як все відбувається?

Щасливчик буде знайомитись із різними інструментами в одному з кращих музичних закладів столиці &mdash «Рок-школі». Тут на нього чекає аж 5 індивідуальних ознайомлювальних уроків гри на різних музичних інструментах! Графік відвідувань і черговість занять можна скласти на особистий розсуд. Кожне заняття відбувається у спеціально обладнаному класі з високим рівнем шумоізоляції. Щасливчик зможе не тільки ознайомитися з будовою і особливостями кожного музичного інструмента, але й зіграти від першої до останньої ноти хоч і прості, зате повноцінні композиції. А головне — після подібних занять у нього може з'явитися нове захоплення!

5 музичних інструментів

Знайомству з кожним інструментом буде присвячено повноцінне заняття тривалістю 45 хвилин. Воно складатиметься з невеликої теоретичної частини, практичного заняття, присвяченого техніці гри і розучування простої мелодії. Новоспечений музикант зможе оцінити усі переваги таких інструментів:

 • ударної установки
 • етно барабанів
 • акустичної гітари
 • електрогітари
 • синтезатора

Захоплюючий музичний досвід

Щоб відчути себе талановитим музикантом новачкові не знадобляться спеціальні навички. Навіть якщо він вперше побачить інструмент, вже наприкінці заняття зможе зіграти на ньому просту мелодію. Якщо ж учень вже володіє певним музичним досвідом, викладач складе для нього індивідуальну програму навчання, яка дозволить опанувати більш складні прийоми гри.

Зручний графік занять

Щасливчик зможе відвідувати заняття у зручний час. Для цього досить лише заздалегідь узгодити графік відвідувань з викладачами. Розтягнути задоволення можна на цілий місяць, або й більше!

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

365 відгуків реальних людей

Т
Татьяна
19 лютого 2018
давно мечтала сыграть на электрогитаре. благодарю за предоставленную возможность. все было на высшем уровне! :)

М
Марина
24 січня 2018
Весёлое занятие для компании. Поиграли и на джембе и на барабанной установке, преподаватель рассказывал весёлые истории и всячески подбадривал. После занятия из головы не уходил ритм барабанов и желание продолжить учёбу)

А
Андрей
16 січня 2018
Всем привет. В общем, впечатление подарили мне, но я пореподарил его своему сыну. Ему 9 лет, 3 года играет на классической гитаре. В его случае это было именно впечатление, а не урок. Впечатление нам понравилось. Преподаватель был очень отзывчивый, внимательный. Было комфортно. Геннадий, спасибо за урок. В общем, попробовали мы разное звучание гитары. Выучили классическую композицию Smoke On The...
Всем привет. В общем, впечатление подарили мне, но я пореподарил его своему сыну. Ему 9 лет, 3 года играет на классической гитаре. В его случае это было именно впечатление, а не урок. Впечатление нам понравилось. Преподаватель был очень отзывчивый, внимательный. Было комфортно. Геннадий, спасибо за урок. В общем, попробовали мы разное звучание гитары. Выучили классическую композицию Smoke On The Water. Отрывок. И то, что сын давно хотел - мелодию из мультфильма Розовая Пантера. Уже неделю играет эти композиции. Короче, я доволен. В конце и я немного поиграл, тоже немного играю на гитаре, было интересно. В общем - весело. Советую.

Т
Таня
15 січня 2018
Урок проходил в Рок школе на Ларисы Руденко, преподаватель Алексей очень доступно вел урок, все понравилось, рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень