102467
 

Подаруй майстер-клас гарячої йоги в групі!

Новий популярний напрямок йоги — Hot Yoga. Заняття відбудеться в «гарячому» залі з підвищеною вологістю, щоб розігріти зв'язки та м'язи, зробити їх більш еластичними та поліпшити кровообіг. Досвідчений тренер допоможе новачкові освоїти комплекс вправ і простежить за технікою виконання. Тренування буде тривати до 90 хвилин. Килимок для йоги можна взяти на місці.

  детальніше...

1 люд. 1 заняття до 90 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
1 заняття до 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 28.02.2019

Гаряча йога в групі — що це?

Новий незвичайний вид спорту — мікс йоги та сауни. Під керівництвом тренера Щасливчик освоїть комплекс вправ на розтяжку і навчиться виконувати асани в нестандартних умовах — при температурі до 40 градусів і підвищеній вологості. Гаряча йога допоможе розробити суглоби і зв'язки, зміцнить хребет, зніме біль у шиї, а також зміцнить серцево-судинну систему.

Як все відбувається?

Тренування відбудеться в центрі гарячої йоги YogaHot. Щасливчик буде займатися в просторому класі під керівництвом досвідченого тренера. Інструктор пояснить, як розігріти зв'язки перед асанами, навчить безпечно виконувати вправи на розтяжку, а також повторить складні пози з новачком. Висока температура та енергійний темп тренування допоможуть спалити до 1000 ккал. Після заняття Щасливчик може прийняти освіжаючий душ.

Йога-мат видають

Перед заняттям учень може взяти каучуковий мат, призначений для гарячої йоги — стійкий спеціальний килимок не буде ковзати та нагріватися під час заняття. З собою необхідно взяти тільки рушник і 1,5 л води.

Підійде кожному

Незалежно від рівня фізичної підготовки Щасливчик зможе освоїти всі пози — в гарячій йозі немає нездійсненних асан. Кожна вправа готує м'язи, необхідні для наступної пози. А висока температура робить зв'язки та суглоби більш гнучкими.

Освіжаючий душ

У центрі гарячої йоги є комфортні душові кабіни, де можна освіжитися після інтенсивного тренування. Безкоштовно надаються шампунь та мило з екологічно чистих компонентів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
YogaHot - Центр
м. Оболонь, Оболонська набережній,1, корп.2 Показати на мапі

92 відгуків

Е
Евгения
Вчора
Спасибо. Первое занятие очень понравилось, хотя пару раз было трудновато. Думаю, поможет с моими проблемами с позвоночником. Сестра подарила на день рождения и посоветовала выбрать именно это впечатление. Полагаю, это то, что мне сейчас нужно. Хороший, внимательный тренер, обязательно прийду еще к ней на занятия.

М
Мария
23 липня 2018
Первое впечатление хорошее ! Посетила уже 2 занятия - все понравилось . Инструктор профессионал своего дела , видно сразу , занятия проходят в доброй , веселой атмосфере , не смотря на то что в группе , инструктор старается каждому помочь и подсказать как правильно ) Не смотря на то что занятия проходят в группе у каждого есть возможность заниматься в комфортном для себя ритме , обстановка и атмосфера способствует.

H
helen_g
16 липня 2018
подарили впечатление на Курс йоги, но на момент использования я оказалась в интересном положении) в Бодо и в Киевской йога студии пошли на встречу и я смогла посещать йогу для беременных. сказать, что понравилось, это не сказать ничего))) сама атмосфера в Киевской йога студии (я посещала занятия на Антоновича, 20) располагает на правильный настрой и расслабление, персонал очень приветливый...
подарили впечатление на Курс йоги, но на момент использования я оказалась в интересном положении) в Бодо и в Киевской йога студии пошли на встречу и я смогла посещать йогу для беременных. сказать, что понравилось, это не сказать ничего))) сама атмосфера в Киевской йога студии (я посещала занятия на Антоновича, 20) располагает на правильный настрой и расслабление, персонал очень приветливый, чистота идеальная, весь необходимый инвентарь в наличии и в прекрасном состоянии. ранее я йогой никогда не занималась и не была уверена, что получится в принципе. но прекрасный инструктор/преподаватель Кристина Бовсуновская смогла и настроить на правильный лад и заинтересовать. понравилось, что даже во время занятия могла немного поправить в асане, если кто-то делал неправильно, объясняла что, как и зачем делаем, как делать правильно и как не нужно и травматично... считаю, что это очень важно! я прониклась))) по подаренному сертификату уже все занятия отходила и планирую продолжить занятия в этой студии и у этого инструктора! спасибо Бодо за прекрасный сервис и Киевской йога студии за то, что они есть!

6 липня 2018
Очень внимательный и приятный инструктор. Это было наше первое занятие йогой. Понравился индивидуальный подход и комфортная атмосфера в группе. Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень