102467
 

Подаруй майстер-клас гарячої йоги в групі!

Новий популярний напрямок йоги — Hot Yoga. Заняття відбудеться в «гарячому» залі з підвищеною вологістю, щоб розігріти зв'язки та м'язи, зробити їх більш еластичними та поліпшити кровообіг. Досвідчений тренер допоможе новачкові освоїти комплекс вправ і простежить за технікою виконання. Тренування буде тривати до 90 хвилин. Килимок для йоги можна взяти на місці.

  детальніше...

1 люд. 1 заняття до 90 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
1 заняття до 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2018

Гаряча йога в групі — що це?

Новий незвичайний вид спорту — мікс йоги та сауни. Під керівництвом тренера Щасливчик освоїть комплекс вправ на розтяжку і навчиться виконувати асани в нестандартних умовах — при температурі до 40 градусів і підвищеній вологості. Гаряча йога допоможе розробити суглоби і зв'язки, зміцнить хребет, зніме біль у шиї, а також зміцнить серцево-судинну систему.

Як все відбувається?

Тренування відбудеться в центрі гарячої йоги YogaHot. Щасливчик буде займатися в просторому класі під керівництвом досвідченого тренера. Інструктор пояснить, як розігріти зв'язки перед асанами, навчить безпечно виконувати вправи на розтяжку, а також повторить складні пози з новачком. Висока температура та енергійний темп тренування допоможуть спалити до 1000 ккал. Після заняття Щасливчик може прийняти освіжаючий душ.

Йога-мат видають

Перед заняттям учень може взяти каучуковий мат, призначений для гарячої йоги — стійкий спеціальний килимок не буде ковзати та нагріватися під час заняття. З собою необхідно взяти тільки рушник і 1,5 л води.

Підійде кожному

Незалежно від рівня фізичної підготовки Щасливчик зможе освоїти всі пози — в гарячій йозі немає нездійсненних асан. Кожна вправа готує м'язи, необхідні для наступної пози. А висока температура робить зв'язки та суглоби більш гнучкими.

Освіжаючий душ

У центрі гарячої йоги є комфортні душові кабіни, де можна освіжитися після інтенсивного тренування. Безкоштовно надаються шампунь та мило з екологічно чистих компонентів.

Місце проведення враження:

YogaHot - Центр
м. Оболонь, Оболонська набережній,1, корп.2 Показати на мапі

88 відгуків реальних людей

13 лютого 2018
На йоге была первый раз, и это впечатление очень понравилось. Мне предоставили возможность разбить сертификат на два, и я посетила йогу в воздухе, и горячую йогу. Получила массу положительных эмоций, и приятное удивление от скрытых возможностей своего не тренированного тела. Появилось желание продолжать эти занятия и в дальнейшем. Так что спасибо Bodo за интересные и новые впечатления!

29 січня 2018
Сертификат на 8 занятий йогой подарила подруга на день рождения. Первое занятие было по хатха йоге с замечательной Анной Компаниец. Тренер все очень понятно объясняла, внимательно следила за правильностью выполнения асан. Полтора часа пролетели "на одном дыхании". Очень понравилось ощущение легкости и душевного спокойствия после занятия. Ну и, конечно же, спасибо любимому Bodo. Вы, как всегда, на высоте!

Л
Людмила
26 листопада 2017
Спасибо за впечетление. Курс йоги подарила мне дочка,Оригинальная упаковка,очень хорошие и внимательные сотрудники,с пониманием отнеслись к моей отмене,перенесли активацию абонемента) И конечно же Йога-студия отличная,администратор приятная,заботливая,такое впечатление,что меня ждали.Получила удовольствие от занятий с замечательным тренером Ларисой Мураткиной, объясняет понятно ,,доходчиво даже...
Спасибо за впечетление. Курс йоги подарила мне дочка,Оригинальная упаковка,очень хорошие и внимательные сотрудники,с пониманием отнеслись к моей отмене,перенесли активацию абонемента) И конечно же Йога-студия отличная,администратор приятная,заботливая,такое впечатление,что меня ждали.Получила удовольствие от занятий с замечательным тренером Ларисой Мураткиной, объясняет понятно ,,доходчиво даже для новичка) ,работаешь все занятие и получаешь удовольствие.Спасибо.

Е
Елена
19 листопада 2017
Дети подарили мне сертификат.Очень хороший

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень