Подаруйте майстер-клас гарячої йоги в групі!

подарували вже 2 045 разів
1 людина
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Тренування відбудеться в приміщенні з високою температурою та вологістю повітря. Інструктор пояснить, як правильно розігріти зв'язки і зробити розтяжку під час кожної асани. Гаряча йога допоможе позбутися зайвих калорій, зміцнити серцево-судинну систему і вивести з організму токсини.

Чому ми вибрали центр гарячої йоги YogaHot

YogaHot —  це єдина в Україні мережа центрів гарячої йоги. Інтер'єр класів виконано з натуральних екологічних матеріалів. У залах встановлені спеціальні інфрачервоні лампи, які регулюють температуру повітря. Для занять клієнтам видають рушники та фірмові йога-мати німецького виробництва. Вони швидко вбирають вологу і не дозволяють стопам ковзати.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

15 відгуків

Евгений
Сьогодні
https://www.facebook.com/100001645244124
Занятие горячей йогой прошло отлично, все очень понравилось.
Екатерина
27 лютого 2019
Очень понравилось! На сайте студии есть разные направления, но учтите записывают не на все, всегда лучше заранее позвонить и уточнить условия, а только потом активировать сертификат. Студия недалеко от загса, хорошая раздевалка, просторный зал, дают коврик и полотенце. В конце выключат свет и кладут на лоб ледяное полотенце с невероятным ароматом! (самое приятное после горячей тренировки!), в раздевалке ждет лед для лица, а в комнате где администратор встречает ждет травяной чай и вода в кувшинах. Рекомендую!!!
Мария
25 лютого 2019
Это замечательно. Впечатления и эмоции 100% положительные.
Анжела
23 лютого 2019
Как для новичка было тяжеловато, но это того стоит. Мне очень понравились занятия.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.