102429
 

Подаруй майстер-клас гарячої йоги в групі для двох!

Гаряча йога — це більше, ніж просто йога. Виконання асан і дихальних вправ у приміщенні з температурою 37-40 градусів покращує стан м'язів, суглобів і сприяє загальному оздоровленню організму. Заняття розраховане на двох і триває до 90 хвилин. детальніше...

2 люд. 1 заняття до 90 хвилин Використати до 30.11.2018
2 людини
1 заняття до 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2018

Гаряча йога в групі для двох — що це?

Відмінний спосіб з користю провести час для любителів східних практик і відпочинку в сауні. Щасливчики отримають подвійну користь, хоча б тому, що обидва заняття — йога і релаксація в сауні — самі по собі приємні і корисні для здоров'я. Під час занять йогою опрацьовується багато м'язів, необхідних для підтримки рівноваги. Під керівництвом тренера два Щасливчика спробують виконати найскладніші асани.

Як все відбувається?

У центрі гарячої йоги YogaHot Щасливчиків проведуть у просторий зал з панорамними вікнами. Заняття триває до 90 хвилин під керівництвом досвідченого тренера, який пояснить, як правильно розігріти зв'язки і зробити розтяжку під час кожної асани. Висока температура, яку підтримують в приміщенні, в поєднанні з динамічним темпом вправ дозволить Щасливчикам отримати від йоги саме той результат, який вони очікують.

Опрацювання глибинних м'язів

Прогрівання суглобів і м'язів робить розтяжку безболісною. Гаряча йога підходить для комплексного зміцнення м'язів, як поверхневих, так і глибоких. Вправи покращують здоров'я, що згодом плідно позначається на зовнішності.

Килимок видають на місці

Учні можуть займатися на своєму килимку або взяти каучуковий мат в студії. Також, щоб підтримувати водний баланс в організмі, Щасливчикам рекомендується взяти з собою 1-1,5 л води.

Контрастний душ приведе до тями

У центрі є просторі душові кабіни, в яких можна привести себе в порядок після сеансу. Безкоштовно надаються шампунь і мило з екологічно чистих компонентів.

Місце проведення враження:

YogaHot - Центр
м. Оболонь, Оболонська набережній,1, корп.2 Показати на мапі

88 відгуків реальних людей

13 лютого 2018
На йоге была первый раз, и это впечатление очень понравилось. Мне предоставили возможность разбить сертификат на два, и я посетила йогу в воздухе, и горячую йогу. Получила массу положительных эмоций, и приятное удивление от скрытых возможностей своего не тренированного тела. Появилось желание продолжать эти занятия и в дальнейшем. Так что спасибо Bodo за интересные и новые впечатления!

29 січня 2018
Сертификат на 8 занятий йогой подарила подруга на день рождения. Первое занятие было по хатха йоге с замечательной Анной Компаниец. Тренер все очень понятно объясняла, внимательно следила за правильностью выполнения асан. Полтора часа пролетели "на одном дыхании". Очень понравилось ощущение легкости и душевного спокойствия после занятия. Ну и, конечно же, спасибо любимому Bodo. Вы, как всегда, на высоте!

Л
Людмила
26 листопада 2017
Спасибо за впечетление. Курс йоги подарила мне дочка,Оригинальная упаковка,очень хорошие и внимательные сотрудники,с пониманием отнеслись к моей отмене,перенесли активацию абонемента) И конечно же Йога-студия отличная,администратор приятная,заботливая,такое впечатление,что меня ждали.Получила удовольствие от занятий с замечательным тренером Ларисой Мураткиной, объясняет понятно ,,доходчиво даже...
Спасибо за впечетление. Курс йоги подарила мне дочка,Оригинальная упаковка,очень хорошие и внимательные сотрудники,с пониманием отнеслись к моей отмене,перенесли активацию абонемента) И конечно же Йога-студия отличная,администратор приятная,заботливая,такое впечатление,что меня ждали.Получила удовольствие от занятий с замечательным тренером Ларисой Мураткиной, объясняет понятно ,,доходчиво даже для новичка) ,работаешь все занятие и получаешь удовольствие.Спасибо.

Е
Елена
19 листопада 2017
Дети подарили мне сертификат.Очень хороший

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень